PDA

View Full Version : problemler...

mehmetd
24.Ağustos.2006, 03:49
dll hatası diye konu actım ama cevap gelmeyince sansımı bir kez daha denemek istedim.yardımcı olursanız sevinirim
:confused:1 bende fm 2006 orginal-ingilizce(turkceyi bu siteden hala yukleyemedimde) var ama diger arkadaslarda yazmıs seri problemler dolayısıyla uygulama kapatıldı diye (ben turkcesini yazdım)su mesajı veriyor(altta)nedeni nedir?
Olay Kimliği ( %u ) açıklaması, ( ) Kaynağında bulunamadı. Yerel bilgisayarda, uzak bilgisayardan alınan iletileri görüntülemek için gereken kayıt defteri bilgileri ya da ileti DLL dosyaları bulunmayabilir. Bu açıklamayı getirmek için /AUXSOURCE= flag kullanılabilir; ayrıntılar için Yardım ve Desteğe bakınız. Aşağıdaki bilgi, olayın bir parçasıdır: 6.
:confused:her sene sampiyonlar liginde 2 genc oyuncu artıyor (Su an 8) bunu nasıl durdurabilirim?zira oyuncularımdan bircogunu kullanamıyorum(editorden ama nasıl)
:confused:sakat sayım 6dan asagı dusmuyor boyle bir kural mı var!bir oyuncu düzelse digeri sakatlanıyor dogrusu düzelmesine sevinemiyorum.Nasıl olacak bu?diger takımlarda en fazla 3,0 olana gıptayla bakıyorum.25 kişilik kadromda gecen hafta sampiyonlar ligi macında 3 oyuncumda sakat oldugundan mecburen tek forvetle cıktım mesela.
eh bu kadar sorun yeter biraz da ückagıt onerileri:icon_biggrin:
:icon_razz:eger macı kaybederseniz uzulmeyin kaydetmeden cıkın yalnız her gun kayıt etmelisiniz oyunu -ben mecburen boyle yapıyorum yoksa mesela bir hafta oncesine falan geri donerim-
sonra kazanana kadar gene oynayın ben ilk kez bunu kazandıgım bir macta yaptım oyundan aniden cıkınca tekrar aynı taktikle oynadım.Ve yenildim!sinirlendim tekrar oynadım bu sekilde 3 hafta sürdü 4. hafta oyunu kaydedip çıktım nasıl olsa kaydettim deyip diger eski oyunları sildim sonraki actıgımda ne goreyim save game could not be loaded mesajı verdi yeni oyuna baslamak zorunda kaldım. :icon_confused:
:icon_razz::icon_razz::icon_razz: eger garanti kazanmak istiyorsanız benim yaptıgımı yapın kendi kadronuzu editorden kendiniz belirleyin.abartmamak icinde hemen hepsine 17-18 yazdım 1 uefa cup 2 samp. lig var(adlarını degistirdim-diger kupalar zaten var!)4 sezonda(1.sezon avrupada yoktuk)su an 3yüistiyorum.
:icon_confused:bir de not gecen hafta mactan evvel formu 100 olan kaleci (3-5dkdada olabiliyo bu!)daha formu cok azalmadan mac içinde sakatlandı kotu ama okey digerini soktum oyuna basla dedim tekrar aynı yere dondu e basla dedim tekrar bide ne goreyim digeri de sakatlanmıs!nası yani deyip sinirle oyundan o an cıktım oyuna bastan basladım kimse sakatlanmadı(hayret bi sekilde!)macı da kazandım.

El Barto
24.Ağustos.2006, 03:55
Bence yazı karakterini büyüt. Şahsen ben gözüme kıyıp okumaya çalışmam bukadar küçük yazan birşeyi herkesinde öyle yapacağını sanırım.

King_91
24.Ağustos.2006, 05:17
Bence yazı karakterini büyüt. Şahsen ben gözüme kıyıp okumaya çalışmam bukadar küçük yazan birşeyi herkesinde öyle yapacağını sanırım.

aynen biraz okuyum dedim gozlerim şaşı oldu:D

mehmetd
26.Ağustos.2006, 22:01
Arkadaslar yazı uzun oldugundan kendi kısaltmıs ben bilincli yapmadım
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
artık dll hatası vermiyor sakatlarımda düzeldi yalnız sampiyonlar ligi sorunum kaldı her sene 2 genc oyuncu nereden artıyor onu duzeltmem lazım gerci düzeltince ancak yeni oyuna baslarsam kabul gorur.