PDA

View Full Version : Sakatlanan oyuncuların özellikleri düşünüyor, ne yapmalı?

Cengo
29.Ocak.2006, 05:03
Ben bir çare bulamadım, dinlenme adında bir antrenman hazırladım (hiç bir antrenman yaptırılmıyor) gene de düşüşe çare bulamadım.

Sakatlık sonrasında düzelmelerinin ardından toparlanmalarını mı beklemek gerekiyor illa? :(

dogo_argentina
29.Ocak.2006, 08:17
malesef adamlar tamamen iyileşene kadar bekliceksin bol fm'li günler

emirduman
29.Ocak.2006, 16:11
Ya sakatken çok düşmüş gözüküyor hakkaten ama, 2 haftalık bir antrenman sonrasında sakatlanmadan önceki hallerinde büyük ölçüde dönüyorlar ya...

hucar17
29.Ocak.2006, 16:15
konuyla alakalı bişey sormak istiyorum.ben şuanda Fener le oynuyorum.world class antrenörler pysico(böyle bişeydi) falan aldım ama her hafta mutlaka bi oyuncum sakatlanıyor antremanda.bunu nasıl durdurabilirim fikri olan varmı?

zargı
29.Ocak.2006, 16:57
evet sakatlıktan cıktıktan iki hafta sonra kendilerine geliyolar ama hocalar iyi ise bu zaman bayagı azalıyo

emirduman
29.Ocak.2006, 18:12
konuyla alakalı bişey sormak istiyorum.ben şuanda Fener le oynuyorum.world class antrenörler pysico(böyle bişeydi) falan aldım ama her hafta mutlaka bi oyuncum sakatlanıyor antremanda.bunu nasıl durdurabilirim fikri olan varmı?

Antrenman programın ağır olabilir kontrol etmeni tavsiye ederim, ağırsa biraz düşür...

Ayrıca sezon öncesi futbolculara tatil vermelisin de, yoksa vücutları dayanmıyor ve yeni ayrıca sezon öncesi iyi bir kondisyon programı uygulamalısın...

eran
30.Ocak.2006, 00:45

fizyoterapistler oyuncuların sakatlanmasını engelleyemez arkadaşım.Onların world class olması tedavi süresinin kısa olmasını sağlıyor...

Dengeli antreman programlarıyla bu sakatlıklar ortadan kalkar.Ben kendi programımı uyguluyorum ve sakatlıklar asgariye indi.Forumdaki arkadaşlar Vieri'nin taktiğini öneriyorlar

emirduman
30.Ocak.2006, 00:54
fizyoterapistler oyuncuların sakatlanmasını engelleyemez arkadaşım.Onların world class olması tedavi süresinin kısa olmasını sağlıyor...

Ayrıca bir dahaki aynı konuda ağır bir sakatlık riskini azaltıyorlar, bi da bi da oyuncu aynı yerinden sakat olmuyor...

hucar17
30.Ocak.2006, 00:56
saolun benim anteramn düzeyin en ağırdaymış.odan oluyodu heralde...

Universal
31.Ocak.2006, 00:57
evet antreman düzeyni genelde medium'un en üst seviyesi yap ve sezon öncesi en ağır'a getir ama hazırlık maçın çoksa ağırda tut

cüneyt11
31.Ocak.2006, 01:05
hayır arkadaşlar iyi bir doktor alırsanız bu sorun hallolur.italya ligi,ingiltere liginde bir sürü özelliği yüksek olan doktorlar var onlara bi bakın.gücü yüksek olanları alın.