PDA

View Full Version : Allah Diye Zikreden kuş

uAsamet91
06.Ağustos.2006, 04:12
İşte Video:
http://www.youtube.com/watch?v=k40k2xUfwIA&eurl

starfreedom
06.Ağustos.2006, 04:15
Yeri burası değil. Ayrıca neredeyse her hafta böyle videolar çıkıyor. Sen tam olarak algılanamayan bir şeyi nasıl duymak istersen öyle duyarsın. Sen bu videoyu allah diyen kuş diye koyduğun için herkes direkt olarak sesleri allah'a benzetecektir.

uAsamet91
06.Ağustos.2006, 04:21
Yeri burası değil. Ayrıca neredeyse her hafta böyle videolar çıkıyor. Sen tam olarak algılanamayan bir şeyi nasıl duymak istersen öyle duyarsın. Sen bu videoyu allah diyen kuş diye koyduğun için herkes direkt olarak sesleri allah'a benzetecektir.

Yeri neden burası değil ben anlamadım.Ayrıca ben bunu buraya İlginç bir olay olduğu için koydum.

starfreedom
06.Ağustos.2006, 04:23
Yukarıda Youtube paylaşım alan var. Oraya eklemen gerek.[ Artık yöneticiler ekler.

mahoo
06.Ağustos.2006, 04:43
paylasim icin saol..bunun Allah telafuzu oldugunu anlamak icn meditasyona flaan gerek yok merak etme insani frekanslara sahip herkes anlar..

Universal
06.Ağustos.2006, 05:23
Doğaldır. Her canlının Allah inancı vardır. Videoyu izlemedim. Bu videoların kimler tarafından yapıldığını bildiğim için. Doğal bir olaydır.

AneLKa_90
06.Ağustos.2006, 21:32
Olağanüstü...

RoNNiE91
07.Ağustos.2006, 01:58
Çok ilginç...

GeNç KaRTaL
07.Ağustos.2006, 02:02
Aslında bütün hayvanlar kendilerince Allah'ı zikrederler.Böyle bazı hayvanların bizim dilimizde söylemeleri ilginç doğrusu.

yavuuzzzz
07.Ağustos.2006, 04:03
benzetmeye gerek yok ki basbaya allah diyo aslanın kükremesi gibi.hatta çok da süper söylüyor ağzına sağlık.

ibo
07.Ağustos.2006, 04:07
Videoları "Video Paylaşım alanı" dışında bir bölüme açmak yasaktır. Konu Taşınmıştır...

comandante
07.Ağustos.2006, 18:32
paylasim icin saol..bunun Allah telafuzu oldugunu anlamak icn meditasyona flaan gerek yok merak etme insani frekanslara sahip herkes anlar..

ne demek şimdi bu? ben anlamadım allah dediğini...ayrıca sen kimsin ki insani frekansların kriterlerini sen belirliyorsun?

TR.CaPTaiN
07.Ağustos.2006, 18:37
Gayet rahat anlaşılıyor. Doğadaki her varlık bir şekilde Allah'ı zikreder. Paylaşımın için teşekkürler.

ibo
07.Ağustos.2006, 19:53
Video da ki kuşun ALLAH demesi veya dememesi ne Allahı yüceltir ne de Allahı küçültür. Onun için Allah deyip demediği üzerine yapılan tartışmalar gereksiz olur...

Hugo
07.Ağustos.2006, 19:55
ne demek şimdi bu? ben anlamadım allah dediğini...ayrıca sen kimsin ki insani frekansların kriterlerini sen belirliyorsun?

insani frekanslara sahip olanlar anlar dedi..

sende yok, insani frekanslar şöyledir, şunun olması gerekir demedi..

comandante
08.Ağustos.2006, 01:45
insani frekanslar sadece bunu anlamakla mı sınırlı? bunu anlamayan hayvan mı oluyo? ne demek sende yok? sen nerden biliyosun?

GeNç KaRTaL
08.Ağustos.2006, 01:50
Neden bu olayı bu kadar büyüttün hiç anlamadım Yücel abi.:confused:

comandante
08.Ağustos.2006, 01:56
ya kuşun ne dediği umrumda değil benim.allah peygamber ne diyorsa diyordur tamam.ama insani frekansları olan anlar ne demek ya? bana dokunan laf bu oluyo işte.diyordur belki eyvallah ama anlamadım ben.insani frkanslarım yok mu yani benim?ayrıca insani frekans bi kuşun ne dediğini anlamakla mı ölçülüyo? ben de diyeyim o zaman insani frekansları olan allah demediğinin farkına varır.hadi bakalım o zaman...

ChAoS
08.Ağustos.2006, 01:56
Kuş bariz ötüyo , ben bişey anlamadım açıkçası.

comandante
08.Ağustos.2006, 01:58
aynen marmelat ben de anlamadım...hadi gak dediğini lah hecesine benzettiniz de ilk çıkarttığı sesin neyini al hecesine benzettiniz...ama marmelat öyle deme abi insani frekanslarımız yok bizim.

Universal
08.Ağustos.2006, 02:33
Videoyu izledim ama kendimi şartlandırdığım için Allah diyor gibi geliyor. Ama şartlandırmazsanız invak şeklinde bağırdını çok rahat anlayabilirsiniz.

ChAoS
08.Ağustos.2006, 02:36
İnsani frekansı olmayan biri daha çıktı galiba:)

Universal
08.Ağustos.2006, 02:45
İnsani frekansı olmayan biri daha çıktı galiba:)

Benim hiç bir zaman olmadı, olmayacak. Olmasını da istemem. =)

mahoo
08.Ağustos.2006, 04:05
lafimi geri aliyorum bana cok normal gelmisti anlamak ama siz de haklisiniz kulak var duyar kulak var duymaz..

starfreedom
08.Ağustos.2006, 04:10
lafimi geri aliyorum bana cok normal gelmisti anlamak ama siz de haklisiniz kulak var duyar kulak var duymaz..

Bak yine aynısını yaptı.

Ben zaten ilk mesajta belirtmiştim. Baştan yazayım.
.
.
.

. Ayrıca neredeyse her hafta böyle videolar çıkıyor. Sen tam olarak algılanamayan bir şeyi nasıl duymak istersen öyle duyarsın. Sen bu videoyu allah diyen kuş diye koyduğun için herkes direkt olarak sesleri allah'a benzetecektir.

mahoo
08.Ağustos.2006, 04:15
herhalde bu sesi ilk duyan kndini inandirip dinlemedi di mi? aa bu kus Allah dedi demistir sanirim..

ibo
08.Ağustos.2006, 04:38
Konu amacından saptığı için kilitlenmiştir...