PDA

View Full Version : Bozuk Save Dosyasını Çözümü!

myeren
04.Ekim.2006, 23:57
ELEKTRİK KESİNTİSİNDE BOZUK SAVE DOSYASININ YAPIMI!

Evet arkadaşlar oyununuzu oynamışsınız ve kayıt edeceksiniz kayıt sırasında elektriğiniz kesildi ve siz elektrik gelince o caaanım kariyerinize birdaha giremiyorsunuz daha doğrusu giremiyordunuz ama benim bu anlattıklarım sayesinde bu olay tarihe karışıyor bizzat bende denendi elektrik kesildi bilgisayarı açtığımda giremeedim tam hay ben böyle elektriğin diye saymaya başlarken yoğun uğraşlar sonucunda nası tekrar eski hale getirdiğimi söyleyim

Elektrik kesildi ben bozuk save dosyasını yani (backup) yazan dosyayı ve tüm save dosyalarını kesip d diskime attım sonra sistem geri yükleme yaptım ve bir önceki zmn neyse ona aldım tam umudu kesmişken d discime kopyaladığım bozuk dosyayı tekrar save dosyalarının olduğu yere taşıdım ve oyunu açtım girdim takır takır oynuyorum hemde hiç bir sorunum olmadan sanırım bozuk dosayaların sonun (backup) yazısı geliyo onu silincede olabilir bi deneyin ama ben böyle yaptım ve bozuk dosya sapa sağlam oldu anlattığım şey gerçekden çok işinize yarayacaktır bi allah razı olsunu esirgemeyin.

QaaN-07
05.Ekim.2006, 00:59
Allah razı olsun kardeş deniycem

byunuss1
05.Ekim.2006, 02:33
bunların hiç biirine gerek yok :D yedekleyin oyunu öyle girin:)

El Barto
06.Ekim.2006, 05:11
hemde hiç bir sorunum olmadan

Sistem geri yükleme sorun değil diyorsun yani. ;;)

Ama sabit diskin öyle demiyor.