PDA

View Full Version : Oyundan sinirden bilgisayarı kırmayı düşündüğünüz anlar

godsavethequeen
02.Eylül.2006, 20:52
Arkadaşlar eminim sizinde başınıza gelmiştir.Bir an olmuştur sinirden bilgisayara saldırmışsınızdır daha değişik şeyler yapmışsınızdır.En azından ben fm oynarken transa geçtiğim için yapıyorum.En son olarak bilgisayarı kırmayı düşündüğüm an real madride karşı oynadığım maçta geldi.kendi evimde be fenerbahçeyim 2-0 yeniyorum(şampiyonlar ligi çeyrek finali)son dakikalarda adamlar bastırıyor ve 2 oyuncumun onların yarı sahasında gördüm bir baktım bunlardan biri Önder Turacı:Dinanılmaz sinirim bzuldu hemen tatiğe gircektim ki golü yedim ve o gölee elendim düşününün halimi:Dsizede böle olmuşsa lütfen burada paylaşalım:icon_smile:

Revolution
02.Eylül.2006, 21:28
Cm 03-04'te olmuştu..CL finalindeyim G.Saray'la 1-0 yeniyorum Liverpool'u ben tam CL'yi aldım derken son dakikada 2 gol yedim..Bilgisayara kafa atmak istiyodum.. :D

AmorKing
02.Eylül.2006, 21:46
ehe AdanaDemirSpor ile 2. Lig B'de mucadele ediyorum son hafta Mersin I.Y. ile puanlarimiz aynı fakat o 2. sırada avaraj ile 1 sıfır ondeydım kı son dakikada bir gol yedim ve extra plaf off için mucadele verdim o an kafa atmak geldi içimden ekrana Mersin gibi Bir takım benim yerime play off'lara gitmesi sinirlerimi bozmustu :)

ayseeg
02.Eylül.2006, 22:00
son dakikalarda önde götürürken ardı ardına gol yiyince pc yi kırmayı ve oyunu bir daha oynamamayı düşünüosunuz... nitekim sonu uzun süre oyuna ara vermek oluyor

spider3784
02.Eylül.2006, 22:01
Vedran Corluka'yı benden önce birinin alması.:mad:

TürkuAz
02.Eylül.2006, 22:03
Son dakika golleri canımı çok sıkıyor.(farklı bir skor ile önde olsam bile :) )

Wesley Sneijder
02.Eylül.2006, 22:11
Sunderland ile oynuyorum. Everton maçı. 2 tane attım. 2-0 öndeyim. Yedim sonra bir tane. 2-1 Bir tane attım oldu 3-1 Sonra bir gol daha yedim oldu 3-2. Öndeyim.
84: 3-3
86: 3-4

Hepsini de Yakubu'dan yedim var mı böyle birşey ya. :(

barahir
02.Eylül.2006, 22:15
benim canımı son dakka golleri değilde.. Kötü oyunla beraber hiç pozisyon olmadan maçın bitmesi..

huseyin91
03.Eylül.2006, 00:33
ben madridle barcelonayı hiç yenemeden 3 yıl ustuste sampıyon olmuştum her yenildigim macta pc ye bırak kafayı haduken cekmek geliyodu içimden:D:D

sananes
03.Eylül.2006, 01:11
ya hani mesela ben öndeyim son dakikalar rakip en güçsüz takım bile olsa sürekli baskı kuruyo.ama tam tersi olup ben kazanmak için bastırmaya calısınca ekran kararıp süre hızlı hızlı işliyo bu canımı cok sıkıyo benimde

goosfraba
03.Eylül.2006, 02:58
Üstte ki saydıklarınız yüzünden FM'den soğudum :(:)

SAİT71
03.Eylül.2006, 03:02
Alex'in takımım Fb ile yeni sözleşme imzalamayıp İnter'e bedavaya gitmesi ve değeri bende 2 milyon € ken İnter'e gidince 12 Milyon € olması. Alex'i öldüresim geldi. Soğudum. :D

oguse
03.Eylül.2006, 05:22
En iyi oyuncumun sezonu kapatması...:mad::mad::mad::mad::mad::mad:

