PDA

View Full Version : Oyunun bitmesi.

Last
18.Ağustos.2006, 07:16
Bu oyuna basladıgında.
Menejerinizi yaratirken belli bir yas veriyoru degilmi.

Peki 2070 yilina kadar geldim diyen arklar var.

Bu menejerleri hiç ölmezmi .

Düşünsenize 1970 dogumlu olan bi menejersiniz 2070de 100 oluyosuynuz..
Noluyo o zaman.

Estranged
18.Ağustos.2006, 07:21
2100 e kadar gelebilenler var.ne oluyo sen dusun S=

Last
18.Ağustos.2006, 07:33
ben burda kim ne kadar ilerleyebilmiş demiyorum.
bilmiyosanda yorum yapma lutfen.
ben ölür diyorum demekki düşünmüşüm degilmi ?

KaF KeF
18.Ağustos.2006, 07:58
ölmüyo sanırsam...:p

carizzmafb
18.Ağustos.2006, 08:23
ben yeni bi tane actm direk 71 yasnda basliom oyuna bakalm olcekmi:)

ThersoN
18.Ağustos.2006, 09:13
kimse bu oyunu 2100 yılında kadar oynayamaz
2100 yılına geldiginde oyunda bir gunun gecmesi için yarım saat filan beklemesi gerekir..

omer-faruk-14
18.Ağustos.2006, 11:23
2100 yılına geldiginde oyunda bir gunun gecmesi için yarım saat filan beklemesi gerekir..

Ya tatile giderek oynarsa?:0:

Fıratcan Alçınkaya
18.Ağustos.2006, 11:41
Galiba emekli oluyor, belli bir yaştan sonra bilmiyorum ama heralde msj kutusunda vefat ettiniz yazmaz..:0:

fyagiz
18.Ağustos.2006, 12:27
Nerden bilion geldin mi?Ya pc 5GB ram ve çok yüksek bir işlemciye sahip ise üzerine save game cleaner kullansa bence okadar beklemez

yunusgs
18.Ağustos.2006, 16:12
Valla olmuyorsa adam dunyaya kazık mı cakacak:D bence olmesı de lazım

bos
18.Ağustos.2006, 18:39
Nerden bilion geldin mi?Ya pc 5GB ram ve çok yüksek bir işlemciye sahip ise üzerine save game cleaner kullansa bence okadar beklemez

birader bu save game cleaner nassı bişey ?ne işe yarar

starfreedom
18.Ağustos.2006, 18:40

Kayıtlı oyununda ki, gereksiz bilgileri silip(Geçmiş maçlar vs) oyunun küçülmesine ve daha hızlı çalışmasını sağlar.

sivaslizoro
18.Ağustos.2006, 18:53
bencede ölsün :D

Last
19.Ağustos.2006, 05:00
biliyorum son zamanlarda cok soru soruyorum.

menejer profilinde.
ben sadece kendimin zihinsel ozelliklerimi gorebiliyorum

oysaki arsene wenger , benitez , van gaal .
hatta bas antranorler listesine girdigimde.
elin tanınmamıs adamının bile antrenorluk diye bi bolumu var.

bizlerde neden olmuyor bu.
oyuna baska bi kullanıcı ekleyip kendi profilime baktım yine sonuc yok.

ThersoN
19.Ağustos.2006, 07:06
öle bi pc görmedim daha sen gördün mü?
ayrıca ne kadar save game cleaner da kullansa fazla kasacaktır. 2100 geldim diyen adama ben ispat etmedikce kesinlikle inanmam.Tatil gitcek olsa neden oynasın kardeşim.2015ten sonra regenler felan oldukça abarıyor benim görüşüm maksimum 2020 yılına kadar oynanması ben fm 07' de en fazla 2018'e kadar gittim oyun eski güzelligini kaybediyor acıkcası.2070 kusurlara gelen arkadaslar cevap versinler bakalım karakterlerine nolmuş ölmüş mü? eger oyunda o kadar ilerleyen varsa yaş probleminin de mantıklı bi çözümü var demektir..
Not: profilini yaratırken dogum gunu seceneginde ortalama bi insan ömrünü gecen uzunluktaki bi tarihi de secebiliyorsunuz fakat oyun bir sınırdan sonra sizi surekli 35 yasında baslatıyor.

carizzmafb
19.Ağustos.2006, 07:07
biliyorum son zamanlarda cok soru soruyorum.

menejer profilinde.
ben sadece kendimin zihinsel ozelliklerimi gorebiliyorum

oysaki arsene wenger , benitez , van gaal .
hatta bas antranorler listesine girdigimde.
elin tanınmamıs adamının bile antrenorluk diye bi bolumu var.

bizlerde neden olmuyor bu.
oyuna baska bi kullanıcı ekleyip kendi profilime baktım yine sonuc yok.

bende merak ettm sımdı..

sehzadee
19.Ağustos.2006, 08:31
Ben artık olmek ıstırorum:)

Summit
19.Ağustos.2006, 20:28
5 GB Ram yok ki...

samasti
19.Ağustos.2006, 20:43
evet aslında bende merak ettım onu ama okadar ılerleyemedım bılmıyorum ne oluyo.bıde zaten fazla ılerleyınce zevkı kalmaz regenler cıkıyo pıyasaya ve yıldız oyuncu kım onu anlayamıyosun bundan dolayı oyunun zevkı kalmıyo.ama ılerlemeyı dusunuyorum bakalım ne kadar gıdecek

Ilhan
20.Ağustos.2006, 04:54
ben burda kim ne kadar ilerleyebilmiş demiyorum.
bilmiyosanda yorum yapma lutfen.
ben ölür diyorum demekki düşünmüşüm degilmi ?

