PDA

View Full Version : Bir sonraki inceleme ne olsun?

Kerim Kerimov
30.Ocak.2006, 22:13
Arkadaşlar, 18 günlük bir tatilim var gibi gözüküyor, bir şekilde işe girmezsem. Bu sürede bir inceleme daha yapacağım.

Ankette hangi takımın incelemesini görmek istediğinizi lütfen oylayın, bu anketin sonucuna göre takımı seçip inceleme yapacağım.

Benim aklımda Milan vardı ama "Serie A'nın en zevkli takımı" oylamasında Fio da bayağı oy aldı. Fiorentina olabilir. Juve, Roma, Inter'i zaten yaptım o oylamada üst sırada olan takımlar.

İngiliz liginden de inceleme yapılmamış, ordan da "Chelse ile başarılı olamıyorum" topici yüzünde Chelse'yi düşünüyorum. Tabi ingiliz liginin diğer güçlü ekipleri de var onlar da olabilir; Man Utd. veya Arsenal.

3-4 gün bakacağım oylamaya ondan sonra en çok oyu alanı seçeceğim. Lütfen görmek istediğiniz incelemeyi oylayın.

hucar17
30.Ocak.2006, 22:16
arsenal...

Cengo
30.Ocak.2006, 22:58
Palermo çok iyi takım; Grosso, Zaccardo, Makinwa gibi iyi oyuncular var kadrolarında ama sen bilirsin tabi ki :)

Cristiano Ronaldo
30.Ocak.2006, 23:03
Palermo çok iyi takım; Grosso, Zaccardo, Makinwa gibi iyi oyuncular var kadrolarında ama sen bilirsin tabi ki :)

ABOOO'ya katılıyorum. Büyük takımların (Arsenal, Manchester United, Chelsea, Milan, Fiorentina) incelemesi yapılabilir. Ancak Palermo'nun incelemesini yazacak çok kişi bulunmayabilir. Sende zaten bir İtalya Lig'i aşığı olarak Palermo'yu yapabilirsin.. Olmaz, yapmam diyorsan Fiorentina çok iyi olur..

Kerim Kerimov
30.Ocak.2006, 23:24
Ya ben Palermo ile oynadım zaten, benim için de incelemesi kolay olur ama ben çok fazla ilgi çekeceğini düşünmüyorum. Benim kanaatim insanlar daha fazla büyük takımları okuyorlar(en fazla türk takımlarını okuyorlar).

Burda en fazla ne çıkarsa onu yapcam, benim için farketmez ;)

SunShine
30.Ocak.2006, 23:28
bencede palermo olsunda bu inceleme neye göre yapılıyo yani her isteyen istedii takımı inceleyebilirmi yoksa site adminlerimi görev verio_?

bide inceleme yaparken nelere dikkat ediosun kerim kerimov....

ibo
31.Ocak.2006, 00:22
fiorentina

zeffix
31.Ocak.2006, 00:23
palermo incelemeni merakla bekliyorum arkadaşım
çok fazla kaliteli oyuncu var bu takımda baya zevkli oluyo bence oynamak

Kerim Kerimov
31.Ocak.2006, 00:32
Hocam inceleme yapmak istiyorsan [email protected] adresi ile irtibata geç. Forumdaki nick'i Juninho_Paulista.

İncelemede dikkat ettiğim şeyler ise, her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır. Ben incelediğim takımla en az 4 sezon oynuyorum, bu bir. Takımın zayıf ve güçlü yönlerini ayırıyorum ilk önce. Ona göre başlıyorum yazıya.

Her bölgeyi ayrı ayrı inceliyorum, transfer lazımsa onu belirtiyorum. Her oyuncunun en iyi oynadığı yerleri belirtiyorum. İşte hedefleri, transfer bütçesi falan.

Bir örnek istiyorsan şu linke bakabilirsin:

http://www.turksportal.net/tsi/v2/cm/inceleme/?tsi=oku&id=141

Mintal
31.Ocak.2006, 00:36
Güçsüz takımla nasıl başarılı olunur bence böyle bir incelemeye herkesin ihtiyacı var

Universal
31.Ocak.2006, 00:43
Palermoyu incelelmeni tavsiye ederim fm 2006'ın çıkış yapan klubu gerçekte bu kadar iyi olsalar süper olurdu bide herkes Milan, Juve, Roma, Inter'i zaten nasıl bir takım olduğu za çok biliyor bana göre palermo en iyisidir

Selman Ozturk
31.Ocak.2006, 00:48
Bence Udinese'nin incelemesini yayınlamalısın..Çünkü büyük takımları herkes biliyor ve yönetiyor.Ben de şahsen FM 2005'de falan Udinese'yi yönetmemiştim ama FM 2006'da Udinese'nin başına geçince gerçekten ne kadar kaliteli bir takım olduğunu ve genç futbolcular alıp yetiştirmeye ne kadar uygun bir takım olduğunu gördüm. Şu an hala Udinese'nin başındayım ve 3 sezon geçirdim. İnanılmaz keyifli bir takım...

hezzo
31.Ocak.2006, 00:58
palermoyla fm 2005 de oynamıstım superdi ama bu fm de pek ısınamadım luca toni ve diger bi arjantinli gitmis falan belki ben pek dogru seyler yapamamıstım onun icin palermo iyi olur:)

siraragorn67
31.Ocak.2006, 02:56
Bence Arsenalİ İncelesen İyİ Olur

oğuz aga
31.Ocak.2006, 16:27
fiorentina incelensin bnce

barahir
31.Ocak.2006, 16:42
bencede fio incelensin mesela gerçekteki kadar başarılı olabilirmiyiz?

Kerim Kerimov
04.Şubat.2006, 23:09
Hmm. Oylamada en fazla oyu Fiorentina almış. Oylamanın da süresi doldu.

Ben bu akşam bi Fiorentina oyunu açayım bakalım. Şubat sonuna kadar biter tahmin ediyorum.

Son mesaj için de; evet bence gerçekteki kadar hatta daha fazla başarılı olunabilir ilk sezonda. Fm2005'te oynuyordum zaten, gayet güçlü ve zevkli bir takım.

Palermo'da çok istendi, onu da Fiorentina'dan sonra yaparız artık ;)