Redrum
03.Eylül.2006, 05:37
Çok kez oldu, son dk da gol yerim, bilgisayarın kasaya bir yumruk bi tekme, alışır diye düşünüyodum ama artık tek tekmede donuyo PC:D

SAİT71
03.Eylül.2006, 06:13
Çok kez oldu, son dk da gol yerim, bilgisayarın kasaya bir yumruk bi tekme, alışır diye düşünüyodum ama artık tek tekmede donuyo PC:D

Bende bi keresinde eski pc ye bi tekme atmıştım cd sürücüsü takılan yerin kapağı çöktü içeri.Walla erkeklik yapalım derken PC den olmayın Ben çok koktum o olaydan sonra bundan sonra masaya vuruyorum. Masada gidici. Ama pc ye gelecene masaya gelsin. Tavsiyem masaya vurun :D Biraz sert oluyo ama :D:D:D:D

Sir FRD
03.Eylül.2006, 06:19
bjk yla oynuyodum.Takım sürekli berabere kalmaya başlamıştı.En son şampiyonlar ligi grubunda hearts la oynuyorum.3 tane hatalı gol yedim.Sandalyeye yumruk attım kolu kırıldı:icon_biggrin:Yetmedi kalkıp sandalyeyi fırlattım:icon_biggrin:Sonra bi de masaya diz attım masanın klavye koyma yeri kırıldı:icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:A klıma gelenler bunlar daha çok şey kırmıştım:icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin :

VahdeTrabzon
03.Eylül.2006, 07:14
bjk yla oynuyodum.Takım sürekli berabere kalmaya başlamıştı.En son şampiyonlar ligi grubunda hearts la oynuyorum.3 tane hatalı gol yedim.Sandalyeye yumruk attım kolu kırıldı:icon_biggrin:Yetmedi kalkıp sandalyeyi fırlattım:icon_biggrin:Sonra bi de masaya diz attım masanın klavye koyma yeri kırıldı:icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:A klıma gelenler bunlar daha çok şey kırmıştım:icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin :

Sen bayağı ilerletmişsin işi yaa:D
Ben en çok geride olduğum maçta 2. yarıda hiç pozisyon olmaması ve maçın bitmesi deli oluyorum ya ama en fazla masayı yumrukluyorum:D

SAİT71
03.Eylül.2006, 07:16
Bu oyun adama cinnet geçirtir. :D

mustinimo
03.Eylül.2006, 09:20
son dakika da 2 gol yiyerek şampiyonlar ligini kaybetmiştim. sinirden ne yapcağımı biledim. nasıl yer yaw 90 da 2 tane bak aklıma geldi gene sinirlendim

offyeterya
03.Eylül.2006, 09:51
herşey güzel giderken angut bir hata ile oyunun kapanması ile birlikte kasaya tekme monitöre kafa atmak klavyeye yumruk çakmak istediğim anlar az olmaz.

carizzmafb
03.Eylül.2006, 10:05
sınırden bı kere monıtorun tepsıne yumruk attım arada kararıo sımdı bı kere kasayı tekmeledım cd koyma yerı bozulducanıısterse acılıo ıstemesse acılmıo bıde sandalyeyı ymrukldm sandalye kırıldı benmde elım agrıdı sisti fln bu oyun yuzunden coook acı cektım:Dama yınede sefıom..

yunusgs
03.Eylül.2006, 18:14
sınırden bı kere monıtorun tepsıne yumruk attım arada kararıo sımdı bı kere kasayı tekmeledım cd koyma yerı bozulducanıısterse acılıo ıstemesse acılmıo bıde sandalyeyı ymrukldm sandalye kırıldı benmde elım agrıdı sisti fln bu oyun yuzunden coook acı cektım:Dama yınede sefıom..

