PDA

View Full Version : Okur & Yazar Sistemi Uygulanacaktır

VoLkaN BaROs
17.Ağustos.2006, 01:01
Daha önce duyurduğumuz ancak uygulamaktan vazgeçtiğimiz Okur & yazar sistemi yakın bir süre içinde uygulancaktır. Sistemle beraber sadece izin verilen üyeler forumlara yorumda bulunabilecek diğer üyeler dosya indirme, üyelik gerektiren yerleri okuma gibi yetkilerle sınırlı kalacaktır.

Bu uygulama ile aşağıdaki başlıklar amaçlanmaktadır:

Üyelerin birden fazla hesap ile forumda yorum yapması,
Atılan ya da ceza alan üyelerin tekrar hesap açıp forumda yorum yapması,
Amacı forum huzurunu bozmak olan insanların yorum yapmasının engellenmesi,
Seviyeyi düşüren, kurallara uymamakta ısrarlı olanların ( Küfür & hakaret hariç ) atılmak yerine okur olarak forumda kalabilmesi.

NOT: Bu uygulama forumda aktiflikle alakalı değildir. Okur grubuna herkes alınabilir ancak çıkarıldıktan sonra girmek mümkün değildir. Az ama öz yazanlara her zaman forumlarımızın yorum alanalrı açıktır

TürkuAz
17.Ağustos.2006, 01:02
Gayet iyi bir sistem olacaktır bence.Böylece forum daha iyi bir hale gelecektir mutlaka..

Universal
17.Ağustos.2006, 01:03
Uygulamalar güzel. Ama sitede FM turnuvaları yapılıyor. Genelde şuan forumda fazla aktif olmayanlar var. Onlar büyük ihtimalle okur grubunda olacaktır. Onlar nasıl turnuvalara katılabilecekler. Veya forumda hiç mesajı olmayan bir üye FM sorunu yaşamakta onu nasıl dile getirecek.

Oghuse
17.Ağustos.2006, 01:04
Herhangi bir başvuru yapacakmıyız?

uAburak89
17.Ağustos.2006, 01:04
kurallara uymakta ısrarlı olanların

Uymayalım mı abi, bunu mu demek istiyorsun.. :D

Forum açısından iyi bir gelişme olacaktır bu yenilik..

tosunpasa
17.Ağustos.2006, 01:09
Güzel olur.. Keşke ilk uygulandığı zaman vazgeçilmeseydi uygulamadan. Şimdiye oturmuş bir sistem olurdu. Ama yinede güzel olacak.

Uymayalım mı abi, bunu mu demek istiyorsun.. :D

Forum açısından iyi bir gelişme olacaktır bu yenilik..

Ehehehhe güzel yakalamışsın Burak abi :p

eGowiCh
17.Ağustos.2006, 01:21
Güzel bir sistem, hayırlı olsun.

ZeroG
17.Ağustos.2006, 01:24
Forumda düzeni ve düzeyi sağlayacak güzel bir sistem hayırlı olsun...

King_91
17.Ağustos.2006, 01:30
güzel bir düsünce foruma duzen katacaktır da benim birkac sorum olacaktı. kriterler bu kadar mı?
bu uygulamaya ne zaman gecilecek?
kriterler bu kadar degilse neler?
okur ya da yazar oldugumuzu nasıl ogrenecegiz?

ogcj_me
17.Ağustos.2006, 01:42
neye göre yazar grubuna alınacak üyeler
mesela ben girebilir miyim?

starfreedom
17.Ağustos.2006, 01:52
Bana göre pek doğru bir sistem değil. Oldu olacak, forumu tümden kapatalım turksportalsözlük.com açalım.

TürkuAz
17.Ağustos.2006, 01:57
Bazı üyeler diğerlerine laf sokmaktan, çamur atmaktan vazgeçemeyeceği için herkese uygun olmaz bu sistem bence..

KaF KeF
17.Ağustos.2006, 01:58
yararlı olacağına inanıyorum...

Fıratcan Alçınkaya
17.Ağustos.2006, 02:01
Bence çok gzl bir uygulama... Hepimize hayırlı olsun...

