PDA

View Full Version : Canlı Yayında Böyle Küfür Duymadınız "Kapat şu teli bah..."

gezenti
23.Ağustos.2006, 03:58
http://www.youtube.com/watch?v=zOWZ_HyYxEU&mode=related&search=
Buyrun izleyin hayatınızda böyle bir olay duymadınız koptum ben koptum:D:D:D

fm_monster
23.Ağustos.2006, 06:06
bu program zaten kendi komedi :D

gezenti
23.Ağustos.2006, 06:25
http://www.youtube.com/watch?v=VL32HZlQwJs&mode=related&search=
Buda yenisi bu kadın da manyak bu akşam bittim yavf:D:D:D....

fm26mer
23.Ağustos.2006, 06:42

3.yorum süper:zuhaha

ogcj_me
23.Ağustos.2006, 07:47
artık her küfürü buraya koyarsak işimiz iş
isteyen youtubedaki sağ bôlümdeki linke tıklar ve izler
gezenti sende benim açtığım mustafa topaloğlu topicinden gördüğün linklerin hepsini koymaya kararlısın heralde

fm26mer
23.Ağustos.2006, 21:26
sakin olun beyler ya:D

gezenti
24.Ağustos.2006, 06:00
artık her küfürü buraya koyarsak işimiz iş
isteyen youtubedaki sağ bôlümdeki linke tıklar ve izler
gezenti sende benim açtığım mustafa topaloğlu topicinden gördüğün linklerin hepsini koymaya kararlısın heralde

Sen kimsin benim hangi konuyu açıp açmıyacağıma karar veriyorsun abicim ya.Bırakta buna yöneticiler karar versin.Nerde konu açsam yada cevap versem olumsuz bir karşılık mı alıcam senden?Hem ayrıca istersem bir yığın link koyarım sende buna karışamazsın.Çünkü bu senin ne hakkın ne haddin....

ogcj_me
24.Ağustos.2006, 18:20
Sen kimsin benim hangi konuyu açıp açmıyacağıma karar veriyorsun abicim ya.Bırakta buna yöneticiler karar versin.Nerde konu açsam yada cevap versem olumsuz bir karşılık mı alıcam senden?Hem ayrıca istersem bir yığın link koyarım sende buna karışamazsın.Çünkü bu senin ne hakkın ne haddin....
sana KARIŞAN mı var?
Klasik cümleler kurma[yok ben yöneticilerin işine karışmışımda]
Link koymana izin vermiyorum deseydim karışmış olurdum ancak
ya Türkçende sorun var yada sende art niyet var

gezenti
24.Ağustos.2006, 23:06
sana KARIŞAN mı var?
Klasik cümleler kurma[yok ben yöneticilerin işine karışmışımda]
Link koymana izin vermiyorum deseydim karışmış olurdum ancak
ya Türkçende sorun var yada sende art niyet var

Sen benim Türkçeme laf ediceğine kendini düzelt açtığım konuya olumsuz mesaj yazıyorsun alakasız bir biçimde sonra beni eleştirmeye çalışıyorsun.Bu forum senin babanın formumu burda nasıl davranılacığını senden iyi biliyorum merak etme sen yokken biz vardık.Sana karışan mı var demişssin zaten karışamazsın.Neyse konuyu beğenmediysen yorum yapmazsın yada rencide etmeden yorum yaparsın.Konuyu uzatmaya gerek yok.Yoksa uyarı puanını sende bende yiyeceğiz....

ogcj_me
25.Ağustos.2006, 01:24
Sen benim Türkçeme laf ediceğine kendini düzelt açtığım konuya olumsuz mesaj yazıyorsun alakasız bir biçimde sonra beni eleştirmeye çalışıyorsun.Bu forum senin babanın formumu burda nasıl davranılacığını senden iyi biliyorum merak etme sen yokken biz vardık.Sana karışan mı var demişssin zaten karışamazsın.Neyse konuyu beğenmediysen yorum yapmazsın yada rencide etmeden yorum yaparsın.Konuyu nuzatmaya gerek yok.Yoksa uyarı puanını sende bende yiyeceğiz....
madem karışamam ne uzattın o kadar
hem bi forum rehberine bak Volkan abi yeni konu açtı
sana AKILda vermedim
ayrıca kesinlikle türkçen kötü demedim ve yanına bir alternatif [art niyet] daha koydum
her cvpta yeni bir suçlamayla geldiğin için sana olan saygımı yitirdim ve aynen Helve Tum olayındaki gibi tartışmayı dahada uzatmayacağımı buradan belirtiyorum

AneLKa_90
25.Ağustos.2006, 06:01
Daha önceden izlemiştim,hatırlamış oldum.Sağol kardeş ;;)

byunuss1
25.Ağustos.2006, 08:18

ya harbi yeter burnunuz bi karıs havada adminmisin yöneticimisin kardeşim adama demedigin kalmadı kendinizi ne sanıyosunuz

gezenti
25.Ağustos.2006, 19:31
ya harbi yeter burnunuz bi karıs havada adminmisin yöneticimisin kardeşim adama demedigin kalmadı kendinizi ne sanıyosunuz

Ya ne demişim ben adama bir hakaretim mi var yoksa başka kötü bir küfürüm filan mı var.Benim açtığım topicde Adam durduk yere her küfürlü videoyu buraya koyarsak diye mesaja başladı kendisi mustafa topaloğnunun küfrünü koyduğunda ben birşey dedim mi?Hayır!Peki benim açtığım konuya birşey diyebilir mi?Hayır!!Hı yok ben diyeceğim diyorsa o zaman bende cevabını veririm.
Herve Tum olayına gelince orda tartışmıştık ama seni kırdığımı sanmıyorum.Aynı fikirde olucağız diye bir şey yok ben ve Bursa bu adamı beğendik dedim sende iyi değil dedin.Bu kadar basit.Onda da alınıp bana olan saygını yitiriceksen.Bu benden birşey götürmez senin ne kadar kolay pes ettiğini gösterir....

byunuss1
25.Ağustos.2006, 19:52
Ya ne demişim ben adama bir hakaretim mi var yoksa başka kötü bir küfürüm filan mı var.Benim açtığım topicde Adam durduk yere her küfürlü videoyu buraya koyarsak diye mesaja başladı kendisi mustafa topaloğnunun küfrünü koyduğunda ben birşey dedim mi?Hayır!Peki benim açtığım konuya birşey diyebilir mi?Hayır!!Hı yok ben diyeceğim diyorsa o zaman bende cevabını veririm.
Herve Tum olayına gelince orda tartışmıştık ama seni kırdığımı sanmıyorum.Aynı fikirde olucağız diye bir şey yok ben ve Bursa bu adamı beğendik dedim sende iyi değil dedin.Bu kadar basit.Onda da alınıp bana olan saygını yitiriceksen.Bu benden birşey götürmez senin ne kadar kolay pes ettiğini gösterir....

bu konudahaklısın olayın başını bilmiyodum.

gezenti
25.Ağustos.2006, 20:01
bu konudahaklısın olayın başını bilmiyodum.

Eee neye göre beni eleştirdin bu konuda o zaman sen:D:D???

byunuss1
25.Ağustos.2006, 20:19
Eee neye göre beni eleştirdin bu konuda o zaman sen:D:D???

yönetici gibi davranmanı :D