PDA

View Full Version : Bende Besiktasla Başladım Ama

infernal107
12.Eylül.2006, 19:00
Arkadaşlar Bende Beşiktaşla Başladım İşte Transferler Satılanlar Falan Gayet Güzel Hazırlık Maçlarında da İyiydim Ve Championlar Liginde 2. ön eleme macı bana b36 geldi evimde 3-1 deplasmanda 5-0 lık skorla geçtim Sora zürich geldi onlada deplasmam 1-1 evimde 3-0 Sora Kuralar Çekildi

1.torba:liverpool
2.torba:sevilla
3.torba:besiktas
4.torba:Csk Moscowa

Neyse Grup Maçlkarı Oynandı Başarılı Sayılırım Hepsinin skorunu yazmaya gerek yok yok ve sonuçlar

1.CSK moscowa
2.besiktas
3.sevilla
4.liverpool

Yani torbadan çıkanlar tam tersi oldu yani 1. çekan 4. 2.çıkan 3. 3.çıkan 2. 4. çıkan 1.

neyse gruptan çıktım mila geldi

evimde 2-1 yenildimö deplasmanda 3-1 kazandım ce ceyrek finale kaldım (bu arada golcum bobo milan maçında sakatlandı)
ve ceyrek finalde m.unt evinde 3-0 benim evimde 2-0 koydu ve elendim

Sonucta Besiktasla Çeyrek finale kadar geldim Bu bi başarıdır ama gelgelelim lige

Son uc maç kala 8. sıradaydım

Ve yonetimin duşunce si avrupa kupalarındaki basarıdan memnun görünüyorlar ancak ligdeki durumuz dan dolayı yönetimin size güveni azalıyor şeklinde bşi

Sizce İlginç değilmi yoksa ben ilk defa çeyrek final oynadığım için mi böle oldu hemde milan ı eleyerek bu arada maç ten iki hafta sora milan ın menajeri kovuldu:D

huseyin91
12.Eylül.2006, 23:47
valla ilginç bi durum ben turkiyede galatasarayla şampiyonlar liginde 3 kez ceyrek finale cıktım(farklı oyunlarda)o sezonların sadece brinde sampiyon oldum ama yötetimin bana güveni tamdı.demekki bu durumda senin yonetimde bişey var..

ogcj_me
13.Eylül.2006, 01:36
önceki beşiktaş konusundan bakabilirdin çözümlere
Her beşiktaşla oynayan gelip dese hiç hoş olmaz
ama uyarı yapmak bana düşmez tabii...
neyse konumuza gelelim
Sana siteden antrenman programı indirmeni ve denemeni tavsiye ederim

manyakmorinyo
27.Eylül.2006, 06:32
Beşiktaş iki üç sezonda hem ligde hem de avrupa da iş yapıcak duruma geliyor

tenten1985
02.Ekim.2006, 10:48
bu bana fenerin gs yi 6-0 yendikten sonra ligi 4.5 mi ne bitirmişti onu hatırlatıyor :D