PDA

View Full Version : [E-GLocc] Hedef Galatasaray'a 2. Avrupa zevkini tattırmak [CimBoom Karıyer]

eglocc
22.Ağustos.2006, 01:23
Bu kariyere başlamadan önce herkesin şunu bilmesini istiyorum: Ben West Ham ile 5 sezon geçirdim. 5. sezonun sonunda istifa ettim. Yani öyle sıkıntıdan kariyer açmam. Açarsam da burada paylaşmam. Neyse... Sonradan bir Beşiktaş kariyeri açtım fakat bu bilgisayarimdaki bir problemden ötürü hazirlik kampı yapılmadan bitti. Daha sonrada 10 günluk bır tatile çıktım. Geri döndüm ve FM'ye duyduğum özlemle:D yeni bir kariyer açtım.

Arkadaşlar hepinizin bildiği gibi West Ham'da iyi başarılar elde ettim ve klüpten istifa ettim. Bunun üzerine yeni bir klüp aramaya başladim ve Avrupa bana kapılarını kapamıştı. Nedeni nedir bilinmez Manchester United, Manchester City, Wigan, Tottenham gibi takımlara başvurdum, hepsinden de olumsuz cevap geldi. Bunun üzerine Almanya ve İtalya takımlarına başvurdum fakat onlardan da iyimser bir cevap alamayınca ülkem Türkiye'den 4 Büyükler'e iş için başvurdum. FenerBahçe efsane Zico'yu başa geçirdi. Trabzon Ziya Doğan ile yola devam etti. Beşiktaş da ErtuğruL Sağlam'a destek verince önümde bir tek gönül verdiğim takım Galatasaray kalmıştı. Gerets'le yollarını ayıran Aslanlar'ın başına geçebilecek miydim? Bunu merakla bekleyerek İstanbul'da bir otelde tatilimi sürdürdüm. Bir hafta sonra Özhan Canaydın bana mutlu haberi verdi. Feldkamp ve Mustafa Denizli'nin arasından sıyrılarak CımBomumun başına geçmiştim. İşte bu harika stadin yedek klübesinde artık ben ter dökecektim:

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/ba60358876.jpg

Benim Cimbom'un başına geçmemle beraber taraftarlarımızdan birkaçının yaptiği şu müthiş süste beni çok sevindirdi.

http://www.imagehack.eu/uploads/881b72a6b0.jpg

Ve en son olarak basın toplantısı:

Muhabirler: Sayın Gizer takimi nasil buluyorsunuz?
Ben: Kotü bulsam gelmezdim herhalde...
Muhabirler: Haklısınız! Peki transfer yapilacak mi?
Ben: İlerde görürsünüz! Başkanım bana 9.25M£ transfer bütçesi verdi! Bunu uygun bır şekılde kullanacağız! Şimdilık teşekkürler!

yunusgs
22.Ağustos.2006, 02:26
Basarılar Ergız ınsallah bu sefer Westham gıbı uzun olur bu karıyer.

kaydırı kuppak
22.Ağustos.2006, 02:35
başarılar...umarım uzun soluklu olur...

eglocc
22.Ağustos.2006, 02:39
Tesekkurler arkadaslar... Eger bilgisayar ve save dosyasinda bir problem olmazsa 10 sezon yapmayi dusunuyorum... Hedefim oncelikle UEFA'yi kaldirmak... ardindan CL'yi... Bu hedeflerimi gerceklestirirsem... Gs'den ayrilir baska bir klube giderim... Bunun disinda CimBoom!:D

Neyse ilk mesajlar da geldigine gore versiyon hakkinda bilgi vereyim... 7.0.0 ile oynamaktayim... Turkce Yama kurulu... Para birimi Sterlin... Maaslar haftalik veriliyor... Genie Scout'da PCmin bir kosesinde:D

Oyun hakkinda bilgi verecek olursam maclari 5er gruplar halinde yayinlayacam... Bu 5 mac icinde Avrupa ve Turkiye Kupasi da yer alabilir... Yani Ilhan Abi'nin Aston Villa kariyerinde oldugu gibi...:D O sistem cok guzeldi... Ayrica her macin adami... Golleri ve asistleri... sizlerle paylasilacak... Son olarak da periyodun en onemli adami periyot bitiminde sizlerle paylasilacak...

