PDA

View Full Version : En Başarılı Takım Galatasaray !

TürkuAz
16.Eylül.2006, 02:47
Milli Takım ve Fenerbahçe'nin eski yıldızı, şimdilerin futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, Menemen'de katıldığı bir söyleşide, Türk futbolunun en başarılı takımının Galatasaray olduğunu söyledi.

Sarı kırmızılı ekibin, 2000 yılında kazandığı UEFA Kupası nedeniyle en başarılı takım olarak kabul edilebileceğini söyleyen Dilmen, en başarılı teknik direktörün Fatih Terim, en başarılı futbolcunun da Hakan Şükür olduğunu ifade etti.

Televizyonun futboldaki yerinin artmasının en çok hakemleri etkilediğini belirten Rıdvan Dilmen, yaptıkları hakem eleştirileri nedeniyle tepki alan Erman Toroğlu ve Ahmet Çakar'a destek vererek, “Toroğlu ve Çakar'ın Türk futboluna ciddi hizmeti oldu. Eleştirilerin dozajının doğru mu yanlış mı oluğu tartışılır. Ancak onların yaptığı iş hakemleri daha dikkatli, daha adaletli olmaya yaklaştırdı. Futbolculuk dönemimde, oyuncuya ‘düş’ diyen hakem hatırlıyorum' diye konuştu.

NOT: Amacım kimseyi kızdırmak veya tahrik etmek değil, sadece bir Fenerbahçe taraftarından bu sözleri duymanın benim için sürpriz olduğunu belirtmek istedim.Lütfen tartışma çıkarmayalım..

Fıratcan Alçınkaya
16.Eylül.2006, 02:53
Bende katılıyorum en başarılı Takım Galatasaray sadece Türkiye Şampiyonluğunda 1 az Fenerbahçe den o kadar...

BlackEagle19o3
16.Eylül.2006, 02:57
Ben katılmıyorum tabiki de.Herkesin kendi düşüncesi vardır.Saygı duyarım....

uAburak89
16.Eylül.2006, 03:03
Ben katılmıyorum tabiki de.Herkesin kendi düşüncesi vardır.Saygı duyarım....

Kim en başarılı takım o zaman, yazsaydın keşke..

Açıklamara gelince, herkes biliyor zaten.. İstisnasız herkes.. Başka Galatasaray yok..!

Roberto Baggio
16.Eylül.2006, 03:04
Alınmak yok bu bir gerçek.....

BlackEagle19o3
16.Eylül.2006, 03:05

Açıklamara gelince, herkes biliyor zaten.. İstisnasız herkes.. Başka Galatasaray yok..!
Hadi be neymiş bu Galatasaray böyle.En başarılı takımın Galatasaray olduğunu kabullenmek zorunda mıyım?

Emurafu
16.Eylül.2006, 03:05
Tamam Galatasaray degil buda senin düsünce:) iyide kim basarılı....

Lig sampiyonluklarına bakıyorsunuz galiba gerci ondada 1 lig gerideyiz....

BlackEagle19o3
16.Eylül.2006, 03:06
[FONT=Verdana][SIZE=2]
NOT: Amacım kimseyi kızdırmak veya tahrik etmek değil, sadece bir Fenerbahçe taraftarından bu sözleri duymanın benim için sürpriz olduğunu belirtmek istedim.Lütfen tartışma çıkarmayalım..[/I][/RIGHT]

Al sana tahrik edici mesaj.Yöneticilerden konunun kapanmasını rica ediyorum.Burda daha çok tartışma çıkar...

uAburak89
16.Eylül.2006, 03:07
Hadi be neymiş bu Galatasaray böyle.En başarılı takımın Galatasaray olduğunu kabullenmek zorunda mıyım?

Keyfin bilir, sana göre kim merak ettim.. Öyle havadan değil, verilerle sayılarla anlat derdini.. Savunduğun şeyi adam gibi anlat, bizde öğrenelim..

Edit: Cevap gelmiyor, gelmezde.. Forumun seviyesi iyice düştü.. Tartışmalar artık çok çocukca olmaya başladı.. En başarılı takım GS değil bana göre diyorsun, bunun devamının olması lazım.. O zaman X takım demen gerekir yani.. Başarı dediğimiz olay nedir, kupa ve şampiyonluk.. Toplamda en çok kupa kimde var, komplekslerinizi aşın artık.. Kimse diğer takımlar başarısız demedi..

