PDA

View Full Version : Fm 08 de Istedigimiz Yenilikler?

Peshayat
26.Ağustos.2006, 02:20
Evet arkadaslar ben Fmde daha kolay transfer imkani olmasini isterim..
ve bide Kombine satislari hakkinda.. yildiz oyuncu getirceksin..ve kombine biletlerini sen ayarlicaksin pahali ucuz flan..super olur bence..yada cok basarilisin baskan sana sorucak hangi oyuncuyu istersin die oda sana yildiz isim getircek:) ya sizz

fenerbahce_1907
26.Ağustos.2006, 02:48
Tek istediğim şey var.Oyuncum kaleciyi geciyor kaleci 10 metre geriden ışınlanıp top cıkarıyor bu sacma şeyn olmamasını istiyorum:mad:

omer_frauk
26.Ağustos.2006, 11:20
arkadaşlar dediklerinize katılıyorum ve burdan TURKSPORTAL'a bişi sölemek istiyorum FM 2007'deki gibi dil problemi ortadan kaldırılsın FM2008'de de böle olursa Oyun en baştan saçmalık olur

muratgs_735
27.Ağustos.2006, 21:59
arkadaşlar dediklerinize katılıyorum ve burdan TURKSPORTAL'a bişi sölemek istiyorum FM 2007'deki gibi dil problemi ortadan kaldırılsın FM2008'de de böle olursa Oyun en baştan saçmalık olur
bencede inşallah böle bi sorun olmass :(

samet3199
27.Ağustos.2006, 22:02
Sakatlık problemi en büyük sorun inş. bu sorun düzelir.1 de savunma oyuncularının cok sacma hataları yapmamasını diliorum...

crespo1992
27.Ağustos.2006, 23:16
Bİraz Tuhaf Olacak Ama SÖzleŞmelere Opsİyon Maddesİ İstİyorum

errqud_gfb
28.Ağustos.2006, 00:12
Bİraz Tuhaf Olacak Ama SÖzleŞmelere Opsİyon Maddesİ İstİyorum

Kesinlikle olmalı ve bir de top toplayıcılar topu kalecinin 5 metre ilerisine atmasınnnn:director:

Varonil
28.Ağustos.2006, 00:17
Başka takıma kiralık giden yabancı oyuncu kontenjanda sayılmasın.

GSARAY
28.Ağustos.2006, 02:16
mesela faul bir oyuncu atışı kullanacağı yere geliyor.. top 2 metre ilerisinde.. onun yerine 20 metre ötedeki başka bir futbolcu alıp topu ona veriyor.. :S

sonra çok tehlikeli pozisyonlarda kaleciden dönen topları defans kaleciyle paslaşıp uzaklaştırıyor falan.. çok pas yapıyorlar ceza sahasında..

oyuncular çok sakatlanıyor ve Kırmızı kartların sayısı çok fazla..

bide en nefret ettiğim şey çok yoğun fikstürler.. sürekli 3-4 günde bir maçlar oluyor.. yani hem haftasonu hem de hafta içi lig maçı yapmanın mantığı nedir.. Ajax la yeni sezona başladım geçen gün.. CL 2. turda elenmeme rağmen yine de çok yoğun bir fikstürüm var.. ayrıca lig Nisanın sonuna doğru bitiyor.. saçma değil mi?? En çok düzeltilmesini umduğum şey bu..

DeNiZ_1903
28.Ağustos.2006, 08:35
top toplayıcılar topu kalecinin 5 metre ilerisine atmasınnnn:director:[/quote]

Bana bir kez attı aut için ama kaleci kullanmaya gitmedi dakika geçti :zuhaha Şaka bir yana basın toplantısı düzenleyip başkan ile konuşsak güzel olabilir ayrıca takvim güzelleştirilsin taraftar günü sezon açılışı jübile vs gibi şeyler olabilir...

mustinimo
28.Ağustos.2006, 09:23
bide en nefret ettiğim şey çok yoğun fikstürler.. sürekli 3-4 günde bir maçlar oluyor.. yani hem haftasonu hem de hafta içi lig maçı yapmanın mantığı nedir.. Ajax la yeni sezona başladım geçen gün.. CL 2. turda elenmeme rağmen yine de çok yoğun bir fikstürüm var.. ayrıca lig Nisanın sonuna doğru bitiyor.. saçma değil mi?? En çok düzeltilmesini umduğum şey bu..

iyide bu gerçekte de olan bişey. ingilitere ligine bi bak istersen. 4-5 günde hatta bazen 3 günde bi maç cl olunca erteleniyor ama cl den 4-5 gün sonra da maç oluyor

Fıratcan Alçınkaya
28.Ağustos.2006, 09:23
Rakip kaleci her maç 9 olmasın...

