PDA

View Full Version : Sitede Yazabilmeniz İçin Yapmanız Gerekenler

VoLkaN BaROs
03.Eylül.2006, 11:19
Merhaba,

Bir süre önce belirttiğimiz Okur & Yazar Grubu Sistemine geçiş yapmış bulunmaktayız.

Forumlarımıza üye olan tüm kullanıcılarımız normal üye grubunda bulunacaklar, daha sonra bu gruba katılım isteğinde bulunabilecekler.

Özellikle şunu belirtmek isterim; Yazar Grubuna başvuran aşağıdaki kriterleri tamamlamış tüm üyelerimiz alıncaktır.

Sistemimizi kısaca tanıtmak gerekirse bu sistemle:

Forum düzeni en üst düzeyde tutulacaktır.
Kişiler arası saygısızlık en alt seviyeye indirilecektir.
Bilgiye öncelik veren üyelerimiz artacaktır.
Üyelerimiz sağlıklı yorumda bulunmaya teşvik edilecektir.
Bir üye birden fazla hesap ile forumda yorumda bulunamayacaktır.
Herhangi bir nedenle forumdan atılan, normal üye grubuna alınan arkadaşların tekrar yazması engellenecektir.

Yazar Grubuna geçiş Kriterleri:

Yazar Grubu tüm üyelerimize açıktır
Bu gruba üye olabilmek için profil alanındaki doldurulması gerekli alanları doğru girmelisiniz.
Alanlardan Beğendiğiniz & Takip ettiğiniz Siteler ve Ad & Soyad bölümleri tarafımızdan kontrol edilecektir. Yanlış bilgi verenler tespit edildiğinde sistemden çıkarılacaklardır.
Yazar Grubunda aktif olmak gibi bir zorunluluk bulunmamaktadır, forum düzenini bozmadığınız sürece yazar grubundan çıkarılmayacaksınız.

Normal Üye Grubu Ne Yapar:

Bu grup forumda yeni konu açamaz, mesaj atamaz.
Anketleri oylayabilir
Forumda arama yapabilir
Üyelik gerektiren özel alanları görüntüleyebilir
Forumdaki eklentileri indirebilir, görüntüleyebilir.

ÖNEMLİ:
Yazar Grubuna başvuran üyelerimizin onayları yoğunluğa göre 3-4 günü alabilir.
Şuana kadar yapılan tüm uyarılar, alınan süresiz okur grubu cezaları sıfırlanmıştır. Yeni sisteme temiz bir sicil ile girebilirisniz :)

YAZAR GRUBUNA NASIL ÜYE OLUNUR?
Kontrol Panelinize (http://forum.turksportal.net/vb/usercp.php) tıklayınız.
Açılan ekranda en altta Diğerleri menü grubundaki Grup Üyelikleri (http://forum.turksportal.net/vb/profile.php?do=editusergroups) linkine tıklayınız.

Başvuru yapılacak grubu seçerek başvuruyu onaylayınız. İlgili yönetici başurunuzu 3-4 gün içinde inceleyecek, yukarıdaki kriterlere aykırı bir durum yoksa sizi yazar grubuna alacaktır.

LaigLeNoiR
03.Eylül.2006, 11:54
Hayırlı olsun yeni sistemimiz, umarım sorunlarımıza çözüm olur bu yeni sistem.

Vieri
03.Eylül.2006, 15:54
Yeni sistemiz ile daha kaliteli yorumların paylaşıldığı platform oluşturmak amacımız. Yeni sistemimiz hayırlı olsun.

nerazzuri
03.Eylül.2006, 16:58
Yeni sistemimiz hayırlı olsun.

Da ben bu tc. kimlik numaralarını anlamadım Neden .?

Mirza
03.Eylül.2006, 17:00
Forumda bazı kullanıcılar birden çok hesap açıyorlar. Bunun önüne geçebilmek için.

Ahmet_77
03.Eylül.2006, 17:01
Bi kere daha üye olurken Aynı TC. Nounu kullanma die sanırım.
Yani birden fazla kullanıcı şeyini önelmek için :zuhaha

Burada yeni sistem hayırlı olsun.

eXcitinG
03.Eylül.2006, 17:18
Yeni Sistem TSI aiLesine hayırLı oLsun...

yunusgs
03.Eylül.2006, 17:19
Yeni sistemimiz tüm Tsi halkına hayırlı ugurlu olsun.

MeMo
03.Eylül.2006, 17:21
Hayırlı olsun ilk dönemleri biraz zor olabilir ama oturduğunda çok işe yarayacaktır bu sistem :)

Varonil
03.Eylül.2006, 17:23
Hayırlı olsun yeni sistemimiz..

Sekopej
03.Eylül.2006, 18:14
Yeni sistem hayırlı olsun. Kaliteli yorum ve paylaşım için gerekliydi. Umarım herhangi bir sorunla karşılaşmadan, bu güzel sistemle devam ederiz.

IcedEarth
03.Eylül.2006, 18:23
Bu T.C. Kimlik No. dışında, sistem hoşuma gitti. T.C. kimlik numaram da herkesle paylaşılmayacağına göre bana sorun yaratmayacaktır.

Mirza
03.Eylül.2006, 18:38
Yeni sisteme geçmenin büyük bir hevesi ile yazar grubuna alıyoruz sizleri; lakin bazı arkadaşlarımız TC Kimlik Nolarını yazmamış, bazıları yazmış isim soyisim yazmamış, bazıları ikisini de yazmış yanlış yazmış. Bunlar doğru şekilde olmazsa sizleri yazar grubuna alamam arkadaşlar. Lütfen biraz daha dikkat.

King_91
03.Eylül.2006, 18:40
Yeni Sistem Hayırlı Olsun Forumdaki Kaliteyi Arttıracaktır.

byunuss1
03.Eylül.2006, 18:42
yeni sistem hayırlı olsun

King_91
03.Eylül.2006, 18:48
ben bir sey sorucaktım.simdi rütbelere geri donulecekmi sanki oyle birseyler hatırlıyorum.ondan vazgecildi mi yoksa?

Memedov
03.Eylül.2006, 18:53
Yeni sistem herkese hayirli olsun.

Melekovic
03.Eylül.2006, 19:04
Yeni sistem hayırlı olsun.İyi olmuş bencede.

Mirza
03.Eylül.2006, 19:05
ben bir sey sorucaktım.simdi rütbelere geri donulecekmi sanki oyle birseyler hatırlıyorum.ondan vazgecildi mi yoksa?

Şu an da rütbelerden daha önemli değişiklikler yapılıyor. Bu çalışmalar bittikten sonra rütbeler ile de bir açıklama yapılacaktır.

SiR ToMaSRoSiCkY1
03.Eylül.2006, 19:09
bu sistem gerçektende çok iyi olmuş hepimize hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar

byeark90
03.Eylül.2006, 19:33
hayırlı uğurlu mutlu neşeli olsun :D

fatih akin
03.Eylül.2006, 19:43
Yeni uygulama hayırlı olsun artık forumda kalite çok daha fazla yükselicektir.

Universal
03.Eylül.2006, 19:57
Güzel olmuşta. Benim aklıma T.C Kimlik No takıldı. Ben hadi size güvendiğim için verdim ama başka birisi sırf bu açıdan vermeyebilir?

