PDA

View Full Version : Kutluay bilmecesi

sananes
13.Ağustos.2006, 06:26
askerlik sorunu var yoksa kesin gitmez zaten acıkladıda ama bakalım ilerleyen gunlerde gorcez

TR.CaPTaiN
13.Ağustos.2006, 06:48
Giderken birgün tekrar buraya dönüp burada bırakacağım demişti. Kaptan gitmez.

cydel
14.Ağustos.2006, 10:27
ıbo gercek fenerbahce lıdır hayatta takımı yarı yolda bırakmaz

fenerlistinanc
10.Ağustos.2007, 16:14
Yunan basını İbrahim’in AEK ile iki yıl için 1.5 milyon Euro karşılığında anlaşmaya vardığını, hatta transferin bugün resmen açıklanacağını iddia ederken, İbrahim Kutluay ise haberleri yalanlamaya devam ediyor. Milli basketbolcu dün yaptığı açıklamada, bu transferin söz konusu bile olmadığını dile getirerek, “AEK’nın başkanı yeni seçildi. Seçilince böyle bir şey söylemiş ama bana bir teklif gelmedi. Geçmişte AEK’da oynadım, çok da başarılı oldum. Taraftarlar da ‘beni istiyor’ diye başkan böyle bir açıklama yapmış olabilir. Ancak, Fenerbahçe Ülker’in oyuncusuyum ve burada oynamak istiyorum” dedi.

kaynak:fanatik

bence ibo takımdan ayrılmaz adam her fırsatta basketbolu burda bırakmak istediğini söylüo ve fenerbahçeyi çok ama çok sevio

MeMo
10.Ağustos.2007, 16:15
fanatik buraya bulaşma bari

ZeroG
10.Ağustos.2007, 17:46
fanatik buraya bulaşma bari

Yunan basını yazmış.Fanatikte yunan basını şunu yazdı demiş.Pek artniyetli birşey yok.

İbrahim Fenerbahçe'den ayrılmaz.Eminim...

GodfatheR
10.Ağustos.2007, 17:56
ıbo gercek fenerbahce lıdır hayatta takımı yarı yolda bırakmaz

Hugo
10.Ağustos.2007, 18:06
İbo gitmedi.
NTV'de milli takım kampında konuştu.
Gitmeyeceğim. Burada bırakmayı düşünüyorum dedi..
İbrahim Kutluay kalıyooor!...

Universal
10.Ağustos.2007, 18:28
İbrahim giderse büyük kayıp olur. Ama gitmesse devre arası askere gitmesi gerekecek. İki türlüde Fenerbahçe'den ayrılacak.

ivan
10.Ağustos.2007, 19:12
yaa ne bilmecesi Kutluay ardıardına 3. kez açıkladı GİTMİYORUM diye ne yapması lazm daha anlamıorm

drazan11
10.Ağustos.2007, 23:41
evet gitmicegini acikladi takimda kalacakmis askerligi nasil halletcek bakalim