Bnm kalecim bilerek degajı adamın önüne atıp gol yemesin...

17 yaşındaki adamla 60m€ oyuncu nun bitiriciliği aynı olmasın...

Romeo3405
28.Ağustos.2006, 09:24
kesinlikle kombine fiyatlaeını biz belirleyelim ve klübe para kazandıracak başka aktiviteler olsun

kiralık giden futbolcu yabancı sayısını etkilemesin

futbolcuların özellikleri biraz daha gerçekçi olsun

kartlar ve sakatlıklar azaltıldın

ingilizce klavye düzeltilsin

ceza_baris
28.Ağustos.2006, 11:34
kendi stadyumumuzu yapabilelim

yani ne kadar kapasite olmasini kendimiz karar verelim.. bilet fiyatlari ne kadar..

stadin bakimi.. oyle seyler

GSARAY
29.Ağustos.2006, 02:22
Rakip kaleci her maç 9 olmasın...

Bnm kalecim bilerek degajı adamın önüne atıp gol yemesin...

17 yaşındaki adamla 60m€ oyuncu nun bitiriciliği aynı olmasın...

Kesinlikle katılıyorum.. bide fiyatlar çok pahalı.. mesela Robben i taş çatlasa 80 den aşağı alamıyoruz.. Real 40-50 gibi bir rakama aldı..
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

iyide bu gerçekte de olan bişey. ingilitere ligine bi bak istersen. 4-5 günde hatta bazen 3 günde bi maç cl olunca erteleniyor ama cl den 4-5 gün sonra da maç oluyor

Dostum bu dediğim TSLde de oluyor.. Fikstüre bakınca sinirlerim tepeme çıkıyor.. zaten çok çabuk sakatlanıyor oyuncular.. ;)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
bide aklıma geldi.. bi oyuncu yenilen golde hata yaparsa maçı 5 in üstünde bitiremiyor.. çok saçma..

yani düşünün 5-0 yeniyorsunuz sonra 1 gol yiyorsunuz.. bütün takım 8-9-10 ken bi tanesi 5-6.. çok kötü bi durum..
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
bide benim yorumlar bölümünde bir sürü yenilik fikirlerim vardı.. onları copy paste yapıyorum buraya :D

--------------------------------------------------------------

maç primleri güzel ama bence sene başında şampiyonluk primi falan da eklense iyi olur.. bi de antrenmanlarda eski sistemle fm2007 deki sistem birleştirilirse iyi bir sonuç elde edilebilir..

bide şimdi aklıma geldi.. arada sırada basın toplantısı düzenlemek olsa.. ne bileyim medya soru sorsa bizde onları cevaplasak.. bide en çok istediğim şey maçlardan önce futbolcularla özel olarak konuşabilmek.. ya da oyuna sokmadan önce son talimatları vermek.. Örneğin; "bu kalan 30 dk da senden sürekli koşmanı istiyorum.. orta sahadaki boşluğu kapat ve rahat pas yapmalarını engelle.." gibi.. yada bir oyuncumuzu antrenmanlarda yedek takımda oynatıp maça yedek başlatıp hırslandırmak.. sonra da ikinci yarı oyuna sokup coşturmak..

bide aklıma şey geldi; mesela tigana henry nin td siyken ağır işleri ona yaptırırmış topları ona taşıttırırmış.. bugün henrynin ne olduğu ortada..

