PDA

View Full Version : Mafya - Sir Gürbüz İnce Çizgisi

Flawless Victory
05.Ekim.2006, 07:04
MAFYA OYUNU MU YOKSA FUTBOL MU?

:::BAYRAM TATİLİ SEBEBİYLE KARİYERE PAZARTESİYE KADAR ARA VERİLMİŞTİR:::

Yıllardır mafyanın bu sporun içinde olduğunu söylüyorlar. Bizler de yaşadığımız birçok olaydan esinlenerek bu söylemlere katılıyoruz zaman zaman. Ancak ya mafya açık açık bir teknik adamı tehdit ediyorsa?

Sir Emrah Gürbüz, geçen hafta evinden çıkarken iki saldırgan tarafından bayıltılarak kaçırıldı. Saldırganlar tarafından ıssız bir adaya götürülen Sir burada yaşadıklarını şöyle anlattı :

"Geçen hafta bu gün evimden, her zaman ki gibi heyecala çıktım. Çünkü sevgilimle buluşacaktım. Ancak bir anda sokak ortasında üç kişi önümü kesti ve bana, sesini çıkarma, bizimle gel, dediler. Bunun üzerine bir arabaya bindik ve o sırada beni eterle bayılttılar. Aslen Kimya Öğretmeni olduğum için bu maddenin eter olduğunu ve genel formülünün R-O-R olduğunu hemen anlamıştım. Sonra kendime, beni götürdükleri adada geldim. Aslında adada olduğumuzu onların aralarındaki konuşmalarından öğrenmiştim. Benden ne istiyorsunuz dediğimde bana "bizim için birşeyler yapacaksın" dediler. Ne gibi şeyler dedim. Aramızda şu diyalog geçti :

- Patronumuz senden Gerard'ı yarı fiyatına Chelsea'ye satmanı ve bu sezon ligde ilk 5'e girmemeni istiyor. Karşılığında sana 2 milyon dolar vereceğiz. Ayrıca bu sezon hiçbir kupa kazanmayacaksın!
-- O zaman istifa edeyim yani.
- Hayır istifa etmeyeceksin, sana ihtiyacımız var.
-- Ben sizin gibi köpeklerle iş yapmam! :mad:
- Pat! Küt! Güm! (Sir, dayak yer)
-- Aah! Üff!
- Ya adam gibi söylediklerimizi yaparsın ya da...
-- Ya da?
- Sevgilini öldürürüz!
-- Sevgilimi nerden biliyorsunuz? Onu bulamazsınız!
- Yanılıyorsun dostum. Sevgilin şu anda elimizde ama merak etme bir dediği iki olmuyor.
-- Köpekleeeerr!!!
- Yeter ulan köpek dediğin, adaba aykırı konuşma. Burası seviyeli bir site!
-- Pardon abi kendimi kaptırmışım.
- Tamam neyse devam et.
-- Neden ben! Neden ben! Ihı! ıhı! ıhı! (Sir ağlıyor)
- Çünkü başkaları istemese bile takım kupa olabilir ama sen istemezsen alamaz.
-- İstediğinizi yaparsam sevgilimi sağ salim bırakacak mısınız?
- Dostum bizi sevgilin değil, alacağımız para ilgilendirir.. Sen işini başarıyla (!) yap, gerisini merak etme. Bizi ihbar etmediğin sürece size zarar vermeyiz. Biz şerefli (!) bir mafyayız.
-- Peki Chelsea klübü de mi bu işin içinde?
- ..........................
-- Neden cevap vermiyorsunuz?
- Şimdi uyu yarın uyandığında evine gidebilirsin.

İşte bu diyalogdan bir gün sonra kendimi bir ağaç oyuğunda battaniyeye sarılı olarak, yerleşim yerlerinden uzak bir yerde buldum. Sonra bir araç buldum ve eve gittim. Rahat değildim, stres içindeydim. Söylediklerini yapmazsam sevgilimi öldüreceklerdi ama yaparsam da ben, ben olur muydum artık? Bu güne kadar ki şerefli yaşantıma leke sürülmez miydi? Bilmiyordum ne yapacağımı. Tek bildiğim çok korktuğumdu".

Evet tekrar ediyorum Sir Gürbüz, geçen hafta dört silahlı saldırgan tarafından bıçakla kaçırıldı ama Sir, neden kaçırıp neden bıraktıklarına dair birşey bilmediğini söyledi. Liverpool'un başına yeni geçen Sir Emrah Gürbüz, yaşadığı bu olayla şoka uğrasa da hemen işinin başına geçti ve birçok oyuncu transfer etti. Şimdi takıma katılan ve takımdan ayrılan oyuncuları görelim. Ardından da CHEMrah TV'de Kurtlar Vadisini izleyebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalın. Yeniden görüşmek üzere, essienkalın...

Yapılan Transferler :

http://img227.imageshack.us/img227/1116/gelenlerax8.jpg (http://imageshack.us)

Gönderilen Oyuncular :

http://img230.imageshack.us/img230/7263/gidenleriy1.jpg (http://imageshack.us)

Not : Liverpool'un eski kadrosudur, Fernando Torres vs. yoktur. 7.0.2 yaması...

DEVAM EDECEK...

Memedov
05.Ekim.2006, 07:10
Basarilar Emrah abi, uzun soluklu olmasi dilegim ile.

eXcitinG
05.Ekim.2006, 07:19
Emrah sen Roman yazsan yok satar bence :)

Rodrigo Tello
05.Ekim.2006, 07:28
Cok güzel olacak abi.Başarılar ..