Kimsenin yorum yapabilme kabiliyetini kısıtlayamazsınız. Bire bir tartışmaya girmeyin. Sözlü uyarı aldınız.

sehzadee
21.Ağustos.2006, 22:22
Dusunsene haberlerde Kaldırımdan dusup oldugunu soyluyorlar:D:D:D:D

cristiano46
21.Ağustos.2006, 22:59
yok şööle bi yemin edion ekmek arabası çarpsın die bişi hakkında yemin edion sonra ekmek arabası çarpıyo we sen ölüyosun haberlere manşet oluyosun ekmek arabası çarpsın diye yemin etti ekmek arabası çarptı ve öldü die :D:D:D:D

fyagiz
22.Ağustos.2006, 03:49
öle bi pc görmedim daha sen gördün mü?
ayrıca ne kadar save game cleaner da kullansa fazla kasacaktır. 2100 geldim diyen adama ben ispat etmedikce kesinlikle inanmam.Tatil gitcek olsa neden oynasın kardeşim.2015ten sonra regenler felan oldukça abarıyor benim görüşüm maksimum 2020 yılına kadar oynanması ben fm 07' de en fazla 2018'e kadar gittim oyun eski güzelligini kaybediyor acıkcası.2070 kusurlara gelen arkadaslar cevap versinler bakalım karakterlerine nolmuş ölmüş mü? eger oyunda o kadar ilerleyen varsa yaş probleminin de mantıklı bi çözümü var demektir..
Not: profilini yaratırken dogum gunu seceneginde ortalama bi insan ömrünü gecen uzunluktaki bi tarihi de secebiliyorsunuz fakat oyun bir sınırdan sonra sizi surekli 35 yasında baslatıyor.
Evet öyle bir bilgisayar gördüm.Arkadaşımın pcsi öyle.Tabi gidipde vestelden casper den alırsanız öyle pc bulamassınız :D .
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

5 GB Ram yok ki...
Doğru direk 5 GB Ram yok.Ama 2049 MB yani düz hesam 2 GB lik Ram tak 2 tane.Zaten anakartların çoğu 3 ram destekli takmasanda 4 GB ram yapar bos kalan yerede bidana takarsın 2 GB 5 GB den daha fazla olur

wwhirlwind
22.Ağustos.2006, 05:47
isin poku cikmadan bitmesi daha ii mesala belli bi sure sonra bi bahane bulunabilir ornegin kalp krizi gecirdi oldu yada sabaha karsi .... partisinden donerken alkolunde etkisiyle asiri hiz nedeniyle kontrolunu kaybedip sarampole yuvarlandi gibi :):):)

gamerci
23.Ağustos.2006, 08:36
bence emekli olması gerektiği hatırlatılabilr

Anakin_vader
26.Ağustos.2006, 06:32
Evet öyle bir bilgisayar gördüm.Arkadaşımın pcsi öyle.Tabi gidipde vestelden casper den alırsanız öyle pc bulamassınız :D .
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Doğru direk 5 GB Ram yok.Ama 2049 MB yani düz hesam 2 GB lik Ram tak 2 tane.Zaten anakartların çoğu 3 ram destekli takmasanda 4 GB ram yapar bos kalan yerede bidana takarsın 2 GB 5 GB den daha fazla olur

senin ne kadar ram in olursa olsun windows xp bir uygulama için en fazla 3 gb ram kullanabiliyor. tabi vista kullanırsan o başka.

Addolorato
26.Ağustos.2006, 06:58
Aslında ölüm olsa çok gzl olurdu mesela 2045 yılı falan mesajlara bakıyon öldünüz:D desktopa atıyo oyun. oyuncular ölüm haberini alınca yıkılıyolar falan şahsen ben feldkampa o kadar güvenmiyorum:D her an gidici

alonso88
26.Ağustos.2006, 18:21
Bu oyuna basladıgında.

Noluyo o zaman.

Add another manager`den başka bir menajer ekle diğerini retire de ozmn 2200 yılına kadar oynarsın

amorti
26.Ağustos.2006, 18:49
bence emekli olması gerektiği hatırlatılabilr

E bunun yapilmasi en dogrusu olur. Hem zaten "oyun nerede bitiyor" dan cok menejerimizin "max. oyun suresi" gibi bir durumu tartisiyoruz. Yani makul yaslarda oynadigimiz menajer emekli edilmelidir zaten.:icon_sad:
Bu ,oyunu oynamaya devam etmek icin engel de degil. "add new manager" ozelligi hile yapma amacli eklenmemis olsa gerek (::)

batuhan007
26.Ağustos.2006, 22:24
Bi arkadaşım cm 2000di sanırım bilmiyom tam olarak.Baş antrenörü mesajlarda ingilizce öldünüz yazmış.Çünkü oyun ingilizce.Ama fm serilerinde kimsenin öldüğünü görmedim dahalık.

sergioagüero
28.Ağustos.2006, 07:38
Oyunda herhangi bir oyuncunu ya da antrenörün vs. öldüğünü gördünüz mü ?

SAİT71
28.Ağustos.2006, 09:31
yok Allah'a şükür daha görmedik.

olumelegi
28.Ağustos.2006, 17:23
Bu oyuna basladıgında.

Noluyo o zaman.

Feldkamp gibi bisi olursun :D

Hugo
28.Ağustos.2006, 17:29
100 yaşında ol ne olacak?
Sen işine bak yahu boşver :)
İnsan hissettiği yaştadır :D

sivaslizoro
28.Ağustos.2006, 19:22
ya bence yaş önemlideğil önemli olan icraat :D