BlackEagle19o3
16.Eylül.2006, 03:14
Keyfin bilir, sana göre kim merak ettim.. Öyle havadan değil, verilerle sayılarla anlat derdini.. Savunduğun şeyi adam gibi anlat, bizde öğrenelim..

Bir uefa almakla en başarılı takım olunmuyor.Başarı hesaplanırken de son 10 yıla bakılmıyor.Bana göre Galatasaray değil çünkü;Son 10 yılın dışında pek bi başarısı yok.1959'dan önce de(Milli Küme,İst.Ligi) başarıda ezeli rakiplerinin gerisinde kalmış bir takım.1972-1986 yılları arasında şampiyonluk görememiş!Bir sonraki yıl nasıl şampiyon olunduğunu anlatmama gerek yok herhalde.Bana göre en başarılı takım Beşiktaşlı olmama rağmen Fenerbahçe'dir.Bakın büyüklük demiyorum,başarı!

uAburak89
16.Eylül.2006, 03:20
Çeyrek asırdır Türkiye kupası alamayan, Edirne ötesinde başarısı olmayan Fenerbahçe en başarılı takımsa, bizim futbolumuz bitmiş demektir.. Ayrıca Galatasaray sadece son 10 yıl değil, 102 yıllık tarihinde her alanda başarılı olmuş bir kulüptür..

BlackEagle19o3
16.Eylül.2006, 03:22
Ayrıca Galatasaray sadece son 10 yıl değil, 102 yıllık tarihinde her alanda başarılı olmuş bir kulüptür..
Hangi başarı:confused:Bana göre Gs tarihi son 10 yıldan ibaret.Öncesinde pek bişey olduğunu sanmıyorum...Metin Oktay dışında:)

Emurafu
16.Eylül.2006, 03:23
Mesela busene uefayı alalım yine basarılı olamayız...Herkezin düsüncesi farklı:)

Utanın biraz ya 2000 ve 2005 yılına kadar bütün takımlarımız Galatasarayın avrupada aldıgı puanlarla ayakta kaldı..Bazı seyleri unutmayalım..

Roberto Baggio
[QUOTE=blackeagle3992;893634]Bir uefa almakla en başarılı takım olunmuyor.

Yahu artık kıskanmayın şu kupayı ya bu kadar mı rahatsız olunur uefa ve süper kupamızdan.....

gerrrard
Bir uefa almakla en başarılı takım olunmuyor.Başarı hesaplanırken de son 10 yıla bakılmıyor.Bana göre Galatasaray değil çünkü;Son 10 yılın dışında pek bi başarısı yok.1959'dan önce de(Milli Küme,İst.Ligi) başarıda ezeli rakiplerinin gerisinde kalmış bir takım.1972-1986 yılları arasında şampiyonluk görememiş!Bir sonraki yıl nasıl şampiyon olunduğunu anlatmama gerek yok herhalde.Bana göre en başarılı takım Beşiktaşlı olmama rağmen Fenerbahçe'dir.Bakın büyüklük demiyorum,başarı!

Tüüüm kupaları topladıgın zaman Galatasaray'ın 33 kupası var sanırsam. Fenerbahçe'nin ise 21 kupası var. İşte aradaki fark,başarı...(::)

Varonil
16.Eylül.2006, 03:25
Galatasaray'ın UEFA Kupasını alması büyük başarıdır.Galatasaray o sene Türkiye'nin en başarılı takımı olmuştur.Bu inkar edilemez.

Ancak ne yazık ki geçmişte Galatasaray'ın Avrupa'da yakaladığı bu başarıların hiçbir Türk takımı tarafından devamı gelmemiştir.Bence bu konuyu tartışmak daha mantıklı olur.

Herkesin başarı anlayışı farklıdır.Sayın Rıdvan Dilmen'in başarı anlayışı bu tarz başarılardansa,o kendisinin bileceği iştir.

GeNç KaRTaL
Zaten bu konu ile ilgili her hafta bir konu açmasanız olmuyor zaten.

BlackEagle19o3
Tüüüm kupaları topladıgın zaman Galatasaray'ın 33 kupası var sanırsam. Fenerbahçe'nin ise 21 kupası var. İşte aradaki fark,başarı...(::)

O tüüüüm kupalar
Lig+Türkiye Kupası mı oluyor:confused:

uAburak89
16.Eylül.2006, 03:26
Hangi başarı:confused:Bana göre Gs tarihi son 10 yıldan ibaret.Öncesinde pek bişey olduğunu sanmıyorum...Metin Oktay dışında:)

10 yıllık takımsak, büyük takım da değiliz o zaman biz..

