PDA

View Full Version : Elhadji Maxi Update Yeni Sezon (v3)

EL-Hadji
05.Eylül.2006, 05:46
Sevgili arkadaşlarım çok yoğun istekleriniz sonucunda gece gündüz çalışarak yaptığımız update' imizi sizlere sunuyoruz. Bu yamada emeği büyük olan çok sevgili kardeşim Murat Özdemir' e sizin huzurunuzda bir kez daha teşekkür ederim. Bu yamayı çıkartırken ki amacım tutkuyla bağlı olduğunuz bu oyunu daha gerçekci bir haliyle oynamanız. Gene hatalarımız olacaktır, ama orjinal datadan en az 5 gomlek ustun bır data ile karşınızdayım. Kriterlere bağlı kalmaya çalıştık ama asıl bombamız FM 2008 çıktıktan sonra olacak. Kurduğum ekibimle şimdiden çalışmalara başladık.

Eleştiri yapacak olan arkadaşlar kriterleri şöyle aşmışınız, portekiz liginde şöyle burada böyle diye eleştiri yapacak olurlarsa şuna dikkat etsinler biz yükselmesi gerekenleri yükselttik, düşmesi gerekenleri düşürdük ama bilgi dahilinde olmadığından dolayı düşüremediklerimiz de olmuştur. Söyleyin düşürelim. Bir de eleştiri yapılırken önce olumlu taraflar sonra da olumsuz taraflar belirtilir. Bizim ki gönül işi. Bir teşekkür yeter. Bunu da turksportal üyeleri ziyadesiyle yapıyorlar.

Bu Ertuğrul' un yaptığı kapak resmimiz:
http://www.resim-yukle.com/img01/14/234024elhadji.jpg

Bu da sevgili Eray' ın yaptığı kapak resmimiz:
http://www.resim-yukle.com/img01/14/234024elhadji.jpg

İşte Update' imiz:
http://www.turksportal.net/dosya/fm/28682/bilgi/ Buradan indirebilirsiniz. (Cisse, Nonda, Tolga Seyhan gibi önemli hatalar düzeltilmiştir)

Not: Tarafımdan virüs testine tabi tutulmuş, herhangi bir virüse rastlanmamıştır. Virüsle karşılaşılması durumunda sorumluluk kabul edilmez. İzinsiz olarak turksportal haricinde bir sitede, ismi değişitirilerek ya da değiştirilmeyerek yayınlanamaz.

Saygılarımla
Burak Kural (Elhadji)

SkyJacker
05.Eylül.2006, 05:52
çok teşekkürler emekleriniz için

yunusgs
05.Eylül.2006, 05:55
Abi ellerine kollarınıza gözlerinize vücudunuza emeginize sağlık Allah sizleri başımızdan eksik etmesin çoooooooooooooooooooooooooook teşekkürler.

Oghuse
05.Eylül.2006, 06:01
Ellerine sağlık eminim çok iyidir hemen indiriyorum.

murty54
05.Eylül.2006, 06:03
ellerinize sağlık eminim çok güzel olmuştur hemen indiriyorum

Fernando Gago
05.Eylül.2006, 06:05
Emeğinize Sağlık Saolun ...

yıldo_23
05.Eylül.2006, 06:08
linkte bi sorun yok sanırım??hata veriyoda.

GeNç KaRTaL
05.Eylül.2006, 06:09
Ellerine sağlık abi.

yunusgs
05.Eylül.2006, 06:14
Sorun yok ben ındırdım.

Lucas Neill
05.Eylül.2006, 06:26
Elinize emeğinize sağlık mükemmel bi çalışma.

demirhanmurat38
05.Eylül.2006, 06:34
Oncelikle cok tesekkur ederim kac gunden beri bekliyordum ellerinize saglık ama bi kac eksiklik var ama pek onemli değil örnegin kalli daha onceden physio gibi gozukuyo ve ozellikleri cok kotu. oyuncular editorden transfer oldukları takımlara eklenmişler ancak kiralık olanların kiraları iptal olmamıs. Nonda Mbesuma ... bunlar benim gorduklerim kucuk hatalar bunlara ragmen cok tesekkurler... Ayrıca anlamadıgım bi sebepten dolayı Carrusca Gs de değil

LaigLeNoiR
05.Eylül.2006, 06:46
Burak abim ben sana asıl teşekkür ederim, eğer benimde ufak da olsa bir payım olduysa ne mutlu bana.

Arkadaşlar unutmayın yaklaşık 2 ay sonra FM08 çıkacak ve asıl bombamız o zaman ortaya çıkacak :)

ataman5
05.Eylül.2006, 07:06
elinize emeğinize gönlünüze sağlık el hadji büyüksün harikasın.. şu basketbol milli takımından sonra ilaç gibi gelicek oyuna başlamak ızdırap çektiriyolar resmen neyse dediğim gibi eline emeğine sağlık indiriyorum hemen..

batuhanry
05.Eylül.2006, 07:09
08 deki bombayı merak ediorum abi

murty54
05.Eylül.2006, 07:14
ilk gözüme çarpan hataları söyleyeyim Tolga Seyhan Galatasaray'da kiralık,Nonda Blackburnde kiralık,Fahri Tatan Rizede kiralık olması gerekiyordu,Barzagli Barcelonaya gitmedi,Alex hala Psv de,Marica hala Shakhtarda,İanqunta hala Udinesede,Reinaldo ve Rafael Marques Manisaspordan ayrıldı,Capurro hala Sakaryasporda,Hamza Gezmiş aslında Kocaelisporda

amacım saygısızlık yapmak değil emeğe saygım sonsuz ama bu hatalar gözüme çok çarptı

general222
05.Eylül.2006, 07:24
Eline Sağlıkta Real Madrid Teknik Direktörsüz Başlıor Oyunun Başında :(

ataman5
05.Eylül.2006, 07:25
abi dediğin bu hataları biraz dha iletirmisin murty54 bnde girmeden bi bunları toparlıyımm ona göre..

onursen_59
05.Eylül.2006, 07:35
abi bence en büyük hatta beşikktaş ta cisse yok oyunu ilk açtım (büyük veri tabanlı açıyom herzaman) cisse yok gs de de carusca yok hatta böyle futbolcularda yok...

cahce klasörünü sildim tekrardan çalıştırdım...cisse psg de çıktı ama carusca gene yok...halbuki cisse hugain den önce transfer edildi o var cisse yok ...ibrahim kaş hala bjk de istanbulsporda kirada gözüküyo..

napcaz :(:(

Aykan19o3
05.Eylül.2006, 07:37
Ellerinize Sağlık Süpersiniz..

LaigLeNoiR
05.Eylül.2006, 07:40
Sorunların olduğunu söyledik sizlere, hepsini halletmek çok zor.