SiR ToMaSRoSiCkY1
03.Eylül.2006, 20:00
Güzel olmuşta. Benim aklıma T.C Kimlik No takıldı. Ben hadi size güvendiğim için verdim ama başka birisi sırf bu açıdan vermeyebilir?

Vermezse sadece konulara boş boş bakar o kadar

Vieri
03.Eylül.2006, 20:11

Bu sistem tamamen kaliteyi arttırmak için geldi. Amacımız küfür eden, çirketlik yapan, yaptığı kötü hareketler sonucu atılan ve tekrar üyelik açıp huzur bozan insanlardan arınmak.

Futbol ve FM paylaşımı ile gerçekten elit bir forum olabilmek. Eğer bu kriterlerimize uymak istemeyen olursa foruma yazmayıp istediği bilgiyi zaten alacak. Hedefimiz bir çok forum sitesinde olduğu gibi çok fazla mesaj, konu olsun değil, hedefimiz elit bir yazar grubu oluşturmak. Bu yüzden istediğimiz kriterleri yerine getirip kurallarımıza her zaman uyan arkadaşlar Turksportal Forumlarında düşüncelerini yazılarını paylaşabilecek. Umarım açıklayıcı olmuştur

Universal
03.Eylül.2006, 20:13
Bu sistem tamamen kaliteyi arttırmak için geldi. Amacımız küfür eden, çirketlik yapan, yaptığı kötü hareketler sonucu atılan ve tekrar üyelik açıp huzur bozan insanlardan arınmak.

Futbol ve FM paylaşımı ile gerçekten elit bir forum olabilmek. Eğer bu kriterlerimize uymak istemeyen olursa foruma yazmayıp istediği bilgiyi zaten alacak. Hedefimiz bir çok forum sitesinde olduğu gibi çok fazla mesaj, konu olsun değil, hedefimiz elit bir yazar grubu oluşturmak. Bu yüzden istediğimiz kriterleri yerine getirip kurallarımıza her zaman uyan arkadaşlar Turksportal Forumlarında düşüncelerini yazılarını paylaşabilecek. Umarım açıklayıcı olmuştur

Açıklayıcı oldu. Teşekkürler. ;)

canavar20
03.Eylül.2006, 20:14
Oh be kurtuldum okur grubundan sağolun.:)

Uygulma çok iyi inşallah hedefleriniz gerçekleşir zaten gerçekleşecekte inanıyorum.:)

Aşk-ı Şehir
03.Eylül.2006, 20:22
Uygulama çok güzel ve doğru olmuş...

mustinimo
03.Eylül.2006, 20:25
mantıklı bir uygulama teşekkürler

Mirza
03.Eylül.2006, 21:46
Yazar Grubuna Katılmak Için :
1. Adım : Profil Ayarlarınıza giriniz.
2. Adım : TC Kimlik numaranızı gereken yere yazınız.
3. Adım : Kaydedip profil ayarlarınızdan çıkınız.
4. Adım : Diğerleri bölümüden Grup Üyeliklerine tıklayınız.
5. Adım : Üyelik başvurunuzu yapınız.

ogcj_me
03.Eylül.2006, 21:54
ne diyebilirimki
Çok Süper bir uygulama
Artık kimse kimseye küfür yazmamyacak
Yanlız ilk başta Volkan Abi T.C Kimlik No alınacağını söylemedi ve bazı kişilerde birşey değişmeyeceğini düşünerek yeni uygulamayı eleştirdi ama artık tc kimlik no sayesinde Gerçek kişiliğimizle burada olacağız

gerrrard
03.Eylül.2006, 21:58
Yeni sistem hayırlı olsun....

BeeTLeJuiCe
03.Eylül.2006, 22:04
Yeni sistem hepimize hayırlı olsun.

GeNç KaRTaL
03.Eylül.2006, 22:11
Yeni sistemimiz hayırlı olsun.Katkısı olacağına inanıyorum.

the_imam912
03.Eylül.2006, 22:17
Hayırlı olsun bakalım :)

gerrrard
03.Eylül.2006, 22:17
Yalnız bu sistemmi yavaşlatıyor bilmiyorum ama çok yavaş forum...

eGowiCh
03.Eylül.2006, 22:19
Yeni sistem hayırlı olsun.

ayseeg
03.Eylül.2006, 22:20
yazar grubundan hiç çıkmamak dileğiyle :)

KaF KeF
03.Eylül.2006, 22:25
hayırlı olsun...

vagabond35
03.Eylül.2006, 22:27
yeni sistem gercekten cok guzel hayirli olsun...

ZeroG
03.Eylül.2006, 22:34
Turksportal bunun için diğer forum siteleri gibi değil.Her zaman kalite ön planda.Üye kaygımız yok...

Lucas Neill
03.Eylül.2006, 22:50
Yeni sistem çok güzel bence ve herkese hayırlı olsun.

sananes
03.Eylül.2006, 23:35
guzel bi sistem hayırlı olsun hepimize

Aşk-ı Şehir
03.Eylül.2006, 23:46
Turksportal bunun için diğer forum siteleri gibi değil.Her zaman kalite ön planda.Üye kaygımız yok...

Güzel bir yorum olmuş Özer tebrikler...

mustafa35
04.Eylül.2006, 00:16
Hayırlı olsun.

VoLkaN BaROs
04.Eylül.2006, 01:09
Vermezse sadece konulara boş boş bakar o kadar

Mustafanın yazdıklarına ek olarak zaten TC Kimlik Numarasının bir gizliliği bulunmuyor. Sonuçta sizden isteniildiği zaman verebildiğiniz bir numara, birinin eline geçtiğinde size bir zararı da olmaz. Yine de Turksportal yönetimi bu bilgilerinizi hukuki bir durum olmadığı takdirde hiçbir şekilde 3. şahıslarla paylaşmıyor, bu da size verdiğimiz önemden kaynaklanıyor.

ama artık tc kimlik no sayesinde Gerçek kişiliğimizle burada olacağız
İşte benim burada yazdığım herşeyin güzel bir özeti, bundan böyle sanal kişiliklerinizle değil gerçek kişiliklerinizle burada olacaksınız ve gerçek hayatta bir şeyi nasıl düşünüp uyguluyorsanız burada da aynısı olacaktır.

Şunu da belirteyim, yanlış TC kimlik numarası verenler eğer ileride IP yolu ile tespit edilirse sahtecilikten, başkasının kimliğini kullanmaktan haklarında işlem başlatır. Girişlerinizi bunu göz önüne alarak yapın.

byCaNBeRK
04.Eylül.2006, 01:31
Turksportal.net ailemizin yeni sistemi herkese hayirli olsun...

Universal
04.Eylül.2006, 02:33
Mustafanın yazdıklarına ek olarak zaten TC Kimlik Numarasının bir gizliliği bulunmuyor. Sonuçta sizden isteniildiği zaman verebildiğiniz bir numara, birinin eline geçtiğinde size bir zararı da olmaz. Yine de Turksportal yönetimi bu bilgilerinizi hukuki bir durum olmadığı takdirde hiçbir şekilde 3. şahıslarla paylaşmıyor, bu da size verdiğimiz önemden kaynaklanıyor.

Ben verilmeyeceğinden eminim. Asıl sorun şu eğer birisi benim T.C mi bilirse, Kredi Kartı başvurus, elimimdeki bütün mal varlığı hatta sicil kaydıma kadar her bilgiye ulaşabilir. Herneyse ben TSİ sonsuz güveniyorum benim kaygım yeni üyeler vermek istemeyebilir o yüzden.

