PDA

View Full Version : Beyonce Fenerbahçe için geliyor

eGowiCh
29.Ağustos.2006, 09:05
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_k3_Beyonce002.jpg

Beyonce Fenerbahçe için geliyor

Fenerbahçe, 100. Yıl Balosu için Amerikalı dünyaca ünlü şarkıcı Beyonce Knowles'i İstanbul'a getiriyor.

Sarı lacivertli kulübün 24 Ekim'de yapılacak olan 100. Yıl Balosu'nda ünlü şarkıcı Beyonce sahne alacak ve Fenerbahçeli taraftarlarla konser verecek.

100. Yıl Balomuzda Bir Dünya Yıldızı

Fenerbahçemizin 100. Yıl etkinlikleri kapsamında 24 Ekim 2007 tarihinde gerçekleştirilecek 100. Yıl Balosu'nda bir yıldız da sahne alacak. Fenerbahçemizin 100. Yıl Balosu'nda sahne alacak dünyaca ünlü isim Beyonce Knowles. Detaylar ilerleyen günlerde resmi yayın organlarımızdan açıklanacaktır.

Fenerbahçe Spor Kulübü

Lig TV

El Barto
29.Ağustos.2006, 09:06
gelsinde kimin için oldugu problem değil. :n:

ChAoS
29.Ağustos.2006, 09:07
Bu konunun futbolla alakası nedir? Sohbet bölümüne açmalıydın konuyu.

BlackEagle19o3
29.Ağustos.2006, 09:07
Beyonce mu:eek:Süper ya:smismileyiw2:.Tebrik ederim Fenerbahçe yönetimini:o
Bu konser diğer takım taraftarlarına da açık olsun:p :n:

GeNç KaRTaL
29.Ağustos.2006, 09:08
Hoşgelsin sefalar getirsin.

Fernando Gago
29.Ağustos.2006, 09:10
Gereksiz bulsamda(kimbilir kaç paraya geldi) Roberto Carlos'tan sonra dünya tekrar bizi konuşacak :D

eGowiCh
29.Ağustos.2006, 09:10
İyi bir yıldız geliyor hakkaten, güzel bir balo olacak. Böylesine dünyaca ünlü bir yıldızı getirmek kolay değil, epey para verilecektir.

GeNç KaRTaL
29.Ağustos.2006, 09:14
Fox Tv bu haberi Fenerbahçe çok süper bir yıldızı İstanbul'a getirmeye ikna etti diye duyurur.:D

Rodrigo Tello
29.Ağustos.2006, 09:29
Fener gercekten tribune oynamayı biliyo.Birazda Futbola önem verse :D

Fernando Gago
29.Ağustos.2006, 10:01
Fener gercekten tribune oynamayı biliyo.Birazda Futbola önem verse :D

Bu fenerbahçenini futbola önem vermemiş hali ise önem verdiğini düşünemek istemiyorum

Fernando Gago
29.Ağustos.2006, 10:03
Bazı arkadaşlar yapılan güzel işleri tebrik etmek ve bunu zevkini çıkarmak yerine kavga çıkarmayı seçtiği için bu tip şeyler oluyr

ChAoS
29.Ağustos.2006, 10:08
Bu konu üzerinden de tartışma çıkardı ya bazı üyeler gerçekten pes yani.:mad:

Varonil
29.Ağustos.2006, 17:06
Gelsin gelsin:DGelecekse eğer ben garson veya bulaşıkçı olarak bile o baloya girerim:zuhaha

Şaka bir yana tebrikler yönetim.Beyonce gerçekten çok önemli bir dünyaca ünlü bir yıldız.

tosunpasa
29.Ağustos.2006, 17:49
Benim lafımı telif hakkını vermeden kullanma hakkını kendinizde nasıl görüyorsunuz ? :p

Ayrıca Beyonce bana acaip itici gelen birisi, keşke daha güzel birini getirselerdi..