Transferler ve kuralar'da sizlere sunulacak... Yorumlardan sonra ilk transfer sizlerle beraber olacak...:)

kazmavs
22.Ağustos.2006, 02:42
bende galatasarayla oynuyorm ama avrupada başarıyı bi türlü yakalıyamıyorum..ligde namaglup falan ama chelsea,lyon karşısında fııssss:D,seni takib edip örnek alabilirim kendime...başarılar

kaydırı kuppak
22.Ağustos.2006, 02:45
yaa abi bişi sorcam sen lige başladın mıı yoksa bizle beraber mi başlican?

eglocc
22.Ağustos.2006, 03:01
bende galatasarayla oynuyorm ama avrupada başarıyı bi türlü yakalıyamıyorum..ligde namaglup falan ama chelsea,lyon karşısında fııssss:D,seni takib edip örnek alabilirim kendime...başarılar

GS'nin altyapisini kullan transfere cok para harcama ama harcayacagin zaman bir yildiz al derim... Ben GS'de tecrubeliyim... Bir kez daha oynadim ama o kariyeri burada paylasmamistim... Bende UEFA'da basarili olabiliyordum... CL'de olmuyordu. Ama bu sefer bu basariyi hedefliyorum... Birine ornek olmak beni sevindirir... Umarim bu kariyer yardimci olabilir sana...

yaa abi bişi sorcam sen lige başladın mıı yoksa bizle beraber mi başlican?

Yok baslamadim... Hazirlik maclarini oynuyorum... Transferlerden sonra hazirlik maclarini sizlerle paylasicam... Kampin degerlendirmesini yapicam ve lig baslayacak:)

Evet CimBom ilk transferi BOOM! diye patlatti!!
Mehmet Topuz Galatasaray'da!!
Galatasaray sikinti cektigi sag bek pozisyonuna onemli bir transfer yapti! Oyuncu 1.7M£ karsılıgında Kayserıspor'dan alındı.

Ergiz Gizer Mehmet'in cok yonlu bir oyuncu oldugunu ve bu sene hem ligde hem Avrupa'da takima katki saglayacagini soyledi!

CimBom'dan Gidenler de var!!

Cihan Haspolatli Vestel Manisa'da!!

Oyuncu 200K£ karsiliginda Manisa ekibine transfer oldu... Galatasaray Cihan'i Halim Kurtulus'un alt yapidan ve Mehmet Topuz'un Kayserispor'dan takima katildigi icin satti.

Mehmet Topal artik serbest!!

Mehmet Topal'in kontrati tek tarafli olarak feshedildi. Galatasaray bu oyuncuya 170K£ tazminat odedi.

Hugo
22.Ağustos.2006, 03:15
Forvet alacaksındır herhalde..

Higuain'i öneririm. 700 olduğu için direkt alırsın.
Ben GS ile oynarken onu kiralamıştım Real'den. Sene sonu da serbestten süper forvetler bulunuyor zaten:D

kazmavs
22.Ağustos.2006, 03:27
hocam para iste weriyolar ben riverdan falcao'yu almştm 11mnytlye sonra 35e totenhama sattım ki gitmek istiyodu yoksa bikaç sene sonra daa iyi fiyata satabilirdm...

eglocc
22.Ağustos.2006, 03:29
Forvet alacaksındır herhalde..

Higuain'i öneririm. 700 olduğu için direkt alırsın.
Ben GS ile oynarken onu kiralamıştım Real'den. Sene sonu da serbestten süper forvetler bulunuyor zaten:D

Garip gelecek ama forvet almicam:D Neden derseniz ben Galatasaray'in alt yapisina hayranim... Bu sezon Hakan Sukur ve Necati ile idare ederim... Umit Karan da var:D Ayrica Hasan Kabze'yi satmayi dusunuyordum sattim da onun yerine Ozgurcan ve Mehmet Duz'u kadroya cikarttim... Forvet almicam:D Gol sorunu da yok zaten:) Ama Higuain iyi bir forvet eger baska takimda olsaydim alirdim... Bana DM onerebilirsiniz:) Baska oneriye gerek yok cunku baska yere transfere gerek yok:D Beni taniyanlar da bilir... West Ham kariyerinde kendi istediklerimden cok onerilen oyunculari aldim... Yani benim onerim dikkate alinmiyor demeyin lutfen:)

hocam para iste weriyolar ben riverdan falcao'yu almştm 11mnytlye sonra 35e totenhama sattım ki gitmek istiyodu yoksa bikaç sene sonra daa iyi fiyata satabilirdm...