Knightmare
04.Eylül.2006, 03:03
çok teşekkürler başvurumu kabul ettiğiniz için :) bi an kendimi dilsiz birisi gibi hissettim cewap yazamamak ne kadar kötüymüş :D

Vieri
04.Eylül.2006, 03:09
Ben verilmeyeceğinden eminim. Asıl sorun şu eğer birisi benim T.C mi bilirse, Kredi Kartı başvurus, elimimdeki bütün mal varlığı hatta sicil kaydıma kadar her bilgiye ulaşabilir. Herneyse ben TSİ sonsuz güveniyorum benim kaygım yeni üyeler vermek istemeyebilir o yüzden.

yok yahu o kadar da paranoyak olmayalım :)

Universal
04.Eylül.2006, 03:18
yok yahu o kadar da paranoyak olmayalım :)

Öyle bir devirde yaşıyoruz ki paranoyak olmamak elimde değil. :p :D

Aykan19o3
04.Eylül.2006, 04:17
Bu sistem site için en iyisi..

Yeni Sistem Herkeze Hayırlı olsun

Romeo3405
04.Eylül.2006, 04:53
Forum için hayırlı olsun bu uygulama ile zaten kaliteli olan forumumuz dahada kaliteli olacaktır. emeği geçen herkeze çok teşekkür ederim

DeNiZ_1903
04.Eylül.2006, 06:01
T.C Kimlik nomu hiç tereddüt etmeden verdim buraya güvenim sonsuz ve geçilen yeni sistem konusundada hayırlı olsun diyorum :)

TürkuAz
04.Eylül.2006, 06:02
Güvenimiz tamdır Turksportal'a.

Tebrik ederim.:)

Rodrigo Tello
04.Eylül.2006, 07:40
Hayırlı olsun..Güzel oldu güzel.

Mirza
05.Eylül.2006, 08:13
Yazar Grubuna Başvurmak Için Yapmanız Gerekenler

1. ADIM
Foruma giriş yaptıktan sonra resimde de gösterdiğimiz gibi Kontrol Paneliniz'e tıklıyorsunuz.

http://img263.imageshack.us/img263/1692/adm1ad9.jpg

2.ADIM

Kontrol Paneliniz'e girdikten sonra soldaki menüden Profil Ayarlarınız'a tıklayınız.

http://img529.imageshack.us/img529/2664/adm2tv6.jpg

3.ADIM

Resimde ok işareti ile gösterdiğimiz yere TC Kimlik No'nuzu yazınız ve alt tarafta yine ok işareti ile gösterilmiş yere isim ve soyisminizi yazınız.
Tüm bunları yaptıktan sonra sayfanın en altındaki Değişiklikleri Kayıt Et butonuna basıp çıkabilirsiniz.

Dipnot : Yazdığınız TC Kimlik No ile Isim Soyisim birbirini tutmazsa yazar grubu başvurunuz kabul edilmeyecektir.

http://img529.imageshack.us/img529/4393/adm3mq4.jpg

4.ADIM

TC Kimlik No ve Isim Soyisimimizi gereken yerlere yazıp Değişiklikleri Kayıt Et butonuna bastıktan sonra karşımıza resimdeki gibi bir sayfa çıkacak. Soldaki menüden Grup Üyelikleri adlı linke tıklayın.

http://img112.imageshack.us/img112/3397/adm4mi2.jpg

5.ADIM

Resimde gördüğünüz küçük yuvarlak kutuya tıklayıp kutunun içini doldurduktan sonra Görüntüleme Grubunu Güncelle butonuna basın ve Yazar Grubuna başvuruda bulunun. Şimdi size sadece beklemek kaldı. Yazdığınız TC Kimlik No ve Isim Soyisim birbirini tuttuğu taktirde onayınız kabul edilecektir.

http://img529.imageshack.us/img529/2758/adm5zr8.jpg

Bundan daha basit anlatılamaz heralde arkadaşlar.

Fıratcan Alçınkaya
05.Eylül.2006, 18:46
Yeni Sistemimiz Hayırlı Olsun..

Hugo
05.Eylül.2006, 19:39
Bundan daha basit anlatılamaz heralde arkadaşlar.

Yalnız bizde böyle gözkmüyordu başvururken..
Sen daha önceden bu grupta olduğun için son adım farklı.

Mirza
06.Eylül.2006, 01:12
Son adım'ın ss'sini kendi bilgisayarımdan almadım. Özellikle başka arkadaşın bilgisayarından aldım.

eglocc
06.Eylül.2006, 01:22
Bende artık bir yazarım:D Güzel oldu bu sistem ilk başta saçmalık gibi geldi bana ama sonradan düşününce bu sistemin bir kişinin onlarca üyelik açmasını engelleyeceğini gördüm...

noescape85
08.Eylül.2006, 03:43
Hayırlı olsun,teşekkürler :)

asatilla
11.Eylül.2006, 21:24
Teşekkürler.Yeni sistemimiz bütün turksportal ailesine hayırlı olsun.

Universal
20.Eylül.2006, 20:23
Geçiş yapıldı ama ne yazıkki tartışmalar azalacağını arttı. Sistem uygulanmıyor mu?

Burak Duran
20.Eylül.2006, 20:24
bencede sistem uygulanmali cok bos yazanlar var adamlar yaziyor hadi bide uyari almiyorlar

Universal
20.Eylül.2006, 20:28
Boş yazanlar deme. Böyle diye diye olmuyor. Eğer bu tip şikayetin var üyelerin isimlerini ver(bana göre) herkes dobra olsa daha güzel bir forum olur.

Fıratcan Alçınkaya
20.Eylül.2006, 20:39
Geçiş yapıldı ama ne yazıkki tartışmalar azalacağını arttı. Sistem uygulanmıyor mu?

Batuhan tabiki tartışma olucak Polyananın hikayesi değil forum... Herkesin kafasının üstünde sarı halka kanatları olcak değil ya düşündüğü şeyi yazmıyacakmı... Hakaret & Küfür forum kalitesini düşürücek vs. gibi sınırı geçmicek şeyler olduğu zaman zaten Yöneticilerimiz hemen müdahele edip gerekeni çokta gzl bir şekilde yapıyor...

Universal
20.Eylül.2006, 21:26
Batuhan tabiki tartışma olucak Polyananın hikayesi değil forum... Herkesin kafasının üstünde sarı halka kanatları olcak değil ya düşündüğü şeyi yazmıyacakmı... Hakaret & Küfür forum kalitesini düşürücek vs. gibi sınırı geçmicek şeyler olduğu zaman zaten Yöneticilerimiz hemen müdahele edip gerekeni çokta gzl bir şekilde yapıyor...

Tamam ama son üçgündür tartışmalar oratada. Eğer üç gün boyunca devam ediyorsa tahminen bir sorun var demektir diye düşündüm.

Sana aklıma gelen bir fıkra ile özetliyeyim Batucum ;

Sokrates ve eşi bir türlü iyi geçinemezlermiş. Bir gün eşi Sokrates'e verip veriştirmiş, ağzına geleni söylemiş. Bakmış kocası hiç bir tepki göstermiyor; bir kova suyu alıp başından aşağı boşaltmış.