Bu kadar acele olursa ufak tefek hatalarda oluyor.Kendiniz düzeltip oynamayı deneyiniz.

onursen_59
05.Eylül.2006, 08:07
nasıl düzeltcez mesela ben cisseyi düzeltiyim yeter bana transfer etmcem bütçede yok :D:D

EL-Hadji
05.Eylül.2006, 08:28
ilk gözüme çarpan hataları söyleyeyim Tolga Seyhan Galatasaray'da kiralık,Nonda Blackburnde kiralık,Fahri Tatan Rizede kiralık olması gerekiyordu,Barzagli Barcelonaya gitmedi,Alex hala Psv de,Marica hala Shakhtarda,İanqunta hala Udinesede,Reinaldo ve Rafael Marques Manisaspordan ayrıldı,Capurro hala Sakaryasporda,Hamza Gezmiş aslında Kocaelisporda

amacım saygısızlık yapmak değil emeğe saygım sonsuz ama bu hatalar gözüme çok çarptı

Kocaelispor" da bir Hamza oldugu doogru ama o Hamza, Hamza Gezmiş değil Hamza Mutlu' dur.

LaigLeNoiR
05.Eylül.2006, 08:39

Rafael Marques hala V.Manisaspor'da.

ataman5
05.Eylül.2006, 08:39
reinaldo nereye gitti acaba?
ewerthon kiralık stutgart a gitmişti dortmund gözüküyo..
yavaş yavaş böyle ufak tefek eksikleride biz aramızda düzeltiriz arkadaşlar..
elhadji tekrar ellerine sağlık büyüksün..

LaigLeNoiR
05.Eylül.2006, 09:16
Arkadaşlargözden kaçanları düzelttik birazdan Burak abi yeniden ekleyecek.

GeNç KaRTaL
05.Eylül.2006, 09:18
Keşke biraz daha bekleyip başka hatalarıda gözlemleyip çıkarsaydınız son yamanın 2.versiyonunu.

LaigLeNoiR
05.Eylül.2006, 09:19
Bu arada bilginiz olsun, FM08 çıkana kadar bi daha güncelleme çıkmayacaktır :)

ataman5
05.Eylül.2006, 09:20
gerçektenmi vala çok iyi olur ben gerçi gözüme takılanları yapmıştım.. everthon getafe yeni teknik direktörü ve diğer arkadaşların söyledikleri ve ispanyada goal.com dan baktığım bazı transferler jose mari nin betise gitmesi.. real madridden 2oyuncunun getafeye gitmesi..

EL-Hadji
05.Eylül.2006, 10:41
Önemli hatalar giderildi tekrar upload ettım iyi oyunlar.

TürkuAz
05.Eylül.2006, 11:05
Ellerine sağlık abicim. :)

Hugo
05.Eylül.2006, 15:22
Oh be çıktı nihayet.
Teşekkürler Burak abi..

SiR ToMaSRoSiCkY1
05.Eylül.2006, 15:24
süpersiniz burak abi arkadaşların söylediği hataların hepsi düzelmiş şimdi emeğe saygı büyüksünüz

mc_eagle
05.Eylül.2006, 15:42
saolun süperbir yama olduğundan şüpem yok

Lionel Andres Messi
05.Eylül.2006, 16:40
abi ben size ne diyim ya süpersiniz.gene bir numarasınız helal olsun.ne kadar güzel ve övgü dolu söz varsa hepsini size iletiyorum.:D

SiR ToMaSRoSiCkY1
05.Eylül.2006, 16:40
bunları düzeltirseniz sevinirim upload ederseniz iyi olur
Henri camara=Wigandan ingilterenin başka bir takımına gitti
Raul bravo=olympiakos
İgor tudor=hajduk
Pato=Milanda ama ocak ayında
legrorataglie=İspanyaya gitti
İgor tudor=hajduk
Cristian Schulz=Hannover 96
Lassana diarra=Arsenal

bunlar haricinde bir çok takıma baktım süperdi bunları upload edip haber verirseniz sevinirim

LaigLeNoiR
05.Eylül.2006, 17:13
Arkadaşlar ufak tefek hatalara biraz göz yumalım her hata çıkınca bunu düzeltin demiyeceğiz deilmi O yüzden bırakın eksiklikler çok fazla olursa emin olunki Burak abi yeniden upload eder ancak bunu her mesajdan sonra beklemeyin.

MeMo
05.Eylül.2006, 17:16
Ellerine sağlık Burak Abi hemen indiriyorum.

SiR ToMaSRoSiCkY1
05.Eylül.2006, 17:41
Arkadaşlar ufak tefek hatalara biraz göz yumalım her hata çıkınca bunu düzeltin demiyeceğiz deilmi O yüzden bırakın eksiklikler çok fazla olursa emin olunki Burak abi yeniden upload eder ancak bunu her mesajdan sonra beklemeyin.

tamam murat abi biraz daha zevk katar diye söylemiştim ama zati burak abi upload eder:D:D:D

Sirius Black
05.Eylül.2006, 18:14
Hepinize ayrı ayrı teşekkürler. Tabii TSİ farkıyla oynuyoruz ;)

Hugo
05.Eylül.2006, 18:22
Camara West Ham'a gitti. Bunu söyleyeyim..

Professeur
05.Eylül.2006, 18:29
Böyle bir yamayı bizlerle paylaştığınız için çok teşekkür ediyorum:)

Varonil
05.Eylül.2006, 18:35
Ellerinize sağlık. Gerçekten çok teşekkürler..

Ahmet_77
05.Eylül.2006, 18:38
Ellerinize sağlık indiriyorum.

canavar20
05.Eylül.2006, 18:41
Süpersiniz ancak bi sorum var. Türkiye dışında transferler yapıldı mı ? Yani İspanya İngiltere Almanya falan.:)

Sağolun emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ederim.:)

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Tamam arkadaşlar varmış.:)

King_91
05.Eylül.2006, 19:06
Gerçekten super bir yama olmus fakat inmiyor napıcam?

ZeroG
05.Eylül.2006, 19:11
İşte dört gözle beklediğim yama.Ne kadar teşekkür etsem azdır...

King_91
05.Eylül.2006, 19:11
http://img502.imageshack.us/img502/3442/adszed5.jpg (http://imageshack.us)

boyle bi sayfa cıkıyor

murty54
05.Eylül.2006, 19:27
Rafael Marques hala V.Manisaspor'da.

evet Manisa'daymış özür dilerim:icon_sad:

ataman5
05.Eylül.2006, 19:29
arkadaşlar hepimiz gördüğümüz transfer eksiklerini şu şurdaydı şuraya gitti şeklinde yazalım ve kendi içimizde halledelim daha fazla yük etmeyelim elhadji zaten yeterince büyük bişiyi halletti..

murty54
05.Eylül.2006, 19:34
evet Ataman doğru söylüyor ben bi bakayım eksiklere

onursen_59
05.Eylül.2006, 19:37
burak ve murat kardeşim ellerinize sağlık....süper yama olmuş ...önceki msjımda da ukelalık etmek istemedim sadece yardımcı olmak istedim...

tekrar tebrik ederim..iyi çalışmalar...

general222
05.Eylül.2006, 19:38
Arsenalin yeni transferi Eduardo Barcelonada Baslior
+Jérémie Aliadière Middlesbroughda Olmasi Gerekirken Halen Arsenalde :(

Hugo
05.Eylül.2006, 19:41
http://img502.imageshack.us/img502/3442/adszed5.jpg (http://imageshack.us)

boyle bi sayfa cıkıyor

Firefox o dosyayı amaya çalışıyor. Geçen bana da oldu Face Pack indirirken.
Explorer kullanarak indir.

mustafa35
05.Eylül.2006, 19:53
Rar!��s��
ìoÿzSC:[©�²$¤"²İ·Th[¯�ª *�rÁª°9Ao�

Buna benzer şeyler çıkıyor.

