PDA

View Full Version : Transferler

sezer92
19.Ağustos.2006, 01:01
Arkadaslar Ben Galatasaray'ı Yönetiyorum Ve Sorunum Transferde Soyle Oluyor Birine Teklif Ediyorum Fiyatından Fazla Veriyorum Kabul Etmiyorlar Baska Klüpler var Diyolar Ama Adamlar Benden Daha Düsük ücret Veriyor Kabul Ediyorlar En Fazla Parayıda Versem Kabul Etmiyorlar Nedeni Nedir Acaba Acil Yardım Yoksa Palacio Baska Takıma Gidecek :S

Knightmare
20.Ağustos.2006, 02:27
hehehehe o benimde sorunum ama sanırım oyunu zorlaştırılmak için yapılmış bişiy :D bide şuna dikkat et teklif ettiğin oyuncu genç ve yetenekli bi oyuncuysa takımı bir sonraki satışından % almak isteyecektir ve sen vermiosan diğer kulüpler veriosa onu tercih edebiliolar yani daha mantıklı bişiy gelmedi benim aklıma :D

TürkuAz
20.Ağustos.2006, 02:30
Cevap verebilmek için en son tarih olan kısmı "Belirlenmemiş" yap..

Knightmare
20.Ağustos.2006, 06:03
aha hiç düşünmemiştim onu yaa :D sağol tobiciim denicem

sitte
20.Ağustos.2006, 06:26
sonraki satıştanı kullan ama fazla verme:D

Knightmare
20.Ağustos.2006, 07:24
ben cimri adamım paylaşmayı sewmem :D hade Allah versin derim giderim başka oyuncu ararım :D

sezer92
20.Ağustos.2006, 23:32
Yani Öylede Bi Noktada Gerçekten Çok Can Sıkıcı Oluyo Geçen Kariyer Açtım Modric e En yüksek Parayı Veriyorum Kabul Etmiyolar Başka takımla 4,6 Mn ytl Veriyo Kabul Ediyolar Bide Acaba Menajer Tecrübesizligindenmi Kabul Etmiyorlar?

huseyin91
21.Ağustos.2006, 05:18
valla tecrübeyle alakası oldugunu zannetmiyorum(sonuçta kız istemiyoruz ki toy damata vermesinler:D:D:D) ama bencede arkadasların dediklerini uygula...