PDA

View Full Version : Hands On approach problemi

nakamura
22.Ağustos.2006, 02:30
selamlar arkadaşlar

Benim bir sorum olacaktı. Menajer profilimdeki özelliklerim genel itibari ile 16-17 iken hands on approach özelliğim 4. bunun nedenini bir türlü çözemedim. Bunun nedeni nedir ? bir de düzeltmek için ne yapılır?

Bundan önceki bir oyunumda da loyalty özelliğim çok kötü idi. Onun sebebinin başka kulüplere iş başvurusu yapmamla alakalı olduğunu düşünmüştüm. Acaba doğru mu dur yoksa başka sebepleride var mı dır?

şimdiden teşekkür ederim.

yunusgs
22.Ağustos.2006, 02:49
İlk soyledıgın yonetıme el atma secenegı genelde bendede o dusuk oluyor.Dogru olabılır cunku vefalı sadık demek loyalt baska kuluplere ıs basvurusu yaptıgından dolayı kulube sadık olmadıgına karar verılmıstır.

Fernando Gago
22.Ağustos.2006, 03:51
Bu herkeste aynı sürekli düşüyor ama LaKe arkadaşımızın dediğine göre düşük olması daha iyimiş :) bu konu daha öncede açıldı araştırırsın cvbını bulursun

Knightmare
22.Ağustos.2006, 04:00
yönetimden sürekli bişiler istemekte düşürebilir bu özelliği sanırsam :D

VahdeTrabzon
22.Ağustos.2006, 06:37
evet bu konu daha öncede açılmıştı yönetimin işine fazla karışma seçeneğiydi yanlış hatırlamıyorsam

nakamura
27.Ağustos.2006, 00:39
tesekkur ederim arkadaslar

Summit
27.Ağustos.2006, 01:13
yönetimden sürekli bişiler istemekte düşürebilir bu özelliği sanırsam :D
Yüzsüzlük gibi birşey mi o zaman???:D

sitte
27.Ağustos.2006, 01:16
Hands On approach bunun TÜRKçesi nedir?

taachinardi
27.Ağustos.2006, 05:31
loyalty = Kulüp veya oyunculara olan sadakat bu bende genelde 15 seyreder çunki babamı tanımam oyunda ama en düşüğüde budur ha birde yerel oyuncu eğilimşi olan özelliğim düşük :D Hands on Approach = Yonetime el atmak manasındadır bu bende tavan yapar hep çunki yonetimi bıktıracak kadar isteklerim olur bazen ofiste zaman gewçireceğinize antrenman tesislerinde zamanınızı harcayın diye kibarca uyarıyorlar :D

LaKe
27.Ağustos.2006, 05:36
Bu konu defalarca açıldı ve defalarca size Yönetime El Atma özelliğinizin yüksek olması, sizin işinizi yapmadığınızı gösterir dedim. O özelliğin düşük olması iyi birşey. Yüksek olması ise kötü birşey.

Konu GMA'ya gider...