VoLkaN BaROs
17.Ağustos.2006, 02:40
Uygulamalar güzel. Ama sitede FM turnuvaları yapılıyor. Genelde şuan forumda fazla aktif olmayanlar var. Onlar büyük ihtimalle okur grubunda olacaktır. Onlar nasıl turnuvalara katılabilecekler. Veya forumda hiç mesajı olmayan bir üye FM sorunu yaşamakta onu nasıl dile getirecek.
Not olarak yeni ekledim. Herkes okur grubuna alınacak. İsterse bir mesaj atsın bir daha yazmasın sorun değil. Başvuru ile kontrol altına almamızdaki nedenler üstte belirttiklerim gibi olacak. Ayrıca bir kriter olmayacak. Okur grubuna alındıktan sonra o grupta kalmak kendisine bağlı olacak

güzel bir düsünce foruma duzen katacaktır da benim birkac sorum olacaktı. kriterler bu kadar mı?
bu uygulamaya ne zaman gecilecek?
kriterler bu kadar degilse neler?
okur ya da yazar oldugumuzu nasıl ogrenecegiz?
Kriterler bu kadar, geçiş süreci belli değil önden duyuru yapıp bilgilenmenizi istedim. Yazar grubunda olanlar eski yıldızlamalı sistemde olacaklar. okur grubundakilerde yıldız ve rütbe açıklaması bulunmayacak.

Bana göre pek doğru bir sistem değil. Oldu olacak, forumu tümden kapatalım turksportalsözlük.com açalım.
Niye tümden kapatalım? Şimdikinden bir farkı olmayacak bir sistem. Sadece yazanları kontrol altına alacağız ve yukarıdaki belirttiğim hususlar azaltılacak. Yoksa ilk mesajımda belirttiğim kriterler haricinde her başvuran okur grubuna alınacak orada bir sorunumuz yok.

Şöyle bir örnek vereyim daha iyi anlaşılır; bir üye foruma girip küfür dolu mesajlar ya da insanların canını sıkacak rahatsız edici mesajlar yazmaya başladı. Attık tekrar hesap açıp yazmaya başladı, yine attık tekrar hasap açtı, bu böyle devam eder. Ama bu sistemde 1 kere atılınca tekrar kabul edilmesi için bizim IP kontrolümüzden geçmesi gerekecek. Geçemezse başvurusu kabul edilmeyecek ve böylece forumda büyük ölçüde düzen sağlanacak.

İsildur
17.Ağustos.2006, 02:58
Gerçekten iyi bir uygulama.Bu uygulama ile forumdaki tartışma seviyesinin daha üst düzey olacağına inanıyorum.

Ama bir öneri getirmek istiyorum.Bence bu sistemi tüm forum için değil forumdaki belli yerler için yapalım.

yavuuzzzz
17.Ağustos.2006, 03:03
forumuzua hayırlı uğurlu olsun

yunusgs
17.Ağustos.2006, 03:09
Abi bır basvuru falan gereklımı yoksa sız mı sececeksınız

VoLkaN BaROs
17.Ağustos.2006, 03:17
seçtiklerimiz ilk etapta direkt eklenecek, kalanalr da başvuru usulü ile olacak.

ayseeg
17.Ağustos.2006, 03:19
sistem fena değil. Yararlı olabilir umarım

Aşk-ı Şehir
17.Ağustos.2006, 03:29
yararlı olacağından şüphe yok;;) Zaten Volkan abiyi online gördüğüm anda kesin bişey var dedim :)

spider3784
17.Ağustos.2006, 03:46
Bugünkü olaylardan sonra gayet güzel bir uygulama olur.:)

Bekq
17.Ağustos.2006, 05:10
ben beğenmedim açıkcası

ama en iyisini sizler bilirsiniz

VahdeTrabzon
17.Ağustos.2006, 06:35
ben beğenmedim açıkcası

ama en iyisini sizler bilirsiniz

Katılıyorum

ToRoSKaPLaNı
17.Ağustos.2006, 06:36
yani banlama kalktımı

Fıratcan Alçınkaya
17.Ağustos.2006, 06:56
Banlama kalkmadı tabiki küfür vs. gibi forum kurallarını ihlal edersen atılırsın yine...

Geçenlerde 1msjı olan biri konu açmış site iile iglili tuhaf bir şey yazmış amacı forumda kargaşa yaratmak olduğu belli olan bu sayede böyle kendini bilmezlerin yaptığı işlerinde önüne geçilecektir...

