PDA

View Full Version : 20 Yaş Altı ve 18 Yaş Altı Takımları

ua_anil
21.Ağustos.2006, 19:27
Arkadaşlar FM serilerinde Türkiye'deki takımların U18 ve U20 takımları bulunuyor.Ama gerçekte benim bildiğim örneğin GS'nin yalnızca PAF takımı var.Oyunda böyle olmasının nedeni ne?Yoksa ben mi yanlış biliyorum?

sivaslizoro
21.Ağustos.2006, 19:33
evet ben sivassporluyum ve sivasın bile paf takımdan başka takımı yok ama hani bizim alt yapılardan alman oyuncular çıkıyoya.gerçekte böle bişi yok.galiba onun gibi avrupai bi yanlışlık :D

ThersoN
21.Ağustos.2006, 19:37
Oyun standartı :)

sehzadee
21.Ağustos.2006, 22:12
Ewet bı yanlısklık olmus yanılmıyorsam fakat ınsallah tum bu yanlıslar fm 08 de tamamen kaldırılır

yunusgs
22.Ağustos.2006, 02:53
Dogru soyluyorsun da Galatasarayın A takımı PAF takımı Genc takımı Yıldız takımı Mınık takımı Mini Minik gibi takımlarıda var bence sacma degıl

sacrameNt
22.Ağustos.2006, 06:52
amatör küme takımlarının bile a genci b genci yıldızları hatta h den baslayıp a ya kadar giden yas gruplarına kadar var.

sananes
22.Ağustos.2006, 07:26
tamamda arkadaslar galatasarayında fenerbahceninde hatta amator takımlarımızın buyuk bi cogunlugununda yıldız, yıldız genc , b genc a genc(yani paf) takımları bulunuyo ben kendimden biliyorum amator bi takımın a genc takımındayım suan gecen senelerdede yıldızdan baslayarak her kategoride oynadım buraya(amasyaya) secmeye b genc yası için samsundan ankaradan corumdan takımlarda geliyo her sene.bu arada konuyu acan arkadas galatasarayın paf takımdan kucuk takımlarıda var 4 sene once bizim arkadas gitmisti suanda paf takımda olması lazım yada baska bi yere gitmistir suanki durumundan emin deilim

ua_anil
22.Ağustos.2006, 19:25
Ben de biliyorum birçok alt takım olduğunu.Benim anlatmak istediğim Türkiye'de U20 veya U18 diye bir lig yok, PAF ligi var.Ama biz oyunda U20 ve U18 maçları yapıyoruz.Niye U20 yerine PAF takım koyulmuyor oyuna?Örneğin bazı liglerde Reserves takımları, B takımları varken bizde niye PAF olarak geçmiyor?

sananes
23.Ağustos.2006, 23:28
tamamda kardes paf takım zaten u18 ile aynı yas grubu yani ha u18 yazmıssın ha paf takım bise deişmiyoki

ua_anil
25.Ağustos.2006, 02:45
tamamda kardes paf takım zaten u18 ile aynı yas grubu yani ha u18 yazmıssın ha paf takım bise deişmiyoki

Herkes oyunun gerçekçi olması için bir yorum yapıyor.Benim de aklıma ismin PAF takım olarak değiştirilmesi geldi.Değiştirilirse oyunda PAF ligi olur, gelen haberlerde PAF takım şampiyon oldu yazar vs daha gerçekçi olur oyun.Herkes bu oyunun gerçeğe daha uygun olmasını istemiyor mu?

SAİT71
25.Ağustos.2006, 23:02
Ben de biliyorum birçok alt takım olduğunu.Benim anlatmak istediğim Türkiye'de U20 veya U18 diye bir lig yok, PAF ligi var.Ama biz oyunda U20 ve U18 maçları yapıyoruz.Niye U20 yerine PAF takım koyulmuyor oyuna?Örneğin bazı liglerde Reserves takımları, B takımları varken bizde niye PAF olarak geçmiyor?

Türkiye'nin imajından olsa gerek arkadaşlar. Bence B kategorisine kadar ligimizi oyuna koymaları bile bizim milletimiz için çok büyük bir şans. O kadar yanlışlık olur bunu e-mail atarak veya başka yollarla düzelttirebiliriz.