PDA

View Full Version : Bozuk Save Dosyasını Çözümü!

myeren
05.Ekim.2006, 00:03
ELEKTRİK KESİNTİSİNDE BOZUK SAVE DOSYASININ YAPIMI!

Evet arkadaşlar oyununuzu oynamışsınız ve kayıt edeceksiniz kayıt sırasında elektriğiniz kesildi ve siz elektrik gelince o caaanım kariyerinize birdaha giremiyorsunuz daha doğrusu giremiyordunuz ama benim bu anlattıklarım sayesinde bu olay tarihe karışıyor bizzat bende denendi elektrik kesildi bilgisayarı açtığımda giremeedim tam hay ben böyle elektriğin diye saymaya başlarken yoğun uğraşlar sonucunda nası tekrar eski hale getirdiğimi söyleyim

Elektrik kesildi ben bozuk save dosyasını yani (backup) yazan dosyayı ve tüm save dosyalarını kesip d diskime attım sonra sistem geri yükleme yaptım ve bir önceki zmn neyse ona aldım tam umudu kesmişken d discime kopyaladığım bozuk dosyayı tekrar save dosyalarının olduğu yere taşıdım ve oyunu açtım girdim takır takır oynuyorum hemde hiç bir sorunum olmadan sanırım bozuk dosayaların sonun (backup) yazısı geliyo onu silincede olabilir bi deneyin ama ben böyle yaptım ve bozuk dosya sapa sağlam oldu anlattığım şey gerçekden çok işinize yarayacaktır bi allah razı olsunu esirgemeyin.

fatih akin
05.Ekim.2006, 04:22
Bu olay çoktandır başıma gelmedi ama eğer bu şekilde yapılıyorsa çok güzelmiş. Bilgilendirdiğin için saol

Ahmet_77
05.Ekim.2006, 17:44
Allah Razı Olsun...;;)

_LeGolaS_
05.Ekim.2006, 18:03
Benim başıma çok geldi. Paylaşım için çok sağol. Allah razı olsun...

gerrrard
08.Ekim.2006, 06:18
Vallaha bendede aynı sorun vardı çok sağol.

King_91
09.Ekim.2006, 00:39
cidden oluyosa super bişi

Mirza
10.Ekim.2006, 16:47
Arkadaşlar deneyen var mı ? Işe yarıyorsa Rehber'e ekleyelim.

GeNç KaRTaL
12.Ekim.2006, 18:06
Bende dün şöyle bir şey oldu.Fm 2008 demoyu oynuyordum ve bilgisayar hata verdi.Şu kadar zaman içerisinde bilgisayarınız kapanacaktır.Lütfen çalışmalarınızı kaydedin dedi.Bende hemen kaydetmeye başladım.Tam dolarken bilgisayar kapandı.Yendiden açtığımda orjinal dosya çalışmadı doğal olarak.Backup dosyasını çalıştırdım son oynadığım maçtan öncesine geldi.O maçtan önce kaydedip kaydetmediğmi hatırlamıyorum.

myeren
12.Ekim.2006, 23:07
hah arkadaşım işte senin o dediğin şey yani oyunu kaydederken kapanıyo ya bilgisayar işte o andaki kayıt yarım kaldığı için onu açamıyo haliyle ama backup dosyasını benim anlattığım şekilde yapınca en son kayıt ettiğin yer neyse ordan oynuyosun demekki kaydetmişin çünkü en son kayıt yerini esas alıyo. yani bi deneyin derim ben rastgeldi buldum işe yaradı çok sevindim oyunum açıldı kariyerim boşa gitmedi diye. eğer sorunu olan varsa bi denesin sizdede işe yaradıysa ne mutlu bana.

GeNç KaRTaL
13.Ekim.2006, 02:05
Yalnız ben senin gibi sistem geri yükleme olaylarına girmedim.

myeren
15.Ekim.2006, 18:58
olabilir ben dosyayı tamir etmek için her türlü yolu denedim demekki sistem geri yüklemeye gerek yok duyurulur!!!