Ayrıca açıklamayı yapan Rıdvan Dilmen iyi bir Fenerbahçelidir ve futboldan da anladığını konusunda herkes hemfikirdir, en başarılı Takım Galatasaray diyor.. Senin Fenerbahçe demen, biraz abes oldu sanki.. İsteyen araştırabilir, en çok kupa bizim müzemizde.. Buna benzer konu çok açıldı daha önce, bunun da akıbeti aynı olacak.. Ön yargılı insanlar çok fazla çünkü..

O tüüüüm kupalar
Lig+Türkiye Kupası mı oluyor:confused:

Cumhurbaşkanlığı vs vs.. Fenerbahçe'nin bizden ne fazlası var, onu da söylermisin..

BlackEagle19o3
16.Eylül.2006, 03:27
[QUOTE=blackeagle3992;893634]Bir uefa almakla en başarılı takım olunmuyor.

Yahu artık kıskanmayın şu kupayı ya bu kadar mı rahatsız olunur uefa ve süper kupamızdan.....

Hayır kıskanmıyorum.Gs kupayı aldığında belki senden bile çok sevindim.Yalnız sorun şu:Galatasaray taraftarlarının her lafa bu kupayı karıştırarak diğer takım taraftarlarını ezmeye çalışması.

fenerbahce_1907
16.Eylül.2006, 03:28
Kerem'e katılıyorum Gs 10 yıldan ibaret bir takımdır.;;)

Roberto Baggio
16.Eylül.2006, 03:29

Bu dediğin laf hakaret gibi birşey şimdi sana tüm kupalarımızı buraya yazardım ama zaten sizde onların farkındasınız kabullenin artık......

uAburak89
16.Eylül.2006, 03:30
Fenerbahçe ve Beşiktaş kaç yıllık ? :D

Hayır kıskanmıyorum.Gs kupayı aldığında belki senden bile çok sevindim.Yalnız sorun şu:Galatasaray taraftarlarının her lafa bu kupayı karıştırarak diğer takım taraftarlarını ezmeye çalışması.

Kompleks dediğimiz olay, böyle birşey oluyor işte.. Kimse ezmeye çalışmıyor, diğer takım başarısız da demiyor.. Yanlış anladığınız için, sorun oluyor..

Bekq
16.Eylül.2006, 03:31
hooop burda Fb tartışılıyo ve bir Fenerli bile yok:D

RaSenGan
16.Eylül.2006, 03:31
En Büyük Galatasaray.

uAsamet91
16.Eylül.2006, 03:32
Galatasaray Türkiye'nin En Başarılı takımıdır.Bu kadar.yok 10 yıllık takımmış saçmalamayalım.

El Comandante
Kerem'e katılıyorum Gs 10 yıldan ibaret bir takımdır.;;)

Yapma yahu ?
Bak simdi gelin dürüstce tartisalim,ama sonra tahrik oluyorum demek yok ok ?

uAburak89
10 yıllık takımız ama, herkesten fazla kupamız var.. :D Süperiz yav..

Emurafu
16.Eylül.2006, 03:33
Neyse Allah büyüktür:D:DMaca gidiyorum iyi günler........

Basarı neye göre yapılıyor bu damerakım:D:D 100 yılık bir kulübüz....Alınan hiç kupa unutulmaz o begenmedıgınız kupa saysınde türkiyede iyi reklam oldu....

BlackEagle19o3
Cumhurbaşkanlığı vs vs.. Fenerbahçe'nin bizden ne fazlası var, onu da söylermisin..

1 kere ligde fazla onu hepimiz biliyoruz.Ondan başka
İst.Ligi
Gs:9
Fb:11
Bjk:11(ne alaka demeyin:p)
Milli Küme
Fb:6
Gs:1!
Bjk:3
Türkiye Amatör Futbol 1.ligi
Fenerbahçe:3
Beşiktaş:2
Galatasaray:0!!!
Ayrıca bununu dışında Fenerbahçe'nin balkan Kupası...Bunlar sizin tarihiniz değil mi:icon_confused:

GeNç KaRTaL
Sizin durumda ama görmemişin bir kupası olmuş olayına geliyor.

RaSenGan
16.Eylül.2006, 03:34
10 yılda 20'den fazla kupa :n: Süperiz yahu.

fenerbahce_1907
16.Eylül.2006, 03:34
O kupaların çoğu 96 dan sonra alınmıs kupalar zaten.