Romeo3405
17.Ağustos.2006, 06:59
O zaman bu forumun hiti baya düşecektir. Burada sadece dosya indirebilecek bir kişi başka sitedende indirebilir.Buraya sadece okumak için çok kişinin geleceğini sanmıyorum. Kariyer bölümüne yazım serbest olsa belki etkilemez bu kadar. Birde yazma yetkisi kime nasıl verilecek. İp kontrolü deniyorda benim kardeşimde bu forumda bende. İkimizin ip si doğal olarak aynı böyle olan başkalarıda vardır. Nasıl ayırt edilecek.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Banlama kalkmadı tabiki küfür vs. gibi forum kurallarını ihlal edersen atılırsın yine...

Geçenlerde 1msjı olan biri konu açmış site iile iglili tuhaf bir şey yazmış amacı forumda kargaşa yaratmak olduğu belli olan bu sayede böyle kendini bilmezlerin yaptığı işlerinde önüne geçilecektir...

yazamadıktan sonra küfür nasıl edecekler zaten :D

King_91
17.Ağustos.2006, 08:09
O zaman bu forumun hiti baya düşecektir. Burada sadece dosya indirebilecek bir kişi başka sitedende indirebilir.Buraya sadece okumak için çok kişinin geleceğini sanmıyorum. Kariyer bölümüne yazım serbest olsa belki etkilemez bu kadar. Birde yazma yetkisi kime nasıl verilecek. İp kontrolü deniyorda benim kardeşimde bu forumda bende. İkimizin ip si doğal olarak aynı böyle olan başkalarıda vardır. Nasıl ayırt edilecek.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

baska siteden de indirebilirler tabi ama buradaki kadar kalitelisini bulamazlar.hem burası resmi arastırma sitesi en azından ben baska Türk sitelerine itibar etmiyorum.zaten küfür etmek icin girenlerle hit almaktansa hit azalmasını kabul edebilirler.bence daha temiz bir forum oldugu için daha cok bile hit alabilir.bi de yazma yetkisi bence kullanıcı adına verilecek atyorum senin kullanıcı isminle girildiginde yazar,kardesinde okur bence boyle olur.benim bir sorum olucak okur-yazar uygulamasına gecildi mi benim mac yapacagım kişi okur olmus da acababen yazar mı oldum yoksa sıra bana gelmedi mi daha ?

VoLkaN BaROs
17.Ağustos.2006, 08:24
Bu sistemin forumun hiti ile bir bağlantısını göremiyorum. Kaldı ki TSI nin hit kazanmak gibi bir amacı da bulunmuyor. Bizim işimiz en doğruyu, en kaliteliyi, en yenisini sunmak.

İlk mesajımda da belirttiğim gibi yazar grubunda bulunmayan bir üye forumdaki hertürlü yamayı indirebilecek. Şuanki sistemden tek eksiği yorum yapamaması olacak. onun haricinde tüm hakları eskisi gibi duracak. O da zaten amacı düzgün yorum ypacak olalar için değil.

Şunu da hatırlatmak isterim, sitemizi kayıt olamadan okuyan onbinlerce kişi var. Hemen hemen çoğu da kayıt olmaya gerek duymadan istediğini alabiliyor sitemizden bu da işin diğer güzel yönü

O zaman bu forumun hiti baya düşecektir. Burada sadece dosya indirebilecek bir kişi başka sitedende indirebilir.Buraya sadece okumak için çok kişinin geleceğini sanmıyorum. Kariyer bölümüne yazım serbest olsa belki etkilemez bu kadar. Birde yazma yetkisi kime nasıl verilecek. İp kontrolü deniyorda benim kardeşimde bu forumda bende. İkimizin ip si doğal olarak aynı

Romeo3405
17.Ağustos.2006, 08:29
Tabi bu forumun kalitesini tartışmak gereksiz. Fm ile ilgili her bilgiye bu forum sayesinde sahip oluyorum. Ama eğer yazamazsam bir burukluk hissederim çünkü buraya yazmak çok hoşuma gidiyor daha yeni üye oldum ama eskidende takip ediyordum bir önceki kullanıcı adımı unuttuğum için tekrar bu nickle üye oldum

RoNNiE91
17.Ağustos.2006, 08:33
Bence de güzel bir uygulama.Forumu bir nevi rahatlatacaktır.Hepimiz için hayırlı uğurlu olsun.Volkan abi peki sizin seçeceğiniz kişileri ne zaman belirleyip söyleyeceksiniz ve başvurular ne zaman olacak?Bunlar hakkında bir duyuru yapılacak mı?