bide fm serilerindeki en önemli eksik pazarlık aşamaları.. yani sen bir futbolcunun fiyatını ne kadar uğraşırsan uğraş fazla düşüremiyorsun.. nasıl gs lincolnün fiyatını 8den 5 e indirdi.. öyle birşey oyunda pek mümkün değil maalesef.. ya da futbolcu sözleşme önerdiğinizde kabuletmiyorsa ikna turlarına çıkmak.. ayağına kadar gitmek.. olmadı getirip istanbul u gezdirmek.. sponsorlarla olan ilişkilerinde bizim kontrolümüze verilmesi lazım.. yani mesela stadın panolarında hangi reklamlar olacağı falan.. ama gerçekteki firmalar olmalı.. ya da bizim gerçekteki firmaları ekleyebilmemiz için SI nin açık kapı bırakması gerekli!!!.. yine bilet ve kombine fiyatlarını ayarlamayı çok isterdim.. bide kombine satışlarının sadece hasılat bakımından değil kaç tane satıldığı bakımından da yazması lazım finans bölümünde..

birsürü fikirlerim var eklenebilecek ama şimdi aklıma gelmiyor.. yani yok calendar mış yok saha boyutuymuş diye uğraşcaklarına biraz da bunlarla ilgilenseler süper bir oyun olur.. sizce de doğru değilmi bu yazdıklarım..

3D maç motoruna ise karşıyım.. milyonlarca düşük kapasiteli PC sahibi oynuyor bu oyunu.. şimdi ekleseler 3D yi ne olur o kullanıcıların hali?? en az 5 sene daha beklemeleri lazım.. Facegen teknolojisimidir nedir hiç beğenmedim.. aklıma gelmişken regen players ları çocuk yaşta oynayanları izleyerek belirleseler iyi olur.. mesela muhammet demirci..

sonra Galatasarayın 150 milyon dolar borcu var.. ama bu oyuna yansımıyor.. 40 miilyon $ bütçeyle başlıyoruz.. borçların vadesi falan olsa.. ipotek ya da haciz gibi faktörler eklense..

oyuncunun alıp başını gitmesi eklense.. ortega, ribery de olduğu gibi vs...

antrenmanları da bizim izlememiz antrenmanda bulunmamız lazım.. ya da

uzakdoğuya turneler düzenlense real madridin man utd nin yaptığı gibi..

bide oyuna şike olayı eklense mükemmel olur.. yani düşünsenize juventusun düşürüldüğünü.. ya da doping falan eklense..

ya da bir oyuncu transfer etmek istediğimizde sponsor arayışlarına başlamamız.. hatta oyuna basketbol voleybol şubeleri eklensin.. bu şubelere belli bir bütçe ayırabilsek.. en azından başarıları falan gözüksün(yok daha neler).. forma göğüs reklamını satma imkanımız olsa.. ama gerçekteki firmalar eklensin.. (vodafone siemens bwin vs.) forma üreten sponsorumuzu seçebilsek.. (adidas nike umbro vs.).. özel yaşantımız olsa.. oyuna ölüm eklense.. futbolcu ölümleri.. kulüp satılsa.. 2. takım satın alabilme imkanımız olsa..

gerçekteki gibi riva seyrantepe gibi gayrimenkullerimiz olsa.. biz buraya projeler yapabilsek..

bi de bir saçmalık var.. ben gs nin stadını 120.000 kişilik yapmıştım mecidiyeköyde.. yani en fazla 40.000 kişilik olabilir.. bunun yerine yönetimler yeni fikirler üretse.. seyrantepe projesi gibi..

yayın haklarını satma imkanımız olsa.. real madrid 7 yıllık haklarını 1.2 milyar dolar a sattı geçen sene..

lig cezaları olsa saha kapama seyircisiz oynama.. para cezası.. oyuncular hakeme itiraz etse.. hakem penaltı kararı veriyor.. futbolcular kuzu gibi maşşallah..

Sizce de bu fikirler oyunu mükemmel ötesi yapmazmı..??

nekop
29.Ağustos.2006, 05:38
Maç başına kontrat şampiyonluk primi gibi şeyler eklenmeli...

Selim55
29.Ağustos.2006, 07:22
Türkiye'de sezon cok erken basliyor. Genelde Agustos'un ortasinda baslayan sezon Agustos'un basinda basliyor hep.