Falcao'yu biliyorum ama forvet almayacagimi yukarida acikladim...:D Ayrica parayi istedim ama kullanmicam o ekstra ucreti:D Ileriye kalsin:D

Gidenler devam ediyor!!

Hasan Kabze Kayserispor'da!!

Oyuncu 650K£ ucretle transfer oldu... Eger ligde 10 gol atarsa Kayserispor 90k ek ucret odeyecek! Ayrica oyuncunun bi sonraki transferinden de CimBom %20 pay alacak!!

Junichi Inamoto Siena'da!!

Oyuncu 400k£ ucretle Cizme'ye gonderildi. Galatasaray bu oyuncunun transferden dolayi yabanci kontenjani bosaldigi icin yabanci bir orta saha transfer etmeyi dusunuyor...

Hugo
22.Ağustos.2006, 03:31
DM - de Jong
Ale de olabilir.
Maduro ve Barreto da iyidir.

kazma
22.Ağustos.2006, 03:35
Bu kariyere başlamadan önce herkezin şunu bilmesini istiyorum: Ben West Ham ile 5 sezon geçirdim. 5. sezonun sonunda istifa ettim. Yani öyle sıkıntıdan kariyer açmam. Açarsam da burada paylaşmam. Neyse... Sonradan bir Beşiktaş kariyeri açtım fakat bu bilgisayarimdaki bir problemden ötürü hazirlik kampı yapılmadan bitti. Daha sonrada 10 günluk bır tatile çıktım. Geri döndüm ve FM'ye duyduğum özlemle:D yeni bir kariyer açtım.

Arkadaşlar hepinizin bildiği gibi West Ham'da iyi başarılar elde ettim ve klüpten istifa ettim. Bunun üzerine yeni bir klüp aramaya başladim ve Avrupa bana kapılarını kapamıştı. Nedeni nedir bilinmez Manchester United, Manchester City, Wigan, Tottenham gibi takımlara başvurdum, hepsinden de olumsuz cevap geldi. Bunun üzerine Almanya ve İtalya takımlarına başvurdum fakat onlardan da iyimser bir cevap alamayınca ülkem Türkiye'den 4 Büyükler'e iş için başvurdum. FenerBahçe efsane Zico'yu başa geçirdi. Trabzon Ziya Doğan ile yola devam etti. Beşiktaş da ErtuğruL Sağlam'a destek verince önümde bir tek gönül verdiğim takım Galatasaray kalmıştı. Gerets'le yollarını ayıran Aslanlar'ın başına geçebilecek miydim? Bunu merakla bekleyerek İstanbul'da bir otelde tatilimi sürdürdüm. Bir hafta sonra Özhan Canaydın bana mutlu haberi verdi. Feldkamp ve Mustafa Denizli'nin arasından sıyrılarak CımBomumun başına geçmiştim. İşte bu harika stadin yedek klübesinde artık ben ter dökecektim:

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/ba60358876.jpg

Benim Cimbom'un başına geçmemle beraber taraftarlarımızdan birkaçının yaptiği şu müthiş süste beni çok sevindirdi.

http://www.imagehack.eu/uploads/881b72a6b0.jpg

Ve en son olarak basın toplantısı:

Muhabirler: Sayın Gizer takimi nasil buluyorsunuz?

Ben: Kotü bulsam gelmezdim herhalde...

Muhabirler: Haklısınız! Peki transfer yapilacak mi?

