PDA

View Full Version : Gezelim & Görelim

RoNNiE91
13.Eylül.2006, 22:41
Başlıktan okuduğunuz gibi yeni sisteme geçilmeden önce böyle bir bölüm vardı.Gezdiğimiz gördüğümüz yerlerin fotoğraflarını koyup o yerler hakkında bilgi sahibi oluyor ve görmüş oluyorduk.Bildiğiniz gibi okur yazar sistemine geçildikten sonra bazı bölümlerin yeniden açılacağı söylendi.Acaba o bölümler içinde "Gezelim & Görelim" bölümüde var mı?Bence olursa çok iyi olur.Sadece bir öneri,beğenenler veya beğenmeyenler olabilir.

Rodrigo Tello
13.Eylül.2006, 22:44
Cok gerekli oldugunu düsünmüyorum..

ZeroG
13.Eylül.2006, 22:59
Geyet yararlı bir bölüm.Forum oyunları açıldıysa bu bölüm de açılmalı...

SiR ToMaSRoSiCkY1
13.Eylül.2006, 23:05
açılırsa iyi olur

VoLkaN BaROs
13.Eylül.2006, 23:38
Forum oyunlarını sohbet alanını toparlamak amacıyla açtık. Gerçi ben tümden kaldırılmasından yanayım ama bakalım ilerleyen günlerde bir karar veririz.

Gezelim & Görelim bölümünü ilk açarken kişiler kendi yaşadıkları şehirleri, gidip gezdikleri yerleri anlatsınlar resimlerle süslesinler diye açmıştım ama baktım ki internetten resim + yazı bulan c/p yapıyor ben de kaldırdım.

Ama belki 2 kategori dahilinde tekrar açılabilir, çünkü kişiler memleketlerini, beğendikleri hayran kaldıkları yerleri tanıtmak isteyebilir.

Universal
14.Eylül.2006, 00:04
Volkan abi, şimdi hatırladım. Oraya özenerek bir konu açmıştım ve kalktı. Eğer araştırılarak konular açılabilir. Böylece daha güzel olur. Yok K/Y yapılan konular kalka bilir. Sonuçta araştırılarak açılan konular belli oluyor.

omer-faruk-14
14.Eylül.2006, 07:00
Başlıktan okuduğunuz gibi yeni sisteme geçilmeden önce böyle bir bölüm vardı.Gezdiğimiz gördüğümüz yerlerin fotoğraflarını koyup o yerler hakkında bilgi sahibi oluyor ve görmüş oluyorduk.Bildiğiniz gibi okur yazar sistemine geçildikten sonra bazı bölümlerin yeniden açılacağı söylendi.Acaba o bölümler içinde "Gezelim & Görelim" bölümüde var mı?Bence olursa çok iyi olur.Sadece bir öneri,beğenenler veya beğenmeyenler olabilir.

Gezelim&Görelim yerine Memleketim olsun. Sadece yer tanıtmak amaçlı olmasın. Mesela ben bir konu açarım Forumdaki Karadenizliler Kimler ve Hangi İlden?? diye ve kimlerin Karadenizli olduğunu öğrenirim. Sadece yer tanıtmak amaçlı açılmamalı diye düşünüyorum.