PDA

View Full Version : bir kaç ufak soru :)

treep_chi
28.Ağustos.2006, 18:24
slm arkadaşlar. bu güne kadar fm ile ilgili hiç soru sorma ihtiyacım olmamıştı ama aklıma takıla 3-5 şey yok da değildi.. eğer bilginz dahilindeyse ve benimle paylaşrsanız çok sevinirim..

1- spikeri türkçeleştirmeyi biliyorum.. hatta kendi türkçe spikerimi kullanıorum :) ama oyunun genel datasını türkçeleştirmei bilmiorum.. acaba nerden ve hangi programla olduğunu söyleyebilirmisiniz?

2-fm 2007 skinini kullanıorum 2006 da. kendi yaptığım large facepacklerle uyumlu. ama facepack olduğu zaman resmin yanında logolar çıkıyor biliyorsunuz. ve logoların üstünde value,birth of date fln yazıları kalıyor. onun için bi large facepack eklentisi vardı ufacık bişey ama bulamadım forumda,varsa paylaşabilirmisiniz?

3-ben laptopda oynuyorum oyunu ve oyunun default pencere modunu desteklemediği için sadece tam ekran oynayabiliyorum. acaba laptop da pencere modunda oynama imkanım var mıdır?

evet arkadaşlar.. eğer bu soruları cvplayan olursa çok minnettar kalıcam. şimdiden teşekkür ederim :)

03besiktas
28.Ağustos.2006, 21:30
anlatmakla olmaz uzunnnn iş

Mirza
10.Eylül.2006, 17:01
1 - Türkçeleştirme Çalışmalarında Türkçe Yama linklerini verdim oradan bakabilirsin.

2- FM 2006'da FM 2007 skinini kullanmak oyunda belli başlı hatalara neden olabilir. Large facepack eklentisi sende çalışır mı bilmiyorum.

3- Laptop'da pencere modunda oynanabiliyor diye biliyorum.