Sokrat, gayet sakin:

- "Bu kadar gök gürültüsünden sonra bir sağanak zaten bekliyordum" demiş.

Yani merak etmeyin 4-4lük değildir kimse arada çatlaklıklar olur ama yöneticilerimiz gerekli şeyleri yapacaklardır kuşkunuz olmasın

Kimse 4*4'lük değildir. Bunu bende biliyorum ama yukarıda yazdığım gibi bu tartışmalar üçgündür devam ediyor.

Sekopej
20.Eylül.2006, 21:33
Arkadaşlar hep söylüyoruz, şimdi yine takrarlıyorum. Rahatsız olduğunuz mesajları uyarı butonunu kullanarak bizlere bildiriniz.

Avrupa maçları konularını gördüm. Birazdan konunun başından okuyup, kimlere uyarı verilecekse vereceğim. Bu konuda içiniz rahat olsun.

Sizin bize en faydalı yardımınız rahatsız olduğunuz mesajları uyarı butonuyla bildirmek olacaktır.

SiR ToMaSRoSiCkY1
21.Eylül.2006, 02:51
alkış serkan abi ben zaten hep öyle yapıyorum etkilide oluyor hemen yöneticiler gerekeni yapıyor zaten benim için sorunda olmuyor

Bekq
21.Eylül.2006, 06:56
her kavgayı bana bağlayanlar şimdi ne dicekler acaba?;;)

LaigLeNoiR
21.Eylül.2006, 07:40
Berkay burada dahi laf atıyorsun etrafa...

Hey allahım.

RaSenGan
21.Eylül.2006, 14:15
Berkay sana birşey diyen mi var ? Yine başlama boş yere tartışmaya gerek yok..

Yalnız şu var.Maçlar oynanırken yöneticilerin büyük kısmı maç izlemeye gidiyor.Ve forumda da tartışmalar çıkıyor.Maç bitince yöneticiler geldiğinde ise iş işten geçmiş oluyor.Butonu bassakta yine yöneticiler geldiğinde görecek..

Sekopej
21.Eylül.2006, 19:54
her kavgayı bana bağlayanlar şimdi ne dicekler acaba?;;)

Laf sokmayın diyoruz, dinleyen yok. Neden her kavga sana bağlansın? Bu kadar alınganlık bünyeye zarar. Sana özel bir durum yok, öyle bir durum varmış gibi davranma artık.(::)

Berkay sana birşey diyen mi var ? Yine başlama boş yere tartışmaya gerek yok..

Yalnız şu var.Maçlar oynanırken yöneticilerin büyük kısmı maç izlemeye gidiyor.Ve forumda da tartışmalar çıkıyor.Maç bitince yöneticiler geldiğinde ise iş işten geçmiş oluyor.Butonu bassakta yine yöneticiler geldiğinde görecek..

Uyarı butonuna basıp bildirdiğinde, sen cevap vermemiş olacağın için, yöneticiler gelip baktığında sadece o üyeye gerekeni yapacak. Ama uyarı butonu yerine siz de cevap verip, olayı büyütürseniz, size de gereken yapılmak durumunda kalınacak. Kendi başınızın yanmaması için uyarı butonunu kullanınız.

Bekq
22.Eylül.2006, 01:06
ne alınganlığı bi ara şemsi ve alican hep bana patlıyolardı

aygünde 2 ay öncesine dönmek istiyorum diyodu;;)

canavar20
22.Eylül.2006, 01:26
ne alınganlığı bi ara şemsi ve alican hep bana patlıyolardı

aygünde 2 ay öncesine dönmek istiyorum diyodu;;)

Banada Şemsi ve Alican konuşuyor. Ama biz barıştık kanımca.

LaigLeNoiR
22.Eylül.2006, 01:34
Arkadaşlar bu konu birbirinizi suçlayacağınız veya barışıp,darıldığınızı yazacağınız konu değil !!!

Aydin
23.Aralık.2006, 02:52
bu konunun üstte durmasında yarar var.

Fatih5467
29.Ocak.2007, 20:01
Her şey mantıklı güzel ama ben basvurdum ne zaman kurtulacam okur grubundan:uzgun:

Memedov
29.Ocak.2007, 20:32
Her şey mantıklı güzel ama ben basvurdum ne zaman kurtulacam okur grubundan:uzgun:

bu mesajı attığına göre, kurtulmuşsun demektir..:)

Nedvedmania
29.Ocak.2007, 22:38
Bu hafta herkezin dikkatli olması lazım. Sinirlerinize hakim olamıyorsanız 1 gün turksportala girmeyin :)

DisCo
29.Ocak.2007, 22:49
Site yönetimi okur grubuna başvurular olsun diğer farklı konularda olsun. Olabildiğinden hızlı karşılık veriyor. Zaten arkadaşımızın dediği gibi buraya yazabiliyorsan artık yazar grubundasın demektir.

ayaz1984
26.Şubat.2007, 20:23
Ben forumdan dosya yuklerken bu sayfaya yönlendirdi ? üye girişi de yaptım niye hala yukleyemiyorum ? yardımcı olursanız sevinirim

Since-1907
08.Mayıs.2007, 00:13
1 haftayı bulabilir diyorlardı hemen olmuşum :) sevindim teşekkürler TSI ..

DisCo
08.Mayıs.2007, 00:29
Hoşgeldin.

scolari12111
08.Mayıs.2007, 00:46
uzun bir süre ve cezadan sonra tekrar yazabilmek çok güzel sağolun..ayrıca önceden kalbini kırdığım arkadaşlar da varsa kusura bakmasınlar...

DjShenol
08.Mayıs.2007, 00:51
1 haftayı bulabilir diyorlardı hemen olmuşum :) sevindim teşekkürler TSI ..
Aynen bende öle olmuşum teşekkür ederim:icon_lol:

Sekopej
08.Mayıs.2007, 01:10
Hizmet için varız.:)

Since-1907
08.Mayıs.2007, 02:14
Hoşgeldin.

Hoşbulduk :icon_biggrin:

musa74
25.Mayıs.2007, 09:56
tesekkrler

CreaterS
25.Mayıs.2007, 15:06
ben de artık bir yazarım :)) turnuvalarda görüşürüz :))

fmsakarya
25.Mayıs.2007, 16:25
abicim biribana yardim etsin yha delirecem bu saatte yok görevli bi allahin kulu bende oyunu türkçe oynamak istiyorum yazar gurubuna da uyeyim ama dosya paylasım forumundan dosya indermiyorumm mesela masaüstü turksportal inderecem bana su yazılar geliyor cözemedim bi türlü yardim please
Forumu göremiyor ya da yazamıyorsanız:

Eğer Kulüp Turksportal'a ait olan bir yere erişmeye çalışıyorsanız, Kulüp Turksportal'a kayıt olmanız gerekmektedir.
Foruma yazmak için YAZAR GRUBUNA katılmanız gerekmekte. Ayrıntılar için tıklayınız (http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=50730)
Yazar grubunda olduğunuz taktirde bu mesajı görüyorsanız YAZAR GRUBUNDAN çıkartılmış olabilirsiniz
Forum kurallarına aykırı davranışlarınızdan dolayı geçici veya kalıcı ceza almış olabilirsiniz

El Barto
25.Mayıs.2007, 17:29
abicim biribana yardim etsin yha delirecem bu saatte yok görevli bi allahin kulu bende oyunu türkçe oynamak istiyorum yazar gurubuna da uyeyim ama dosya paylasım forumundan dosya indermiyorumm mesela masaüstü turksportal inderecem bana su yazılar geliyor cözemedim bi türlü yardim please
Forumu göremiyor ya da yazamıyorsanız:

Eğer Kulüp Turksportal'a ait olan bir yere erişmeye çalışıyorsanız, Kulüp Turksportal'a kayıt olmanız gerekmektedir.
Foruma yazmak için YAZAR GRUBUNA katılmanız gerekmekte. Ayrıntılar için tıklayınız (http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=50730)
Yazar grubunda olduğunuz taktirde bu mesajı görüyorsanız YAZAR GRUBUNDAN çıkartılmış olabilirsiniz
Forum kurallarına aykırı davranışlarınızdan dolayı geçici veya kalıcı ceza almış olabilirsiniz

Halen yazar grubundasın ve bir cezanda yok ancak.

