PDA

View Full Version : Antalyaspor'dan Fenerbahce'ye

Burak Üstüner
25.Ağustos.2006, 22:51
Evet Arkadaşlar Bu benim ilk kariyer hikayem.. Oldukca iyi anlatmaya çalışacağım... Yanlış yaparsam lütfen düzeltin...!

Evet Antalyaspor Süper Lige yeni çıkmanın verdiği heyecanla tutuşurken bir gazetelerde YILMAZ VURAL kovuldu, diye haberler cıkmaya başladı..
Tabi bende boşum ya...:D Hiç sesimi cıkarmadım.. Bir gün bir Teledon geldi. Arayan A.Menderes TÜREL...
-- Selamün Aleyküm
-- Aleyküm Selam Buyrun Ne istemiştiniz...
-- Efendim ben A.Men.TÜREL sizle bi konuda görüşcektim...
-- OOOOOOO başkanım buyrun buyrun.
-- Fazla uzatmaya gerek yok Burak yarın gel takımda işe başla
-- Ama ama başkanım ben....!
-- İtiraz istemem
-- Peki Başkanım..
-- Hadi ciğerim öptüm..!

Ertesi gün hemen gittim kulüp binasına.
Sekreter: Burun ne istemiştiniz?
B.Ü: Ben yeni teknik drektör başkanla görüşmeye geldim.
Sekreter: OOO buyrun şöyle buyrun...

Tık Tık Tık:icon_redface:
:director:Geeeeeeeeeel

B.Ü: Slm başkanım
Başkan: Buyur Burak otur hemen sözleşme imzalayalım. Sana 1 MN £ transfer bütçesi artık idare et...
B.Ü: Peki ... Hadi by

Ertesi gün hemen takımın başına geçtim. Ve hemen transferlere başladım..

GİDENLER:
Volkan YAMAN: BJK
Haluk TANRISEVER: Sariyer
Mahir SÜKÜROV: Telekom(kira)

GELENLER:
Ümit Ozan KAZMAZ
Zafer DEMİRAY
Mehmet TOPUZ:D

Ve hazırlık Maçları falan filan derken maçlar bitti.
Yanlız en dikkat çeken 7 hazırlık maçı yaptım. 39 gol attım 2 tane yedim.
Şaşırdım işallah ligdede böyle olur... Size daha kapsamlı şekilde anlatacağım. Şimdilik bu kadar... DAHA BİTMEDİ......! Süper Transferler var..
YORUM LÜTFEN!!!!

KaF KeF
25.Ağustos.2006, 23:02
başarılaR....

bySilver
25.Ağustos.2006, 23:09
başarıLar:D

Addolorato
25.Ağustos.2006, 23:28
[quote=Burak Üstüner;852316]Evet Arkadaşlar Bu benim ilk kariyer hikayem.. Oldukca iyi anlatmaya çalışacağım... Yanlış yaparsam lütfen düzeltin...!

Bir gün bir Teledon geldi. Sekreter: Burun ne istemiştiniz? bunlar ilk yazındaki hatalar

:D:D:D Başarılar quote]

sitte
26.Ağustos.2006, 00:10
Başarılar sslerle desteklersen daha iyi olur....

evet biz sana ilk kariyerinden güveniyoruz

lmBcl
26.Ağustos.2006, 16:27
Herşeyin ligde de yolunda gtmesini diliyorum

Ahmet_77
26.Ağustos.2006, 19:54
Başarılar ;=

sergioagüero
26.Ağustos.2006, 19:56
Başarılar..

Burak Üstüner
26.Ağustos.2006, 22:03
Evet son hızla devam ediyorum!.. Yaptığı hatalar için özür dilerim resim koyamıyorum cünkü bu kariyer benim diğer bilgisayarım da...!

Evet ilk maç başladı.. Antalyaspor mükemmel bir bir başlangıç yapmıştı Ankarasaporu 8-0 'lık bir sonuçla 18. sıraya gönderdi. Hemde ilk haftada:D

Antalyaspor artık bir iki transfer yapacığını basına açıklamıştı artık.
Ve transferler gelmeye başladı...

Şok Şok Şok Antalyaspor Fenerbahce'den Mehmet Yozgatlı ve Uğur Boral'ı aldı...

Veee Antalyaspor M. Yozgatlı ve U. Boralın ardından Galatasaray'danda Hasan Kabze ve Ayhan Akmanı da renklerine bağladı.

