PDA

View Full Version : haberleri okuyamiyorum

sdtdursun
28.Ağustos.2006, 03:03
ya arkadaslar sorumlu kisiler bana bi yardim edin kayitli oyunumu aciyorum ancak haberler e girince haberler gorunmuyo yesil sayfa geliyo bos yesil sayfa haberler yok nasil duzelticem diger hersey normal haberler birikti zaten traansfer donemindeydim belki transfer teklifi gelmistir bi yardim edin cache yi sildim ancak yine ayni
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
ya bi yardim edin be sadece okuyosunuz bu ne yaa bi iki kelime yazin

HobbitAyk
28.Ağustos.2006, 08:49
bu hatayi yuklu oyunda sonradan mi yapti? eger oyleyse en son yukledigin skin veya addon'u sil, duzelir. veya da yeni ve farkli bir skin/addon yuklemeyi dene

King_91
28.Ağustos.2006, 20:39
ya arkadaslar sorumlu kisiler bana bi yardim edin kayitli oyunumu aciyorum ancak haberler e girince haberler gorunmuyo yesil sayfa geliyo bos yesil sayfa haberler yok nasil duzelticem diger hersey normal haberler birikti zaten traansfer donemindeydim belki transfer teklifi gelmistir bi yardim edin cache yi sildim ancak yine ayni
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
ya bi yardim edin be sadece okuyosunuz bu ne yaa bi iki kelime yazin

kardesim biraz sakin olsan okuyup yazmayanlar emin ol sorunun cozumunu bilmeyenlerdir herkesin bilmiyorum diye cevap yazmasının sana yardımı dokunur mu?

sdtdursun
28.Ağustos.2006, 21:10
ya arkadasim ewet kayitli oyunumda oldu bu olay ama yeni bi oyun kurup denedim ordada skin yuklemedim ayrica ne yapmam gerek

HobbitAyk
29.Ağustos.2006, 05:34
daha onceki mesajda da yazdim. yeni bir skin download edip dene sitemizden...