LaigLeNoiR
06.Eylül.2006, 01:23
Mustafa cevabın galiba bir üst mesajda ...

eglocc
06.Eylül.2006, 01:26
Elhadji 2yi indirecektim ama v3ü bekleyeyim dedim sonunda çıktı çok teşekkürler... Bende indireceğim... Göze batan hataları burada söylerim... Daha daha iyi yamalar yapmanı diliyorum:)

EL-Hadji
06.Eylül.2006, 07:39
bunları düzeltirseniz sevinirim upload ederseniz iyi olur
Henri camara=Wigandan ingilterenin başka bir takımına gitti
Raul bravo=olympiakos
İgor tudor=hajduk
Pato=Milanda ama ocak ayında
legrorataglie=İspanyaya gitti
İgor tudor=hajduk
Cristian Schulz=Hannover 96
Lassana diarra=Arsenal

bunlar haricinde bir çok takıma baktım süperdi bunları upload edip haber verirseniz sevinirim

Sevgili Rosicky bunlar çok ufak hatalar. Bu yüzden yeni bir upload olmayacaktır.

Memedov
06.Eylül.2006, 07:52
Yamada emeği geçen herkese teşekkür eder , yeni yamalarda başarılar dilerim.

omer-faruk-14
06.Eylül.2006, 08:17
Çok güzel sağolun. Şu ana kadar gözüme iki hata çarptı:

Eduardo oyuna Barca'da başlıyor, Arsenal'de olması gerekirken.

Preston'daki Nugent hala Preston'da, halbuki bu sene Portsmouth'a transfer olmuştu.

Fıratcan Alçınkaya
06.Eylül.2006, 08:31
2-3 transferde eksik varmış ama olur o kadar...

Emeğine sağlık..

GeNç KaRTaL
06.Eylül.2006, 08:38
Ben biraz daha bekleyeceğim.Daha büyük hata çıkmazsa indirip hataları düzelteceğim kendime göre.

LaigLeNoiR
06.Eylül.2006, 08:46
Arkadaşlar hataları buraya yazmanın pek bir mânâsı yok aslında.

Bu saatten sonra oyunu yeniden editleyip, yamayı yenileme durumu söz konusu değil.

FM08 çıkana kadar bununla uğraşın, Malum BOMBAMIZ FM08'i bekliyor ;;)

EL-Hadji
06.Eylül.2006, 09:09

Bu saatten sonra oyunu yeniden editleyip, yamayı yenileme durumu söz konusu değil.

Aynen öyle...

GeNç KaRTaL
06.Eylül.2006, 09:15
Murat abi hatalar burada paylaşılsınk görmediğimiz hataları görüp kendimiz düzeltebilelim.

EL-Hadji
06.Eylül.2006, 09:17
Murat abi hatalar burada paylaşılsınk görmediğimiz hataları görüp kendimiz düzeltebilelim.

Evet Semsi senin dedigin de dogru. Ama olumlu gorduklerinizi de yazin ki bizi tanimayanlar neden indirmeleri gerektigini öğrensinler.

GeNç KaRTaL
06.Eylül.2006, 09:21
Burak abi datanın en olumlu yönü piyasadaki en iyi 07/08 update'i olması.:) Böyle ufak hataların olması gayet normal.Bu çalışma için sizlere tekrar teşekkür ediyorum.

LaigLeNoiR
06.Eylül.2006, 09:26
1 hafta falan daha sabretse idiniz :)

Çok daha güzel olabilirdi. Belki FM08 datasından bile :D:D

herneyse, herkese bol FM'li günler.

SkyJacker
06.Eylül.2006, 17:40
tekrardan teşekkürler , ancak şimdi indirme fırsatı buldum . yeni oyuna başlamak için sabırsızlanıyorum :)

Ralph
06.Eylül.2006, 18:07
Bende şimdi indiriyorum.Eminim ki çok uğraşmışsındır.Bende yaklaşık 1 hafta önce siteye yama yapıp verdiğim için çektiklerini biliyorum ;) Bence ne olursa olsun çok büyük emek var.Olur öyle hatalar.0 Hata diye birşey yok.Elbette ki eksiklikler olacak.Emeğine sağlık.

Summit
06.Eylül.2006, 18:16
Tek kelimeyle harikasınız...

marcus
06.Eylül.2006, 18:28
ufak tefek hatalara ragmen guzel olmus yamaların devamını dılerım :icon_razz:

onursen_59
06.Eylül.2006, 18:55
şu 08 için bombayı gerçekten çok merak ettim :D:D

King_91
06.Eylül.2006, 19:42
Firefox o dosyayı amaya çalışıyor. Geçen bana da oldu Face Pack indirirken.
Explorer kullanarak indir.

saol oldu indirdim.yama harika olmus bu kadar aceleye ragmen tebrikler tesekkurler

marcus
06.Eylül.2006, 19:43
bende merak ettım sımdı :icon_biggrin: bu arada fm08 tam olarak ne zaman cıkıo?

yıldo_23
06.Eylül.2006, 19:50
arkadaşlar elinize gözünüze sağlık.bu kadar güzel bi çalışmanın tabiki ufak tefek hataları olacak.onlarda pek önemli değil zaten.biz hallederiz onları.tekrar teşekkürler.çok iyi bi çalışma olmuş.tebrik ederim.herkese bol fm günler.iyi oyunlar.

Hugo
26 aralıkta galiba..

E R E N
yahu ben yamayı kuramıyorum.v2 yi de kuramamıştım..C ye taşımamı tavsiye etmişti oyunu bir arkadaş.Normal de D ye yüklemiştim..Taşıdım şu anda C:/Program Files/Sports Interactive klasöründe oyun.

Yamayı da belgelerimdeki db klasörünün içine çıkarıyorum.Yeni oyun yapıyorum olmuyor..:(

yama da burda;
C:\Documents and Settings\Owner\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2007\db

GeNç KaRTaL
06.Eylül.2006, 21:45
Dosyayı indiremiyorum.İnternet Explorer kullanıcı giriş paneli açılmıyor.Opera'da kullanıcı giriş paneli açılıyor ama tam download edecekken o saçma sapan yazılar çıkıyor.Acaba dosyanın rapid linki olan var mı?

Hugo
06.Eylül.2006, 21:47
Ben bulacağım sana linki Şemsi bekle..
Buldum :D buyur ;;)
http://www.turksportal.net/dosya/fm/28682/indir/

GeNç KaRTaL
06.Eylül.2006, 21:59
Böylede olmuyor Ertuğrul.Giriş ekranı bir türlü yüklenemiyor.Ancak rapid linki bulunursa olur.:(

LaigLeNoiR
06.Eylül.2006, 21:59
yahu ben yamayı kuramıyorum.v2 yi de kuramamıştım..C ye taşımamı tavsiye etmişti oyunu bir arkadaş.Normal de D ye yüklemiştim..Taşıdım şu anda C:/Program Files/Sports Interactive klasöründe oyun.

Yamayı da belgelerimdeki db klasörünün içine çıkarıyorum.Yeni oyun yapıyorum olmuyor..:(

yama da burda;
C:\Documents and Settings\Owner\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2007\db

DB'nin içinde, 7.01 varsa mesela ELHADJİ V3'ün içindekilerin hepsini kopyala, 7.01'in içine yapıştr.Çıkan soruya evet de.Daha sonra oyuna gir ve 7.01'den açmayı dene bu sefer yamayı oynayacaksın.