Bu transferler gerçekleşti ve lig artık iddaalı bir elip olmaya başladık.
Mukemmel gidiyordu taki Turkiye Kupasındaki ilk maçta OYAK Renaultspora penaltılarla boyun eğene kadar.. Ondan sonra artık sadece ligi düşünmeye başladık.
Ligde artık 16. haftaya girdik. Ve herşey mükemmel gidiyordu.
3. sıradaydık 11 gol yemiş 48 tane atmıştık. 3 Malubiyet 2 Beraberlik vardı.
Artık tekrar gidecekleri kararlaştırdık. Mehmet Yozgatlı hiçde iyi oynamıyordu. Ligde 6 tane kırmızı kart gördü.. Bende verdiğim paraya yazık dedim. Transfer listesine koydum.. Frankfurt talip oldu Mehmet'e bende Türk Lirası olarak 9 Trilyon istedim peşin olarak onlarda kabul ettiler. Zaten oyuncunun değeri 6 trilyondu. Mehmet Yozgatlının transferi artık kararlaştırıldı. Transferden gelen parayla bir yıldız alacaktım. Ama yabancı olacaktı. 5 yabancı oyuncum vardı. 1 tane daha alcaktım ama olmadı. Neyse transfer dönemi geldi. Mehmet gitti. Bende Brezilyanın İnternacional takımın da oynayan Diego Gavilan adlı oyuncuyu aldım.

Türkiye çalkalandı. Bu transferle..:D
Artık herşey güzel gidiyordu. beni yavaş yavaş Avrupa tanımaya başladı. Ve ligin 30. Haftasında West Ham'dan teklif geldi ama benim gönlüm Fenerbahce'den yanaydı.. Kabul etmedim. Ligi 5. bitirdim. İnterToto ya gidicektim.Tarihinde ilk defa bu takımı avrupaya götürdüm. Artık beni dünya tanıyordu.:D:D:D:D

Ligdeki ilk 6 takım:
1. Beşiktaş(Aferin walla Tiganaya)
2. Fenerbahce( Zico'yu kovdular)
3. Kayserispor( Bu adamın nasıl olduğunu herkes biliyor)
4. Trabzonspor( Normal bişey bu bile başarı)
5. ANTALYASPOR( Made in BEN)
6. Galatasaray ( Aynı bunlarda benim gibi kupada ilk maçta elendi ama yazık ay gereste )

Avrupaya hazırlıklar başladı artık derken..
Mükemmel bir teklif geldi..
Fenerbahce'den
Telefondaki konuşmalarımız:
A.Y: Slm. Aleyküm
Ben: Aleyküm Selam
A.Y: Sayın Burak biliyon biz Zico'yu kovduk
Ben: Evet(vv) Biliyorum Başkanım
A.Y: O yüzden seni takımın başında görmek istiyoruz Antalyaspordaki yaptıklarınız herkes biliyor.
Ben: Estagfurullah başkanım yarın geliyim.:D
A.Y: Okey Burak yarın gel

Yarın oldu gittim. Hiç konulmadık. Hemen basının önünde sözleşmeye imza attım. Soruları cevapladım derken.
Hemen transferler başladı. Biliyorsunuz Ş.L 'de ön eleme oynuyacağız.
Geri kalanı yarın....

Yorumlarınızı bekliyorum... Gelen yorumlara teşekkür ederim..
Mükkemler transferler ve Maçlar var.. Bizden ayrılmayın....!:tur:

Addolorato
26.Ağustos.2006, 23:22
keşke resimde koysaydın www.imageshack.us (http://www.imageshack.us) adlı siteden koyabilirsin

samasti
26.Ağustos.2006, 23:29
guzelde sslerı koy bole olmaz basarılar

SiR ToMaSRoSiCkY1
26.Ağustos.2006, 23:32
doya doya okudum ss koysaydın keske

Burak Üstüner
28.Ağustos.2006, 19:48
Arkadaşlar ss'ler diyosunuz ya onlar ne bi söleseniz :D hiç analamıyom walla
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Artık herkes bana güveniyor bu adam bizi coşturur diyordu..:D

Bende onları utandırmamak için hemen transfer calışmalarıma başladım...
Dedimki kendi kendime olum burak zaten 78trilyon transfer bütçen var...
5 oyuncu sat 5 oyuncu al.
5 oyuncu sattım.

Artık Tuncayı satma vakti geldi dedim ve Real Madrid'e (eski) türk lirası olarak 90 trilyona sattım..
Deivid de işime yaramıyacak dedim 6 trilyona BJK'ye sattım..
Deniz Barış 1 trilyona Denizlispor'a gitti..
Selçuk Sahin 1 yıllığına 5 trilyon karşılığında Shaktar'a kiraladım
Semih Şentürk 1 yıllığına 4,5 trilyon karşılığında Shaktar'a kiraladım.