2 Agustos Kulübün Kurulus Yildönümü icin turnuva düzenlemek istiyorum ama Lig baslayinca olmuyor. :)

Fernando Gago
29.Ağustos.2006, 08:12
Sakatlıklar abartılı olmasın yeter bana

mustinimo
29.Ağustos.2006, 10:42
Dostum bu dediğim TSLde de oluyor.. Fikstüre bakınca sinirlerim tepeme çıkıyor.. zaten çok çabuk sakatlanıyor oyuncular.. ;)
.

ozur dilerim o zmn bilmiyom tsl oynamadim yeni bi menejerim :D

bence medya etkilesimi artirilir sakatliklar duzeltilir ve oyunda topa 1cm yakin olan kaleci topu almak yerine benim forvetim 100metreden gelip kaleciye top vermesin artik. :D

Bordo61Mavi
29.Ağustos.2006, 21:26
Oyuncularim durup dururken rakibe tekme atmasin yeter

huseyin91
30.Ağustos.2006, 03:26
ilk beklentim sponsor olayı 2.si ucuk transfer bedellerinin gercege uygun olması 3.sü ise yelkovan arkadasımızın dediği gibi top toplayıcıların adamı deli etme huyundan vazgecirilmesi farkındayım cok oldum ama oyun bole daha güsel olur bence:D

Finely
30.Ağustos.2006, 06:40
galatasaray arkadasim Cok guzel demisin Cok takdir eddim de hersey zamanla yavas yavas yapsinlar bu dediklerini walla harbi super otesi olur:D

Limerick
30.Ağustos.2006, 21:17
Benim en çok istediğim maç esnasında da oyuncularla konuşma..Kenardan bağırmak istiyorummm!! :D Birde primler olursa hani çok güzel olur :)

senonurs
02.Eylül.2006, 18:45
Transfer butcesinden artan paranin bir diger transfer sezonuna aktarilmamasi cok sacma. 60m dolara oyuncu satiyorsunuz, bir sonraki transfer butcesi 6m dolara dusuyor.

onobaba33
02.Eylül.2006, 21:46
kiralık giden yabancı kontenjandan çıksın
Gereksiz sakatlanmalar azalsın.Oyuncu antrenmanda düşüp de 7-8 ay sakatlanmasın
Oyun sadece maç yapmak ve transferden ibaret olmasın bazı olaylarda da söz konusu olsun
Gereksiz ataklar gösterilmesin(fazla zaman kaybı olmasın)
Bir arkadaşın dediği gibi başkan'ın kendisi takıma yıldız getirsin
Menajerler spor programlarına katılıp 3-4 tane cvp versin.(oyunda da var ama hep klasik sorular)
Defans o saçma klasik hataları yapmasın(5 yaşındaki çocuklar top oynarken o hataları yapmıyor)
Maç esnasında da belirli oyuncu komutları verilsin(Gerçekte bir antrenörün saha kenarından bağırması gibi)
Popülaritesi yüksek oyuncular gerçekte emekli olduktan sonra hemen antrenörlüğe geçerler.Bu oyunda da öyle olmasını istiyoruz(Örneğin ünü ulusal,kıtasal,dünya çapında olanlar emekli olduktan sonra antrenör olabilsinler)

nasıl ama????????

SAİT71
08.Eylül.2006, 08:09
Arkadaşlar henüz aklıma geldiği için geç yazıyorum. TCM'de olduğu gibi taraftarlar bizim hakkımızda yorum yapsınlar. Yönetim odasındaki gibi ufak tefek değil. Mesela TCM'de :Ali Yılmaz-İSTANBUL diyordu ve yorum yapıyordu. O şekil. Hem İsim yazıyor hemde yorum yapıyor.Baya 5-6 kişinin yorumları oluyordu ve her hafta değişiyordu yorumlar. Birde taraftarın gözündeki popülaritemizi öğrenebilsek keşke. Keşke böyle olsa çok güzel olurdu ama.