RaSenGan
16.Eylül.2006, 03:35
Olabilir.Demekki Son 10 yılın en iyi Türk takımıyız.

Roberto Baggio
16.Eylül.2006, 03:36
O kupaların çoğu 96 dan sonra alınmıs kupalar zaten.

Ya şimdi bana 3 takımın tarihini buraya yazdırtma Neyse emrah'ında dediği gibi Allah büyüktür yukarda Allah var...

uAsamet91
son 10 yılın değil.100 yılın

Fernando Gago
Kimse hiç bir şeyi kabullunmuk zorunda değil ama tarih en büyüğün Galatasaray olduğunu söylüyor

El Comandante
16.Eylül.2006, 03:37
Dünya sıralamasında İLK On' da 1.sıraya giren İLK Türk takımı.
Devlet üstün madalyası alan İLK takım
UEFA kupasını hiç yenilgi almadan kazanan İLK ve TEK Türk takımıTürkiye Süper Ligi'nin İLK Şampiyonu
Dünya Kulüpler Şampiyonası'nda Avrupa Kıtasını temsil eden İLK ve TEK Türk takımı
Şampiyonlar Ligi'nde Çeyrek Final'e çıkan İLK ve TEK Türk takımı
İstanbul Şampiyonluğu'nu kazanan İLK futbol takımı- (1907-1908)
Yurt dışında İLK galibiyet alan Türk futbol Takımı-(1911)
Yurt dışında Türkiye'yi temsil eden İLK futbol takımı- (1911)
Şampiyonlar ligine katılan İLK Türk takımı
Avrupa'da, UEFA kupasını hiç yenilgi almadan kazanan İLK ve TEK takım
Balkanlarda UEFA Kupasını kazanan İLK ve TEK takım
Uluslararası maçlarda kendi sahasında ardarda EN çok galibiyet alan TEK Türk takımı - 20 kez

UEFA kupasını kazanan İLK ve TEK Türk takımı - (1 kez)
Avrupa Şampiyonu olan İLK ve TEK Türk takımı
Süper kupa kazanan İLK ve TEK Türk takımı - (1 kez)
Avrupa maçlarında galibiyeti, mağlubiyetinden çok TEK Türk Takımı
Türkiye 1. Ligi'ni na-mağlup bitiren İLK takım (1985-86)

EN fazla aralıksız şampiyon olan takım. - 4 kez

Avrupa'da Şampiyonlar Ligi'ne EN fazla katılan takım GALATASARAY - 10 kez
Şampiyonlar liginde EN fazla puan toplayan Türk takımı- 10 puan
Türkiye Spor yazarları Kupası'nı EN fazla kazanan takım
Türkiye Kupası'nı EN fazla kazanan takım -14 kez
Cumhurbaşkanlığı Kupasını EN fazla kazanan takım- 10 kez
Avrupa kupalarında 1 sezonda EN fazla puan toplayan takım. - 17 maç 34 puan
Avrupa'da, bir sezonda Avrupa kupalarında EN fazla galibiyet alan takım. - 11 kez (Süper kupa dahil)
Bir sezonda Avrupa kupalarında EN fazla gol atan takım.- 35 gol (Süper kupa dahil)
Deplasmanda aralıksız EN fazla yenilmeyen takım.- 40 kez
Bir sezonda EN fazla maç yapan takım. GALATASARAY - 59 kez (Süper kupa dahil)
Avrupa Kupaları'nda EN çok tur geçen Türk takımı. Bir sezonda EN fazla maç yapan futbolcu
Avrupa Kupalarında EN fazla maç yapan Türk takımı.
Türkiye liglerinde EN çok resmi kupa kazanan takım -56 kupa

BlackEagle19o3
16.Eylül.2006, 03:37
Olabilir.Demekki Son 10 yılın en iyi Türk takımıyız.