Evet arkadaşlar bunlar gidenler.

Şimdide gelenler....(Daha yeni keşfettiğim birşey TFF'ye istek yapınca yabancı sayısını coğaltıyo)

Andrés Alessandro
William Gallas
Rafeel Van der Vaart
Ronaldo(Kiralık)
Hamit Altıntop ve buda süpriz transfer
Nuri Şahin

Evet arkadaşlar bunlarda gelenler... Artık daha iddialıyım... Hem ligde hem Avrupada...

Ve Şampiyonlar Ligi 1. Ön Eleme Maçı geldi çattı..
Rakibim RHLY diye takım...
İlk maç deplasmandaydı...
Maça mükemmel başladık...İlk yarı 6-0 bitti.İkinci Yarı 8-1 bitti....
Deplasmanda 8-1 yendim Tur garantiydi artık:D

İkinci maçtada kendi evimde 11-0 la rekor bir maçla turu geçtim...
2. ön eleme maçında DEPORTİVO geldi... Ben dedimki tamam bu iş burda bitti..
Artık UEFA'da devam dedim...
Ama hiç öyle olmadı.. İlk maç deplasmandaydı.. Süpriz bir şekilde deplasmanda BİDE DEPORTİVO'YU 2-0 Yendim..
Artık herkes gurur duyuyordu benimle.
Neyse artık ligde başladı...
İlk maç Antalyaspor'laydı.. Biraz mutluydum biraz üzgün.. Çünkü eski takımımdı..
İnterToto'da Schalke'yi elemişti. Maç başladı. İlk yarıyı 2-1 önde kapadım. İkinci yarı iş farklıydı. Daha başında Vaart kırmızı kart gördü. Sonrada Ronaldo. Antalyaspor iyice bastırdı ve 4-3 yendi. İçim mutluydu ama dışım üzgün... Çünkü panzer gibi bir takım kurmusum dedim:D

Artık Deportivo maçının rovanşı geldi.
Maçın ilk yarısını 3-0 önde kapadım. İkinci yarıda 10 kişi oldu Deportivo, artık hücum zamanı dedim. Ve full atack yaptım.. Deportivo gibi bir devi kndi evimde 6-1 yenmiştim.. Gruplara kalmıştım.. Toplamda ise 8-1... Ama gruplar iç açıcı değildi.. REAL MADRİD- MANCESTER UNİTED ve İNTER artık bunun üzerine bir yorum yapın.. Ama bu maçları daha yapmadım. :D Sizce kaçıncı olurum arkadaşlar..?

Menecerci
28.Ağustos.2006, 23:11
başarılar ama ss koysan tam süper olacak :D

nerazzuri
28.Ağustos.2006, 23:20
Şimdide gelenler....(Daha yeni keşfettiğim birşey TFF'ye istek yapınca yabancı sayısını coğaltıyo)

Bu nasıl oluo ya öle bişey yokki ne kadar sallıosun :zuhaha

Varonil
29.Ağustos.2006, 01:01
Bu nasıl oluo ya öle bişey yokki ne kadar sallıosun :zuhaha

Türk işi editör olayı olabilir Serkan:zuhaha

kaydırı kuppak
29.Ağustos.2006, 02:01
ss resim demek oyunda print screen sysRg tuşuna basıcaksın sonra painti açıp yapıştır diyceksin kaydederkende JPEG olarak kaydediceksin..Sonra arkadaşımın verdiği siteden upload edip oradaki liklerden birini buraya koyucaksın..Başarılar dilerim kariyer için ama çok atlamışsın iyi olmamış sanki..

evet 20 yabancı yapıp

Summit
29.Ağustos.2006, 04:37
Ufak at da civcivler yesin.Bi kere TFF'ye istek yapamıyorsun.Ayrıca Real Madrid,İnter ve Man.U aynı grupta olamaz çünkü bu takımların hepsi de 1. torbada.

Onur123
29.Ağustos.2006, 05:38
abi ben bişi sorcam mehmet yozgatlıyı 9 trilyona frankfurta nası sattın ???Adamların o kadar bütçesi yok ki??Yada 90trilyon nası oluyo tuncayı alıosn??Açıkcası ben pek anlamadm??
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
arkadş çok fazla sallamışsn yani fenerin bütçe nası 78 trilyon oluyo bu konuyu kapat bence !!

