PDA

View Full Version : 17 Ağustos Depremi

Bugra19o3
16.Ağustos.2006, 05:01
evet beyler bu büyük felaketin üstünden tam 8 yıl geçti... Ne Çabuk Oldu yhaaa

Krusty
16.Ağustos.2006, 05:05
Offf 8 yıl mı ne çabuk geçti yahu! :eek:

Universal
16.Ağustos.2006, 05:06
Bizim bir tandığımızın evi onlarda orada iken gölcükte sular altında kaldı. Ama işin ilginç yanı dalga vurduktan sonra kendilerini şehirler arası yolda buldular. Yolda onları beyaz sakallı adamların bulunduğu bir araba aldı. Bursa bıraktı ve araba ortalıkta yok oldu. Size ilginç çekinici bir olay. Artık ne kadar gerçek ne kadar yalan siz karar verin.

Ben deprem yaşamadım. O yüzden o andaki duyguları bilemem.

comandante
16.Ağustos.2006, 05:24
en sevdigim dayimi,enistemi ve cok iyi bi arkadasimi kaybettim...daha etkileyici bi ani olamaz heralde...

goosfraba
16.Ağustos.2006, 05:48
Dün gece 5.00 sıralarında da burada oldu haberlerde çıkmıştır belki Adana/Ceyhan 3.4 şiddetinde, uyanıktım:)Çok kötü birşey 2. kez depremi yaşadım:(

Universal
16.Ağustos.2006, 06:08
Şimdi hatırladım bizde bir komşumuuzu kaybetmiştik. Ama o kişi ile aram iyi değildi. Öldüğünde şuan benim yaşımdaydı. Ölmesinin nedeni ise odasının kapasını kapanıp o kapının açılmaması oldu. Ailesi kurtuldu.

starfreedom
16.Ağustos.2006, 06:19
Ah bu depremden sonra bir kendini bilmez 7.4 yetmedi mi? diye bir pankart açmıştı! Bak çok sinirlendim şimdi!

http://www.tiyatrom.com/images/clip_image001.jpg

El Barto
16.Ağustos.2006, 06:22
364 gün kimsenin aklına gelmez sadece 1 gün yaygaraları koparalım hadi. Ölenlere Allahtan rahmet dilerim.

starfreedom
16.Ağustos.2006, 06:25
364 gün kimsenin aklına gelmez sadece 1 gün yaygaraları koparalım hadi. Ölenlere Allahtan rahmet dilerim.

Bu durum sadece, söz konusu deprem için geçerli değil!

Diğerleri ise;

2 temmuz katliamı
Maraş olayları
Çorum olayları
11 agustos 2004 tren kazasi ...
daha gider bu!

TR.CaPTaiN
16.Ağustos.2006, 07:10
Hayatını kaybedenleri rahmetle anıyoruz. Yeni bir depreme hazır olduğumuzu düşünmüyorum. Allah bu ülkeye felaket göstermesin.

starfreedom
16.Ağustos.2006, 07:16
http://www.youtube.com/watch?v=R4FGV-f1xfs&mode=related&search=
Deprem ile ilgili bir video.

ibo
16.Ağustos.2006, 08:38
Ölenlere Allahtan Rahmet Diliyorum. Ama hala olası bir deprem için alınan bir önlem yok ülkemizde :(

Maksic
16.Ağustos.2006, 08:56
Gerçekten çok üzücü bir olaydı o gün ölenlere Allahtan rahmet diliyorum depremin üzerinden 8 yıl geçmesine rağmen hala önlemler alınmadı inşAllah bir daha böyle acı günleri yaşamayız

RaSenGan
16.Ağustos.2006, 10:44
Avcılar'da kaç bin kişi öldü bilen bilir..Depremden sonra 2-3 gün içinde bir yere gitmek için yolculuğa çıkmıştım.Avcılar'dan geçerken o manzara o zaman küçük olsamda hala aklımda.O kokular kanlar binalar..

SaRPeR1903
16.Ağustos.2006, 11:31
Avcılar'da kaç bin kişi öldü bilen bilir..Depremden sonra 2-3 gün içinde bir yere gitmek için yolculuğa çıkmıştım.Avcılar'dan geçerken o manzara o zaman küçük olsamda hala aklımda.O kokular kanlar binalar..Allah bir daha yaşaatmasın ;;).Ben Çamlıca'da olduğum için pek etkilenmemiştim,dışarı çıktık,bitti..

Burak Duran
16.Ağustos.2006, 11:41
ozamanlar gölcükteydim allah br daha yaşatmasın amerikada olmama rağmen buraya kısıtlı vaktimde mesaj atıyorum ölen arkadaşlarıma ve dostlarıma allahtan rahmet diliyorum inşallah bir daha böyle günler görmeyiz

Krusty
16.Ağustos.2006, 12:42
Ben de o sıra uyuyordum, hiç hissetmedim. Uykum ağırdır, kalkmam yani. Yatağımın yanında dolap vardı o zamanlar, dolap böyle üstüme düşecek gibi olmuş ileri geri gitmiş. Annem kapının orda bekliyormuş ama adeta dona kalmış. Dolabın üzerime doğru geldiğini görüyor ama hareket edemiyor beni kaldıramıyormuş bile...

O anı yaşamayıp sonrasını yaşamış olsam bile çok kötü bir duygu ya. Umarım tekrar böyle bir şey ile karşılaşmayız.

Ölenlere Allah'tan rahmet diliyorum.

ogcj_me
16.Ağustos.2006, 18:37
benim için en üzücü gün :(
anne ve babamı kaybettim tam 8 yıl önce

RaSenGan
16.Ağustos.2006, 21:29
benim için en üzücü gün :(
anne ve babamı kaybettim tam 8 yıl önce

Başın sağolsun.Annesiz babasız yaşamak çok zor..:o

omer-faruk-14
16.Ağustos.2006, 21:47
O olayı yaşayan herkese ağzımdan dualar ve Allah'tan rahmet diliyorum. Allahtüm Dünya'yı böyle felaketlerden korusun.

BaGa TaRKaN
17.Ağustos.2013, 10:37
O Büyük Felaketin Üzerinden Tam 14 Yıl Geçti...

Rahmetle Anıyoruz

Unutma Unutturma...