olmayan nick
08.Eylül.2006, 20:40
ben sakatligi da gectim, defansin arkasina top atildiginda kaleciler ceza sahasi disina cok gereksiz bi sekilde cikip topu uzaklastirmak istiyor sonra top rakibe gelip bana gol oluyor bu sacmalik bitsin artik nerdeyse her iki macta bir olan bi durum...bi de bazi hakemler hic kart vermiyo bazilari mac basina 12-13 kart veriyo cok abartmislar biraz azaltsin hakemler kartlari

sezer92
08.Eylül.2006, 22:37
Oyun İcindeki Hataların Giderilmesinin Hepsine Katılıyorum Birazda Oyunu Güzellestireyecek Bizi Oyuna Baglayacak Bilgilerimi Sunmak İstiyorum;
Sponsorluk Anlasmalarını Yapmalıyız 5 Tane Ana Sponsor Bide Stat İcin Dogu,Batı,Kuzey,Güney Tribünlerinin reklam Panolarına Reklam Alma Büyük Oyuncuların Takımda Oynamadıkları Zaman İyi Paraya Daha Kücük Oynayabilecegi Bİ Takıma Gidebilmesi Bilet Fiyatları Kombine Fiyatlarını Biz Ayarlasak Kombinenin Ne Kadar Satıldıgını Görebilsek Sonra Klubten Aldıgımız Parayı Menajer Olarak Degerlendirsek Ev Araba Laptop Vs. Vs. Seyler Alabilsek Cübkü Klubten Aldıgımız Ücretler Cok Gereksiz Oluyo Bu Durumda Ama Onda Düzeltme Olursa Cok Güzel Olur Sevgili Yapabilsek Kendimize Bara Gidip İcsek :D Evlensek Cocuk Yapsak :D Karımızı Aldatsak Falan Süper olur :D Simdilik Bu Kadar Aklıma Gelince Yazarım Bunlar Olursa Ben Sabah Aksam Fm Oynarım Yani Maclar,Transferler Dısında Oyunda Birazda Sosyal Yasantımızın Olmasını İsterim

uAcuneytsimsek
08.Eylül.2006, 23:10
arkadaşın dediği gibi özel yaşantımız olsun
belli bir kariyerden sonra kendimiz takım başkanı olabilelim(biraz abartı olabilir ama)
kiralık oyuncuların hala yabancı kontenjanından çıkmaması çok saçma bunu düzeltsinler

kuluplere bazı maçlarda ceza verilsin seyircisiz maç cezası falan

SAİT71
09.Eylül.2006, 04:38
Tcm'de Sevgili Bul diye bi tuş vardı basıyodum 1 hafta içinde sevgilim oluyodu. Araba ev alabiliyodum parama göre. Sonra Evlen Diye bi seçenek geliyodu. Sevgilim henüz yeni olduğu için biraz zaman istiyodu. Evlendikten sonrada çocuk yap diye bi seçenek geliyo :D benim kariyerde 7 çocuk olmuştu :D:D:D TCM 2004 de özel yaşantı çok güzel. Yat alabiliyosun, sevgili felan, araba... vs vs. Sigames bu alanda biraz geri kalmış yada ilgilenmemiş. FM 2009'da bunları görmek isteriz.

SiR ToMaSRoSiCkY1
09.Eylül.2006, 18:10
transferleri biz yapmayalım istediğimiz isimleri yönetime verip onların yapmasını bekliyelim

SAİT71
10.Eylül.2006, 04:51
* Her takımın taraftar grupları olsun,
* Maç esnasında oyuncu değiştirirken anons sesi duyulsun,
* Sedye olsun,
* Reklam panoları ve tribünler olsun,
* Ayrıca sesli spiker olsun

infernal107
10.Eylül.2006, 07:50
bence oyuna sike katilmali ayrica oyunda birazcik taraftarlar gozukse maket gibi dolup dolmadigini anlasak bide her lige gore tezavrat olsa belki oldir ama bana hepsi ayni gelio ve hic turk tezavrat i yok tezavrat die yazliodu demi

Sir FRD
11.Eylül.2006, 09:09
başka bir takımı izleyen gözlemciler oyuncular hakkında bilgi versin.Ör:Şu oyuncu kolay sakatlanır gibi,yöneticiler başarısız olunca değil de düzenli bir şekilde seçilsin,18 yaş altı yabancılara bulunduğumuz ülkenin vatandaşlığına geçirebilelim

sardokar
11.Eylül.2006, 18:20
Maç motorunun kesinlikle değişmesi gerekiyor.Fifa manager daki gibi 3 boyutlu bir maç motoru süper ötesi olur.Stad ve seyirci durumunuda belli edebilecek bir maç motorundan yanayım.Artık oyunda bu maç motoru oldukça saçma geliyor.

