PDA

View Full Version : sakarya doğru yolu buldu

ToRoSKaPLaNı
04.Ağustos.2006, 23:57
sakaryada sağlık memurluğu okuyordum aynı zamanda antrenörlük eğitiminide yürütmeye çalışıyordum ve sonunda bu sene zorda olsa bitti bende tabi artık iş aramaya başladım ve sakaryasporla arkadaşım vasıtasıyla görüşmeye başladım onlarda benim antrenörlük ve sağlık diplomam olduğundan dolayı bu işe sıcak baktılar ve hem kulübün sağlık teknisyeni hemde antrenörlük için iki kişi alacaklarına beni aldılar bu arada takımın başkanı ömer yazıcıcyla teknik direktör arasında antlaşmazlık oldu ve teknik direktör istifa etti takım yeni bir menajer arıyordu tabi bende fırsattan istifade edip başkanı aradım telefonla ve neden menajerin benim olmam gerektiğini anlatım projelerimi sundum başkanın hoşuna gitti ama daha önce hiç tecrübem olmadığı için şuanlık sadece hazırlık dönemi için sözleşme imzalattı ve sonunda menajerliğe ilk adımımı atım

tabiki gazetelerde benim haberim geniş yer tutmadı ve birkaç başlık aktarmak istiyorum

FANATİK
" sakaryasporun yeni gözdesi"
sakaryaspor yeni menajer olarak kulüpte antrenör olarak çalışan doğan avan'ı getirdi.

MİLLİYET
"sakaryada yeni dönem"
sakaryaspor yeni teknik direktör olarak sürpriz bir şekilde doğan avan'ı getirdi.milliyet bu transferi bir hafta önce tahmin etmişti ve yazmıştı

FOTOSPOR
"sakaryada bomba transfer"
şok şok şok sakaryada teknik direktörlüğe doğan avan getirildi ve hemen almanyaya uçtu kuranyi ve fathi malik in işini bitirmek üzere

daha ilk günden yalan haberlerde başlamıştı neyse olsun bu arada sakarya belediye başkanı ve validen mali destek sözü aldık ve toplam transfer bütçesi 5 milyon dolar oldu

takım izlenimleri

ilk olarak gözlemcilerle görüşmemden sonra bahadır savaş,gökhan çalışkan,zafer demirle yollarımızı ayırdık

transfer görüşmeleri için yurt dışına uçtum.....

kasparov42
04.Ağustos.2006, 23:59
başarılar kariyerinde.umarım istediğin sonuca ulaşırsın

ToRoSKaPLaNı
05.Ağustos.2006, 00:00
saol kardeş

ayseeg
05.Ağustos.2006, 00:12
kariyerinde başarılar. 5 milyon dolar bütçeyi iyi kullanabilirsin umarım.

ToRoSKaPLaNı
05.Ağustos.2006, 00:16
kariyerinde başarılar. 5 milyon dolar bütçeyi iyi kullanabilirsin umarım.

inşallah

ilk transferim gerçekleşti hamdi salihiyi 475 bin dolara aldım taraftar sevindi
ikinci transfer 700 bin dolara deniz baykaraya kulübe bağladım

kasparov42
05.Ağustos.2006, 00:32
hamdi salihi mi??ilk defa duyuyorum bu oyuncuyu.özellikleri nasıl?proflinin ss sini koysana sana zahmet

yunusgs
05.Ağustos.2006, 00:37
Basarılar.

ToRoSKaPLaNı
05.Ağustos.2006, 00:41
hamdi salihi mi??ilk defa duyuyorum bu oyuncuyu.özellikleri nasıl?proflinin ss sini koysana sana zahmet

http://img47.imageshack.us/img47/141/salihicx3.th.jpg (http://img47.imageshack.us/my.php?image=salihicx3.jpg)

buyur ilk sezon imza attır seçeneği var

saol yunusgs

özgür nasuh u adana demir spordan beleşe aldım
kamber arslan 26 bin dolara sakaryada
simon vukcevic 1.900.000 dolara sakaryada
serkan gedik 45 bin dolara sakaryada

yaw bildiğiniz sudan ucuz güzel defans oyuncuları varmı ya

sergioagüero
05.Ağustos.2006, 01:25
Başarılar..