Hugo
06.Eylül.2006, 22:10
Böylede olmuyor Ertuğrul.Giriş ekranı bir türlü yüklenemiyor.Ancak rapid linki bulunursa olur.:(

Bulacam o linki de bulacam öbürlerini de. Bütün linkleri bulacam işte :D
Bekle.. Yaklaşık 20 dk ya kadar bulurum ben onu ;;)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
veeeee Buldum :D
Kalıntılarla uğraştık biraz :p
işte rapid linkii ;;)
http://rapidshare.com/files/54000189/Elhadji_Yeni_Sezon.rar.html

MeMo
06.Eylül.2006, 22:51
Bende upload ediyordum kalsın o zaman :D

Ralph
06.Eylül.2006, 23:18
Bende de Firefox da olmuyordu ama explorer le indirdim.

Hugo
06.Eylül.2006, 23:27
keşke kendi düzenlemelerimle upload etseydim. direk rarlıyı ettim. olsun :D

EL-Hadji
06.Eylül.2006, 23:40
keşke kendi düzenlemelerimle upload etseydim. direk rarlıyı ettim. olsun :D

Kendi duzenlemelerinizle upload etmeniz için önce benden izin almanız lazım. Bana sormadan hiç bir şekilde datayı değiştirip bu sitede ya da başka bir sitede yayınlayamazsınız.

Hugo
06.Eylül.2006, 23:43
http://rapidshare.com/files/54000189...Sezon.rar.html

bir daha koyayım linki.. ilk mesajdakinin aynısıdır ;;)

GeNç KaRTaL
07.Eylül.2006, 00:03
Ertuğrul çok sağol.

marcus
07.Eylül.2006, 01:46
belgelerimdeki fm ye atmayı dene o zaman calısır bıde fm 08 26 aralıkta cıkıomus (hugo saol) neden bu sene o kadar gec cıkıo o ozel bı durum mu var?

GeNç KaRTaL
07.Eylül.2006, 02:24
Bir kaç büyük hatayı kendime göre düzelttim.Genel olarak iyi bir yama.Bir şey takıldı aklıma.Türkiye'deki yabancı kuralı 6+1 yapılamıyor mu?

Ralph
07.Eylül.2006, 02:39
Hayır onu ben de denedim ama olmuyor.6+1 değil 7 bile olmuyor sanırım...:(

Emurafu
07.Eylül.2006, 04:26
Burak abi ellerine saglık yamayı inceledim baya hata var insallah bir dahaki yamada düzelir.......

Bu oyuncular yanlıs takımda....

Hakkı hocaoglu
erkan ferin
ilker erbay
zafer sakar

Bazı türklerin mevkiside yanlış..

Barış özbek(Keske onları biraz düzeltseydin)
Serkan calik(Cok süratli olması lazım)
Aydın tuna
Senol demirci

İnsallah bir dahaki yamada düzelir suanda senin yaman ile kariyere basladım.....

GeNç KaRTaL
07.Eylül.2006, 04:29
Başka bir yama çıkmayacakmış Emrah abi.

halil85
07.Eylül.2006, 04:33
Öncelikle ellerine sağlık (Burak&Murat) Çok güzel bir çalışma olmuş yama yapmak gerçekten zordur, çok vakit harcayarak yapılan bir iştir , özveri ister. Sizler en güzel şekilde hazırlamışsınız.Bizlere şimdiden 07/08 güncellenmiş kadrolarla oynama fırsatı oldu Teşekkürler

Bir kaç büyük hatayı kendime göre düzelttim.Genel olarak iyi bir yama.Bir şey takıldı aklıma.Türkiye'deki yabancı kuralı 6+1 yapılamıyor mu?

Editörde malesef bazı şeyler düzeltilmiyor, 6+1 kuralıda yapılamıyor

eglocc
07.Eylül.2006, 08:29
Benim gözüme bir şey çarptı... Premier Leagueden bahsediyorum:

Jeremie Aliadiere Arsenal'de:D Boro'da olması lazımdı...

Juan Pablo Angel Aston Villa'da New York Red Bull'da bu oyuncu:D

Mark Delaney futbolu bıraktı diye biliyorum:) Ama Aston Villa'da

Leighton Baines Wigan'da ama Everton'a transfer oldu...

Mark Gonzalez Real Betis'te olması gerekirken Liverpool'da kalmış...

Trevor Sinclair Man City'de değil... Hangi takımda bilmiyorum :(

Man Utd'de Anderson yok:) Beni en çok şaşırtan bu oldu:)

Gareth Southgate oyuncu listesinde var bu olmayabilirdi...

Antoine Sibierski Wigan'da olması gerekirken Newcastle'da...

Scott Parker artık West Ham'da ama hala Newcastle'da gözüküyor...

Glen Johnson artık tamamen Portsmouth'da oynuyor ama oyunda kiralık...

Steve Sidwell Reading'te fakat gerçekte Chelsea'ye transfer oldu...

Gareth Bale Tottenham'da olması gerekiyor ama yok...

David Unsworth Wigan'da oysa gerçekte değil...

Bu hataları buldum... Bunu kötü yaptın demek için söylemiyorum ama bilmek istersin diye düşündüm lütfen yanlış anlama yine de güzel bir patch olmuş...

GeNç KaRTaL
07.Eylül.2006, 08:37
eglocc dediklerinden bazılarını yanlış görmüşsün.Anderson ve Bale yanlış mesela.Biri Manu'da biriside Spurs'te.

EL-Hadji
07.Eylül.2006, 08:58
Burak abi ellerine saglık yamayı inceledim baya hata var insallah bir dahaki yamada düzelir.......

Bu oyuncular yanlıs takımda....

Hakkı hocaoglu
erkan ferin
ilker erbay
zafer sakar
.....

Arkadaslar lutfen iyi arastiralim. Hakki hocaoglu Samsunspor" a transfer olmustur. Yamamizda da kendisi samsunspor" da dir. Hakkiyi kocaelisporda zannedebilirsin. Ama benim Kocaelispor camiasinin icinden biri oldugumu unutmussun. Orada birsey olsa ilk benim haberim olur. Boyle bir hata yapmayacagimi bilmelisin.

Biri de Anderson MAN utd de degil demis gercekte de yamamiz da da Anderson Manu dadir. Iyi arastirin sonra elestirin.

eglocc
07.Eylül.2006, 09:06
Arkadaslar lutfen iyi arastiralim. Hakki hocaoglu Samsunspor" a transfer olmustur. Yamamizda da kendisi samsunspor" da dir. Hakkiyi kocaelisporda zannedebilirsin. Ama benim Kocaelispor camiasinin icinden biri oldugumu unutmussun. Orada birsey olsa ilk benim haberim olur. Boyle bir hata yapmayacagimi bilmelisin.

Biri de Anderson MAN utd de degil demis gercekte de yamamiz da da Anderson Manu dadir. Iyi arastirin sonra elestirin.

