PDA

View Full Version : Poul Scholes Mucizesi

yorukefe
12.Eylül.2006, 08:48
Bir oyuncu düşünün pas yüzdesi mükemmel, heran skoru değiştirebilecek bir oyuncu. FM oyunun bence özel futbolcularının başında bu adam geliyor. Poul Scholes harikalar yaratıyor. 2003 ten manager oyunlarını azcok oynuyorum. Bircok denemelerim oldu, bu oyuncuyu editor yardımı ile takımıma aldım felan filan ama bende okadar iyi oynamadı :D Alex Fergusson bu adama ne diyor yada ne taktikle oynatıyorsa, nasıl bir antreman veriyosa bu adama artık. Man Utd rakibim oldugunda tutamadıgım tek oyuncu bu adam. Mac verileri cookk iyi olmayabilir fakat oyunu neticede izliyoruz dimi. İzledigimizle veriler alakasız olabiliyor. Man utd bu adam top bizde iken bircok topumuzu calıyor hemde carrik olmasına ragmen yanında topları o calacagına poul calıyor. Caldıgı hertopuda teklikeli bolgeye akyarmayı basarıyor. Solda Gigs olsun sagda ronaldo olsun gobekte ronney olsun bu adam tarafından resmen besleniyor. Goruntude bussuru top kapan poul schoules mac verilerine baktıgımızda aslında okdar top kapmamıs oluyor ama ben verileremi inanayım gordugumemi :D Oyuncunun fiziksel ozellikleri nerede ise yerlerde sürünüyo ama bu adam macta harikalar yaratıyor dediğim gibi FM 2007 nin özel futbolcularından ( torpilli ) biri Poul Scholes... Bu gözlemimi sizlerle paylaşmak istedim...

RaSenGan
12.Eylül.2006, 11:05
Poul Scholes kim ki ? Ben Paul Scholes'i tanıyorum.

Aykan19o3
12.Eylül.2006, 11:09
Ben Manchester'la oynadığımda Scholes çok göze çarpmıyordu ama takımda katkısı az değil :)

ChAoS
12.Eylül.2006, 11:10
Paul scholes her zaman özel bir oyuncudur . Bundan zaten kuşkumuz yok.

VahdeTrabzon
12.Eylül.2006, 16:17
Fmde ortasaha için süper bi oyuncu uzaktan şutları hele çok etkili

a.arıcı-11
12.Eylül.2006, 17:31
evet bana rakip olunca baya iyi oynuyo

infernal107
12.Eylül.2006, 18:35
Paul Scholes Bencede İyi Bi oyuncu ama fm de en iyi uzaktan şut bence freddy guarin

Fıratcan Alçınkaya
12.Eylül.2006, 19:20
Abi gerçektende Scholes seni epey bir sinirlendirmiş bu kadar uzun bir yazı yazmışsın bende uzun zamandır oynuyorum ama Scholes in senin abarttın kadar etkili olduğunu düşünmüyorum..

huseyin91
12.Eylül.2006, 23:43
valla bi kere denemiştim pek verim alamamıştım odur budur giremez benim takıma:D:D:D

yorukefe
13.Eylül.2006, 02:40
Adam macı izledigimde onlarca top kapıyo, onun kadar top kapanını görmedim daha sonra mac verilerine bakıyorum sanki gözle gördüğüm yalanmış gibi top kapma veriler 4-5 gibi. Mac verilerinde fazla top kapmamış ama oyunu izlerken kaptıgı toplar saymakla bitmez. Daha sonra bu adamı incelemeye aldım ve şu sonucu çıkardım. Bu adamın tarzında sadece totti var ona yakın, ilk göze çarpan özelliği ilk temas. İlk temas, teknik, pas vede denge bu 4 özellik totti vede bu adamda baya iyi harmanlanmış.

Summit
15.Eylül.2006, 01:32
Bence o kadar iyi değil...Yani bana karşı hep kötü oynuyo:p...

Revolution
15.Eylül.2006, 02:25
Poul Scholes kim ki ? Ben Paul Scholes'i tanıyorum.

Ben de.. :D Bence o kadar abartılacak bir oyuncu da değil..

Pirlo21
15.Eylül.2006, 12:29
Arkadaşın dediği gibi yüzdeli oynuyor ve adrese teslim oynuyor ve neden se o adres hep benim kalem oluyor..!!!

Ama modern futbolda yüzdeli ve isabetli şut derseniz iki adres var ; Pirlo , Lampard ..

Rodrigo Tello
15.Eylül.2006, 19:13
Ne zaman Manchester'la mac yapsam bana uzaktan ara sıra gol atardı.Bende sevmem..:)

info34
17.Eylül.2006, 06:55
evet scholes ozellikleri iyi olmamasina ragmen cok iyi bir oyuncu uzaktan iyi sutlar atan ve iyi oyun kuran bi oyuncu fakat yasli

yorukefe
19.Eylül.2006, 11:18
evet scholes ozellikleri iyi olmamasina ragmen cok iyi bir oyuncu uzaktan iyi sutlar atan ve iyi oyun kuran bi oyuncu fakat yasli

Dogru artık yaşlandı fakat 4 sene evvel 27-28 yaşlarında idi :) vede şuanda bile hocası ondan vaz gecemiyor... Carrik dinlendirilliyor ama o hep oynuyor ender olarak önemli bir maç öncesi önemsiz bir maç var ise ancak ozaman onu dinlendiriyo. 2008 sezonu belki biraz farklı olabilir çünki man.utd. andersonu transfer etti andersonu takıma monte etmek için onu takımdan kesebilir. Herşeğe rağmen önemli maçlarda onu oyuna süreceğinden hiç kuşkum yok.