PDA

View Full Version : dATA güncelleme sorunu

L.R.Adriano
29.Ağustos.2006, 03:48
arkadaşlar ben sitemizde ve diğer sitelerde aradım ama bulamadım
ben indirdiğim transfer updatelerini oyuna nasıl aktarabilirim
lütfen biri bana yardmcı ollsun yoksun oyunu silip atacağım
db nin içine atıyorum ama olmuyor nasıl yapacağım

şimdiden tşkürler

GSARAY
29.Ağustos.2006, 04:17
yeni oyuna başlaman gerekir transfer update leri için ;)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
haha bu arada 2 yılda ancak 100 mesaja ulaşabildim..

HobbitAyk
29.Ağustos.2006, 05:39
oncelikle indirdigin update'leri FM 2007 klasorundeki DATA\DB klasorune atman gerekli. sonra da cache'i silmen gerekiyor. C:\Documents and Settings\<kullanici adin>\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2007\Cache.. burayi da sildikten sonra oyuna gir. eger update'in klasorunu dogru olarak DB'nin icine attiysan yeni oyun acarken database ismini yeni attigin oyunun database'i olarak secebilirsin. sonra da her zamanki yeni oyun prosedurleri...

L.R.Adriano
29.Ağustos.2006, 21:05
ARKADAŞLAR DB YE ATTIM cacheyi sildim eni oyun açtım olmadı biri msnsini versinde adım adım yapayım şimdiden teşkürler

HobbitAyk
29.Ağustos.2006, 22:32
ben msn'den nefret ediyorum o yuzden de kullanmiyorum.

Db nin icine dosyalari update'in adindaki KLASOR'de attin degil mi?
ornegin "\data\db\RFS King Update" gibi olacak ve dogal olarak da bu update'in calisiyo olmasi yani duzgun olmasi gerekiyor. klasorun icinde bir XML dosyasi olacak oncelikle. eger yoksa zaten o update'i calistiramaz fm2007.

L.R.Adriano
29.Ağustos.2006, 23:09
http://img253.imageshack.us/img253/295/adszsp9.pngwar dostum bak fotoya

HobbitAyk
29.Ağustos.2006, 23:31
ok simdi sorunu anladim . paketi dogru acmissin benim dedigim gibi. ama senin paketin bir editor paketi. dolayisiyla da onu "\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2007" nin icine acman gerekiyor. yani su anda gonderdigin resimde olan tum dosyalari kes ve "\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2007" icine yapistir.bunu dene ama yine cache'i silmeyi unutma oyuna girmeden...

L.R.Adriano
30.Ağustos.2006, 01:01
olmuyorrrrrrr
offffff yaw