Ben: İlerde görürsünüz! Başkanım bana 9.25M£ transfer bütçesi verdi! Bunu uygun bır şekılde kullanacağız! Şimdilık teşekkürler!

herkes z ile dgl s ile yazilir dstm;)

eglocc
22.Ağustos.2006, 03:43

Bunlari biliyorum Herkezin s ile yazildigini ama sonucta bilgisayarda oldugumuz icin karisabiliyor. Ben zaten turkcenin yanlis kullanilmasina cok karsiyim... Bunun icin msn kullanmiyorum ama kariyerim hakkinda yorum yapsak daha iyi olmaz mi? Bak kendin de z ile dgl s ile yazilir dstm demissin dedigim gibi karisabiliyor! ;;)

Gidenler ve Gelenler!!

Didier Digard Cimbomlu oldu!!

Bu oyuncuya 1.6M Sterlin odedik!! De Jong'u alicaktim ama ona ve Digard'a 1.2m teklif ettim HSV kabul etmedi Le Havre de 1.6m ver dedi. Bende daha ucuz oldugu icin Digard'i aldim. O bolgede bize cok yarar saglar!!

Okan Buruk Trabzonspor'da!!!

Oyuncu 24K Sterlin karsiliginda satildi! Bana gore gereksizdi!!

kazma
22.Ağustos.2006, 06:17
Bunlari biliyorum Herkezin s ile yazildigini ama sonucta bilgisayarda oldugumuz icin karisabiliyor. Ben zaten turkcenin yanlis kullanilmasina cok karsiyim... Bunun icin msn kullanmiyorum ama kariyerim hakkinda yorum yapsak daha iyi olmaz mi? Bak kendin de z ile dgl s ile yazilir dstm demissin dedigim gibi karisabiliyor! ;;)

Gidenler ve Gelenler!!

Didier Digard Cimbomlu oldu!!

Bu oyuncuya 1.6M Sterlin odedik!! De Jong'u alicaktim ama ona ve Digard'a 1.2m teklif ettim HSV kabul etmedi Le Havre de 1.6m ver dedi. Bende daha ucuz oldugu icin Digard'i aldim. O bolgede bize cok yarar saglar!!

Okan Buruk Trabzonspor'da!!!

Oyuncu 24K Sterlin karsiliginda satildi! Bana gore gereksizdi!!o kisaltmadir imla hatasi degildir neyse uzatmayalim

eglocc
22.Ağustos.2006, 06:20
o kisaltmadir imla hatasi degildir neyse uzatmayalim

Evet uzatmayalim... Boyle seyler gereksiz ha herkez ha herkes... Ya da ha kisaltma ha imla hatasi zaten ben de duzelttim... Bu herkes sozcugu Turkce sinavlarinda basimi yakiyor... Surekli s oldugunu bilmeme ragmen z yaziyorum:D Neyse senle hep Turkce'den bahsettik:D Biraz da kariyeri yorumla da:D

Estranged
22.Ağustos.2006, 06:28
ona bakılırsa dstm dostum diye,dgl ise değil diye yazılır :)
Başarılar.Şimdilik gayet iyi gidiyorsun.

eglocc
22.Ağustos.2006, 07:07
ona bakılırsa dstm dostum diye,dgl ise değil diye yazılır :)

Ya arkadaslar germeyelim ortami bende aynisini dedim ama... Sorun yok... Hazirlik maclari simdi!

Hazirlik Maclari

http://www.imagehack.eu/uploads/60bf132557.jpg

Dinamo maci disinda takim iyiydi... Simdi degerlendirmeler geliyor!!

2006 | 2007 Sezonu Hazirlik Kampi Degerlendirmesi

Aykut Ercetin: Sakatligindan oturu kamptaki hicbir maca cikamadi.

Fevzi Elmas: 6 macin 2sinde ikinci yarida forma giydi ve oynadigi 2 macta da gol yemedi. Puan ortalamasi 7.00!

Firat Kocaoglu: 6 macin 4unde ilk 11 1inde 2. yari oynadi. 5 macin 1inde gol yemedi. Toplamda 4 gol yedi. Puan ortalamasi 6.80!

Faryd Mondragon: 6 macin sadece 2sinde sakatligindan dolayi ilk 11 oynadi. Toplam 5 gol yedi ve oynadigi maclarin hicbirini golsuz kapatamadi.

