PDA

View Full Version : Yöneticilere Ulaşamama ve Konu Kapanması..

tosunpasa
04.Ekim.2006, 00:19
bu tip konular için konu başlıkları açmayın lütfen. yöneticiler ile iletişime geçiniz.
Mustafa abi bunu yazıyorsunda benim sorunum orda zaten bu.. Yöneticiler pm attığımda cevap atmıyor. Sorun bu ve sen bu sorunu söyleyip kapıyorsun konuyu. Biz kendimizi savunamıyoruz böylece. Attığımız pm lere cevap gelse konu açmaya başvurmayız zaten... Ama böyle cevap verip konuyu kitlemeniz biraz ezik göstermeye çalışmaktır bizi.. Zaten sorumuz yöneticilere ulaşamamak... Ve ben aldığım uyarının sebebini kesin olarak öğrenmek istiyorum. Bu da hakkım sanırım?

ChAoS
04.Ekim.2006, 00:26
Murat Özdemir´isimli üyeden
Sende ayrı konu aç o zaman, adamın konusunda kendi derdini söyleme.

Sonrada gelecek cevap şu ; öyle her sorununuzu konu açarak forumu ayağa kaldırmayın, yöneticilere özel mesaj atarak bildirebilirsiniz sorunlarınızı v.s

Bunu diğer konuda yazmıştım ve dediğim çıktı. Konu kapatıldı bende aynı sorunla karşılaşıyorum sürekli. Yöneticilere yazdığımız zaman cevap alamıyoruzki .

Ilhan
04.Ekim.2006, 00:27
Bu sıkıntıyı kısa sürede halledip bu tarz şikayetlerinizi yeni bir sisteme bağlayacağız. Şimdilik kilitli.

Vieri
04.Ekim.2006, 15:36
Mustafa abi bunu yazıyorsunda benim sorunum orda zaten bu.. Yöneticiler pm attığımda cevap atmıyor. Sorun bu ve sen bu sorunu söyleyip kapıyorsun konuyu. Biz kendimizi savunamıyoruz böylece. Attığımız pm lere cevap gelse konu açmaya başvurmayız zaten... Ama böyle cevap verip konuyu kitlemeniz biraz ezik göstermeye çalışmaktır bizi.. Zaten sorumuz yöneticilere ulaşamamak... Ve ben aldığım uyarının sebebini kesin olarak öğrenmek istiyorum. Bu da hakkım sanırım?

ben özel mesaj kutumda herhangi bir mesaj görmüyorum. Yazdığın konuyada özellikle cevap vermedim. Hangi yöneticiye ulaşıp cevap alamadıysan bana özelden belirtirsen sevinirim.

İlhanın dediği gibi bu sisteme bir kolaylık getireceğiz.