PDA

View Full Version : Antrenman Yanlışı !!!

samasti
20.Ağustos.2006, 19:16
CM03/04 te takıma antrenman yaptırırken gunluk program hazırlayabılıyordun.Sabah,öğle akşam vs. gibi...Fakat şimdi bunu yapmak mümkün değil sanırım.Ama olması iyi olurdu bence.Siz ne dersiniz?

ThersoN
20.Ağustos.2006, 19:47
Evet evet gecen konuda da bundan bahsetmiştim, 03-04 de ki programlama şimdikinden daha iyiydi

emowen
21.Ağustos.2006, 00:35
ama oyle cok karisik oluyo oyunun sadeligini bozuyo bence boyle daha iyi bi saat ugrasmak zorunda kalmiyorum

14perseus04
21.Ağustos.2006, 02:35
bence kesinlikle simdiki cok daha iyi
ole olunaca iki saat urastiriodu defans i artirmak icin ne program lazim falan
ama simdi defans calismak icin defans ibresini ilerletiyon
ole ortada sicanmis agirlikmis urasmiyon

fyagiz
21.Ağustos.2006, 03:00
bence cm deki antreman biçimi ile fm deki antreman biçimi arasında çok fark var iki antremanında artı ve eksileri var benim kafamda aslında ikisinin birleşmesi var ama olur mu SI yapar mı bilmem.Örnek Verirsek;
Isteyen bir menejer sade şekilde antreman verir başka bir menejer daha da ayrıntıya girer şu saatte şu antreman vb. gibi.Şu saatte takımın oyuncuları ile yedek oyuncuları tek veya çift kale maç yapma vb fonksiyonlarının olması gibi.

samasti
21.Ağustos.2006, 03:04
bence cm deki antreman biçimi ile fm deki antreman biçimi arasında çok fark var iki antremanında artı ve eksileri var benim kafamda aslında ikisinin birleşmesi var ama olur mu SI yapar mı bilmem.Örnek Verirsek;
Isteyen bir menejer sade şekilde antreman verir başka bir menejer daha da ayrıntıya girer şu saatte şu antreman vb. gibi.Şu saatte takımın oyuncuları ile yedek oyuncuları tek veya çift kale maç yapma vb fonksiyonlarının olması gibi.

evet aynen katılıyorum sana ole olunca oyuncuların kondısyonları daha ıyı oluyo ( bana göre )

sananes
21.Ağustos.2006, 03:22
bende fyagiza katılıyorum

sehzadee
21.Ağustos.2006, 22:14
Ewet fyagıza nıcklı arkadaş dogru soyluyor..:!