PDA

View Full Version : Site'ye Giriş Yapamıyorum

Universal
06.Eylül.2006, 01:38
http://www.resim-yukle.com/viewer.php?id=396022hata.JPG

Karşıma çıkan "Internal Server Error" hatası nedeni ile sitede giriş yapamayıp eklediğiniz haberlere yorumlarda bulunamıyorum.

Bunun nedeni benden mi kaynaklanıyor? Yoksa sitede bir sorun mu var?

fenerbahce_1907
06.Eylül.2006, 01:41
Aynı hata bendede cıkıyor.Site geneli bir sorun heralde.

Varonil
06.Eylül.2006, 01:41
Bende bugün giremedim uzun bir süre..

Ahmet_77
06.Eylül.2006, 04:41
Sanırım DataBase'de veya Sunucularda sorun var.Düzelir ama. ;;)

tombul taho
06.Eylül.2006, 05:04
sitemizin sunucularında bugün bir problem oldu ancak siteye girememeniz gerekiyor bu durumda. Internal Server hatası almanız gerekmiyor. Şu anda sunucularımızdaki problem giderildi. Sorun olacağını zannetmiyorum.

Universal
06.Eylül.2006, 05:13
Çağrı aynı hatayı hala veriyor.

byunuss1
06.Eylül.2006, 05:19
aaa açılmış site :D:D

Universal
06.Eylül.2006, 05:22
Bende gene aynı hata...

uAsamet91
06.Eylül.2006, 07:08
Böyle bir hatayla karşılaşmadım ama girmiyordu siteye bendede

TürkuAz
06.Eylül.2006, 07:10
Uzun süre boyunca siteye giriş yapamadık bugün ?

tombul taho
06.Eylül.2006, 07:15
Uzun süre boyunca siteye giriş yapamadık bugün ?
Dediğim gibi arkadaşlar;
Amerika'daki sunucularımızdan kaynaklanan bir sorundan dolayı bugün hem siteye hem de forumumuza giriş yapamadınız. Fakat öyle sanıyorum şu andan itibaren sorun düzeldi ve sistemimize giriş yapabilirsiniz.

Batuhan, Internal Server hatasını bir tek sen alıyorsun sen de bir problem var ve anlayamadım neden olduğunu... Çünkü ben veritabanına hem giriş yapabiliyorum hem de dosya girebiliyorum. Yani herhangi bir sorun yok. Firefox yerine IE ile girmeyi dene bir de bakalım.

Memedov
06.Eylül.2006, 07:16
Ayni hatayi suan bende yasiyorum.

Universal
06.Eylül.2006, 07:19
Batuhan, Internal Server hatasını bir tek sen alıyorsun sen de bir problem var ve anlayamadım neden olduğunu... Çünkü ben veritabanına hem giriş yapabiliyorum hem de dosya girebiliyorum. Yani herhangi bir sorun yok. Firefox yerine IE ile girmeyi dene bir de bakalım.

Aynı hatayı İ.E 7'de de karşılaştım. Nickim'de Türkçe Karakter bir harf olduğundan dolayı olabilr mi? Bir dönem öyle bir hata ile karşılaşmıştım.

Aşk-ı Şehir
06.Eylül.2006, 07:20
Mehmet'te yaşadığına göre ondan değildir ;;)

Hugo
06.Eylül.2006, 22:56
Aynı hatayı İ.E 7'de de karşılaştım. Nickim'de Türkçe Karakter bir harf olduğundan dolayı olabilr mi? Bir dönem öyle bir hata ile karşılaşmıştım.

Evet olabilir. Bir ara bunu da konusu açılmıştı.
Mesela Şemsi de giremiyor ama ben girebiliyorum.. Türkçe karakterden olabilir..

Universal
07.Eylül.2006, 02:27
Evet olabilir. Bir ara bunu da konusu açılmıştı.
Mesela Şemsi de giremiyor ama ben girebiliyorum.. Türkçe karakterden olabilir..

Hayır artık olamaz. Çünkü Çağrı online olabiliyor.

GeNç KaRTaL
07.Eylül.2006, 02:47
Bendede kullanıcı giriş paneli yüklenmiyor İe'de.Opera'dada giriş yapamıyorum çünkü "ç" harfini "ö" olarak algılıyor.Siteden dosya falan indiremiyorum.

Vieri
12.Eylül.2006, 15:21
evet bu konuda sıkıntı mevcut Ajax nesnelerini bilgisayarınız Java problemi nedeniyle işlemiyor. IE veya Firefoxta bu sorun bulunmamakta. Java yüklü ve java içeriğine tamamen izin verilmiş (firewall veya virus programları tarafından engellenmemiş) bilgisayarlarda sorunsuzca çalışmakta şu an ki sistem.

Turksportal 2008 yeni sitesinde bu sıkıntıyı çözmek için kullanıcı girişlerini e-mail kullanarak yapmayı planladık ve kullanıcı girişinde Java kullanmayacağız.

Universal
12.Eylül.2006, 17:35
Mustafa abi kısaca sanırım şuan siteye bu şekilde girmem mevcut değil sanırım. Hazır değiştirirken birde "beni hatırla" seçeneği koyabilirmisiniz? Çünkü o olmadığı zaman her seferinde yeniden giriş yapmak gerekiyor.

Vieri
12.Eylül.2006, 19:02
evet bu eksikliğinde farkındayım. hatta üye aktivasyon problemleri ve giriş kolaylıklarıyla site üzerinden interaktik alanlarınızı güncelleyebileceğiniz bölümlerde olacak