PDA

View Full Version : pilot takım

a.arıcı-11
06.Eylül.2006, 16:50
oyuna fenerbahçeyle başladım klüpten pilot takım isteedim bi süre sonra istanbulsporla anlaştık buraya kadar herşey normal 2 sezon sonra takım 1. lige çıktı diye anlaşma sona erdirildi diye haber çıktı mazeret ise, iki takımda aynı ligde oynayacağından aradaki yarışı etkilememek için diğer liglerde hiç böyle bişey olmuyo athletico ile oynarken getafe benim pilot takımımdı ikimizde aynı ligdeydik neden böyle oldu acaba bi bilgisi olan?

VahdeTrabzon
06.Eylül.2006, 18:05
valla hiç görmedim böyle bişey ama takımı alırken böyle bi madde var mıydı?

Hugo
06.Eylül.2006, 21:46
Ben olduğu haberini duydum.
Ama ben de oynarken öyle birşey olmadı. TSL'de oluyor galiba sadece..

Fernando Gago
06.Eylül.2006, 21:56
Bu bendede oluyor ... oyun galiba pilot takımı sadece oyuncu gönderdiğin bir klüp olarak tanımlamamış ... yoksa oyuncularımızı Tsldeki başka bir takıma kiraya verirken Piot takımımız Tslde olunca vermememiz için hiç sebep yok

barahir
06.Eylül.2006, 23:19
oyuna fenerbahçeyle başladım klüpten pilot takım isteedim bi süre sonra istanbulsporla anlaştık buraya kadar herşey normal 2 sezon sonra takım 1. lige çıktı diye anlaşma sona erdirildi diye haber çıktı mazeret ise, iki takımda aynı ligde oynayacağından aradaki yarışı etkilememek için diğer liglerde hiç böyle bişey olmuyo athletico ile oynarken getafe benim pilot takımımdı ikimizde aynı ligdeydik neden böyle oldu acaba bi bilgisi olan?

Getafe ile olan sözleşmenin 2. sezonda iptal edilmesi lazım edilmedi mi?

olmayan nick
07.Eylül.2006, 00:31
gerçekte bi takımın pilot takımıyla aynı ligde bulunması yasak ondan olmuştur mesela bikaç hafta önce oftaş hakkında soruşturma da açılmıştı bu yüzden

King_91
07.Eylül.2006, 07:59
gerçekçiliği arttıran birşey bence cok guzel boyle birşeyin olması

demirhanmurat38
07.Eylül.2006, 21:49
bence gayet gercekci bi olay fm de sonucta temiz futboldan yana bole celişkili olaylara izin vermez