Fıratcan Alçınkaya
17.Ağustos.2006, 08:49

Ben genelleme olarak düşündüm, msla yazar grubundan biri küfür ederse oku grubuna alınmaz, banlanır ben bu şekilde dşündüm;;)

Romeo3405
17.Ağustos.2006, 08:54
Ben genelleme olarak düşündüm, msla yazar grubundan biri küfür ederse oku grubuna alınmaz, banlanır ben bu şekilde dşündüm;;)

özür dilerim yanlış anlamışım :D

asiqenc7
17.Ağustos.2006, 16:44
Bence çok güzel uygulama umarım sportal bunuda başarı ile tamamlar....

ZIP_ZIP
17.Ağustos.2006, 17:08
uzun zamandır siteye üyeyim. Ancak bazı sebeplerden dolayı pek sık gelemiyordum veya aktif değildim. Ama bundan sonra aktif olmak istiyorum. Uygulamayı ve de yorumları baştan sona okudum. Bence üyelerin bazıları olayı yanlış anlamış. Bence uygulama çok yerinde ve de gerekli olmuş. Umarım siteye fydası olur. Tabi ben de bu sistemde yer almak isterim.

canavar20
17.Ağustos.2006, 17:48
Güzel uygulama ..:)

ibo
17.Ağustos.2006, 20:19
Forum Kalitesini Daha Üst Seviyelere Çıkaracak bİr Uygulama. Daha düzeyli, daha düzenli bir foruma kavuşacağınız için sevinmelisiniz :) (Uygulamayı Beğenmeyen Arkadaşlar)

RaSenGan
17.Ağustos.2006, 21:51
Az ama öz yazanlara her zaman forumlarımızın yorum alanalrı açıktır

Burayı anlamadım.

RaSenGan
17.Ağustos.2006, 22:43
Sanırım aygun bana ceza verin diyorsun ve okur grubuna alın gibisinden bişey ima etmeye çalısıyorsun değil mi.

Alanları anlamına geliyor. Gereksiz şeyleri yazmakta üstüne yok senin, ciddi ol biraz.

Anlamamışm Coşkun abi.Ben alanal olarak okudum kelimeyi.Tam anlamadım bende sordum.Anlamış olsam zaten cümlenin sonuna gülme smileyi koyardım.

Ilhan
18.Ağustos.2006, 05:26
Sakin Coşkun, sakin...

ThersoN
18.Ağustos.2006, 09:25
guzel bi uygulama olabilecegi gibi geri de tepebilir...

Bekq
19.Ağustos.2006, 05:58
Bu sistemin forumun hiti ile bir bağlantısını göremiyorum. Kaldı ki TSI nin hit kazanmak gibi bir amacı da bulunmuyor. Bizim işimiz en doğruyu, en kaliteliyi, en yenisini sunmak.

İlk mesajımda da belirttiğim gibi yazar grubunda bulunmayan bir üye forumdaki hertürlü yamayı indirebilecek. Şuanki sistemden tek eksiği yorum yapamaması olacak. onun haricinde tüm hakları eskisi gibi duracak. O da zaten amacı düzgün yorum ypacak olalar için değil.

Şunu da hatırlatmak isterim, sitemizi kayıt olamadan okuyan onbinlerce kişi var. Hemen hemen çoğu da kayıt olmaya gerek duymadan istediğini alabiliyor sitemizden bu da işin diğer güzel yönü

bence şöle olabilir mesela çok yazı yazanlar yazar grubu

hiç yazı yazmayıp sadece bişey indirmek için üye olan okur grubu olsun

böyle olsa daha iyi olur
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
bide birşey dicem :

görende sitede günde 10-15 kişi küfür edio sanır

yani zaten sitede fazla küfür eden yok

gereksiz bir uygulama

bu benim fikrim bunu söledim die siteden uzaklaştırılacaksam buyrun

ibo
19.Ağustos.2006, 06:42
bence şöle olabilir mesela çok yazı yazanlar yazar grubu

hiç yazı yazmayıp sadece bişey indirmek için üye olan okur grubu olsun

böyle olsa daha iyi olur
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
bide birşey dicem :

gereksiz bir uygulama

Burada bu konu siz üyelerinde fikirleri alınmak amacıyla açıldı zaten. Sende fikirlerini söylemişsin. Ama "bu benim fikrim bunu söledim die siteden uzaklaştırılacaksam buyrun" şu yazıyı okuyanda bu sitede fikir belirtenlerin BANLANDIĞI gibi bir düşünceye kapılır. Kurallara aykırı şekilde fikrini belirttiğinde zaten sen söylesende söylemesende gereken yapılır. Lütfen başka üyelerin KÖTÜ FİKİR edineceği cümleler kurmayalım ;;)