Afedersin o zaman iyice bakmaya çalıştım ama Anderson'u görmemişimim Bale'yi de görmemişim... Anderson'u ManU'ya göndermeme gibi bir hata yapmazsın zaten çok konuşulan bir transferdi... Yeterince iyi araştırmaya çalıştım... Hataları bilmen açısından söylüyorum... Yoksa bir art niyetim yok... Bunu bilmeni isterim... Bu arada yamaları fm 2008 için de çıkartacak mısın?

Hugo
07.Eylül.2006, 17:15
Anderson yedek takımda oluyor. Bale'de sanıyorum 18 Yaş Altı kadrosunda.

Fıratcan Alçınkaya
07.Eylül.2006, 17:31
Evet bende kendi yaptım uptademi Anderson felan yedek takımdalar hep... Bakın ordadır...

Aşk-ı Şehir
07.Eylül.2006, 19:44
Çok sağol Burak abi eline, koluna, yüreğine, klavyene sağlık...

Oghuse
07.Eylül.2006, 21:03
Shabani Nonda'da Blackburn'de kiralık unutulmuş.
Eduardo Barcelona'da görünüyor ancak gerçekte Arsenal'e transfer oldu.
Düzeltme update olacaksa bunlarda eklenebilir..

Bursaspor
07.Eylül.2006, 22:33
Arkadaşlar hep birlikte gördüğümüz bütün eksikleri yazarsak güzel bir düzeltme paketi yapabiliriz.

LaigLeNoiR
07.Eylül.2006, 23:17
Kendi duzenlemelerinizle upload etmeniz için önce benden izin almanız lazım. Bana sormadan hiç bir şekilde datayı değiştirip bu sitede ya da başka bir sitede yayınlayamazsınız.

Aynen öyle...

Bu mesajları yeniden hatırlatmak istedim.

Hugo
07.Eylül.2006, 23:21
Aslında yazılması iyi oluyor benim açımdan. Düzeltip oynuyorum.

KaF KeF
08.Eylül.2006, 00:50
elinize sağlık...

tosunpasa
08.Eylül.2006, 03:09
Elinize, emeğinize sağlık...

EL-Hadji
08.Eylül.2006, 04:38
Shabani Nonda'da Blackburn'de kiralık unutulmuş.
Eduardo Barcelona'da görünüyor ancak gerçekte Arsenal'e transfer oldu.
Düzeltme update olacaksa bunlarda eklenebilir..

Iyi bak bakalim Nonda nerede_?

kazma
08.Eylül.2006, 05:27
ya arklar 7.0.0a oluomu bu

eglocc
08.Eylül.2006, 05:38
Hayır olmuyor...

RoNNiE91
08.Eylül.2006, 16:26
Ellerinize,klavyenize sağlık.Çok teşekkür ederim.

Sir FRD
08.Eylül.2006, 18:42
çok sağolun bu güncellemeler oyuna ayrı bi zevk katıyo

KorcanK
08.Eylül.2006, 19:51
guzel bi patch ama başka patchle kariyerim war :(

YusufT
08.Eylül.2006, 20:24
gicik oldum yau, bir türlü indemiyorum

Oghuse
08.Eylül.2006, 21:13
Iyi bak bakalim Nonda nerede_?

Yazdığım anlaşılmadı sanırım Nonda Galatasaray'da ancak kiralık olarak Blackburn'de.

uAcuneytsimsek
08.Eylül.2006, 22:22
ellerine sağlık abi çok gzel bir yama olmuş çok sağol

Ilhan
08.Eylül.2006, 23:52
Yazdığım anlaşılmadı sanırım Nonda Galatasaray'da ancak kiralık olarak Blackburn'de.

Eğer gerçekten öyle ise editörü açıp Blackburn'deki kiralık durumunu ortadan kaldırın.

Arkadaşlar transferlerdeki eksiklikleri buraya yazın ama yeni yama beklemeyin, kendiniz update edin ve oynayın.

BeeTLeJuiCe
09.Eylül.2006, 01:10

bende direkt olarak gs de cıkıyor nonda. Zor yada karışık bişey değil. Editör den kendin duzeltebilirsin aslında.

bulduğumuz eksik transferleri bu başlığa yazmamıza lüzum varmı?
bi kaç tane önemsiz sayılabilecek eksik gördüm de. aslında baya varda hiç gereği yok kaçımız portekizde küçük takımları alıyoruzki oynamak için.

Sir FRD
09.Eylül.2006, 03:26
bir türlü indiremedim bana biri indirmem için upload edebilirmi

TürkuAz
09.Eylül.2006, 03:27
2 veya 3 sayfa geride "rapidshare" linki var. Oradan indirebilirsin.

EL-Hadji
09.Eylül.2006, 03:28
Eğer gerçekten öyle ise editörü açıp Blackburn'deki kiralık durumunu ortadan kaldırın.

Arkadaşlar transferlerdeki eksiklikleri buraya yazın ama yeni yama beklemeyin, kendiniz update edin ve oynayın.

Ilhancim haklisin. Yalniz Nonda Direk Galatasarayda oyunda arkadasimiz en bastaki vesiyonu yuklemistir.

Sir FRD
09.Eylül.2006, 03:28
2 veya 3 sayfa geride "rapidshare" linki var. Oradan indirebilirsin.
teşekkür ederim

Ugurcan_67
09.Eylül.2006, 05:17
Teşekkürler Elhadji emeğine sağlık :)

mustinimo
10.Eylül.2006, 10:03
teşekkürler. eline sağlık

deniz.91
10.Eylül.2006, 23:35
Yamada emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.Bazı hatalar var ama onlarıda kendim düzenledim.İtiraz eden arkadaşlarda burada yazacaklarına kendileri düzeltse sorun kalmaz

extensor
10.Eylül.2006, 23:53
burada yazmaktakı amaç emeğe saygısızlık değil herkezin eksikleri paylaşıp düzeltilmesi hem benim bilgisayarda 256 ram var 512 ram den aşağı olan makinalarda editöre girmiyor :D onun için değiştiremiyorum keşke herkes 1-2 hafta daha sabretseydi. bence güzel bir yama ancak el hadji özellikle ligA yı çok iyi bilir ve büyük takımlarla fazla uğraşmamış herhalde benim şaşırdığım kasımpaşada forvet aly cisse yok :D ve dlc collybaliy dr dc dmc mc yapılmış neyse daha tam irdelemedim tam anlamıyla bakıp tekrar yazacağım yanlışları herkez editörden düzeltip girebilsin diye ama el hadji ye tebriklerimi sunuyorum müthiş bir adam kendisi :D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
ewet benim bulduğum hatalar bir çoğu allahın belası yabancı kuralından kaynaklanıyor
tayfun türkmen ankarasporda olacak ankaragücü olmuş
özer hurmacıgalatasarayın malı 1 sene ankarasporda kiralık
riberio rizede oynuyor kiralık gösterilmiş
ufukhan bayraktar trabzona geri çağrıldı kiralıktı
serkan çalığın kafa topu sürekli 17 çıkıyor boyu 167 cm bitiricilikte ona yakın çıkıyor berbat bi bitiriciliğe sahip aly cisse kasımpaşanın oyuncusu oyunda çıkmıyor
iglessias kaybolmuş
eder ceccon kaybolmuş

hatalar olur neyse yeni bir oyun yeni heyecan lincoln key player olmalıydı rotation yapılmış feldkampp in öözellikleri berbat bunlarıda ekleyeyim keşke bir kaç hafta beklenseydi daha iyi olurdu
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
ewet benim bulduğum hatalar bir çoğu allahın belası yabancı kuralından kaynaklanıyor
tayfun türkmen ankarasporda olacak ankaragücü olmuş
özer hurmacıgalatasarayın malı 1 sene ankarasporda kiralık
riberio rizede oynuyor kiralık gösterilmiş
ufukhan bayraktar trabzona geri çağrıldı kiralıktı
serkan çalığın kafa topu sürekli 17 çıkıyor boyu 167 cm bitiricilikte ona yakın çıkıyor berbat bi bitiriciliğe sahip aly cisse kasımpaşanın oyuncusu oyunda çıkmıyor
iglessias kaybolmuş
eder ceccon kaybolmuş

hatalar olur neyse yeni bir oyun yeni heyecan lincoln key player olmalıydı rotation yapılmış feldkampp in öözellikleri berbat bunlarıda ekleyeyim keşke bir kaç hafta beklenseydi daha iyi olurdu