ToRoSKaPLaNı
05.Ağustos.2006, 01:30
saol........

ve sakaryaspor son dış transferini 20 yaşındaki igor burzanovic e 1.100.000 dolara imzalattı karadağın gelecekte çok şey beklediği oyuncu oynama konusunda sabırsız olduğunu belirtti

http://img471.imageshack.us/img471/9503/igorxn7.th.jpg (http://img471.imageshack.us/my.php?image=igorxn7.jpg)

zemlinskis
05.Ağustos.2006, 01:30
başarılar...

sitte
05.Ağustos.2006, 01:33
öncelikle memleketlimin sanırım kariyer açmasına çok sevindim ilgiyle takip edicem.
aziz duranın elini öp belki verir sana para:D

transferlere bakınca:
vukcevic ve salihi güzel
zafer demir çoook iyi bir yedek olurdu senin için keşke göndermeseydim
maaş bütçesi varsa emre aşığı alabilirsin
ama mutlaka ilhan demirciyi al.

başarılar dilerim ve devamını bekliyorum.

ErayEbil
05.Ağustos.2006, 01:34
basarilar....

ToRoSKaPLaNı
05.Ağustos.2006, 01:36
teşekkürler arkadaşlar

Emurafu
05.Ağustos.2006, 01:40
saruman basarılar......Özeline mesaj attmda eklemene gerek yok bir an seni lig a dasandım...

sitte
05.Ağustos.2006, 02:09
SAKARYAm malesef FM 2008 de 2.ligde ama olsun bizim görevimiz yine lige çıkarmak
aga haberin vardır sanırım ilk maçımız körfezle(anladın sen onu)

ToRoSKaPLaNı
05.Ağustos.2006, 02:20
yalnız ben sakaryalı deilim :D belirtim dedim
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
ilk maç 2-1 bursa kazandı:( doğan avan stopere oyuncu gerektiğini belirtti

RoNNiE91
05.Ağustos.2006, 02:32
Başarılar dilerim.Umarım hedefini gerçekleştirirsin.

ToRoSKaPLaNı
05.Ağustos.2006, 02:34
teşekkür ederim
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
beşiktaşa 3-2 yenilen sakaryaspor 2 maçta 2 yenilgi aldı maçtan sonra doğan avan kaleci martinezi eleştirdi tüm golde hatalarının olduğunu belirtti

sitte
05.Ağustos.2006, 03:08
ilhan demirci dedim aga
ayrıca nerelisin kocaeli-bolu-eskişehir demede

YusufT
05.Ağustos.2006, 03:10
basarilar...

ToRoSKaPLaNı
05.Ağustos.2006, 03:14
ilhan demirci dedim aga
ayrıca nerelisin kocaeli-bolu-eskişehir demede

ilhan gelmiyor gençlerbirliği almış sözleşmem yeni diyor ben aslen maraşlıyım ama ben 14 senedir adanada yaşadığım için artık adanalıyım diyorum

bu arada ilk galibiyeti trabzonspora karşı 3-2 yenerek aldım
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
ve son transferini yasin çakmakı alarak tamamlıyor sakaryaspor stoper açığını böylece kapatmak için alında yasin
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
sakaryaspor kayserisporu 5-2 yenerek yükselişine devam ediyor kaleci martineze hala sitem ediyor hatalı çıkışlar yaptığını belirtiyor eğer düzelmezse sinirden bir mouse un daha kırılacağını söylüyor:D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
cangele 6 golle gol krallığında birinci şuan bitiriciliği iyi olmamasına rağmen harika goller atıyor bu arada ilginç bir şey sakaryaspor ligde en çok gol atan takım ama aynı zamanda en çok gol yiyen takımda sakarya
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
birazdan maç başlayacak onun için çıkıyorum yarın tatile gideceğim bir süre uzak kalacağım sizlerden ondan sonra kariyerime kaldığım yerden devam edeceğim