Evet ama sadece son 10 yılın;;)

Lionel Andres Messi
16.Eylül.2006, 03:38
Kimse hiç bir şeyi kabullunmuk zorunda değil ama tarih en büyüğün Galatasaray olduğunu söylüyor
bunu da fenerbahçeli arkadaşım deniz söylüyor.bazılarının yüz halini görmek istiyorum ama sanal ortam nasıl anlıcaz ki.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

UEFA kupasını hiç yenilgi almadan kazanan İLK ve TEK Türk takımıTürkiye Süper Ligi'nin İLK Şampiyonu
Dünya Kulüpler Şampiyonası'nda Avrupa Kıtasını temsil eden İLK ve TEK Türk takımı
Uluslararası maçlarda kendi sahasında ardarda EN çok galibiyet alan TEK Türk takımı - 20 kez

Avrupa'da, bir sezonda Avrupa kupalarında EN fazla galibiyet alan takım. - 11 kez (Süper kupa dahil)
Bir sezonda Avrupa kupalarında EN fazla gol atan takım.- 35 gol (Süper kupa dahil)
Avrupa Kupaları'nda EN çok tur geçen Türk takımı. Bir sezonda EN fazla maç yapan futbolcu

bunlar son 10 yılda yapıldı değil mi?

Roberto Baggio
16.Eylül.2006, 03:40

Beşiktaş son kaç yılın takımı İddaa ediyorum besiktas ömrü boyunca avrupa kupası alamaz....

RaSenGan

10 yıl önce zaten alınmadık kupa bırakmıyoduk.:p 10 yıl önce daha da rekabet oldu ve sonuç bu old u.

Emurafu
* 1989 Şampiyon Kulüpler Kupası(yarı final)
* 1992 Kupa Galipleri Kupası (çeyrek final)
* 2000 UEFA Kupası (Şampiyon)
* 2000 Süper Kupa (Şampiyon)
* 2001 Şampiyonlar Ligi (Çeyrek Final)
* 2002 Şampiyonlar Ligi (İkinci Grup Turu)

Trükiyede suanda ilk ve tek:):) uzatmaya gerek yok.......

BlackEagle19o3

Bunların çoğu Avrupa ile ilgili.Galatasaray'ın Türkye'yi avrupada en iyi temsil eden kulüp olduğunu kabul ediyoruz zaten.Türkiye ligine gelince.Aynı rekorlardan Beşiktaş ve Fenerbahçede de bir hayli sayıda var...

uAburak89

Gerçekleri tarih yazar, tarihi de Galatasaray diye boşuna söylemiyoruz zaten..

El Comandante
16.Eylül.2006, 03:41
14 kez Türkiye Kupasi
16 Türkiye Süper lig Sampiyonlugu
10 Cumhurbaskanligi Kupasi
5 Basbakanlik Kupasi
12 TSYD Kupasi

Uefa,Süper Kupayi saymiyorum.Alin yine daha fazla !

RaSenGan
16.Eylül.2006, 03:42
İstesenizde istemesenizde.Kabullensenizde kabullenmesenizde.

Gelmiş Geçmiş En Başarılı Türk Takım'ı GALATASARAY..!

Memedov
16.Eylül.2006, 03:42
Türkiye liglerinin en başarılı takımı Galatasaray'dır. Hiç kimse yok bu takımdır yok şu takımdır demesin. Tartışmayada hiç gerek olmayan bir konu Bunu Galatasaraylı arkadaşlar değil Tarih söylüyor.

Lütfen biraz daha sakin olalım.

uAburak89
16.Eylül.2006, 03:43
Geçen yüzyılın Türkiye adına ne kadar başarısı varsa, altında tek bir imza vardır: GALATASARAY

