PDA

View Full Version : Fm 2007 de yeni sezon database i

demirhanmurat38
30.Ağustos.2006, 07:52
Arkadaslar baktım gs nin bu sezonki transferleri harika daha yeni database in cıkmasını bekleyemeden kendimce guzel bi database hazırladım( super lig ve dunyanın onemli liglerini kapsıyan) Eger sitede mumkunse bunu paylasmak isterim Bu konudaki gorusleriniz neler....

SAİT71
30.Ağustos.2006, 08:23
yolla da bizde deneyelim :)

demirhanmurat38
30.Ağustos.2006, 08:56
Yalnız bi sorunu halledemedim o da yabancı sınırı kuralı editorde boyle bi ayarlama maalesef yok bende 7 yabancısı olan takımların en kotu yabancısına ikinci vatandaslık olarak turkiye yi eklemeyi dusunuyorum ayrıca bu oyuncuların turk milli takımında da oynamaması için yalnızca 1 kez orjinal milli takımlarında oynamıs gibi gostermeyi dusunuyorum Sizce bu fikir nasıl? Daha iyi onerileri olan varsa lutfen paylassın

sivaslizoro
30.Ağustos.2006, 17:12
Yalnız bi sorunu halledemedim o da yabancı sınırı kuralı editorde boyle bi ayarlama maalesef yok bende 7 yabancısı olan takımların en kotu yabancısına ikinci vatandaslık olarak turkiye yi eklemeyi dusunuyorum ayrıca bu oyuncuların turk milli takımında da oynamaması için yalnızca 1 kez orjinal milli takımlarında oynamıs gibi gostermeyi dusunuyorum Sizce bu fikir nasıl? Daha iyi onerileri olan varsa lutfen paylassın

gerçekliğe biraz aykırı ama olsun güzel bi fikir :D

huseyin91
30.Ağustos.2006, 19:21
valla bunu oyunun yapımcıları istedi editorde her turlu hileyi koymak güzel yabancı sınırına gelince olmuyo yap kardelim sonuna kadar arkandayımm:D

Ilhan
01.Eylül.2006, 01:59
Bunu Football Manager Dosya bölümünün sorumlusu olan arkadaşlarımızdan birine özel mesaj atarak yapabilirsin.