Sadece Kulüp Turksportal üyelerinin görebildiği alanlar var. O alanları göremezsiniz. Her alan için mi bu hatayı alıyorsunuz yoksa belli alanlarda mı? Bunu da belirtirseniz iyi olur.

CreaterS
25.Mayıs.2007, 17:31
siteden forum değil anasayfadan giriş yp

fmsakarya
25.Mayıs.2007, 18:25
oke sadece bu konuda yapıyordu kulup turksportala uye olursam düzelir diyosun yani

El Barto
25.Mayıs.2007, 18:27
oke sadece bu konuda yapıyordu kulup turksportala uye olursam düzelir diyosun yani

Evet aynen. Onun içinde imzamdaki ,

Kulüp Turksportal'a dahil olmak için

linke tıklayarak gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz

CreaterS
26.Mayıs.2007, 00:43
ben klup turksportala kayıt olcam kimle irtibata geçmem lazım ?

El Barto
26.Mayıs.2007, 00:46
adminimiz Vieri (http://forum.turksportal.net/vb/member.php?u=4) ile temasa geçersen yardımcı olur.

VoLkaN BaROs
01.Aralık.2007, 18:03
Foruma yazabilmek için gerekli şartlardan olan TC Kimlik numarası girme zorunluluğu son buldu.

Konudaki ilk mesajım yenilendi, tekrar okumanızda ve uygulamanızda fayda var.

Nocna Mora
01.Aralık.2007, 18:31
Abi hiç bir yere girilemiyor

"Profil alanında doldurmanız gereken zorunlu bir alan mevcut. Lütfen profil sayfanızı (http://forum.turksportal.net/vb/profile.php?do=editprofile) ziyaret ederek bu alanları doldurunuz"

böyle bir hata veriyor ben zar zor girdim profilime ve doldurdum

Trabzonspor
01.Aralık.2007, 19:02
bendede aynısı çıktı ama düzelttim

DenizlispoR
01.Aralık.2007, 21:16
Bendede ilgili web sitesi istedi ne hikmetse ?

VoLkaN BaROs
01.Aralık.2007, 21:56
Abi hiç bir yere girilemiyor

"Profil alanında doldurmanız gereken zorunlu bir alan mevcut. Lütfen profil sayfanızı (http://forum.turksportal.net/vb/profile.php?do=editprofile) ziyaret ederek bu alanları doldurunuz"

böyle bir hata veriyor ben zar zor girdim profilime ve doldurdum

Profil alanında zorunlu bir yer olup doldurmazsanız herhangi bir sayfaya giremezsiniz. Karşınıza çıkan uyarıda "profil sayfanızı" cümlesi ilgili yere linkli geliyor ancak koyu olmadığı için link olduğu anlaşılmıyordu.

"Lütfen burayı tıklayarak (http://forum.turksportal.net/vb/profile.php?do=editprofile)" şeklinde değiştirdim, diğer arkadaşlar sıkıntı yaşamaz en azından.

Nocna Mora
01.Aralık.2007, 22:24
Hee ok :) ben çıkış yaptım ö.m denedim birine nick girin yazdı direk proflie girmiş oldum böylece :)

GeNç KaRTaL
01.Aralık.2007, 23:49
Yazma yetkiniz yok yazısını görünce dedim noluyor.Neyse Allah'tan Volkan abi yönlendirmeyi koymuşta problemi hemen çözdüm.

El Comandante
01.Aralık.2007, 23:56
Güzel oldu bu yenilik,böylelikle kendi blogumuzun reklamini yapmista oluyoruz,hehehe.:icon_biggrin:

Bekq
02.Aralık.2007, 00:59
Biz şimdi yazar grubuna alınmışmı olduk.:D

trkz
02.Aralık.2007, 08:10
Beğendiğiniz & Takip ettiğiniz Siteler bölümünü neden doldurmak zorundayım ?

VoLkaN BaROs
02.Aralık.2007, 18:31
Beğendiğiniz & Takip ettiğiniz Siteler bölümünü neden doldurmak zorundayım ?
Sizi tanımak için sorulan bir soru, beğenilerinizi öğrenmek için..

World Hollow o1
02.Aralık.2007, 18:57
ilginç bir düşünce olmuş hemde zorunlu girilmesi. :)

Teşekkürler.

_Api_
04.Aralık.2007, 05:52

Bizi o kadar yakından tanıyıp ne yapacaksınız? Sizi ne ilgilendiriyor begendigim siteler? Sacma sapan bir uygulama

makalele81
04.Aralık.2007, 07:01

Saçmalığın daniskası.

T.C. Kimlik no olayı zaten başlı başıan saçmalıktı değişiklik yapılıp birde bu çıkarılmış şimdi,hemde zorunlu olarak girmek zorundayız ne alakaysa artık.Neyse yakında çıkar bunun neden zorunlu olduğu,bir çıkarınız olmazsa böyle bir işe girişmezdiniz zaten.;)

CalibreTR
12.Aralık.2007, 01:46
Gerçekten güzel bir uygulama ..

RaSenGan
12.Aralık.2007, 03:12

Açıkçası çoğu kişi beğendiği siteyi yazmıyor.Kimin aklına ne gelirse yazıyor herkesin aklında "Üff yazıyım şuraya iki site ismi de yazar olayım" gibi bir fikir oluşuyor.

El Barto
12.Aralık.2007, 03:20
Uygulamanın saçma olduğunu düşünen bu işin bir parçası olmaz olur biter öküz altında buzağı aramanın mantığı yok.

SiR ToMaSRoSiCkY1
12.Aralık.2007, 03:21
Bizi o kadar yakından tanıyıp ne yapacaksınız? Sizi ne ilgilendiriyor begendigim siteler? Sacma sapan bir uygulama

Saçmalığın daniskası.

T.C. Kimlik no olayı zaten başlı başıan saçmalıktı değişiklik yapılıp birde bu çıkarılmış şimdi,hemde zorunlu olarak girmek zorundayız ne alakaysa artık.Neyse yakında çıkar bunun neden zorunlu olduğu,bir çıkarınız olmazsa böyle bir işe girişmezdiniz zaten.;)

Saçma sapan bir şey yazmışsınız.TSI yönetiminin senin beğendiğin siteden ne gibi çıkarı olabilrki.Bizi diğer çıkarcı sitelerle karıştırmayın.

makalele81
13.Aralık.2007, 04:21
Uygulamanın saçma olduğunu düşünen bu işin bir parçası olmaz olur biter öküz altında buzağı aramanın mantığı yok.