Kitap yazsan roman olur:D

razzyc
03.Eylül.2006, 19:40
Ben Nantes ım French Cup Semi Final maçı Lille ile oynuyorum ilk yarı 2-0 önde kapattım sonra 60 küsürlerde bir gol attım 3-0 oldu dk. 83-85-90 3 gol yedim ve maç uzadı o anda monitöre yumrukları saydırdım sonra bir de masaya tekme attım 2 gün boyunca ayağım üstüne doğru düzgün basamadım ama sevindiğim bir şey var o maçı penaltılarla kazandım :D

olmayan nick
05.Eylül.2006, 08:56
juventus teknik direktörüyüm ligde 2.yim en kolay maçlardan biri evimde messinayla oynuyorum messina da düşmemeye oynuyo 18. sırada. ben evimde olmamın avantajıyla atak başladım 34 te öne geçtim ama ilk yarı farka gidiyodum çok güzel oynuyoduk kaleciyi geçemiyoduk en az 4 fark olurdu rakip de şut atamamıştı. sonra ben ikinci yarıda biraz kontrollü atak oynamaya başladım adamlar 47 ve 50 de 2-1 yaptı!!!iki şutta iki gol ve ben o anda pc hariç ne varsa yıktım dağıttım döktüm cd kırdım pencereden kağıt şişe vb. attım sandalye parçasını kapıya attım sonra kapıyı çarptım hasar gördü klavye masasının ömrü bitti bardak çatladı.....neyse ki son 10 dakikada 2 gol attım ne yaptıysam pişman oldum :D ama yine olsun yine yaparım çok sinirli ve hırslıyım :D

birde bu olay dışında buffon gelir 18in dışına çıkar top uzaklaştırcam derken rakibe resmen pas verir olay bitti ben yine ne varsa.......

Teksasvega16
08.Eylül.2006, 09:45
ben futbolcuyu hayalimde doverim valla kolnde wessels hatali gol yiyip duruyordu oyunda birsey yapamiyorum moralide bozulmuyorki uzulsun sinirimi pcden alicak gibi oluyorum yastiktan aliyorum hemen google acip yazicidan resmini cikarip yastiga yapistiriyorum sinir harci tamamdir

Fıratcan Alçınkaya
08.Eylül.2006, 17:23
Liverpool ile lige başladım ilk ma Derby deplesmanı 1-0 öndeyim 90+2 de frikik oldu adam gol attı frikikden Derby den frikik golü yedim ama pc ye zarar vermedim direk çıktım sildim save dosyasını...

YusufT
08.Eylül.2006, 21:05
Finlandiya Milli takimiyla oynuyordum. Euro 2008'de Italya karsisinda 4-1 öndeyken, birden 2 adamim kirmizi kart gördü ve mac birden 4-6 olu verdi.
Sonra 2010 dünya kupasi elemelerinde Italya benle ayni grubda yer aliyor. Italyayla oynadigim maclarin ikizindede yine kirmizi kart görüyorum ve maci farkli yeniliyorum, ama Grubtan cikiyorum. 2010 dünya kupasinda Ceyrek finalde Italyayla eslesiyorum. Eremenko Jr. maci 1-0 yapiyor, Pazzini 36,37 dakikalarda maci 2-1 yapiyor. Lauri Dalla Valle 67.dakikada maci 2-2 yapiyor ve üc dakka sonra yine kirmizi kart görüyorum. Bu aradan ben cildiriyorum ve elimdeki siseyi yere firlatiyorum. Ondan sonra bir daha Finlandiya ile oynamadim

RaSenGan
08.Eylül.2006, 21:22
Şuanki turnuvada Marsilya'yla oynadım maçta son saniyede yediğim golle 2 puanı kaybettim ve belkide turnuvadan çıkma şansımı kaybettim.Klavyeye vurdum 5-10 kere sonuçta benim elim ve ayağım kırıldı.

