PDA

View Full Version : Bencil Futbolcular

14perseus04
13.Ağustos.2006, 05:33
valla hic paslasn bi forvet ikilim olmamisti taki bu sene zigic-kezman ikilisine kavusana kadar yani forvet lerin oyun tipi cok onemli bu husuta bi uzun pivot dierihizli olsun baya ii isler cikarirlar paslasma konusunda

baktin yine olmuo bas kontrat onerirken asist basina parayi :-)

VahdeTrabzon
13.Ağustos.2006, 05:51
ya çok güzel bir konuya değinmişsin oyuna başladıgımdan beri çok büyük sıkıntı cekiyorum sıfırdan gol atmaya calısıyo adam

yusufyusuf21
13.Ağustos.2006, 08:12
Oyuncunun soğukkanlılığından kaynaklanması lazım

giftig
13.Ağustos.2006, 08:34
oyunun yaptıgı bir kıllık tır oooo

yok abi bazı oyuncuların özelliklerinden kaynaklanıyo bence bu olay.. mesela sıfıra kadar inip geriye pas atan çook adam da gördüm hani :D

errqud_gfb
11.Ağustos.2007, 22:04
FM 2007 de dikkatimi uzun zamandır çeken ve cidden çooooook gıcık olduğum birşey genellikle pozisyon şöyle oluyor ki; çizgi oyuncusu içeriye doğru hareketleniyor defansı çalımlayıp altıpasa kadar yaklaşıyor fakat o dar açıdan kaleye vurmayı deneyip top yan ağlarda kalıyor. Halbuki yanında bomboş adam var ona pas verse %100 gol. Sizde de böyle şeyler oluyor mu ya!!! Eğer oluyorsa FM 2008 de ilk olarak bunu düzeltmeliler bence.

qwertyq
11.Ağustos.2007, 22:13
takıma oyuncuyu yeni aldıysan ya da ilk sezonundaysan böyle olaylar oluyor. Oyuncular birbirlerine alışıp takım oyunu oynamaya başlayana kadar bayaa süre geçmesi gerekiyor.

sehzadee
11.Ağustos.2007, 22:17
takıma oyuncuyu yeni aldıysan ya da ilk sezonundaysan böyle olaylar oluyor. Oyuncular birbirlerine alışıp takım oyunu oynamaya başlayana kadar bayaa süre geçmesi gerekiyor.
Ewet arkadas dogru soyluyor

Fernando Gago
11.Ağustos.2007, 22:18
Düzeltme gibi bir şey olamaz çünkü çok doğal bir şey bu geçrek hayattada olan bir şey

miharbi
11.Ağustos.2007, 22:22
Düzeltme gibi bir şey olamaz çünkü çok doğal bir şey bu geçrek hayattada olan bir şey

Evet arkadaş doğru söylüyor.Zaten sende konu başlığını BENCİL FUTBOLCULAR die atmışsın ne yapacan adam bencil kardeşim adamın kişiliğini değiştirecek değiller ya var futbolda böyle şeyler.

yunusgs
11.Ağustos.2007, 23:06
Dogru gercekte de olan bırsey

olumelegi
12.Ağustos.2007, 00:47
oyunun yaptıgı bir kıllık tır oooo

goosfraba
12.Ağustos.2007, 01:33

Eğer oyuncu yeni gelmiş ise takıma, kendini göstermek amacıyla bencil davranmış olabilir(Çok mu gerçekçioldum:)?)

Aykan19o3
12.Ağustos.2007, 01:49
Ara sıra oluyor böyle şeyler fakat takım alışınca daha çok pas atılıyor..

Fıratcan Alçınkaya
12.Ağustos.2007, 02:45
FM 2008de düzelmez... Çünkü gerçek bişey...

Msla ben F.Torres i Liverpool e aldım... Acaip derece bencil oynamıştı hep kaleye şut çekiyodu boştaki adama pas vermezdi kendini gösterme çabası...

Addolorato
12.Ağustos.2007, 13:16
Eğer personelinde yeni hocasını etkilemek istiyo yazıyosa anlaki bencilce davranacaktır:D

errqud_gfb
12.Ağustos.2007, 14:19
Eğer personelinde yeni hocasını etkilemek istiyo yazıyosa anlaki bencilce davranacaktır:D
Evet bu işte cidden mantıklı ama şu da varki alışmasıyla falan ilgil değil 1 senedir oynuyor ve adamın kendisi uyum sorunu çeken tipte biri değilmiş (profil'de öyle diyo). Bi de zaten o kadar çok paslı bir organizasyonla gol olmuyo ben çok nadir görüyom hep dar açıdan abanıyolar gol oluyo genelde bireysel beceri yani. Şu bizim çocuklara herşeyi öğrettim birlikte oynamayı bi öğretemedim yaw :D:D:D:D

a.arıcı-11
12.Ağustos.2007, 14:31
valla bende gilardino-agüero ikilisi adeta çizgide paslaşıyolardı

sivaslizoro
12.Ağustos.2007, 22:38
bende olmuo :D