Bekq
19.Ağustos.2006, 07:36
Burada bu konu siz üyelerinde fikirleri alınmak amacıyla açıldı zaten. Sende fikirlerini söylemişsin. Ama "bu benim fikrim bunu söledim die siteden uzaklaştırılacaksam buyrun" şu yazıyı okuyanda bu sitede fikir belirtenlerin BANLANDIĞI gibi bir düşünceye kapılır. Kurallara aykırı şekilde fikrini belirttiğinde zaten sen söylesende söylemesende gereken yapılır. Lütfen başka üyelerin KÖTÜ FİKİR edineceği cümleler kurmayalım ;;)

Coşkun abi Aygün e öle diyince bende yanlış anladım özür dilerim

arkadaşlar Volkan abi nin bu lafı beni çok çok üzdü::(:(:(

"Bu sistemin forumun hiti ile bir bağlantısını göremiyorum. Kaldı ki TSI nin hit kazanmak gibi bir amacı da bulunmuyor. Bizim işimiz en doğruyu, en kaliteliyi, en yenisini sunmak.":(:(:(

istediğiniz kadar kaliteli yapın üye olmazsa yaptığınız herşey boşa gider

"burda üyeler e gerek yok biz kaliteli olsun istiyoruz"demek istememiştir ama ben böyle anladım

eğer böyle birşey dediyse buna çok üzüldüm:(:(:(

TürkuAz
19.Ağustos.2006, 07:42

"Bu sistemin forumun hiti ile bir bağlantısını göremiyorum. Kaldı ki TSI nin hit kazanmak gibi bir amacı da bulunmuyor. Bizim işimiz en doğruyu, en kaliteliyi, en yenisini sunmak.":(:(:(

"burda üyeler e gerek yok biz kaliteli olsun istiyoruz"demek istememiştir ama ben böyle anladım

Forumlar, üye olmadan ilerleyemezler.Kesinlikle böyle bir anlam çıkarma..:)

Üye için en iyisini yapmak, en kaliteliyi sunmak bizim görevimizdir.Üyelerde bunun hakkını seviyeli yorumlarıyla, iyi niyetleriye verirler..

Bekq
19.Ağustos.2006, 09:25
ok sağol Tarık abi

TürkuAz
19.Ağustos.2006, 10:17
Ne demek görevimiz..:p

sivaslizoro
19.Ağustos.2006, 17:19
peki bu üyeleri neye göre seçiceksiniz :D

Bekq
19.Ağustos.2006, 21:13
Ne demek görevimiz..:p

aslında bu senin görevin değil başkasının görevi ama

konuyu uzatmaya gerek yok

ben söledim söliyeceğimi

Memedov
19.Ağustos.2006, 21:34
Bu uygulama yerli yerine oturunca sizde goreceksinizki hepimize cok fayda saglayacak.Bu uygulama ile uyeler yazdigini 1 kere degil 3 kere okuyupta yazacak.Forumda daha seviyeli tartismalar olacak,rencide eden mesajlar degil.

Cok guzel bir uygulama onceden devreye girmisti ama bazi nedenlerden dolayi vazgecildi umarim bu sefer uzun surer sistem oturur hepimizde bu sistemden faydalaniriz.

canavar20
19.Ağustos.2006, 22:19
Bu uygulama yerli yerine oturunca sizde goreceksinizki hepimize cok fayda saglayacak.Bu uygulama ile uyeler yazdigini 1 kere degil 3 kere okuyupta yazacak.Forumda daha seviyeli tartismalar olacak,rencide eden mesajlar degil.

Cok guzel bir uygulama onceden devreye girmisti ama bazi nedenlerden dolayi vazgecildi umarim bu sefer uzun surer sistem oturur hepimizde bu sistemden faydalaniriz.

Bu yandan düşünmekte çok güzel.:icon_smile:

RoNNiE91
20.Ağustos.2006, 01:36
Bu uygulamaya tam olarak ne zaman geçilecek ve yazar grubu ne zaman seçilecek?Bunun hakkında bir açıklama yapılacak mı?