Sheriff
11.Eylül.2006, 21:19
Burakcığım teşekkürler.. Henüz indirebilme fırsatı buldum. Eminim yine süper bir çalışmadır..

fatih akin
11.Eylül.2006, 22:56
Burak abi ellerine saglik artik 2008 i de sabirsizlikla bekliyoruz

neuro
12.Eylül.2006, 08:01
ben çalıştıramadım nasıl çalıştırıcam anlatırmısınız.

7.2 mi istiyor yoksa?

Sheriff
12.Eylül.2006, 08:40
ben çalıştıramadım nasıl çalıştırıcam anlatırmısınız.

7.2 mi istiyor yoksa?
Rarın içinden çıkan dosyayı Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2007\db in içine at yeni oyun başlatırken ordan seç çalışır..

Onur123
12.Eylül.2006, 17:28
arkadaşlar bu paket save oyunların çalışmaması gibi bir sorun çıkarıyor mu biliyor musunuz?

demirhanmurat38
12.Eylül.2006, 19:22
arkadaşlar bu paket save oyunların çalışmaması gibi bir sorun çıkarıyor mu biliyor musunuz?

ben indirdim datayı ancak bole bi sorunla karsılasmadım

Sheriff
13.Eylül.2006, 05:49
Hayır öyle bir sorun çıkarmaz..

sivaslizoro
13.Eylül.2006, 17:50
ya arkadaşlar nereye atcaz bu klasörü ben db nin içinede attım koyala yapıştırla yerini buldu ve hepsinede evet dedim ama oyun başlamıyo bi yardım ya :D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
hani 5 yıldız vermişiniz konuya ama yardım yokmu banaaaa....

nekop
14.Eylül.2006, 05:52
Tüm emeği geçenlerin eline sağlık gerçekten çok güzel bir yama olmuş yine... :)

LaigLeNoiR
14.Eylül.2006, 05:54
ya arkadaşlar nereye atcaz bu klasörü ben db nin içinede attım koyala yapıştırla yerini buldu ve hepsinede evet dedim ama oyun başlamıyo bi yardım ya :D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
hani 5 yıldız vermişiniz konuya ama yardım yokmu banaaaa....

Ne gibi bir yardıma ihtiyacın var ?

Nasıl oyun başlamıyor yani ?

EL-Hadji
14.Eylül.2006, 08:11
Tüm emeği geçenlerin eline sağlık gerçekten çok güzel bir yama olmuş yine... :)

Eyvellah Serhat iyi oyunlar kardeşim.

sananes
15.Eylül.2006, 01:13
öncelikle cok guzel olmus saolun bise sorcam turkiyedeki yabancı sınırı bu deiştirmede 6mı 6+1 mi fenerbahceyi secince 7 yabancımız oluyo birini gondermek zorundamıyız

sivaslizoro
15.Eylül.2006, 03:08
Ne gibi bir yardıma ihtiyacın var ?

Nasıl oyun başlamıyor yani ?

tmm kardeşler sorun halloldu :D:D:D

LaigLeNoiR
15.Eylül.2006, 04:07
öncelikle cok guzel olmus saolun bise sorcam turkiyedeki yabancı sınırı bu deiştirmede 6mı 6+1 mi fenerbahceyi secince 7 yabancımız oluyo birini gondermek zorundamıyız

Malesef yabancı sayısında bir değiştirme yapamadık.Bununla ilgili editörde hiçbir olanak yok.

O yüzden 6 yabancı kuralı geçerli.Malesef 1 yabancıyı göndereceksin.

tacho
15.Eylül.2006, 23:12
bunu yapmak için edidoturun 7.0.2 olmasımı lazım

canavar20
16.Eylül.2006, 00:26
bunu yapmak için edidoturun 7.0.2 olmasımı lazım

Öylede olmaz. :uzgun:

kaan1307kaan
16.Eylül.2006, 05:19
yaaaa abler bna abi yardim ederseniz sevinirim dosyayi nereye atacami biliyom ama nsl kuracami bilmiyom ltfn yrdm
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
yaaaa bu veritabani gucellemelri nsl kuruluyo nerye atiliyo ve oyun icinden nsl yapiliyo

Knightmare
17.Eylül.2006, 02:16
Eline, koluna, yüreğine sağlık yine süper çalışma olmuş. şimdi indiriyorum ve sabırsızlanıyorum higuain'li beşiktaşla oyuna başlamaya :D

EL-Hadji
17.Eylül.2006, 21:09
İyi Günler;

Sevgili FM sever arkadaşlarım. Elhadji Update Yeni Sezon'un 2. versiyonunun linkini buraya ekliyorum. Avrupa' da bir çok transfer değişikliği eklendi. Türkiye Ligleri ile ilgili ufak tefek değişiklikler yapıldı. Avrupa ağırlıklı oldu. Yoğun istek dolayısıyla erken çıkarmıştık böylece ufak tefek hataları da giderdik. Özellikle büyük takımlarla ilgili.

http://www.turksportal.net/dosya/fm/28682/bilgi/

asatilla
18.Eylül.2006, 00:17
İyi Günler;

Sevgili FM sever arkadaşlarım. Elhadji Update Yeni Sezon'un 2. versiyonunun linkini buraya ekliyorum. Avrupa' da bir çok transfer değişikliği eklendi. Türkiye Ligleri ile ilgili ufak tefek değişiklikler yapıldı. Avrupa ağırlıklı oldu. Yoğun istek dolayısıyla erken çıkarmıştık böylece ufak tefek hataları da giderdik. Özellikle büyük takımlarla ilgili.

http://www.turksportal.net/dosya/fm/28682/bilgi/

Elinize sağlık.

TürkuAz
18.Eylül.2006, 00:18
Çok teşekkürler Burak abi. :)

BeeTLeJuiCe
20.Eylül.2006, 06:40
Fm Ligleri Datası ile Yeni SezonV2 arasındaki baya fark var mı?

Leoucwhsua
20.Eylül.2006, 18:36
Yeni sezon V3 siteden inmiyor.Basla bir link yokmu.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
firefox ta abuk subuk yazilar cikiyor.explorerdada yonlendirmiyor.Onceki sayfalarda arkadaslar upload etmis ama o galiba sonuncusu degil.Buna bi cozum bulabilirmisiniz

canavar20
21.Eylül.2006, 01:37
İşte şimdi oldu. Sağol.