amorti
11.Eylül.2006, 18:45
Maç motorunun kesinlikle değişmesi gerekiyor.Fifa manager daki gibi 3 boyutlu bir maç motoru süper ötesi olur.Stad ve seyirci durumunuda belli edebilecek bir maç motorundan yanayım.Artık oyunda bu maç motoru oldukça saçma geliyor.

3-D mac motoruna sonuna kadar hayir!! :director:

3 boyuta gecildigi an bu efsane oyunu birakacak o kadar cok oyuncu var ki... :uzgun:

sardokar
11.Eylül.2006, 18:50
Madem nostaljik takılmak istiyorsunuz.Opsiyon olarak eski maç motorunuda tutsunlar.İsteyen öyle isteyen böyle oynasın.Bu kadar basit.

King_91
11.Eylül.2006, 20:09
Bence kupa toreni olmalı.Boyle pullarımız gelip sırayla madalya veren bir adamın onunden geciyormus gibi falan :D
kaleciyeleci topa ucuyor top defansa geliyor defans geri pasla top cıkarıyor bu olmamalı.
top toplayıcılar topu kaleciye atmalı
zaman gecirmeye sarı kart olmalı
kaleciler ışınlanmamalı

fmhastasi
12.Eylül.2006, 11:03
benim en cok istedigim konu su:

antremanlarıda maclar gibi izleyelim.futbolcularımız antremanda nasıl sut atıyor o hafta kim istekli kim daha cok calısıyor görelim ona göre forma verelim.bence bu kesinlikle olmalı cünkü gercekte antremanlar maclardan bile önemli.önce antrenmanda uygularsın sonra sahada.

mustinimo
12.Eylül.2006, 11:33
kim daha iyi çalışmış var. kim çalışmamış. kimin özellik ne kadar artmış zaten var

Cyzio
12.Eylül.2006, 15:51
Madem nostaljik takılmak istiyorsunuz.Opsiyon olarak eski maç motorunuda tutsunlar.İsteyen öyle isteyen böyle oynasın.Bu kadar basit.

FIFA Manager değil bu oyun Football Manager.3D oynamak istiyorsan FIFA Manager oynarsın.Bu oyun bu oyun motoruyla sevildi ve bu kadar büyük bir kitleye sahip..;;)

Varonil
12.Eylül.2006, 16:27

Football Manager oyunu şu anki maç motoruyla sevildi,3D maç motoru ile oynamak istiyorsan Fifa Manager oynarsın.

sardokar
12.Eylül.2006, 16:56
ya neyi oynayıp oynamıyacağımı sizemi sorucağım?olsun yada olmasin benim oyunda görmek istedigim bir şey.Artık o süper driplingleri ve golleri görmek istemiyorumusunuz?Bir pozisyon hatası oluyor kırmızı kart oluyor cezaya itiraz için poziyonu izleme hakkı verilmiş ama baksan ne yazar bakmasan ne yazar hiç bir şey anlayamıyorsun o yüzden 3d maç motoru lazım.Ayrica ben fm nin datebase ve oyuncu takip kalitesinden dolayi fmde bunun görmek istiyorum.Fifada bunu görsem fifa oynarım ve sizden icazet alma gereği görmem.

amorti
12.Eylül.2006, 18:37
ya neyi oynayıp oynamıyacağımı sizemi sorucağım?olsun yada olmasin benim oyunda görmek istedigim bir şey.Artık o süper driplingleri ve golleri görmek istemiyorumusunuz?Bir pozisyon hatası oluyor kırmızı kart oluyor cezaya itiraz için poziyonu izleme hakkı verilmiş ama baksan ne yazar bakmasan ne yazar hiç bir şey anlayamıyorsun o yüzden 3d maç motoru lazım.Ayrica ben fm nin datebase ve oyuncu takip kalitesinden dolayi fmde bunun görmek istiyorum.Fifada bunu görsem fifa oynarım ve sizden icazet alma gereği görmem.