Daha güzel derken? Var mı Beyonce gibisi ya :D

uAburak89
29.Ağustos.2006, 17:53
Alican şimdi bir tabir kullanarak durumu çok güzel açıklardım ama, kesin ban yerim.. Beyonce için değmez.. :D

Bana güzel gelmiyor, aynı şekilde milletin hasta olduğu Naomi Campbell'dan da tiksiniyorum.. :D

tosunpasa
29.Ağustos.2006, 17:56
Alican şimdi bir tabir kullanarak durumu çok güzel açıklardım ama, kesin ban yerim.. Beyonce için değmez.. :D

Bana güzel gelmiyor, aynı şekilde milletin hasta olduğu Naomi Campbell'dan da tiksiniyorum.. :D

Vay be aşmışsın olayı abi :D

Rodrigo Tello
29.Ağustos.2006, 18:10
Bu tarz şeyler gereksiz. Aziz Yıldırım büyüklüğünü göstermek için bu tarz şeyler yapmamalı.

Evet aynen öyle.Reklam Reklam Reklam.Avrupa'Ya böyle isim duyurcagına futbol basarılarıyla duyurmak daha iyi..

uAsamet91
29.Ağustos.2006, 18:14
Evet aynen öyle.Reklam Reklam Reklam.Avrupa'Ya böyle isim duyurcagına futbol basarılarıyla duyurmak daha iyi..

Sana katılıyorum...

Fernando Gago
29.Ağustos.2006, 18:25

Bunu fenerbahçe inkar mi etti ? yani ben adımı futbolla değil beyonce ile mi duyurcam dedi ?

the_imam912
29.Ağustos.2006, 18:29
Hayırlı olsun arkadaşlar da ne gerek var Beyonce çok para eder.Onn yerine bir transfer yapsak süper olacaktı.

enesao
29.Ağustos.2006, 20:48
Gelirken Shakira yida getirsin beraberinde
beautiful liar da iyi kiviriyolar :)

Sekopej
29.Ağustos.2006, 21:02
Mesajları gördüm ve hayretler içersinde kaldım.

Anlamadığım birşey gereksiz diyenlere. İyi de bu ünlüler de bu şekilde para kazanıyorlar. Balolara, konserlere giderek. Ve Fenerbahçe de 100. yıl balosunda bir ünlüyü getiriyor.

Burada garipliği anlayamadım. Futbolda avrupada başarıyla Beyonce'nin baloya gelmesi arasında ise hiçbir bağ kuramadım. Hele ki o kadar para verileceğine transfer yapılsın bence çok gereksiz bir laf. Fenerbahçe parasızlıktan mı transfer yapmıyor?

Beyonce geldi diye Fenerbahçe dünyanın en iyi kulübü mü olacak? Hayır. Böyle bir dünya yıldızını Fenerbahçemizin 100. Yıl Balosu'nda görmek şahane bir olay. Bu nedenle bunu düşünenlere, başkanımıza teşekkür ederim.

Konuyu sohbet alanına taşıyorum. Futbola baksın, sahada oynasın, hazım, soda gibi muhabbetlere girenler olursa cezalandırılacaktır. Sahada oynanan futbol ayrı, 100. Yıl Balosu'na Beyonce'nin gelmesi ayrı. Bunların arasında ben bir ilişki göremiyorum. Bu nedenle ilişkili mesajlar atmazsak sevinirim.

EDİT: Konu zaten sohbet alanındaymış, pardon.:p

tosunpasa
29.Ağustos.2006, 21:19
EDİT: Konu zaten sohbet alanındaymış, pardon.:p
Puhahahaha yerlerdeyim Serkan abi :D

ThersoN
29.Ağustos.2006, 21:24
Gelsin ya böyle şeylerde lazım :)

omer-faruk-14
29.Ağustos.2006, 21:37
Tebrik ederim Fenerbahçe Yönetimi'ni. İyi bir ünlü getirmişler.:D

Kimi bekliyordun, Jennifer Love Hewit'i mi?:p:D

nekop
29.Ağustos.2006, 22:03

Evet aynen katılıyorum misal getir Evangeline Lilly'i sadece öyle dursun sırf bakmak için giderim. :D

TR.CaPTaiN
29.Ağustos.2006, 22:47
Reklam güzeldir.

Sirius Black
29.Ağustos.2006, 23:31
Serkan abi gobegim catladi yav gulmekten :D

uAburak89
29.Ağustos.2006, 23:47
Kimi bekliyordun, Jennifer Love Hewit'i mi?:p:D

O zaten benimle.. :p

Hilary Duff gelse olurdu mesela.. :D

Erdenay
30.Ağustos.2006, 05:23
Stadımızda olsaydı daha iyi olurdu..Artık FB Yönetimi bizi de futbolcusu diye alır baloya inşallah..:icon_smile: