PDA

View Full Version : takima bagli kulup [Kardes kulup]

Watchers8
24.Ağustos.2006, 04:16
fm07 de 3. sezonumdayim avrupada en cok final oynayabildim ama ligve turkiye kupasinda tum kupalari topladim. benim sorunum yonetime her seferinde takimi destekleyen klup isteginde bulunmama ragmen her seferinde baskan ozhan canaydinin bunu gerekli gormemesidir..diger takimlara bakiyorum her takimin 2-3 tane bagli blundugu kulubu var fakat ben 1 tane bile baglayamadim acaba ben mi yanlis biliyorum yardimci olurmusunuz ?

King_91
24.Ağustos.2006, 05:23
yani istekte bulunuyorsun da red mi ediyorlar.bildigim kadarıyla klup istemeyince hiç istek yaplımıyor.sen mesajlarına dikkat ettigine emin misin?

Watchers8
24.Ağustos.2006, 05:40
istekte bulunabiliyorum... ama bulundugum zaman ozhan canaydin once toplantida konusulacak ilerleyen haftalarda size cevap verecek diyor.. aradan kisa bi zaman geciyor ama olumsuz yanit veriyor gerek yok diyor sonra menubar kapaniyor aradan 2-3 ay gectikten sonra yeniden aciliyor ama yeniden istekte bulundugumda yine olumsuz cevap aliyorum.yokmu baska yolu

fyagiz
24.Ağustos.2006, 05:53
belki maksimum kares klube ulaşmışsındır hani özhan canaydın deyine gs en fazla 2 bağlı klup kabul ediyo finansal sorunlardan dolayı olabilir mi bu?

jackrai
24.Ağustos.2006, 05:59
bildiğim kadarıyla ya finansal sebeplerden dolayı,ya da yeterince kardeş kulübün olunca reddediliyor.

Watchers8
24.Ağustos.2006, 06:13
hic kardes klubum yok finansal olarak kullanilan butce 30 000 YTL civari ama klubun genel duny uzerindeki finansi 95 MN yaziyor

sivaslizoro
24.Ağustos.2006, 18:03
ya yeter o finans ama hiç yoksa ya çok kulübün vardır ondan yönetim kabul etmiodur yada finansını transfer bütçesiyle çok zorluyosun ne zaman takım bulucaksa o zaman finansı batırıyosun.onlarda bulmuyo.bence bu :D

sananes
25.Ağustos.2006, 04:44
destekleyen kulupmu istiyosun pilot kulupmu destekleyen kulup istersen tabi gsde kabul etmez büyük takım oldugun için baskasının destegine ihtiyac duymaz yonetim

Ilhan
25.Ağustos.2006, 05:57
Rehberler bölümüne bakın, ayrı bir konu açmayın, açmadan evvel arama yapın.