PDA

View Full Version : Personel Bölümü

Romeo3405
16.Ağustos.2006, 18:45
Forumda iyi yetenekli oyuncuların paylaşıldığı bir bölüm var. Birde gözlemcilerin antranörlerin doktorların paylaşılacağı bir bölüm açılabilirmi. Forumda aradım bulamadım var ise özür dilerim

Aşk-ı Şehir
16.Ağustos.2006, 18:50
vardı galiba bi aralar ama şimdi varmı bilmiyorum ;;)

samasti
16.Ağustos.2006, 18:58
evet bı ara bende rastlamıstım oyle bıseye ama nerdeydı bılmıyorum:D personel oyunda cok onemlı ben oyuna basladıgım gıbı ılk ıs olarak personel alıyorum.ıyı personellerı takıma dhıl etmenın en ıyı yolu ıs ılanında bulunmaktır ıyı personeller cıkıyor.

Ugurcan_67
16.Ağustos.2006, 19:49
Bölüm açmaktan çok forumun ismi değişebilir. Oyuncu-Personel forumu olabilir.

Romeo3405
17.Ağustos.2006, 07:16
Yeni bir konu açmaktansa burda paylaşayım dedim bu konuyuda. Yazdığımız bir başlıkta üst üste mesaj atınca bir önceki mesaja ekliyor. Ama şöylede bir problem var kariyer yazarken eğer mesaja kimse cevap yazmadıysa 3-4 sayfaya geldiyse tekraer kariyere bir maçı yazınca bile editlendiği için arkada kalıyor. Tamam kariyeri herkez bişeyler yazsın diye yazmıyorum ama takip edilmesi için yazıyoruz arkada kaldığı zaman takip edilemiyor. En azından gene üst üste mesaj yazınca bir mesaja alsa ama yeni mesaj yazıldığında olduğu gibi başa gelip koyu görünse daha iyi olur.

Beta81
19.Ağustos.2006, 22:35
genel tartışmalara açabilsin konuyu

Romeo3405
09.Eylül.2006, 06:55
Sorunum başlıkla alakasız olacak ama ikinci bir başlık açmaktansa kendi açtığım başlıktan devam etmeyi uygun gördüm

Ben forumdan hiç bir dosyayı indiremiyorum sorun vardı ama çoğunluğu düzeltrildi diye biliyorum. Eğer düzeltildiyse neden indiremiyorum taktik ekranında yuvarlak görmektyen sıkıldım ya
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Birde pc ye format attım dün ve sitedede anlattığım A.Madrid oyunumun save dosyasını cd ye çektim formattan sonra gene yerine koydum ama oyuna girince görmüyor sanırım save dosyasının türü değişmiş düzeltmek için ne yapmam lazım oyunumun yanmasını istemiyorum

Mirza
10.Eylül.2006, 16:55
Personel Bölümü akıllıca olmuş. Söz konusu bölümdeki arkadaşlarım mesajını gördükten sonra ne yapacaklarına karar verirler.

Ilhan
11.Eylül.2006, 05:16
Tamam, mesajınızı gördüm, güzel bir düşünce. Oyuncu Platformu'na birazdan ekliyeceğim konuyu.