PDA

View Full Version : Hangileri Daha Büyük Başarılar?

fyagiz
15.Ağustos.2006, 06:51
Size göre alttaki eşleşmeden hangisi daha büyük başarı.

Uefa Kupasını Kazanmak Mı Yoksa Şampiyonlar Liginde Çeyrek Final Oynamak Mı?

Avrupa Süper Kupasını Kazanmak Mı Yoksa Şampiyonlar Liginde Yarı Final Mi Oynamak?

Evet bu bilgiler benim için önemli.Şampiyonlar Liginde ön eleme maçında şampiyonlar liginie çıksam zorlasam çeyrek oynarım form düşüşü var ama uefa ya gitsem kesin kazanırım çünkü uefa ya katılan en iyi takım aralarından beşiktaş sevilla falan yok sizce hangisi ön eleme maçını verip uefaya mı vereyim yoksa barcelona liverpool gibi devlerle mi yarışayım?evet şimdiden teşekkürler.

oguse
15.Ağustos.2006, 06:54
Uefa Kupasını Kazanmak
Avrupa Süper Kupasını Kazanmak...

Kupa herşeyden önemlidir...

fyagiz
15.Ağustos.2006, 06:58
Uefa Kupasını Kazanmak
Avrupa Süper Kupasını Kazanmak...

Kupa herşeyden önemlidir...
Hmm saol ozaman uefa ya gideceğiz.Saol bakalım bir kaç kişinin daha yorumu ne olacak.

poggerpohl
15.Ağustos.2006, 07:17
al uefa'yı madem ööle diosun :)

14perseus04
15.Ağustos.2006, 07:21
yok be devler liginde adini duyurman bile daa ii uefa dan
zaten gercek te sampiyonlar liginde grupta sonuncu olan bi takim bile uefa finalistinden daha cok para alio dusun artik

Addolorato
15.Ağustos.2006, 07:26
UEFA'yı alman bi işe yaramıyo ben westham la aldığımda UEFa yı Barcelonanın satılık listesine koyduğu giuly bile gelmek istemiyodu bende bastım istifayı ver elini lyon:D

King_91
15.Ağustos.2006, 07:58
bence de uefa zaten cok kolay uefa yı aldıgımın sayısı belli degil ama samp ligi para bakımından da popularıte bakımından da muthis uefa kupasını alman klupte sonraki 2-3 sezonu kovulmadan gecirmene garanti gibi bir şey oluyor bi de takımın en sevilenleri arasına girebiliyorsun eger buyuk takımsa 2-3 sene bile garanti degil bence ne olursa olsun hedeflerin buyuk olmalı

mert961
15.Ağustos.2006, 08:50
bence uefa daa ii kupakupadır

fyagiz
15.Ağustos.2006, 14:24
Hmm.Valla karar veremedim.Bakalım kader beni nereye götürcek.Ön eleme maçında oynayacağım.Gruplara kalırsak zaten çıkma ihtimalim çok düşüm.Aslında takım iyi gidiyordu.Ama ne oldusa form düşüklüğünden yenilmeye başladık.29 Kişilik kadroda zaten 10 u sakat 2 si cezalı :D

starfreedom
15.Ağustos.2006, 17:36
Uefa kupası o kadar prestijli değil. Neredeyse hiç ama hiç para kazandırmıyor. Ama Cl'de gruplara kalıp, sonuncu olsan bile daha fazla para kazanabiliyorsun. Ayrıca CL'de çeyrek final oynarsan, tanırlığın daha çok artıyor.

Noz
15.Ağustos.2006, 17:57
parasal durumun iyi duruma gelmesi acisindan s ligi onemli... paran cok yoksa hic dusunmeden s ligine git derim... uefa yi 2. sene de kazanabilirsin...

tilki_firat
15.Ağustos.2006, 17:59
uefa kesin diyosan oraya git ama tereddütün var ise şamp ligine gir

RoNNiE91
15.Ağustos.2006, 18:06
Bence Şampiyonlar Ligi'ni dene.Orda olmazsa UEFA'yı almaya çalış.Sonra Süper Kupa falan hep şansını dene.

tilki_firat
15.Ağustos.2006, 18:18
aslında en güzel başarabilirsen gruplara gir ordan uefaya düş hem para alırsın hem kupa

fyagiz
15.Ağustos.2006, 19:52
hmm şuan gruptatım şansımada çok kotu grup çıktı işte grup şu;
Barcelona
Porto
R Sossiecad
Kayserispor(ben)

VahdeTrabzon
15.Ağustos.2006, 20:21
uefa tabikide
süper kupa değil cl de yarı final oynamak diyorum ben