PDA

View Full Version : Fm 2007 Transfer Teklif Hatası!!!

travego44
11.Ağustos.2007, 17:30
Arkadaşlar ben jose sosa adlı oyuncuyu almak için tam yarım sezon teklif verdim takıma hepsinide red ettiler.Ardından milan da talip oldu ve 5 m$ bir teklif verdi.Bende 10m$ bir teklif verdim fakat teklifi red ettiler ve şöyle bir not düşmüşler:
''Oyuncuyla ilgilenen başka kulüpler de var.Sizin teklifinizi kabul edip diğer kulüplerin önünü kesmek istemiyoruz.''
Tam olarak böyleydi galiba.Bunun sebebini bilen arkadaşları yardıma davet ediyorum.Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.:)

King_91
11.Ağustos.2007, 18:12
demekki oyuncudan daha fazla para kazanmak istiyolar seninkini kabul ederlerse herkes 10M$ civarı verir ama etmezlerse artabilir bnce bu yuzdendir

ayrıca bu bi teknik sorun degil ve bence hata da degil

Bandidas
11.Ağustos.2007, 18:14
Transfer teklifinde şöyle bir madde var: Son Tarih. Eğer sen bunu "Yarın veya Bugün" diye seçmişsen o cevabı verirler. En iyisi "Belirtilmemiş" seçeneğini seç.

miharbi
11.Ağustos.2007, 22:12
Eğer Milanında teklifini ret etmişlerse

demekki oyuncudan daha fazla para kazanmak istiyolar seninkini kabul ederlerse herkes 10M$ civarı verir ama etmezlerse artabilir bnce bu yuzdendir

ayrıca bu bi teknik sorun degil ve bence hata da degil

arkadaşın dediğine katılıyorum.Ama Milanın teklifine evet demişlerse sen teklifte en son şu gün cevap verilecek die madde koymuş olabilirsin.Bu yüzden olabilir.

olumelegi
12.Ağustos.2007, 00:41
senin güclü bi kadro kurup sampiyon olmanı ıstemıyolar....Baska bi acıklama yok....

travego44
12.Ağustos.2007, 12:35
Transfer teklifinde şöyle bir madde var: Son Tarih. Eğer sen bunu "Yarın veya Bugün" diye seçmişsen o cevabı verirler. En iyisi "Belirtilmemiş" seçeneğini seç.

Hepinize çok teşekkür ederim.Doğru cevap bandias arkadaşın verdiğiymiş.Ben tezcanlı biri olduğum için hemen olsun bitsin istiyorum o yüzden de ya yarın yada bugünü seçiyorum:icon_surprised:Bir de bu bir sorun değilse nedir onu merak ettim.Hepinize teşekkürler:)