PDA

View Full Version : Hangi dersane??

glbnz
22.Eylül.2006, 20:56
arkadaşlar hadi bakalım bu yıl hangi dersaneyi tercih ettiniz :) ben izmir bilgi dersanesi çankaya şubesndeyim peki ya siz :):confused:

Bekq
23.Eylül.2006, 05:24
ilk sene gitmicem seneyede maçlar olcak üçünü(okul-maç-dersane)bünyem kaldırmaz

o yüzden 3 ve 4 te gidicem kesin :)

ama mutlaka gidiceğim dersaneyi çok iyi araştırmalıyım geçen seneki gibi olmasın:)

yavuuzzzz
23.Eylül.2006, 05:58
tekrar selçuk fen dersanesi fem sayılır kendileri söylemesi ayıp bedava :p

GeNç KaRTaL
20.Ekim.2006, 00:56
Ben Kültür Dersanesine gidiyorum.

uAsamet91
20.Ekim.2006, 01:43
Seneye Kültür'ü düşünüyorum

Ahmet_77
20.Ekim.2006, 02:03
Yalova / Önder Dersanesi

GebzeLi1907
20.Ekim.2006, 05:07
FinaL Dergisinin Dersanesine gidiyorum...

ChAoS
20.Ekim.2006, 05:09
FinaL Dergisinin Dersanesine gidiyorum...

Final dershanesi iyidir. Bende 1-2 ay takılmıştım oraya:p

GebzeLi1907
20.Ekim.2006, 05:42
yaLnız dersaneLerde şuda sacma bence fem de kız erkeğin ayrıLması
bide ögrenciLere ögLe tatiLLerinde Konferas ayagına Çeşit çeşit videoLar izLetioLar bence yanLış oda eğitim yönünden bire bir destek sağLadıkLarı için abiLeri tarafından başarıLar

ToRoSKaPLaNı
20.Ekim.2006, 05:50
tamam neyse olay ı geçelim konu kapanacak yoksa ben doruk dershanesine gidiyorum:)

RaSenGan
20.Ekim.2006, 05:53
Koyuyla işaretledim.O iki mesajın.

Fem Dersanesi diğer dersanelere göre iyi bir dersane.

LaigLeNoiR
20.Ekim.2006, 05:53
Arkadaşlar neyi uzatıyorsunuz allah aşkına.

Resmen tartışmak için yer arıyorsunuz.

Tartışan kişileri bir kenara not alıyorum.Bakalım devam edilecek mi bu muhabbete .

Gir konuya Dershane'ni yaz çık, tartışma ortamı yaratmaya hiç gerek yok.

Ayrıca Dershane konusuna gelince bende en son kazandığım sene FDD'ye gidiyordum.

BeeTLeJuiCe
20.Ekim.2006, 06:46
Bende FDD ile kazandım. :) Final'le başaracaksınız!!! :p

Kazanınca tüm dershane şok olmuştu. :) Hocalar, arkadaşlar hepsi. :) tüm dersane tanırdıda beni, sene başından beri aynı sınıfta kalmayı başaran tek kişiydim hehe. :)

Fernando Gago
20.Ekim.2006, 06:58
Kavrama gidiyorum

bySilver
20.Ekim.2006, 15:34
Final Dergisi Dershaneleri

Lionel Andres Messi
20.Ekim.2006, 19:57
fırat eğitim merkezine gidiyorum.çok memnunum lise 1 den beri bu 3. senem .seneye gene gidicem.kafasında şüphesi olanlara da söyliim.kimsenin beyni falan yıkanmıyor. f.g. ismine dersane içinde kullandığımı hatırlamıorum.öğretmenleri çok iyi.bakıyorumda feme e gitmeyenler bizden çok iyi biliyor.bu tartışma deil sadece bilgi.:icon_cool:

ToRoSKaPLaNı
20.Ekim.2006, 20:31
fırat eğitim merkezine gidiyorum.çok memnunum lise 1 den beri bu 3. senem .seneye gene gidicem.kafasında şüphesi olanlara da söyliim.kimsenin beyni falan yıkanmıyor. f.g. ismine dersane içinde kullandığımı hatırlamıorum.öğretmenleri çok iyi.bakıyorumda feme e gitmeyenler bizden çok iyi biliyor.bu tartışma deil sadece bilgi.:icon_cool:

zaten dershanelerde yapamazlarki dershanede sadece ders gösterebilir ama okuluna git bakim

Lionel Andres Messi
20.Ekim.2006, 21:17
zaten dershanelerde yapamazlarki dershanede sadece ders gösterebilir ama okuluna git bakim
okulu beni ilgilendirmez.konu dersane.fem süper dir.

