PDA

View Full Version : Knowledge sorunu

since1919
08.Eylül.2006, 17:59
Menajer profilindeki knowladge a yeni ülkeler nasıl ekleniyor.Eklenen ülkeler neye göre ekleniyor? Bu eklenen ülke sütunlar nasıl artıyor?

Fernando Gago
08.Eylül.2006, 18:07
Bunun belirli bi ölçüsü yok yani avrupada şampiyon oluyorsun almanyada hiç tanınmazken trinidad&tobagodan baya tanınıosun gibi :) ama bunu artırmak için başarı şart tabiki ülkeler kafasına göre geliyor onu takma

King_91
08.Eylül.2006, 19:34
kadrondaki degisik ulkelerden oyuncular da etkiliyor galiba ayrıca 2.memleket secersen de cubugun yarısı doluyo o ulkenin yada yardımcının falan tanıdıklarını sende yavas yavas tanıyon galiba

EL-Hadji
08.Eylül.2006, 20:06
Cok saçma bır uygulama bence ama 08 de bıraz degısecek gıbı

demirhanmurat38
09.Eylül.2006, 06:48
benim bildigim takımındaki scoutları ne kadar fazla ulkeye gonderirsen o kadar knowlegde in artio. Ben en fazla dunyada %72 fln gormustum

since1919
09.Eylül.2006, 15:32
benim bildigim takımındaki scoutları ne kadar fazla ulkeye gonderirsen o kadar knowlegde in artio. Ben en fazla dunyada %72 fln gormustum
Sanırım kulübün knowladge ını anladın. Ben menajer profilindeki sağ al sütunda bazen başka ülkeleri de tanıyabiliyorum bundan bahsetmiştim..

sivaslizoro
09.Eylül.2006, 20:08
scotlarınla ilgili galiba vede oyuncu aldığın ülkelerle ilgili ha bide pilot takımla :D

perpetua
10.Eylül.2006, 00:19
Knowledge = Bilgi

Bir ulkede ne kadar fazla calisirsan, veya oyuncularin ne kadar farkli ulkelerden gelirse, veya gozlemcilerin ne kadar farkli ulkelerde oyuncu izlerse, diger ulkelerdeki oyuncular hakkinda o kadar fazla bilgin olusuyor.