PDA

View Full Version : Damga Vurmaya Geliyorum!!!(West Ham)

Mustafa Kandemi
08.Ağustos.2006, 00:45
Ewet yine bir p.tesi sabahı yatağımdan kalktım yüzümü yıkadım... Üstümü giyindim tam işe gitcem telefonum çaldı bi baktım değişik bi numara arıyor...Neyse baktım telefona arayan West Ham Başkanı Sayın Terence Brown'du...Başta dedim arkadaşlar şaka yapıyor...Bende bi dalga çat-pat ingilizcemle konuşuyorum...Neyse bi başkası aldı telefonu bozuk bir türkçe ile beni West Ham'ın başına getirmek istediklerini ne istersem yapıcaklarını söylediler...Ben başta şoke oldum çünkü kısa dönemli futbolculuk hayatım wardı tamam birazda yardımcı antrenör olarak çalışmıştım ama West ham gibi bir takımın başına geçmek aklımın ucundan bile geçmiyordu...Bende bir bilgisayar dükkanında satış elemanıydım bana yapılan teklifi hemen kabul ettim...Bana başta 3.4 milyon$ bi bütçe werdiler sayın Başkan'a bu Paranın yeterli olmayacağını söyledim...Başta hayır desede sonra 12.5 milyon$ çıkardı bütçeyi...Wee ilk haftam we ilk basın toplantım bana birde Michael adında Türkçe bilen bir tercüman werdiler...Neyse bir basın Mensubu soru soruyor...B.M:Sayın C.Muti Medya sizin bu yıl ligde 8.lik gibi bir yerde ligi bitireceğinize inanıyor ne diyorsunuz?C.Muti:Ben bu takımı üst sewiyelere çıkarmaya geldim...8. bizim ligde geliceğimiz en kötü yer... Bu yüzden geçmiş yıllara oranla daha değişik bir West Ham izliiceksiniz...Transferler birazdan......

sergioagüero
08.Ağustos.2006, 00:46
Başarılar..

ozgur0ozdemir
08.Ağustos.2006, 00:49
basarilar insallah diger west ham kariyerlerinden farkli olur.

Varonil
08.Ağustos.2006, 00:51
Damga vurmaya geliyorsun demek.Başarılar

Hugo
08.Ağustos.2006, 00:55
Damganı Vur bakalım lige.. :)

Mustafa Kandemi
08.Ağustos.2006, 01:05
Ewt Arkdaslar ilk gelen kişi Atletico Paranaense'den DAGOBERTO!!!

Addolorato
08.Ağustos.2006, 01:05
Hadi gel vur bakalım danganı seni beklioruzz ilk sene 5. olucan ikinci sezon oynarsan 3.

Mustafa Kandemi
08.Ağustos.2006, 01:12
ewt parayi buldum ya bakin Vanden Borre we Clint Dempsey'de West Ham'a geldi....

Addolorato
08.Ağustos.2006, 01:15
screenshoot koymayı düşünüyomusun acaba:D

Mustafa Kandemi
08.Ağustos.2006, 02:56
Ewt West Ham'da iş yapcak oyuncu tawsiyeleri bekliorum

eglocc
08.Ağustos.2006, 03:02
basarilar insallah diger west ham kariyerlerinden farkli olur.

Bi dk ya bizim kariyerimiz de West Hamla ydi. Nesi kotuymus de bu ondan farkli olsun:D Uzun solukluydu iste 5 sene surdu:D Bu arada basarilar... Vanden Borre guzel transfer...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Ewt West Ham'da iş yapcak oyuncu tawsiyeleri bekliorum

Freddy Adu, Leyrielton, Gareth Bale:)

Mustafa Kandemi
08.Ağustos.2006, 04:53
Arkdaslar teklif istiorum transferde son haftalar ban we takima yariycak oyuncu yazin lutfenn....

Addolorato
08.Ağustos.2006, 04:56
gareth bale(dl) antonis nikopolidis(gk) arteta(amrlc) haestad(ml) younes kaboul(dc.dm) serge gakpe(amr) gakpeyi almalısın mutlak çok iyi gelişiyo ayrıca lassana diarra(dm)