Jushua
07.Kasım.2006, 05:28
İstanbul - Kadıköy Zafer Dershanesi

BlackEagle19o3
07.Kasım.2006, 05:40
En iyi dersaneye gidiyorum.

FEM...

RaSenGan
07.Kasım.2006, 21:34
Fatih Dersanesi.

Türkiye'nin yine birincisiyiz :)

Mr.CordiaL
07.Kasım.2006, 23:30
FDD'nin Bandırma şubesi:)

the_imam912
08.Kasım.2006, 02:45
Ailemin durumu yetersiz.Dershaneye gidemiyorum malesef :(

Sekopej
08.Kasım.2006, 03:03
Ailemin durumu yetersiz.Dershaneye gidemiyorum malesef :(

İnsanın içinde olması lazım. Eğer kazanmak istemezse hangi dershaneye giderse gitsin zaten kazanamaz ama gerçekten kazanmak istiyorsa bunu dershaneye gitmeden de başarabilir insan.

Daha önceki senelerde ÖSS açıklanınca gördük bu tür durumları. Sanırım Oğuzhan sen bu sene girmeyeceksin ÖSS'ye. Şimdiden planlı şekilde çalışmaya başlarsan ve gerçekten istersen başarırsın.:)

BlackEagle19o3
08.Kasım.2006, 03:43
Sanırım Oğuzhan sen bu sene girmeyeceksin ÖSS'ye. Şimdiden planlı şekilde çalışmaya başlarsan ve gerçekten istersen başarırsın.:)

Abi Oğuzhan daha Oks'ye girmedi:pNe ÖSS'si:n::zuhaha

Universal
08.Kasım.2006, 05:32
Geçen yıl Fen Bilimleri Merkezine gitmiştim. Kazanamadık bu yıl tekrar oraya gidiyorum ve memnunum...

the_imam912
09.Kasım.2006, 18:58
Evet Serkan abi daha OKS gircem :).

Krusty
09.Kasım.2006, 19:13
Kültür Dersanesi

Aşk-ı Şehir
10.Kasım.2006, 17:37
Valla kendimi bildim bileli Final Dergisi Dershanelerine gidiyorum ve memnunum.

CeNTeR_TR
10.Kasım.2006, 20:00
3 Senedir Çözümdeyim mutluyum =)

Umarım bu sene mezun olacam...

Bu arada İstanbullu arkadaşlar bir sorum sorum olacak..Bu Mor Test diye bişey var o ne iş..Bize yollamışlar ben hayatımda bu kadar kolay soru görmedim =)

uAsamet91
10.Kasım.2006, 21:18
Mor Test ...:D hiç duymadım

Professeur
10.Kasım.2006, 21:27
Evet Serkan abi daha OKS gircem :).
Ben de geçen sene girdim OKS'ye.Süper bi heyecan tavsiye ederim, girmediyseniz girin.Kazanamadım gerçi ama:(.Biz değil bu sınav sistemini getirenler utansın.

ZeroG
10.Kasım.2006, 23:22
Ben de geçen sene girdim OKS'ye.Süper bi heyecan tavsiye ederim, girmediyseniz girin.Kazanamadım gerçi ama:(.Biz değil bu sınav sistemini getirenler utansın.

Enes şu yazdığın yazıya kopmuş bulunmaktayım:D.OKS'yi bir insan süper bir heyecan olarak nası tavsiye eder yahu:zuhahaBir de girmediyseniz girin demişsin o da güzel:p.Ayrıca o kadar övdükten sonra sınav sistemini kötülemene de birşey diyemiyorum:n:...

Bu arada ben bu sene dersaneye gitmiyorum çok mutluyum haftasonlarımı uzun zamandır doya doya yaşamıyordum:)...

uAmurat91
10.Kasım.2006, 23:27
FEM Dershaneleri herşeyiyle Türkiye'nin en iyi kurumudur. Dökümanları, eğitim olanakları, öğretmenleri ve sosyal ortamı bir numaradır. Hiçbir öğrenci birşey yapmaya zorlanmıyor, dersler ve eğitici konferanslar dışında kimseye zorla birşeyler öğretilmiyor.

Bu dershaneye gitmeyenler, bazı şeyleri bizlerden iyi biliyorlar nedense. Ön yargıyı bırakın, gerçekleri görmeye çalışın..

yavuuzzzz
11.Kasım.2006, 00:02

enes ne yaptın ya :D oks den korkacak bişey yok ben hem olsada kurtulsak diyordum hemde günler ne çabuk geçiyor ya diye sitem ediyordum.heyecanlanıyorsun ben ilk önce kalemi tutamıyordum :D yine de 418 puan yaptım