Tolga Seyhan: Sadece 1 macin 2. yarisinda oyuna dahil oldu! Puan ortalamasi 7.00!

Orhan Ak: 6 macin hepsinde ilk 11 basladi! 2 asist yapti! Puan ortalamasi 6.00!

Rigobert Song: 6 macin hepsinde ilk 11 basladi ve ortalamasi 6.83!

Halim Kurtulus: 6 macin hepsinde oyuna sonradan dahil oldu ve ortalamasi 6.83!!

Ferhat Oztorun: 6 macin hepsinde oyuna sonradan dahil olup 1 asist yapti! Ortalamasi 6.83!

Emre Asik: 6 macta da sonradan oyuna girdi ve ortalamasi 6.67

Serdar Kesci: 6 macin 3unde oyuna sonradan dahil oldu! 1 gol atip 1 asist yapti ve Gizer'e iyi bir alternatif defans oldugunu gosterdi! Ortalamasi 7.33!!

Stjepan Tomas: 6 macta da ilk 11 basladi. Ortalamasi 6.67!

Didier Digard: Sonradan transfer oldugu icin 1 macta gorev aldi ve ortalamasi 7.00

Mehmet Topuz: 6 macin hepsinde ilk 11 basladi. 1 asist yapti ve ortalamasi 6.67!

Mehmet Guven: 6 macin 3unde ilk 11 3unde sonradan oyuna girdi. Ortalamasi 7.00!!

Oguz Sabankay: Sadece 1 macta gorev aldi ve ortalamasi 8.00!!

Arda Turan: Sakatligindan dolayi kampi kacirdi!

Aydin Yilmaz: 1 macta gorev aldi ve o macta macin adami secildi!!!!!! Puan ortalamasi 8.00!!

Hasan Sas: 6 macta da ilk 11 oynadi! 1 asist yapti ve 1 kez de macin adami secildi! Puan ortalamasi 7.00!!

Sabri Sarioglu: 6 macta da ilk 11 oynadi ve puan ortalamasi 6.67!!

Ayhan Akman: 6 macin hepsinde sonradan oyuna girdi! Puan ortalamasi 6.83!!

Marcelo Carrusca: 2 macta sonradan oyuna girdi. Puan ortalamasi 6.50!!

Sasa Ilic: 6 macin hepsinde ilk 11 oynadi. 1 asist yapti ve puan ortalamasi 7.00!!

Necati Ates: 6 macin hepsinde ilk 11 basladi ve 1 gol atip, 1 asist yapti. Ortalamasi 7.50!!

Hakan Sukur: 6 macin sadece ilk yarisinda oynadigi halde 8 gol atti!! 2 kez macin adami secildi ve ortalamasi 7.83!!

Ozgurcan Ozcan: 1 macta ilk 11 3 macta yedekten oyuna girdi. 1 gol atti ve ortalamasi 7.00

Umit Karan: 6 macin hepsinde sonradan oyuna girdi! 2 gol atti. 1 asist yapti 1 kez de macin adami secildi. Ortalamasi 7.50!!

Hugo
22.Ağustos.2006, 10:03
Arda hazırlanamamış besbelli :)
Carrusca süper ama onu kullan.

eglocc
22.Ağustos.2006, 20:44
Arda hazırlanamamış besbelli :)
Carrusca süper ama onu kullan.

Arda zaten hic hazirlanamadi. Ama lig maclarinda oynatarak hazirlayacagim onu...Carrusca da sakatti... O yuzden 2 mac oynayabildi... Super Kupa Maci birazdan sizlerle!:icon_biggrin:

PesimiSTyLa
22.Ağustos.2006, 20:49
bekliyoruzz kupayi getir sami yene :)

Estranged
22.Ağustos.2006, 21:04
onerim forvete iverseni veya eddie johnson i al.hakan sukur veya umit ile uyum sagliyolar(hakan indiriyor bunlar vuruyor ya da bunlar indiriyor umit vuruyor.).

eglocc
22.Ağustos.2006, 21:15
Turkiye Super Kupasi

Galatasaray-3 Besiktas-2

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/64f9ed004b.jpg

Goller: 15' Bobo, 90' Mustafa Dogan-Besiktas| 18' ve 77' Hakan Sukur, 109' Necati-Galatasaray

Asistler: 15' Ali Gunes, 90' Bobo-Besiktas| 18' ve 77' Hasan Sas, 109' Hakan Sukur

Macin Adami: Hakan Sukur

Sakatlar: Ayhan Akman, Marcelo Carrusca

Macin ardindan Gizer kupayi kaldirdiklari icin mutlu olduklarini ve bu performansin ligde de devam etmesini istediklerini soyledi.