King_91
08.Eylül.2006, 21:37
Şuanki turnuvada Marsilya'yla oynadım maçta son saniyede yediğim golle 2 puanı kaybettim ve belkide turnuvadan çıkma şansımı kaybettim.Klavyeye vurdum 5-10 kere sonuçta benim elim ve ayağım kırıldı.

Keskin sirke küpüne zarar mı ne ole bi soz vardı ondan olmusun sen de :D

Xipe Totec
08.Eylül.2006, 22:06
benimde genelde karşılaştığım, bana save dosyasını sildiren yada tamamen oyunu bilgisayarı kaldırtan bazı olaylar var.. ligte sıradan bi takımla maç yapıyorum son dakikalar 1 farkla öndeyim 89.dk bi firikik gol.. 90+1 bi firikik daha oda gol..:D o zaman direk çıkıyorum oyundan ilk bilgisayarı kapatıyom gerisi allah kerim:D

olmayan nick
08.Eylül.2006, 23:30
her macta gol yemek siradan bi bilgisayari kirmak icin fena bi yontem degil :D

Summit
08.Eylül.2006, 23:38
Son dakikalarda yenikken ve takım komutu full atakken oyuncum orta sahadan kaleciye geri pas atınca bilgisayarı kırasım geliyo.

King_91
09.Eylül.2006, 06:22
Son dakikalarda yenikken ve takım komutu full atakken oyuncum orta sahadan kaleciye geri pas atınca bilgisayarı kırasım geliyo.

aynen bir de dakka 90 1-0 öndeyim daha 3-4 dakka var bitime orta açsa bombos kafa vuracak zaman geciriyo deli oluyorum

RoNNiE91
09.Eylül.2006, 07:35
Tek kale oynadığım maçları kaybetmek beni deli ediyor :mad: :mad: :mad:

ogcj_me
09.Eylül.2006, 09:02
herşey güzel giderken angut bir hata ile oyunun kapanması ile birlikte kasaya tekme monitöre kafa atmak klavyeye yumruk çakmak istediğim anlar az olmaz.
aynen aynen :D

DeNiZ_1903
09.Eylül.2006, 18:03
Şampiyonlar ligi yarı finali manchester ile oynuyorum ilk maçta onlar beni benim evimde 2-1 yendi bende onlar karşısında old traffordda 1-0 öndeydim 10 kişi kalmıştık durumda 2-2 ydi seride penaltı kazandık topun başına rafinha geçmiş benden habersiz vurdu kaleci kurtardı o anda klavyeyi yumrukladım bilgisayarıda parçalıyodum :)

eXcitinG
09.Eylül.2006, 18:16
Onu bunu biLmemde Fm oynayan her kişinin yedek bir kLavye ve Fare`ye sahip oLması gerektiğini biLiyorum.:)

sivaslizoro
09.Eylül.2006, 20:06
şamp ligi finalinde fener bahçe roma maçı dakka 11 roma kırmızı kart yedi ve penaltııı.jo var topun başında ve atamadı sonra 25 te bi kırmızı daha yediler ve gene penaltııı.jo var gene topun başında ve gene atamadıı. dakka 89 ve roma 1-0 önde maç bitti ve ben hem jo ya hemde bilgisayara kafa atmak istiyodum :D

RaSenGan
10.Eylül.2006, 11:46
1-2 saat önce monitörü 3-5 defa yumrukladım.Elim ağrıyo çok :) :(

RoNNiE91
11.Eylül.2006, 05:22
Benimde elim masayı yumruklamaktan çok acımıştı bi kere.Baya da kızarmıştı :d

RaSenGan
11.Eylül.2006, 10:19
1-2 saat önce monitörü 3-5 defa yumrukladım.Elim ağrıyo çok :) :(

Yine aynısı.:mad:

Aykan19o3
11.Eylül.2006, 10:52
Bugün ekrana tokat attım :D:D Gerçekten attım sinirden ne yapacağını bilmiyor insan :D

fenerbahce_1907
11.Eylül.2006, 11:01
Bugün hoparlörü tahrip ettim biraz:zuhaha.Turnuva macında 3-1 yeniliyordum 86 ve 90 da gol attım evde cosuyorum 3-3 oldu diye.Sonra maca bi daha baktım adam 94 de golü atmıs macı 4-3 kaybettim hoparlörü aldım fırlattım:zuhaha

infernal107
12.Eylül.2006, 19:09
Oyunda bilgisayarı kırcağım an çok oluyor oyunda bana saçma gelen bişi var mesela eski anderlet li yen fiorentina lı olan bi futbolcu var vanden borre hangii takıma gitsem alrırım ama çoğunlukla dünya kuluplerini almam ne bilim barce gibi takım alcama gs alırım falan nese bi teklif yapıom hop dunya devleri sarıo futbolcunun başına ve herhangi birine kaptırıom o oyuncuyu ama denemek için oyun açtım hiç teklif yapmadım borre ye o sezon kımsede almadı yani benim teklif yapmamı mı bekliomus buyuk kulupler benim bulduğum oyuncu elimden alınınca fıttırıyom elimde 2 mouse 2 klavye eskidi ama monitore bişi yapamıom çunku o pahalı:D

Pirlo21
15.Eylül.2006, 12:42
Benim en gıcık olduğum Milan ile kariyerimde genelde lazio ve roma ile çekiştim..Maçlar bitiyor bakıyorum neler yapmış rakibim diye ..3-2 kazanmış.. son golü de ya 90 da yada 90+ da atmış oluyor..

Ama inanın en az lig boyunca 15 defa oluyor bu.. Sinir oluyorum..! Ya bi Allahın kulu da yemesin şu golü diyorum..

Ufak takımlarda ise transferde resmen hor görülmek,itilip kakılmak,oyuncunun sizi küçümsemesi,tam aldım derken hoop bi başka klubün dvreye girip alıp götürmesi delirtiyordu.. Hani imkanım olsaydı gece geç saatlerde pazarlık ypacaktım ki kimse duyup gelmesin diye:)

omer-faruk-14
15.Eylül.2006, 19:09
Bugün hoparlörü tahrip ettim biraz:zuhaha.Turnuva macında 3-1 yeniliyordum 86 ve 90 da gol attım evde cosuyorum 3-3 oldu diye.Sonra maca bi daha baktım adam 94 de golü atmıs macı 4-3 kaybettim hoparlörü aldım fırlattım:zuhaha

Rakibin ben miydim?:n:

Rodrigo Tello
15.Eylül.2006, 19:10
Her zaman yaparım monitoru yumruklarım..

murty54
15.Eylül.2006, 20:49
Premier Lig'de şampiyonluk mücadelesi.Yıl 2011.Newcastle lider 81 puanı var,ben
Man.City 2.yim 81 puanım var.Liverpool 3. ve puanı 80.Newcastle Man Utd deplasmanında 5-1 yeniliyor.Ben küme düşmesi haftalar önce kesinleşmiş Colchester karşısında 1-1 berabere kalıyorum üstelik adamların çektiği tek şut gol oluyor.Maçını kazanan Liverpool şampiyon oluyor ve ben bilgisayarı kaldırıp atmak istiyorum

MeMo
15.Eylül.2006, 20:56
Fenerbahçe'yim şampiyonluk yolunda önemli bir maç Trabzon maçı maç 3-2 çok da heyecanlı.Son 5 dk. ben kendimi hazırlamışım gol yemeye :D ama bir baktım penaltı ben kullanıyorum.Kendi kendime ulan yenilcez derken 4-2 alcaz ha :D.Alex kalecinin üstüne vurdu topu dönen topla kontra atağa kalktılar.3-3 olmasın mı :icon_redface: masayı bir yumrukladım.3 gün acısı dinmemişti :D