Ya sev ya terket diyorsunuz yani? O zaman eleştiri kabul ediyoruz demeyin sakın!
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Saçma sapan bir şey yazmışsınız.TSI yönetiminin senin beğendiğin siteden ne gibi çıkarı olabilrki.Bizi diğer çıkarcı sitelerle karıştırmayın.

Sen avukatmısın?

goosfraba
13.Aralık.2007, 04:25
Ya sev ya terket diyorsunuz yani? O zaman eleştiri kabul ediyoruz demeyin sakın!

Biz böyle demiyoruz fakat böyle anlamak isteyen böyle anlıyor ne yazık ki ve rahatsız olduğun bir uygulama ise, rahatsız olduğun yerde neden bulunuyorsun? Böyle bir çelişki de var :)

makalele81
13.Aralık.2007, 04:27
Biz böyle demiyoruz fakat siz böyle anlıyorsunuz. Rahatsız olduğun bir uygulama ise, rahatsız olduğun yerde neden bulunuyorsun? Böyle bir çelişki de var :)

Zorla beni ikili tartışmaya sokuyorsunuz.Sizin davranışınızın tam karşılığı Ya Sev Ya Terket'tir.

Benim burada bulunma amacım 2006 yılından beri aynı güncel olayları takip etmek yani burada bulunmam bir çelişki değil.Söylemek istediğim yeni getirilen uygulamanın mantıksızlığı ama mantıksız şeyleride dile getirmeden benden mantıklıymış gibi davranmamı isteyen sizsiniz.Yada neyse siz daha iyi bilirsiniz tabi çelişkiyi falan;)

SiR ToMaSRoSiCkY1
13.Aralık.2007, 04:30
İsterlerse avukatıyım arkadaşım.Polemik oluşturmayalım.
.
.
.

El Comandante
13.Aralık.2007, 04:34
Yakismiyor böyle istemeyen ceker gider muhabbetleri.
Ayrica elestiri gelmesi dogaldir,ama düzgün bir üslupla yapilmalidir elestiriler ...

goosfraba
13.Aralık.2007, 04:36
Zorla beni ikili tartışmaya sokuyorsunuz.Sizin davranışınızın tam karşılığı Ya Sev Ya Terket'tir.

Benim burada bulunma amacım 2006 yılından beri aynı güncel olayları takip etmek yani burada bulunmam bir çelişki değil.Söylemek istediğim yeni getirilen uygulamanın mantıksızlığı ama mantıksız şeyleride dile getirmeden benden mantıklıymış gibi davranmamı isteyen sizsiniz.Yada neyse siz daha iyi bilirsiniz tabi çelişkiyi falan

Bu uygulamanın duyurulduğundan itibaren attığın ilk mesaja baktım da, saçmalığın daniskası, yazmışsın. Bu uygulamanın neden mantıksız olduğunu yazmamışsın, direk saçmalığın daniskası diye bir cevap gelmiş. Oysa böyle değil de bu işin mantıksızlığını dile getirseydin, amacının ne olduğunu daha iyi anlardık.

makalele81
13.Aralık.2007, 04:41
İsterlerse avukatıyım arkadaşım.Polemik oluşturmayalım.
.
.
.

Her konuda yaptığın çıkıntılığı bu konudada dile getirmen çok yerinde.Polemiği oluşturan kim bak bakalım attığın mesaja!
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Bu uygulamanın duyurulduğundan itibaren attığın ilk mesaja baktım da, saçmalığın daniskası, yazmışsın. Bu uygulamanın neden mantıksız olduğunu yazmamışsın, direk saçmalığın daniskası diye bir cevap gelmiş. Oysa böyle değil de bu işin mantıksızlığını dile getirseydin, amacının ne olduğunu daha iyi anlardık.

Şimdi olay burada benim sitede bulunma amacımı sorgulamaksa benim 6-7 yıllık birkimimi ortaya dökmem gerekirki buna gerek yok.

Ama bahsettiğiniz gibi neden saçma olduğunu açıklayabilirdim haklısınız.

SiR ToMaSRoSiCkY1
13.Aralık.2007, 04:43
Hangi konularda çıkıntılık yaptım.Mantıksız diyorsan niye hala bu sitedesin.Mantıksızların arasında boşuna zamanını geçirme.Daha bir nedenin bile yok.

makalele81
13.Aralık.2007, 04:46
Hangi konularda çıkıntılık yaptım.Mantıksız diyorsan niye hala bu sitedesin.Mantıksızların arasında boşuna zamanını geçirme.Daha bir nedenin bile yok.

Bak her kimsen sözlerin gerçekten umrumda değil,benim nerde durup durmayacağıma ben karar veririm,başkalarının benim ne yapacağımı söylemesine gerek yok,insanın canını sıkma akşam akşam,görevli arkadaşlardan biri geldi yazdı bende ona cevabımı verdim,böyle kalkıp ben TSİ nin her zaman yanındayım triplerine sokma kendini.

Nedenlerimide gerekli kişilere Ö.M atarak bildiririm gerekirse,uzatma daha fazla.

Aşk-ı Şehir
13.Aralık.2007, 04:55
Konuyu uzatmaya gerek yok...

SiR ToMaSRoSiCkY1
13.Aralık.2007, 04:57
Konu uzar gider.Uzatmaya gerek yok.Bizi bilen biliyor.Buna cevap veripte uzatma...

makalele81
13.Aralık.2007, 05:02
Konu uzar gider.Uzatmaya gerek yok.Bizi bilen biliyor.Buna cevap veripte uzatma...

Konuda uzayacak birşey yoktu canın sıkılmış kalkıp yazmışsın cevap bende sana cevap verdim,seni bilen biliyodur farkındayım ben.

Yine yaz yine cevap veririm çünkü saçma şeyler yazıyosun.

goosfraba
13.Aralık.2007, 05:07
Lütfen daha fazla uzatmayalım bu tartışmayı. Konu içeriği hakkında yazacaksanız yazın, fakat konudan uzak ve anlamsız tartışmalar göze hoş gelmiyor. Bu mesajımdan sonra ikili tartışmanın devam etmeyeceğini umuyorum.

Aşk-ı Şehir
13.Aralık.2007, 05:08
Konuyu uzatmaya gerek yok dedikçe konu uzuyor. Yusuf'cum biliyoruz seni yorma kafanı kardeşim.:) Senden ricam bu konuyu kapatman.

Nocna Mora
13.Aralık.2007, 05:57
Makalele sanırım Engin abi :) Hiç gerek yok böyle tartışmalara; eğer çok mantıksızsa oraya kafana göre bir şey yaz :)

Sekopej
13.Aralık.2007, 06:42
Böyle bir uygulama düşünülmüş, eğer burada olmak istiyorsanız 1 dakikanızı bile almayacak bu işlemi gerçekleştirirsiniz. Olay ya sev ya terket olayı değildir, örneğin bir bara girmek istersiniz damsız almazlar, orada mantık ya sev ya terket midir? Böyle örnekler fazlalaştırılabilir, belli yerlere girebilmek, belli işleri yapabilmek için bazı zorunluluklar getirilebilir, bunu olumlu karşılayanlar kabul eder girerler, olumsuz karşılayanlar kabul etmez girmezler. Bu ya sav ya terket mantığı değildir.