Leoucwhsua
21.Eylül.2006, 01:46
biri rapidshare yada baska bir link versin.

EL-Hadji
21.Eylül.2006, 02:25
Siteden indiremeyenler için
http://rapidshare.com/files/57025663/Turksportal_Fm_Ligleri_Datasi.rar

Yalnız bu dosyayı indirtikten sonra ismini Elhadji Yeni Sezon v2 olarak değiştiriniz.

Leoucwhsua
21.Eylül.2006, 02:43
XML adinida degistircekmiyiz.Neyse bakar degistiririm.Saol ugrastirdik.emeginize saglik

Hugo
22.Eylül.2006, 18:30
Yok sadece dosya adını değiştirmek yeterli sanırım..

semih88
22.Eylül.2006, 22:37
saol süper bi paylaşım

xuq
25.Eylül.2006, 01:40
arkadaslar ben elhadji dosyasını sizin sölediginiz yere attım FM2007_702 güncellestirmeyide yaptım ama oyunu actıgımda üst kısımda veritabanında 700 ve 702 yazıor ama Elhadjı cıkmıor.saatlerce ugrastım.yeni oyun actyıgımdada 700ü otomatik olarak kullanıor.702iyide kullanmama izin vermior bi yardımcı olursanız.tsk ederim:mad:
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
ayrıca elhadjı ellerine saglık kardes güncellestirmeyi kuramasamda iyi bir is basarmıssın.:0:

Leoucwhsua
25.Eylül.2006, 05:28
Dosya ismi ile icindeki XML dosyasinin adi ayni olmali.Onlari ayni yap cikar

xuq
25.Eylül.2006, 05:48
ins. saol kardes cvp yazdıgın icin:0:

krapinovic
25.Eylül.2006, 06:04
yeni fırsatım oldu, indirdim, çok beğendim...
emeği geçen herkesi alkışlıyorum...(ı)

xuq
25.Eylül.2006, 06:40
yok kardes gene olmadı bu kafayı sıyırcam en sonunda

yeni oyunu ac diorum üstte türksportal v 2.0& FMversiyon 7.0 yazıor degisen hic bir sey yok:mad::0:

EL-Hadji
25.Eylül.2006, 07:44
yok kardes gene olmadı bu kafayı sıyırcam en sonunda

yeni oyunu ac diorum üstte türksportal v 2.0& FMversiyon 7.0 yazıor degisen hic bir sey yok:mad::0:

Senin fm versiyonunda sıkıntı var. Öncelikle onun 7.02 olması lazım

xuq
25.Eylül.2006, 07:45
7.02 nasıl olcak peki:0:

Senin fm versiyonunda sıkıntı var. Öncelikle onun 7.02 olması lazım
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

7.02 indirdim yüklüorum ama sonrada cd istiyor.gidip bu vakitten sonrada orjinal cd alınmaz ben en iisi 2008i bekliyim:(:mad::0:
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

7.02 indirdim yüklüorum ama sonrada cd istiyor.gidip bu vakitten sonrada orjinal cd alınmaz ben en iisi 2008i bekliyim:(:mad::0:

elhadji yardımların icin cok tskler kardes.
ayrıca yanlıs anlama ama dosya paylasımı yaparken kulanlanmak icin neler gerekli onlarıda yazarsan hem sana bosu bosuna msj atmayız hemde biz bosa ugrasmayız.bu forumda puanlama war mı bilmiyorum ama sana 10 üzerinden 10 kardes helal olsun ugrasmıssın.emegin icin tekrardan tskler:0:
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
***** lasımmıs bunun icinde bu kdr ugrascagımı bilsem hic ugrasmazdım bastan :0:
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
3 gün bosu bosuna ugrasmısım :0::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::m ad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

YusufT
25.Eylül.2006, 13:56
Bunu hazirlayan herkesin emegine saglik, ufak ufak hatalar olsada. Sagolun var olun

xuq
26.Eylül.2006, 01:46
kardes sonunda kurdum guncellemeyi hak'katen cok gusel olmus

LaigLeNoiR
26.Eylül.2006, 02:45
kardes sonunda kurdum guncellemeyi hak'katen cok gusel olmus

Senden teşekkür almak biraz zor oldu galiba :)

Oyunu yüklemene sevindim.İyi oyunlar.

xuq
26.Eylül.2006, 02:53
Senden teşekkür almak biraz zor oldu galiba :)

Oyunu yüklemene sevindim.İyi oyunlar.

hocam kafaya taktım illa dedim yapıcam bunu ınat ettim cigerlerim acıor sigara üstüne sigara yakmaktan.

size bir cok kez tsk ettim hocam msjların hepsinde tsk wardır:0:

LaigLeNoiR
26.Eylül.2006, 03:14
Takılıyorum yahu tşk etmediniz diye :)

Olur mu öyle şey...

Yeniden iyi oyunlar.Ufak tefek hatalarda vardır, yok değildir ;)

xuq
26.Eylül.2006, 03:28
ben sadece gsla oynadıgım ıcın cok hosuma gıttı guncelleme.
transfer yapmaya bıle gerek kalmamıs.süper olmus:0:

semih88
27.Eylül.2006, 06:51
ya herşe iyi güzel de bjk nin bütçe çok az olmuşl :( mehmet topuz gökhan ünal felan alamıooom :)

EL-Hadji
27.Eylül.2006, 07:40
ya herşe iyi güzel de bjk nin bütçe çok az olmuşl :( mehmet topuz gökhan ünal felan alamıooom :)

Ne kadar gercekci degil mi gercekte de BJK alamiyor zten:)

Melekovic
27.Eylül.2006, 19:42
Çok güzel bir eklenti olmuş.Emekleriniz için çok teşekkürler.

extensor
28.Eylül.2006, 05:49

alma zaten nereye alacaksin ben olsam göndermeye bakardım 28 kişilik kadro birileri senden önce ne bulduysa aldılar

RoNNiE91
29.Eylül.2006, 04:47
[B]Bir sorun buldum da onu söylemek istiyordum.Kayseri'nin stadı fikstürde ve maçlarda gözükmüyor.İşte ss;

http://img265.imageshack.us/img265/3084/stadkayserigq0.jpg

http://img214.imageshack.us/img214/874/stad2cl0.jpg

ShevAnil
29.Eylül.2006, 07:39
Arkada;lar Benim Versiyonum 7.0..
Elhadji v3 ü indirdim ve Belgelerim/Sports Int../FM2007/db içine Attım... Ancak ;
Yeni Oyun Kurarken Versiyon Sormuyor ve Direk 7.0 Dan Başlıyor..
Lütfen Yardımcı Olurmsunuz. Nedeni Nedir?

LaigLeNoiR
29.Eylül.2006, 07:49
7.01 ve 7.02 indirmeniz gerekiyor.

Yama 7.02 üzerine hazırlanmıştır.

ShevAnil
29.Eylül.2006, 08:00
7.01 ve 7.02 indirmeniz gerekiyor.

Yama 7.02 üzerine hazırlanmıştır.

Teşekkür Ederim Şimdi 7.01 ve 7.02 yi Indirme Linkini Bulayım
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Versiyon 7.02 yi Şuanda Indiriyorum..
7.01 ' ide Indirip Bulmam Şartmı yoksa 7.02 yetiyormu?

