PDA

View Full Version : Onaylatma

canavar20
25.Ağustos.2006, 03:57
Ya arkadaşlar adminler yöneticiler.:) Ben Face Pack ( Yüz paketi ) yapıyom ve sitede yayınlıyorum onaylatmadan geçeğini biliyorum ancak bi facenin yayınlanması yani onylatılması en az 5 gün sürüyor. Ve malesef bu çok kötü oluyor. Benim 2 önerim var artık hanigisini seçersiniz veya seçmessiniz. İlk öneri ben zaten biliyorum görevli modların özel hayatları var yani onları suçu yok ilk geldiklerinde hemen yapıyorlardır zaten. Dediğim şey yani bütün yönetciler ya da adminler hepsi onaylatsın 1 kişi veya 2 kişi değil. Gördüğünüz gibi yavaş hemde çok. Ya da bu onaylatma işini kaldırın.:) Artık siz bilirisiniz zaten konu ile alakalı fazla bilgim yok yani başka şeylerde olabilir.:)

Ahmet_77
27.Ağustos.2006, 00:56
Katılıyorum Ersin'e.Ama karar size kalmış ;)

KaF KeF
27.Ağustos.2006, 00:57
evet..Çok haklısın......

canavar20
27.Ağustos.2006, 04:28
Volkan abi şu an Online benim konu alta inmiş belki gremiyebilir ondan mesaj yazıdım özür siledebilirsiniz.:)

King_91
27.Ağustos.2006, 08:00
bence onaylatmama isi kabul edilmez cunku forumda bilen bilmeyen herkes grafik paketi yapar ve etraf kaliteli kalitesiz bircok dosyayla dolar bence onaylatmama kabul edilmez edilmemeside gerekir diye dusunuyorum oteki şıkkı bilemem

canavar20
27.Ağustos.2006, 18:33
bence onaylatmama isi kabul edilmez cunku forumda bilen bilmeyen herkes grafik paketi yapar ve etraf kaliteli kalitesiz bircok dosyayla dolar bence onaylatmama kabul edilmez edilmemeside gerekir diye dusunuyorum oteki şıkkı bilemem

Ama şöylede düşün sen bir Face yapıyon yayınlıyon ve çok kaliteli ama Modların olmamısınbdan dolayı 5-6 günde yayınlanıyor hoş oluyor mu ? :)

King_91
27.Ağustos.2006, 19:02
Ama şöylede düşün sen bir Face yapıyon yayınlıyon ve çok kaliteli ama Modların olmamısınbdan dolayı 5-6 günde yayınlanıyor hoş oluyor mu ? :)

tabiki olmaz da bi de herşeyin kabul edildigini dusun.forumun kalitesi ve yayınlanan dosyaların kalitesi düsmez mi?

canavar20
27.Ağustos.2006, 19:34
tabiki olmaz da bi de herşeyin kabul edildigini dusun.forumun kalitesi ve yayınlanan dosyaların kalitesi düsmez mi?

Düşünsene Yüz paketi bölümünde sadece 2 dosya var ve iki takımın faceleri. Biz sadece onlardan faydalanabilecğiz. Bu çopk kötü demi ama düşün yüzlerce dosya var ama dosyaayı tanıtma kötü diye yayınlan mıyor o zaman TSI'nin kaliesi düşer düşünsene sadece 2 dosya. ;;)

Ugurcan_67
27.Ağustos.2006, 19:41
Ersin sana katılıyorum.Benim yaptığım logo paketi 3 günde onay almıştı. :D

canavar20
27.Ağustos.2006, 19:47
İnşllah adminler online olur son 2 günde 3 kere oldular ama malesef :D

Sekopej
27.Ağustos.2006, 20:43
Bana veya orada görevli diğer arkadaşlara özel mesajla ulaşsaydın konu açılırdı. Sunucular değiştiği için bir dönem aksadı, sonrasında da sanırım gözümüzden kaçmış.

Böyle durumlarda özel mesajla ulaşırsanız gereken yapılacaktır.

canavar20
27.Ağustos.2006, 23:47
Bana veya orada görevli diğer arkadaşlara özel mesajla ulaşsaydın konu açılırdı. Sunucular değiştiği için bir dönem aksadı, sonrasında da sanırım gözümüzden kaçmış.

Böyle durumlarda özel mesajla ulaşırsanız gereken yapılacaktır.

Benim aslında dediğim illa sitede yayınlansın değil dorumda yayınlanması yeterli bunun sunucu ile alkası var mı bilemiyorum. Hem ben mecburen buraya açtım çünkü bu bülümün adı öneri ve eleştirileriniz. ;;) :)

Sekopej
27.Ağustos.2006, 23:59
Niye açtın demiyorum.:)

Bu kadar uzun süre bekleyeceğine gözümüzden kaçmış olabilir, orada görevli bir arkadaşa ulaşırsan, hayır cevabını alacağını sanmam ve hemen konu açılır.

Foruma açılan her yama, önce biz yöneticiler tarafından indiriliyor, içersinde virüs reklam vs olup olmadığına bakılıyor, sonrasında sizin verdiğiniz linkteki dosya belli bir süre sonra silindiği için biz kendi sunucularımıza bu yamayı atıyoruz. Sonrasında siteye de aynı konu açıldığında foruma sitede açılan konunun linki koyulup konu onaylanıyor.

Yukarıdaki işlemlerin yapılmadan konunun onaylanması söz konusu değil. Yani sitede yayınlanmadan sadece forumda yayınlanması olmuyor...

canavar20
28.Ağustos.2006, 00:09
Niye açtın demiyorum.:)

Bu kadar uzun süre bekleyeceğine gözümüzden kaçmış olabilir, orada görevli bir arkadaşa ulaşırsan, hayır cevabını alacağını sanmam ve hemen konu açılır.

Foruma açılan her yama, önce biz yöneticiler tarafından indiriliyor, içersinde virüs reklam vs olup olmadığına bakılıyor, sonrasında sizin verdiğiniz linkteki dosya belli bir süre sonra silindiği için biz kendi sunucularımıza bu yamayı atıyoruz. Sonrasında siteye de aynı konu açıldığında foruma sitede açılan konunun linki koyulup konu onaylanıyor.

Yukarıdaki işlemlerin yapılmadan konunun onaylanması söz konusu değil. Yani sitede yayınlanmadan sadece forumda yayınlanması olmuyor...

Tamam yalnış anlmışım. Özür. Sizde uygun görürseniz konu kapatılabilir.:)