Limerick
20.Ağustos.2006, 05:42
Hadi hayırlısı bakalım..

Aşk-ı Şehir
20.Ağustos.2006, 07:23
Peki tarih bellimi?

VoLkaN BaROs
20.Ağustos.2006, 08:00
Tabi bu forumun kalitesini tartışmak gereksiz. Fm ile ilgili her bilgiye bu forum sayesinde sahip oluyorum. Ama eğer yazamazsam bir burukluk hissederim çünkü buraya yazmak çok hoşuma gidiyor daha yeni üye oldum ama eskidende takip ediyordum bir önceki kullanıcı adımı unuttuğum için tekrar bu nickle üye oldum
Yazamama gibi bir durumun olacağını sanmıyorum, zira üslubun gayet yerinde. Yazamayacak olanlar kuralları sürekli ihlal edenler olacaktır. Bu kişilerin de yazması zaten anlamsız olur :)

Bence de güzel bir uygulama.Forumu bir nevi rahatlatacaktır.Hepimiz için hayırlı uğurlu olsun.Volkan abi peki sizin seçeceğiniz kişileri ne zaman belirleyip söyleyeceksiniz ve başvurular ne zaman olacak?Bunlar hakkında bir duyuru yapılacak mı?
Bununla ilgili bir açıklama yapmayacağız, zaten uygulamaya geçtiğimizde rütbelerinizdeki değişiklikten hangi grupta olduğunuzu anlayacaksınız. Ayrıca da bir duyuru yapıp alımların başladığını belirteceğiz.

gereksiz bir uygulama

Görüyorum ki mesajlarımı iyi okumuyorsun yada hiç okumuyorsun. Bizim amacımız sadece küfür edenler değil. Amacımız düzeni daha iyi sağlamak, üyeleri daha doğru daha usturuplu yazmaya yöneltmek, bilenin bilgisinin kıymetini göstermek, bilmeyenin de daha kolay ve doğru öğrenmesini sağlamak.

Bilgili ve öğrenmek isteyen üyelere ihtiyaç olduğu için bu sistem uygulanıyor ;)

aix2
22.Ağustos.2006, 00:26
Güzel bir uygulama, forum için yararlı olacaktır.

kaydırı kuppak
22.Ağustos.2006, 02:42
yaa volkan baros sen hiç yorulmuyon muu bu kadar kişiye açıklama yapıyon?

Burak Üstüner
24.Ağustos.2006, 00:39
Bencede mukemmel bi fikir en iyisi bu olacak (::) Zaten bööle huzuru bozmak istiyen insanlar cok bu kadar temiz insanın içinde gelmiş küfür ediyor. Böylelerini administratörlere havale edeceksiniz. Onlar en iyisini yapacaklardır...! :tur:

VoLkaN BaROs
24.Ağustos.2006, 08:37
yaa volkan baros sen hiç yorulmuyon muu bu kadar kişiye açıklama yapıyon?
Ortada cevap bekleyen bir soru bulunuyorsa yorulmam :)

GeNç KaRTaL
24.Ağustos.2006, 08:57
Bu uygulama mevcut durum için ilaç gibi gelecek.Zira şu sıralar forumda bir başı boşluğun olduğu yadırganamaz.(Gereksiz mesajlar,Laf sokmalar,Fanatik yorumlar vb..) Tamam çok aşırı derecede değil ama bunun olmadığı söylenemez.Bizzat kendimin bile saydığım hareketlere yöneldiğimi söyleyebilirim.Daha sıkı bir yönetimin forumun daha kaliteli olmasına katkı yapacağını düşünüyorum bu yüzden bu sisteme destek veriyorum.

Bir de sorum olacak.Belli sayıda uyarı alan üyeler okur grubuna zaten alınıyor.Sonra tekrar yazar grubuna geçiyorlar.Şu anda mevcut olan sistem ile yeni gelecek sistemin farkları neler?

fatih akin
27.Ağustos.2006, 03:21
Kesinlikle çok iyi bir uygulama olur.Forumun kalitesi çok daha yükselir.Gereksiz ve seviyesiz mesajlar da bu şekilde en aza inmiş olur.Umarım bu uygulamanın içinde olabilirim.
Ben bir şey sormak istiyorum.Bu uygulamının dışında kalan üyeler bu uygulamaya belirli şartlara göre ileride de alınabilicek mi?

Vieri
03.Eylül.2006, 15:51
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=50730