LaigLeNoiR
29.Eylül.2006, 08:35
7.02 yetiyor ama...

7.02'nin de çalışması için 7.01 gerekiyormuydu tam emin değilim.

ShevAnil
29.Eylül.2006, 09:05
7.02 yetiyor ama...

7.02'nin de çalışması için 7.01 gerekiyormuydu tam emin değilim.

Eger Ben Yanlış Yapmıyorsam Şuanda 7.02 de Seçme Fln yok Direk qene 7.0 açıyor..
7.01 indirebiliceim bir yer arıyorum Henüz Bulamadım Umarım Bulurum

LaigLeNoiR
29.Eylül.2006, 09:26
O konuda yardımcı olamayaacağım, 7.01 bilmiyorum nereden iner.

ShevAnil
29.Eylül.2006, 10:29
7.01 / 7.02 / El Hadji v3 dahil Herşeyi Yüklememe ve yerlerine atmama Ragmen
Oyun Hala 7.0.. Direk 7.0 Açıyor Sorun Bendemi?

LaigLeNoiR
29.Eylül.2006, 11:11
yardımcı olacağım.

Ilhan
29.Eylül.2006, 16:37
7.01 / 7.02 / El Hadji v3 dahil Herşeyi Yüklememe ve yerlerine atmama Ragmen
Oyun Hala 7.0.. Direk 7.0 Açıyor Sorun Bendemi?

Sorununuz korsan oyun.

LaigLeNoiR
30.Eylül.2006, 00:52
Tamam İlhan, Shevanil'ın sorununu hallettim ben.

krapinovic
30.Eylül.2006, 12:14
yeni transferler takımlara eklenmiş,mevcut oyuncular üzerinde düzenlemeler yapılmış ama sanki bu adamlar bizim takımlara göre bir boy büyük gelmiş gibi...

hepsi aklıma gelmedi ama, mesela;
Roman Kratocvil Denizlispor'dan, Uğur Yıldırım ve Zurita Gaziantepspor'dan, Mehmet Yıldız Sivasspor'dan, Lincoln Galatasaray'dan daha büyük bir kulübe gitmek istiyor...vs...

bu oyuncuların (en azından daha ilk sezondan) gitmek istememeleri daha gerçekçi olmaz mı?... bunun için oyuncunun "reputation"u kulübün ortalamasına getirilse veya "hırs"ı biraz düşürülse daha iyi olmaz mı?...

EL-Hadji
30.Eylül.2006, 22:07
yeni transferler takımlara eklenmiş,mevcut oyuncular üzerinde düzenlemeler yapılmış ama sanki bu adamlar bizim takımlara göre bir boy büyük gelmiş gibi...

hepsi aklıma gelmedi ama, mesela;
Roman Kratocvil Denizlispor'dan, Uğur Yıldırım ve Zurita Gaziantepspor'dan, Mehmet Yıldız Sivasspor'dan, Lincoln Galatasaray'dan daha büyük bir kulübe gitmek istiyor...vs...

bu oyuncuların (en azından daha ilk sezondan) gitmek istememeleri daha gerçekçi olmaz mı?... bunun için oyuncunun "reputation"u kulübün ortalamasına getirilse veya "hırs"ı biraz düşürülse daha iyi olmaz mı?...

Sevgili Alpaslan yorumların için öncelikle teşekkür ederim. Eleştirine gelince bu belirttiğin oyuncuların ca ve pa' larına hiç dokunmadım. Lincoln' ün özelliklerini ellemedim. Uğur' un durumunu bilyorsun AMR sini artırıp ST' sini biraz düzelttim. Bir de driblingini artırdım. Krotochvil ve zzurita' ya dokunmadım bile.

Yeni oyuna bakalım bu oyuncular gtmek isterlerse Topuz' a yaptığm uygulamayı aynen yaparım. :)

krapinovic
01.Ekim.2006, 07:26
haklısın dostum, sorun zaten ca ve pa'larında değil bence...

özellikle yeni takımlarımız (oyundaki verilerine bakılırsa) gayet iyi transferler yapmışlar ve sorun da burdan çıkıyor... yeni katılan oyuncuların "reputation" değerleri, takımlarınkiyle orantısız kalıyor diye sanıyorum...

extensor
02.Ekim.2006, 15:46
haklısın dostum, sorun zaten ca ve pa'larında değil bence...

özellikle yeni takımlarımız (oyundaki verilerine bakılırsa) gayet iyi transferler yapmışlar ve sorun da burdan çıkıyor... yeni katılan oyuncuların "reputation" değerleri, takımlarınkiyle orantısız kalıyor diye sanıyorum...

aynen katılıyorum bir çok takımda takımından bir gömlek büyük yeni transferler var mesela

khalid sinouh kasımpaşa
gençlerbirliği oftaş Sterjovski
orteman istanbul büyükşehir belediye
uğur yıldırım ve de nigris gaziantep
herve thum bursaspor (geçen sene galatasaray alamamıştı)
roberto carlos fenerbahçe
lincoln galatasaray
nick carle gençlerbirliği

EL-Hadji
02.Ekim.2006, 20:12
aynen katılıyorum bir çok takımda takımından bir gömlek büyük yeni transferler var mesela

khalid sinouh kasımpaşa
gençlerbirliği oftaş Sterjovski
orteman istanbul büyükşehir belediye
uğur yıldırım ve de nigris gaziantep
herve thum bursaspor (geçen sene galatasaray alamamıştı)
roberto carlos fenerbahçe
lincoln galatasaray
nick carle gençlerbirliği

Sinan dediklerine katılıyorum Orteman hariç. Orteman' ı bir izleyelim öyle karar verelim. Tjikuzu ve Efe' yi hala kesemedi.

tenten1985
06.Ekim.2006, 19:49
Emin değilim ama benden kaynaklanabilir%50de hata verdi dosya
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Tamam Pardon Sorun BendeymİŞ Hallettİm.

byCaNBeRK
08.Ekim.2006, 03:36
ya ben 7.0.2yi de yukledim bunu da yukledim ama oyunu aciorum menejer fln ekliorum ama hicbir guncelleme yoq hala eski fm gibi neden

GebzeLi1907
08.Ekim.2006, 03:49
ya ben 7.0.2yi de yukledim bunu da yukledim ama oyunu aciorum menejer fln ekliorum ama hicbir guncelleme yoq hala eski fm gibi neden

yeni oyun açarken databese secimini doğru yapmaLısın kardeşim..

Onun dışında yapan emegi gecen arkdasLar gercekten bravo eLLerinize sağLık bu kadar emek harcamışsınız hata oLsa biLe (Ben memnunum) çok büyük aLkışı hakediyosunuz heLaL oLsun sizLere..

byCaNBeRK
08.Ekim.2006, 03:51
zaten seciorum...

Crazycat
31.Ekim.2006, 00:23
Nuri Şahin direkt dortmundda çıkıyor.Feyenerda kiralık verildi diye biliyorum.Pardon ilk yeni oyun açtığımda göremedim diye şimdi de öyle sandım kusura bakmayın feyenordtaymış.Yama için sağolun bu arada.

Bthn1905
10.Kasım.2006, 20:04
bir suru eksigi war Roytson Drenthe Baris Ozbek gibi

zemlinskis
05.Temmuz.2007, 22:09
ellerinize sağlık