Emurafu
Gerçekleri tarih yazar... Avrupa'da, yarıştığı Tüm Kupaları alan İLK ve TEK takımGALATASARAY ;Türkiye'nin İLK futbol takımı Galatasaray- (1905)Dünya sıralamasında İLK On' da 1.sıraya giren İLK Türk takımı.Devlet üstün madalyası alan İLK takımUEFA kupasını hiç yenilgi almadan kazanan İLK ve TEK Türk takımıTürkiye'nin en çok Şampiyon olan takımı (16 kez)Üç yıldızı alan İLK takımTürkiye Süper Ligi'nin İLK ŞampiyonuDünya Kulüpler Şampiyonası'nda Avrupa Kıtasını temsil eden İLK ve TEK Türk takımıŞampiyonlar Ligi'nde Çeyrek Final'e çıkan İLK ve TEK Türk takımıİstanbul Şampiyonluğu'nu kazanan İLK futbol takımı- (1907-1908)Yurt dışında İLK galibiyet alan Türk futbol Takımı-(1911)Yurt dışında Türkiye'yi temsil eden İLK futbol takımı- (1911)Şampiyonlar ligine katılan İLK Türk takımıAvrupa'da, UEFA kupasını hiç yenilgi almadan kazanan İLK ve TEK takımBalkanlarda UEFA Kupasını kazanan İLK ve TEK takımUluslararası maçlarda kendi sahasında ardarda EN çok galibiyet alan TEK Türk takımı - 20 kezUEFA kupasını kazanan İLK ve TEK Türk takımı - (1 kez)Avrupa Şampiyonu olan İLK ve TEK Türk takımıSüper kupa kazanan İLK ve TEK Türk takımı - (1 kez)İnternet Sitesine sahip İLK Türk takımıİspanyolları deplasmanda yenen İLK Türk takımı.İspanyolları eleyen İLK Türk takımı.Bir sezonda 2 İtalyan takımını eleyen İLK Türk takımı (Milan-Bologna)Bir sezonda 2 İngiliz takımını eleyen İLK Türk takımı (Leeds-Arsenal)Avrupa maçlarında galibiyeti, mağlubiyetinden çok TEK Türk TakımıTürkiye 1. Ligi'ni na-mağlup bitiren İLK takım (1985-86)EN fazla aralıksız şampiyon olan takım. - 4 kezYerli hocayla EN çok şampiyon olan takım. GALATASARAY - 9 kezEN fazla şampiyonluk yaşayan futbolcular Bülent (8 Kez)- Suat, Arif ( 7 Kez )Bir sezonda EN fazla Avrupa Kupa maçı oynayan takım.- 18 kez (Süper kupa dahil)Avrupa'da Şampiyonlar Ligi'ne EN fazla katılan takım GALATASARAY - 10 kezŞampiyonlar liginde EN fazla puan toplayan Türk takımı- 10 puanTürkiye Spor yazarları Kupası'nı EN fazla kazanan takımTürkiye Kupası'nı EN fazla kazanan takım -14 kezCumhurbaşkanlığı Kupasını EN fazla kazanan takım- 10 kezAvrupa kupalarında 1 sezonda EN fazla puan toplayan takım. - 17 maç 34 puanAvrupa'da, bir sezonda Avrupa kupalarında EN fazla galibiyet alan takım. - 11 kez (Süper kupa dahil)Bir sezonda Avrupa kupalarında EN fazla gol atan takım.- 35 gol (Süper kupa dahil)Deplasmanda aralıksız EN fazla yenilmeyen takım.- 40 kezBir sezonda EN fazla maç yapan takım. GALATASARAY - 59 kez (Süper kupa dahil)Avrupa Kupaları'nda EN çok tur geçen Türk takımı. Bir sezonda EN fazla maç yapan futbolcu HAKAN ŞÜKÜR - 54 maç 4697 dakikaAvrupa Kupalarında EN fazla maç yapan Türk takımı.Türkiye liglerinde bir sezonda EN fazla gol atan takım. - 62-63 sezonu 105 golTürkiye liglerinde EN çok resmi kupa kazanan takım -56 kupaAvrupa Kupalarındaki İLK Goller1.GOL: Metin Oktay -27.08.1956 (Galatasaray-Dinamo Bükreş:1-3)100.GOL: Uğur Köken -1.10.1969 (Galatasaray-Vatford:2-3)200.GOL: Mirsad Seydiç-20.10.1982 (Galatasaray - Avusturya Wien:2-4)300.GOL: Uğur Tütüneker -4.11.1992(Galatasaray - E.Frankfurt:1-0)500.GOL: Tugay Kerimoğlu 5.11.1997 (Galatasaray - Sparta Prag:2-0)400.Gol Faruk Yiğit tarafından 13.7.1996 tarihinde Kocaeli- Hibernias maçında atılmıştır.Teşekkürler GALATASARAY ! Teşekkürler; Bu gurur veren tablonun yaratılmasında emeği geçen herkese.. Eminiz daha birçok EN'ler ve İLK'ler vardır.

Şimdilik iyigünler mac baslıyor:)

RaSenGan
Hala kabullenemeyenler var Mehmet.Bizde tatlı dille anlatıyoruz.

Mirza
16.Eylül.2006, 03:44
Tartışma molası. 10 dk ara.

Mirza
16.Eylül.2006, 03:51
Sabrımı taşırdınız ve 6 kişi ceza puani aldı üstelik konu'da GMA'a gitti. Bana gelip bu konuyu neden GMA'a attın yahut neden ceza puani aldım demeyin. Yazdığınız mesajları kontrol edin. Bu 2 sorunun da cevabını bulacaksınız.