Romeo3405
29.Ağustos.2006, 06:45
Tamamiyle hayal ürünü bir kariyer. Tff ye istek nasıl olyuro öğretde bizde istekde bulunalım Türkiye liginde oynarken :D

Salda_Golu
29.Ağustos.2006, 11:07
Okurken bu kadar güldüğüm bir kariyer hikayesi hatırlamıyorum doğrusu tamamen düzmecelerle dolu yazan arkadaş fm ye bizim bilmediğimiz özellikler de eklemiş tff ye istek yapma gibi bence daha fazla gülünç olmadan kapat bu kariyeri

YusufT
29.Ağustos.2006, 15:52
nasil TTF'ye iste yapiliyor ve nasil Tuncayi 90 trilyona satiyon yau :D :D :D

Varonil
29.Ağustos.2006, 17:25
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=48026

Burak Üstüner
29.Ağustos.2006, 18:59
Evet arkadaşlar bütün eleştirileri cevaplıyorum. Siz EDİTÖR'ü bilmiyorsunuz galiba. Ordan fenerbahce'nin ve diğer türk kulüplerin transfer bütçelerini coğalttım. Tuncayın falan ve bazı oyuncuların özelliklerini artırdım.

Ve diğerleri.. TFF'ye istek dedim ya o palavraydı. Editör'den yaptım bunları.
Ama hayal ürünü bir kariyer değildir. Resimlerimde hazırdır. Bugün koyacağım.
Konuyu kaldır diyen arkadaşların isteklerini geri çevirmem.

Ve diğeri özelliklerini coğaltığım oyuncular pahalı oldukalrı için. Tuncay 50 küsür trilyondu onu Real Madrid teklif yaptı. Bende 90 istedim. Kabul ettiler.
Mehmetide Satılık listesine koydum. Frankfurt direk 9 trilyon verdi bende kabul ettim. 6 sı peşin 3'ü taksit.

Eleştiren arkadaşlara duyrulur.. Saygılarımla....

kaydırı kuppak
30.Ağustos.2006, 00:03
oo arkadaşım sen editörlü konu aççaksan hiç açma oyunun zevki kalmıyo o zaman bende alıyım kakayı editörden ekmekspora:D

Varonil
30.Ağustos.2006, 00:12
Editör'lü kariyer yaptığın zaman ilgi,yorum patlaması olacağını mı düşünüyorsun..:n:

Onur123
30.Ağustos.2006, 02:09
Yani Editör Hile tarzı bişi yani eğer Tuncayın Özellikleri artıracaksan Zaten ne amacı var oynamanın bende yaptım böle şeyler ama yani kariyere de yazmadım arkadaşım ondan kapat diyoruz!!

aher
30.Ağustos.2006, 02:10
editörlü oyun nasl açılıyor (bilmediğim için soruom:D)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
biraz saçma oldu ma soru:D

idare edin :D

Onur123
30.Ağustos.2006, 02:13
Yav bide real madridin yöneticileride amma safmış ha 50 küsür den 90 atlamışlar.Bunu Editörle bile yapamazsın :D:D:D::D:D

Summit
30.Ağustos.2006, 03:24
Eleştirilere karşılık yaptığın açıklama da konun kadar saçma ve komik.Yalan söyleyeceğini ve editör kullandığını keşke ilk mesajında belirtseymişsin...Ona göre insanlar konuyu tekip ederdi...

murat taşlı
30.Ağustos.2006, 03:35
[quote=Burak Üstüner;861012]Evet arkadaşlar bütün eleştirileri cevaplıyorum. Siz EDİTÖR'ü bilmiyorsunuz galiba. Ordan fenerbahce'nin ve diğer türk kulüplerin transfer bütçelerini coğalttım. Tuncayın falan ve bazı oyuncuların özelliklerini artırdım.

Ve diğerleri.. TFF'ye istek dedim ya o palavraydı. Editör'den yaptım bunları.

Keşke böyle birşey yapmasaydın.Oyununda zevki kalmadı vede bak ne kadar çok eleştiri aldın.Yapacaksan bile kendin yap buradaki arkadaşlarınla paylaşma bence.Benimki sadece tavsiye kusura bakma;;)

Hugo
30.Ağustos.2006, 03:38
Editörlü kariyer yapıyorsan hiiç başlama..
Zaten millet hile var d,ye okumaz. Sonunda ilgi yok diye kapatırsın :D

kaydırı kuppak
06.Eylül.2006, 19:28
konu kapatılsın...