Eskiden mac motoru bile yoktu ve ona geciste de cok fazla karsi cikan olmus , oyunun yapisini kokten degistirecegi soylenmisti.. Ha ama ne oldu , gercekten degistirdi ve bu kabullenildi.

Ayni durumun 3-d icin de olmasi muhtemel ve bu oyunu benim gibi 97den ve belki daha onceden beri oynayanlar icin oyuna yapilan her radikal degisiklik bizim icimizi acitiyor.Cunku biliyoruz ki o korktugumuz sey yapilirsa da biz yine ona alisicaz ve bu boyle gidicek.Aslinda cekince bu.Tabii ki de 3 boyutta o butun hareketleri gormek cok hos olurdu ama yinede ben fm nin 2-d de kalmasi taraftariyim.

sardokar
13.Eylül.2006, 00:28
Pek' bu yapilan yenilikler oyunu ileri götürmedimi?Alınan zevke zevk katmadımı?kitleleri peşinden koşturmaya devam etmedimi?Demekki yenilik kötü bir şey değilmiş.Yenilik gerekli!sürekli aynı oyunu oynayacaksak database düzenlesinler onun üzerinden habire oynuyalım.

ogcj_me
13.Eylül.2006, 04:23
Pek' bu yapilan yenilikler oyunu ileri götürmedimi?Alınan zevke zevk katmadımı?kitleleri peşinden koşturmaya devam etmedimi?Demekki yenilik kötü bir şey değilmiş.Yenilik gerekli!sürekli aynı oyunu oynayacaksak database düzenlesinler onun üzerinden habire oynuyalım.
haklısın sardokar

RaSenGan
13.Eylül.2006, 09:44
Sesli spiker olsa da ingilizce olacak ve yine anlamayacağız.

mustinimo
13.Eylül.2006, 09:48
yoo anlarız. fifa da süper oluyodu sesli spiker olsa süper olur

ogcj_me
13.Eylül.2006, 09:53
Oyun Menejerlik simülasyonu gibi birşey
Spiker saçma olur bence

fmhastasi
13.Eylül.2006, 20:21
aklıma bi yenilik daha geldi..milli takım yönetirken maçların nerede oynanacağına antrenör olarak biz karar verelim.istedigimiz zaman bursada istedigimiz zaman istanbulda istedigimiz zaman trabzonda oynayabillelim..

aha yine bisi geldi aklımaa..

kulüp bilgilerinde antrenman tesislerinin adı yazsın.
örnek:samandıra tesisleri,florya metin oktay vs.

Cyzio
13.Eylül.2006, 20:26
aklıma bi yenilik daha geldi..milli takım yönetirken maçların nerede oynanacağına antrenör olarak biz karar verelim.istedigimiz zaman bursada istedigimiz zaman istanbulda istedigimiz zaman trabzonda oynayabillelim..

aha yine bisi geldi aklımaa..

kulüp bilgilerinde antrenman tesislerinin adı yazsın.
örnek:samandıra tesisleri,florya metin oktay vs.

Güzel fikirler ama bunların hepsini 1 sürümde eklerlerse sonraki sürüm zor çıkar:)Hepsi zamanla olacak şeyler yavaş yavaş.Ama antrenman tesisleri adı bence de eklenmeli 08'de..

Fietra 10
13.Eylül.2006, 21:29
arkadaşlar bildiğim kadarıyla 08'de gerçekleşecek yenilikler açıklandı..Burada bizim birşeyleri ifade etmemiz artık anlamsız olur gibime geliyor

yorukefe
18.Eylül.2006, 13:58
4-2-4 taktiğinde gol bulma olayını kaldırırlar umarım, özellikle ingiltere liginde son dakikalarda bu taktikle gol yediğim maç sayısı çok fazla...Birde gözlemcileri adam gibi yapsınlar, potansiyeli olmayan oyunculara aa bak bu super oyuncu bunu mutlaka transfer et sacmalıgı kalksın. İyi gözlemciler gercekten iyi futbolculara iyi desin kötüsünede kötü desin. Bizde hile yolu ile futbolcu bulma derdinden kurtulalım :D