Son Giden Kim mi?

Ergun Penbe Sheffield United'ta!!

Oyuncu 50k Sterlin karsiliginda Premier Lig'in yeni takimlarindan Sheffield'de ter dokecek!! Kendisine basarilar diliyoruz!

onerim forvete iverseni veya eddie johnson i al.hakan sukur veya umit ile uyum sagliyolar(hakan indiriyor bunlar vuruyor ya da bunlar indiriyor umit vuruyor.).

Iki oyuncuyu da cok iyi biliyorum... Ama onceden de belirttim eger eski mesajlari okuduysan:D Forvete gerek yok:D

PesimiSTyLa
22.Ağustos.2006, 21:29
super kupa super olmus :)

eglocc
22.Ağustos.2006, 21:37
super kupa super olmus :)

Tesekkurler! Umarim ligde ve CL on elemelerinde de bu basariyi gosteririz.

CL 3. On Eleme Turu'nda CimBoom'un rakibi belli oldu!

CimBoom Chievo ile oynayacak!

Ergiz Gizer Chievo'nun cok kolay bir rakip olmayacagini ve bu turu ilk macta kendi evlerinde bitirmek istediklerini soyledi.Bakalim Aslanlar Ne Yapacak?

Ligde ilk Periyot!

Galatasaray bu periyotta 1.,2.,3.,4. ve 5. Hafta maclarini oynayacak! Ayrica Chievo ile de on eleme turunda iki mac oynayacak! Iste Galatasaray'in ligdeki rakipleri:

1. Hafta: Antalyaspor
On Eleme Turu 1. Maci: Chievo(Evde)
2. Hafta: Denizlispor
3. Hafta: Besiktas
On Eleme Turu 2. Maci: Chievo(Deplasmanda)
4. Hafta: Kayseri Erciyesspor
5. Hafta: Ankaragucu

Omercip3208
24.Ağustos.2006, 02:47
Lige iyi başlarsın işallah.

yunusgs
24.Ağustos.2006, 02:53
Tebrıkler Ergız.

eglocc
24.Ağustos.2006, 03:11
Arkadaslar hepınıze tesekkur ederım! Uzun sure yorum gelmeyınce ben buraya eklemedım maclara ama 12. Maca falan geldım. Sımdı herseyı bılıyorum ama macları birden vermicem heyecanı kacmasın. Evet ılk perıyodu sızlerle paylasıyorum! Ortak karıyerıme ragmen bu karıyerı de aksatmıcagıma emın olabılırsınız!

TSL 1. Hafta

Galatasaray-1 Antalyaspor-0

http://www.imagehack.eu/uploads/e03536b126.jpg

Goller: 59' Ferhat Öztorun-Galatasaray: Ferhat mükemmel bir frikik golü ile takımımızı öne geçirdi. 68' Ferhat penaltı kaçırdı. 90' Suazo kırmızı kart gördü!-Antalyaspor

Maçın Adamı: Hakan Şükür

yunusgs
24.Ağustos.2006, 03:25
Tebrıkler Ergız

eglocc
24.Ağustos.2006, 03:37
CL 3. Ön Eleme Turu 1. Maçı

Galatasaray-1 Chievo-1

http://www.imagehack.eu/uploads/92976fd82b.jpg

Goller: 16' Ibson-Chievo, 70' Hakan Şükür-Galatasaray

Asistler:16' Denis Godeas-Chievo, 70' Didier Digard-Galatasaray

Maçın Adamı: Vincenzo Siciganano- Chievo Kalecisi

Bence avantajsız bir skor yakaladık ama inşallah 2. maçta CL'ye kalırız!