PDA

View Full Version : Tahmin Kafe

inorax
29.Eylül.2006, 17:28
Sitede bir çok alan üzerine tahmin yarışmaları var.Bir çok üye maçlar konusunda kararsız.Maçlr hakkında üyelerin birbiriyle danışacağı ve haftanın maçlarının tartışılacağı bir kafe bence gereklidir.Tahmin yarışmaları bölümüne açılacak bir kafenin oldukça rağbet göreceğine inanıyorum.

Saygılar...

RaSenGan
29.Eylül.2006, 17:34
Emre bunu Serkan abiye demiştim önceden.İlerde düşünebilirim demişti bana.

inorax
29.Eylül.2006, 17:35
Emre bunu Serkan abiye demiştim önceden.İlerde düşünebilirim demişti bana.

Tamam o zaman.Konu kapatılabilir. (w)

GeNç KaRTaL
29.Eylül.2006, 17:38
Yalnız yarışma ortamı varken kim verirki birbirine tüyo.:confused:

inorax
29.Eylül.2006, 17:44
Yalnız yarışma ortamı varken kim verirki birbirine tüyo.:confused:

Burada amaç tüyo vermek değilde daha çok kararsız kalınan maçlarda artı ve eksik yönleri paylaşmak.Ama tabi tüyo olarakta kabul edilebilir.:D Ayrıca sadece tahminlerin öncesi için değil sonrası içinde lazım.Bazı üyeler mesela ben X/X tutturdum diyor falan ancak tahminler kapatıldığı için bunlar ancak açılırsa kafede söylenebilir.Maçlarda son skorlar paylaşılabilir geniş bir ortam olur. :icon_wink:

Fernando Gago
29.Eylül.2006, 18:22
Amaç yarışmak zaten herkes kendi tahminini yapıyor neden başkasına tüyo verim tüyo alim ki zaten ortada maddi bi kazanç vs de yok sadece yarış

mustafa35
29.Eylül.2006, 19:29
Olabilir. En azından zor maçlar için konular açılabilir.

meddah
30.Eylül.2006, 09:13
Fena bir fikir değil gibi duruyor ilk bakışta.. En azından haftalık tahmin konularının içerisindeki "1'de 1 yaptım", "3'de 2, iyi gidiyorum" türü mesajlar hafifler..
Ama böyle bir kafe başlığını da kilitleyemeyeceğimiz için, herkesin kendi tahminleri hakkında son dakika yayını yapmasının önüne hiç geçemeyiz..

Bakalım diğer yönetici akadaşlar ne der..

Vieri
30.Eylül.2006, 16:09
Merhaba,

düşüncenizi yönetici arkadaşlar arasında değerlendirip bununla alakalı kararımızı vereceğiz.