Eleştiri konusuna gelirsek, ben o mesajı atıldığı gün görmüştüm ama üslubunu beğenmediğim için cevap verme ihtiyacı bile hissetmemiştim eleştirine. Neden böyle bir uygulamaya geçildiğini Volkan abi yazmış, konuyu gördüğünde tekrar da yazacaktır.

Addolorato
13.Aralık.2007, 06:58
Makalale81

Neden Burayı Karıştırmak İstiyorsun Anlamıyorum :) Kendin Başka Bir Sitede Yöneticisin Zaten Bu Siteye girdiğinde yoktur.

Bekq
13.Aralık.2007, 07:00
ben www.google.com yazmıştım.:D:D

makalele81
13.Aralık.2007, 07:02
Makalale81

Neden Burayı Karıştırmak İstiyorsun Anlamıyorum :) Kendin Başka Bir Sitede Yöneticisin Zaten Bu Siteye girdiğinde yoktur.

Kimliğimi gizlemek gibi bir amacım yok benim.Başka bir sitede yöneici olmam başka sitelere üye olmayacağım anlamına gelmezki,ben hergün TSİ ye girer bakarım,bilmeden konuşmayalım.

Burayı karıştırmak istediğim falan yok ben sadece bu sitede sıradan bir üye olarak yazdım içimden geçenleri bu yazdıklarım içinde herkese ayrı ayrı hesap verme gereği duymuyorum ama böyle yapmak zorunda bırakıyorsunuz.

Ve zaten biyerler karıştırılmak istense ben buraya 2006da değil şu sıralar üye olurdum.Mesajın sonuna :) koyarakta sempatik olunmuyor maalesef.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Böyle bir uygulama düşünülmüş, eğer burada olmak istiyorsanız 1 dakikanızı bile almayacak bu işlemi gerçekleştirirsiniz. Olay ya sev ya terket olayı değildir, örneğin bir bara girmek istersiniz damsız almazlar, orada mantık ya sev ya terket midir? Böyle örnekler fazlalaştırılabilir, belli yerlere girebilmek, belli işleri yapabilmek için bazı zorunluluklar getirilebilir, bunu olumlu karşılayanlar kabul eder girerler, olumsuz karşılayanlar kabul etmez girmezler. Bu ya sav ya terket mantığı değildir.

Eleştiri konusuna gelirsek, ben o mesajı atıldığı gün görmüştüm ama üslubunu beğenmediğim için cevap verme ihtiyacı bile hissetmemiştim eleştirine. Neden böyle bir uygulamaya geçildiğini Volkan abi yazmış, konuyu gördüğünde tekrar da yazacaktır.

Ben uygulamayı gerçekleştirmedim demedim,yazdım gerekli alana gerekli şeyleri ama bana gayet mantıksız geldi çünkü beğenilerimizin TSİ yi ne kadar ilgilendirdiği konusunda şüphelerim var ama kalkıp kesin hüküm bildiren birşey yazmadım fark ettiyseniz benim görüşümdür saçma gelmiştir saçma yazarım,bu forum kurallarına aykırımı mı ? Değil.

O zaman bir sorun yok.Bende yazılanlardan birçok üslubu beğenmiyorum ama gereken insanlara bunu Ö.M ile bildiriyorumigerekenler yapılıyor fakat burada beğenilerimzi öğrenmek isterken,beğenmediklerimizi aleni şekilde yazmanın topluca bir tepkiye neden olabileceğini şuan öğrendim.Teşekkürler.

Ve ikili tartışma olmasın diye Rossonieri yazmış ben ikili tartışma yapmıyorum yazılanlara cevap veriyorum bu böyle algılanırsa sevinirim.

Sekopej
13.Aralık.2007, 17:31
Forum kurallarına aykırı olsa mesajın çoktan silinmişti emin ol ama silinmedi 10 gündür duruyor. Kimse bu sitede neden bu böyle dediği için banlanmaz ya da uyarı almaz. Sen düşünceni yazmışsın, bu konuda fikri olanlar da sana cevap verebilirler. Tabi sınırları aşmamak kaydıyla, bu nedenle herkes için söylüyorum, herkes fikirleri belirtmekte özgürdür ama bunu gerçekleştirirken karşı tarafı rencide etmemeye özen gösterelim. Bir eleştiri mesajı geldiğinde de buna cevabımız sen nasıl böyle bir mesaj atarsın olmamalı, kimin nasıl mesaj atacağına biz karar veremeyiz.

DisCo
13.Aralık.2007, 18:40
Arkadaşlar laf oyunları yaparak birşeyler elde etmek istiyorsak bunu benle özelden yapabilirsiniz. Emin olun ki kaybedersiniz ama yapabiliriz.

Şimdi konunun geneline dönersek bir uygulama yapılması isteniyor.

- Uygulamanın sebebini soruyorsunuz.
- Uygulamanın sebebi açıklanıyor.
- Açıklama sizi tatmin etmeyebilir veya mantığınıza uymayabilir. Bunu belirtirsiniz. Bizlerde fikrinize saygı duyar kendi durumumuzu anlatırız olay biter.

Ancak;

- Eleştiri yerine suçlama kimi zamanda iftira atarsanız üslübunuza aynı şekilde karşılık alırsınız.

Şimdi başa dönersek farklı amaçlar güdüp eleştiri yapıyorum diye laf oyunu yaparsanız bunu burda kimse yemez. Umarım ne demek istediğim anlaşılmıştır.

makalele81
14.Aralık.2007, 00:11
Arkadaşlar laf oyunları yaparak birşeyler elde etmek istiyorsak bunu benle özelden yapabilirsiniz. Emin olun ki kaybedersiniz ama yapabiliriz.

Şimdi konunun geneline dönersek bir uygulama yapılması isteniyor.

- Uygulamanın sebebini soruyorsunuz.
- Uygulamanın sebebi açıklanıyor.
- Açıklama sizi tatmin etmeyebilir veya mantığınıza uymayabilir. Bunu belirtirsiniz. Bizlerde fikrinize saygı duyar kendi durumumuzu anlatırız olay biter.

Ancak;

- Eleştiri yerine suçlama kimi zamanda iftira atarsanız üslübunuza aynı şekilde karşılık alırsınız.

Şimdi başa dönersek farklı amaçlar güdüp eleştiri yapıyorum diye laf oyunu yaparsanız bunu burda kimse yemez. Umarım ne demek istediğim anlaşılmıştır.

Burdaki üslubumda bir yanlışlık yok.Laf oyunlarıyla kaybedecek zamanımda yok,bu kadar yetenekliysen laf oyunlarında kimseyi bekleme özeline sen ver startı insanlar devam etsin.

Benim hoşuma gitmeyen birşey varsa bunu uzayda bile dile getiririm ben,kuralsa kuraldır,kuralları koyarsınız insanlar eleştirir,yanlışsa doğruyu bulursunuz,doğruysa yanlışları söyleyenlere doğruyu gösterirsiniz.

Farklı amaçlar falan gütmüyorum,kesin hükümlü konusup insanları yaftalayan bir tavrın var,ben diyormuyum sana bu sitede bulunma amacın farklı diye?

Bende bu sitenin bir üyesiyim ve kurallar dahilinde istediğim şekilde istediğim konuya yazar,sıkıntımı yada beğenimi dile getiririm.Benim amacımın farklı olduğunu düşünüyorsan geçen sene RESMİ ARAŞTIRMA eldeğiştirmeden önce yazdığım yazılara bir gözat istersen,yöneticisi olduğun sitede mevcut bunlar.

