PDA

View Full Version : Darlandim

giftig
13.Ağustos.2006, 02:02
abi bence şampiyonlar ligini alman biraz zor gibi.. her türlü taktik-teknik denedeim olmadı yani.. ama -şöle bişey war bence sen de aynı kafadansın benle.. şampiyonlar ligine girmek zorunda hissediyosun kendini.. uefaya kalmayı hiç düşünmüosun.. belki uefaya kalsan kupayı alırsın..
eğer save'leyip tekrar girme yapmıosan oyuna.. ben 8 sene oynadım en fazla yarı finale çıkabildim.. mutlaka biri geliyo ve yeniyo.. ve işte alamadığın yabancıları yada beşiktaş-galatasaray gibi takımların wermediği türk yıldızları alamayınca çıldırığ kağatıosun oyunu :P

14perseus04
13.Ağustos.2006, 03:47
abi bence şampiyonlar ligini alman biraz zor gibi.. her türlü taktik-teknik denedeim olmadı yani.. ama -şöle bişey war bence sen de aynı kafadansın benle.. şampiyonlar ligine girmek zorunda hissediyosun kendini.. uefaya kalmayı hiç düşünmüosun.. belki uefaya kalsan kupayı alırsın..
eğer save'leyip tekrar girme yapmıosan oyuna.. ben 8 sene oynadım en fazla yarı finale çıkabildim.. mutlaka biri geliyo ve yeniyo.. ve işte alamadığın yabancıları yada beşiktaş-galatasaray gibi takımların wermediği türk yıldızları alamayınca çıldırığ kağatıosun oyunu :P

valla durumum en ii bole ozetlenirdi zaten 4 sezonda 2 uefa cup aldim ve iki kerede ancak gruplardan cikabildim
transfer konusuda aynen bole dier buyukler satmio yerlileri yildizlar gelmio
potansiyel yildizlarda tatmin etmio valla tukuruyum bole lige

takima bir sag bir sol bek lazim hic bi ii yabanci gelmio yerlide malum milletce bek sikintisi cekioz potansiyelleride ben buluom ama benle ornein villareal arasinda secim yapinca hemen oraya gidiolar yani bunlar beni darlio

Addolorato
13.Ağustos.2006, 04:16
vedran corluka eduardo modric 3lüsünü al biri sağ bek biri forvet biri orta sahanın her yerine oynuyo denemeye değer ayrıca fazla para verirsen chelsea yerine sana geliyolar:D

14perseus04
13.Ağustos.2006, 05:27
vedran corluka eduardo modric 3lüsünü al biri sağ bek biri forvet biri orta sahanın her yerine oynuyo denemeye değer ayrıca fazla para verirsen chelsea yerine sana geliyolar:D

ya saol da yil 2011 olunca corluka ve modric coktan premier ligin ve seri a nin demirbasi olmuslar bide su eduardo nuntam adini soleyebilirmisin

bu arada valenciayida reddettim :-)

giftig
13.Ağustos.2006, 08:22
abi bence git artık bi takıma.. fenerden cidden hayır gelmiyo bi süre sonra avrupada.. ben de fenerliyim bu arada.. :D

14perseus04
13.Ağustos.2006, 19:11
evet bu sezon son onumuzdeki sezon avrupa macerasi baslio artik

GodfatheR
13.Ağustos.2006, 19:16
NE OLUR FENERI BIRAKMA :p

Addolorato
13.Ağustos.2006, 19:23
ya saol da yil 2011 olunca corluka ve modric coktan premier ligin ve seri a nin demirbasi olmuslar bide su eduardo nuntam adini soleyebilirmisin

bu arada valenciayida reddettim :-)

Valla eduardo'nun tam adı eduardo:D oyunda öyle geçiyo 27-28 yaşında falan olması lazım eduardonun oyun başladığında 23 yaşında oluyo sanırım

14perseus04
10.Ağustos.2007, 15:57
ya arkadaslar fenerbahceyle 4 sezonuma girdim tabi kariyerim gayet basariliydi.
2 sene once liverpooldan is teklifi gelmisti reddetmistim daha zamani deildi.
bu sene basinda hayallerimdeki takim madrid istedi biraz celiskide kaldim ama gitmedim.cunku bir sampiyonlar ligi eksikti muzemde
neyse seneye basladim ama takim nedense kotu takttim 4-4-2 ilhan arti biraz ben den biseyler
gecen seneki takima biseyler oldu ruh gitti sanki cok kotu oynuom kadromda ii
yani fena darlandim napiim nasi diriltirim takimi

windofahanda
10.Ağustos.2007, 16:12
arkadasım sezon baskarında her takım biraz kötü oynar ama oynadıkca birbirlerine alısıralr ama şampionlar ligi işi biraz zor olabilir sana basarılar biraz sabret bence..

14perseus04
10.Ağustos.2007, 16:22
eyvallah
galiba bekliyip su donemi en az hasarla atlatmaya bakicam

ogcj_me
10.Ağustos.2007, 16:27
hazırlık maçlarını az oynamış olabilirsin
şamp. ligi için 4-4-2 atakı kullanıp alanı genişlet
pası direkt ve oynama hızını çabuk yap
en son kontra atakı aç

Ilhan
11.Ağustos.2007, 14:01
Olur arada o tarz şeyler, forma girince her şey düzelir. Başlığı kurallara uygun yapıyorum.

sehzadee
12.Ağustos.2007, 22:08
Hepimizin başına geliyor sabret gecer.

sivaslizoro
12.Ağustos.2007, 22:37
evet bazen la takımı satıy gidiym diom ama olmaz bırakma fenerbahçeyi :D

olumelegi
13.Ağustos.2007, 12:25
Bende fenerbahcelıyım ama bıraz zor ben olsam madrıd de cay içioyodum sımdı....

14perseus04
13.Ağustos.2007, 12:47
tavsiyeleriniz icin saolun toparladi takim ama cl de cegrek finalde liverpool a elendim saglik olsun ama hedef onumuzdeki sezon artik