PDA

View Full Version : 9 kırmızı kartlık çok komik bir maç!!!

gerrrard
12.Eylül.2006, 21:10
Celtic - Rangers derbisinde 9 kırmızı kart var. Ve çok komik. Kıran kırana bir maç. :) http://nl.youtube.com/watch?v=hGGHWijAhqQ&mode=related&search=

Oghuse
12.Eylül.2006, 21:11
Çok komikmiş Gökay. :n: Video nerde?? :n:

gerrrard
12.Eylül.2006, 21:15
Unutmuşum :D :D . Tamam ekledim :D

omer-faruk-14
12.Eylül.2006, 21:32
Yekten komedi.:n:

TuTh
12.Eylül.2006, 23:59
:D gerçekten çok komedi :D

gerrrard
13.Eylül.2006, 02:03
Çok komik bir videoya kimse yorum yapmıyor ya. :D

Oghuse
13.Eylül.2006, 02:36
En son sahada kaleciler ve hakem kaldı herhalde..

Cyzio
13.Eylül.2006, 02:50
Mezhep farklılıkları işin içinde olunca kart dinlemiyor.Dünyanın en iyi 5 derbisinden biri bana göre..

Rangerslılar iyi dayak kaldırmış:DSüt çocukları hep yerlerdeler helal CELTIC:D

omer-faruk-14
13.Eylül.2006, 03:33
Mezhep farklılıkları işin içinde olunca kart dinlemiyor.Dünyanın en iyi 5 derbisinden biri bana göre..

Rangerslılar iyi dayak kaldırmış:DSüt çocukları hep yerlerdeler helal CELTIC:D

Bu birşey değil ki? River-Boca ve Spartak Moskow-CSKA Moskow derbilerinee bak sen.:D

gerrrard
13.Eylül.2006, 04:25
Bu birşey değil ki? River-Boca ve Spartak Moskow-CSKA Moskow derbilerinee bak sen.:D

Bu mu bişi değil ya??? Ordakiler çok sert giriyolar ama burda millet kendini yere atıo :D

tanselfb
14.Eylül.2006, 01:14
İskoçya’nın Celtic ve Glasgow Rangers takımları arasındaki dünyanın en eski derbisi olarak bilinen ve 1888’de başlayan derbiye Old Firm deniyor. Bu derbi dinî ve politik yönlerden birbiriyle ayrı iki takımı karşı karşıya getiriyor. Celtic katolik, Rangers ise Protestanların simgesi oldular. Bir Rangers taraftarı ezeli rekabetten bahsederken asla “Celtic-Rangers” demez. Çünkü O’nun için doğrusu Rangers-Celtic’tir. Celtic taraftarı için ise tam tersi. Ayrıca asla Celticli olan bir ailenin kızı bir Ragers’lıya verilmez. Rangersli kız da Celtic’li adamla evlenemez.

Rangers-Celtic rekabetini belki de en iyi Celtic’te bir zamanlar top oyanayan sağ bek oynayan Craig anlattı: “Bir kabile gibi yaşayan taraftarlar, bu rekabetin değişmesini istemiyor. Maç günü stada gitmek ve rakiplerinden nefret etmek onlar için çok önemli. Eğer maça seyirci alınmazsa, stat dışında her iki kalenin arkasına geçerek tezahürat yaparlar. Bu maçlar oyuncular için zordur. Çünkü genelde bütün sezon boyunca gösterdiğiniz performans, sadece Old Firm maçlarındaki oyununuza göre değerlendirilir.”

en iyi derbilerden biri tabi benim favorim Rangers :D

RoNNiE91
15.Eylül.2006, 08:21
Ben 12 kırmızı kart saydım :D

gerrrard
17.Eylül.2006, 02:25
Ben 12 kırmızı kart saydım :D

O zaman maç iptal olur yahu :D