Anlamıyorum böyle konuşup nasıl saygı duyuyorum diyebiliyorsun hala yada duyarım diyebiliyorsun?

Siteden atıp,banlamak kolay olanı,önemli olan neden bu olayların ve tavırların neden buraya geldiğinin öğrenilmesi.Yeni bir eklenti çıkarırsınız,beğenirim,teşekkür ederim,eksikleri avrsa inceler söyler,yardımcı olmaya çalışırım ama benim görüşlerime ters birşey meydana gelirse bunuda söylerim.Forumların kuruluş amacı bilgi paylaşımı ve elit ortamlar yaratmaktır.Laf oyunları yapıp ebe-sobe oynamak değil.

İkili tartışmaya girmek istemiyorum çünkü buna gerek yok ama karşınızdakini yaftalama isteğiniz devam ettiği sürece bende cevap vermeye devam edeceğim şüpheniz olmasın.

World Hollow o1
14.Aralık.2007, 00:54
ah be güzel kardeşim sende önce onlarca mesaj yazılmış herkes takdir etmiş sende çıkmışsın hala yargara yapıyorsun beğenmiyorsan gidene dur demeyiz kusura bakma.

Aydin
14.Aralık.2007, 01:09
Burdaki üslubumda bir yanlışlık yok.Laf oyunlarıyla kaybedecek zamanımda yok,bu kadar yetenekliysen laf oyunlarında kimseyi bekleme özeline sen ver startı insanlar devam etsin.

Benim hoşuma gitmeyen birşey varsa bunu uzayda bile dile getiririm ben,kuralsa kuraldır,kuralları koyarsınız insanlar eleştirir,yanlışsa doğruyu bulursunuz,doğruysa yanlışları söyleyenlere doğruyu gösterirsiniz.

Farklı amaçlar falan gütmüyorum,kesin hükümlü konusup insanları yaftalayan bir tavrın var,ben diyormuyum sana bu sitede bulunma amacın farklı diye?

Bende bu sitenin bir üyesiyim ve kurallar dahilinde istediğim şekilde istediğim konuya yazar,sıkıntımı yada beğenimi dile getiririm.Benim amacımın farklı olduğunu düşünüyorsan geçen sene RESMİ ARAŞTIRMA eldeğiştirmeden önce yazdığım yazılara bir gözat istersen,yöneticisi olduğun sitede mevcut bunlar.

Anlamıyorum böyle konuşup nasıl saygı duyuyorum diyebiliyorsun hala yada duyarım diyebiliyorsun?

Siteden atıp,banlamak kolay olanı,önemli olan neden bu olayların ve tavırların neden buraya geldiğinin öğrenilmesi.Yeni bir eklenti çıkarırsınız,beğenirim,teşekkür ederim,eksikleri avrsa inceler söyler,yardımcı olmaya çalışırım ama benim görüşlerime ters birşey meydana gelirse bunuda söylerim.Forumların kuruluş amacı bilgi paylaşımı ve elit ortamlar yaratmaktır.Laf oyunları yapıp ebe-sobe oynamak değil.

İkili tartışmaya girmek istemiyorum çünkü buna gerek yok ama karşınızdakini yaftalama isteğiniz devam ettiği sürece bende cevap vermeye devam edeceğim şüpheniz olmasın.

Bu olay ileride uygulayacağımız sistemle iniltili olarak uyguladığımız uygulama. ve bu konuyla ilgili bir eleştiri yapıldığı zaman "saçmalığın daniskası" demen, ardından da "eleştirdiğimiz zaman hemen tepki geliyor" demen biraz saçma durmuş. Kendin eleştiriyor olabilirsin ama bu uygulamayı belki beğenenler de olabilir. Gerçi pek beğenen olacağını zannetmiyorum çünkü gereksiz gibi duruyor ama dediğim gibi ileride neden bunu yaptığımızı anlarsınız.

Doldurmanız 10 saniyenizi bile almaz. çok isyan ediyorsanız www.madafaka.com yazarsınız, www.sacmabirsistem.com yazarsınız protesto edersiniz kendinizce. pireyi deve yapmanın alemi yok.

makalele81
14.Aralık.2007, 01:13
ah be güzel kardeşim sende önce onlarca mesaj yazılmış herkes takdir etmiş sende çıkmışsın hala yargara yapıyorsun beğenmiyorsan gidene dur demeyiz kusura bakma.

Sana ne desem ki ben şimdi :) Kusura bakmıyorum biryere gittiğim falanda yok,iyi dileklerimizi kendimize saklayalım.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Bu olay ileride uygulayacağımız sistemle iniltili olarak uyguladığımız uygulama. ve bu konuyla ilgili bir eleştiri yapıldığı zaman "saçmalığın daniskası" demen, ardından da "eleştirdiğimiz zaman hemen tepki geliyor" demen biraz saçma durmuş. Kendin eleştiriyor olabilirsin ama bu uygulamayı belki beğenenler de olabilir. Gerçi pek beğenen olacağını zannetmiyorum çünkü gereksiz gibi duruyor ama dediğim gibi ileride neden bunu yaptığımızı anlarsınız.

Doldurmanız 10 saniyenizi bile almaz. çok isyan ediyorsanız www.madafaka.com (http://www.madafaka.com) yazarsınız, www.sacmabirsistem.com (http://www.sacmabirsistem.com) yazarsınız protesto edersiniz kendinizce. pireyi deve yapmanın alemi yok.

Yok ben protesto etmek amacıyla saçma adresler yazmadım yinede nereleri geziyorsam oraları yazdım ama beklediğim cevap buydu,teşekkür ederim.İyi çalışmalar.

maNga 33
14.Aralık.2007, 01:45
bu konu kapanmalı.
yoksa çağu kişilerin kalbi kırılacak.Sitemize yakışmaz bu tür durumlar........

Aydin
14.Aralık.2007, 03:44
kapanmasına gerek yok. aldığımız kararların tartışılmaz olduğunu göstermiş oluruz kapatırsak. kaldı ki tartışılmaz değil. yeter ki beğenmediğimiz, mantıksız birşeyi uygun bir şekilde dile getirelim.

maNga 33
14.Aralık.2007, 05:24
demek istediğim bu konuşulan konu kapansın.
kızma Aydın abi :p

TuNdRaLoWeR
28.Mart.2008, 03:11
Yazacak daha uygun bir yer bulamadım uzun vade de nick değişikliği yapılıyor mu?

El Barto
28.Mart.2008, 03:14
Nick değişikliği yapılmıyor.

TuNdRaLoWeR
28.Mart.2008, 03:17
Peki teşekkürler.Sakıncası yoksa nedenini sorabilir miyim?

El Barto
28.Mart.2008, 03:19
Çünkü onun önünü almak çok zor oluyor. Ama zaman zaman herkesi kapsayacak şekilde bu tarz uygulamalar yapılıyor. Şu anda gündemde değil ama bu konuyu kullanarak isteklerinizi yönetime bildirebilirsiniz.

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=73945

RaSenGan
28.Mart.2008, 03:19
Peki teşekkürler.Sakıncası yoksa nedenini sorabilir miyim?

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=73945

Buraya nick değişikliği isteğini yazarsan yetkililer değerlendirir.:)