YusufT
05.Ekim.2006, 08:56
Basarilar Emrah Abi. Senden iyi yazar olurmus be :). Transferler cok güzel

El Comandante
05.Ekim.2006, 09:01
Bir efsane daha geri döndü :) Uzun soluklu bir kariyer olur insAllah (:

tenten1985
05.Ekim.2006, 09:16
Kariyere güzle başlamışsın ama 3 kişi kaçırdı yazmışın hikayenin sonunda 4 olmuş :p
Bence sen mertliğini bozma ve kariyerine bildiğin gibi devam et :) sadece göz dağı vermişer :):) :p

Varonil
05.Ekim.2006, 15:44
Bir solukta okudum Emrah Abi,güzel bir giriş olmuş başarılar dilerim..

CeSC FaBReGaS
05.Ekim.2006, 18:06
Emrah abi başarılar.

QaaN-07
05.Ekim.2006, 18:08
Başarılar Emrah abi Nostalji kariyerin de çok güzeldi..
Bu da onun gibi olur inşallah :)

Flawless Victory
05.Ekim.2006, 18:13
Liverpool - Fenerbahçe - Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Turu İlk Maçı

Nereye gitsem ön elemelerde hep Fenerbahçe geliyor karşıma. Bu tesadüf mü acaba? Bakalım Liverpool'un yeni transferleri bu maçlarda ne yapacak! Sir Gürbüz, şimdi de Guardado ve Andrea Barzagli'ye kancayı taktı. Modric transferinde Chelsea'yi yenen, Bodmer transferinde yenilen Liverpool, Guardado transferinde ne yapacak göreceğiz... Bizden ayrılmayın...

Kariyere güzle başlamışsın ama 3 kişi kaçırdı yazmışın hikayenin sonunda 4 olmuş :p
Bence sen mertliğini bozma ve kariyerine bildiğin gibi devam et :) sadece göz dağı vermişer :):) :p

Yazının baş tarafını bir daha oku. :)

kaydırı kuppak
05.Ekim.2006, 18:29
basarilar...

Varonil
05.Ekim.2006, 18:32
Transferlerle yeni bir Liverpool kurdun abi.;;)

canavar20
05.Ekim.2006, 18:32
Erken biterse çok üzülürüm :D

Başarılar.

Flawless Victory
05.Ekim.2006, 18:55
Liverpool 1-0 Fenerbahçe

Pako Ayestaran'ın seçimine güvenen Sir Emrah Gürbüz, baş antrenörünün çıkardığı kadroyla maça hızlı başladı. Özellikle Bellamy ile birçok pozisyondan yararlanamadı. Fenerbahçe'nin ilk yarıda Liverpoll kalesine attı tek bir şut dahi yoktu. Ancak yolunda gitmeyen tek şey gol atamıyor olmasıydı Liverpool'un. Ortasahanın ortasında Xabi Alonso ve Steven Gerard bekleneni veremiyordu. Sağdaki Pennant ve soldaki Mark Gonzalez de çok iyi değillerdi. İkinci yarıda ise Liverpool forvet sayısını giderek artırdı ve maç sonlarına doğru, son 20 dakikayı 4 forvetle oynadı ama çok ilginçtir ki gol, 90+1'de Carragher'dan geldi. Fenerbahçe beraberlik için saldırdı ve Tümer topu ağlara yolladı ama bu gol ofsayt gerekçesiyle sayılmadı. Bunun üzerine Tümer Metin, topu yan hakeme doğru vurarak tepki gösterdi. Ancak bu pozisyonda kart gösterilmemesi Liverpool tribünlerinde gülüşmelere neden oldu. Rövanş maçı hiç de kolay olacak görünmüyor Liverpool için ama henüz yeni transferlerin hiçbirinin oynamadığını söylemek gerek. Çünkü takım seçimi baş antrenöründü. Bir sonraki maçta görüşmek üzere...

"Kariyer 2 ay kadar devam edecek, artık kaç sezon oynarsam ama bu ay daha yoğun ilerleteceğim kariyeri. Tam 14 oyuncunun alınmasının sebebi yakında açıklanacaktır."

yunusgs
05.Ekim.2006, 21:14
Başarılar abi süper bir kariyer olacak.

GebzeLi1907
05.Ekim.2006, 21:29
BaşarıLar diLerim.LiverpooL Avrupa'da En sevdiğim kLupLerden birisidir.İnş iyi işLer yaparsn..

kaydırı kuppak
06.Ekim.2006, 03:18
vay bee kariyere bak:)Çok meraklandım valla..

IcedEarth
06.Ekim.2006, 04:20
İşte beklediğimiz, özlediğimiz menajer geri döndü. Sir Emrah Gürbüz aramızda :) Abi hayırlı olsun çok sevindim yeni kariyer açtığına. Takip edeceğim.

Aykan19o3
06.Ekim.2006, 04:43
Başarılar.

batuhanry
06.Ekim.2006, 04:49
Hikaye çok güzel olmuş:DArada böle yaz abi ;)Daha zevkli geçer kariyer :) Takip ederim Liverpool yu severim zaten :)Transferler güzel ;)

IcedEarth
06.Ekim.2006, 04:55
Takip ederim Atletico yu severim zaten :)

Atletico mu? Oyun Liverpool'la açılmış yahu :zuhaha

batuhanry
06.Ekim.2006, 04:57
Pardon ya biraz önce bi atletico kariyerine bakıodum orda kalmış aklım:oAma Liverpool'u da severim :DBaktığım kariyer de senin kariyerin zaten :)

TuTh
06.Ekim.2006, 04:58
başarılar dilerim Emrah abi

Flawless Victory
06.Ekim.2006, 05:30
Community Shield Liverpool'un!

Muhteşem maçı Liverpool kazandı... Liverpool takımı, iki kez yenik duruma düştüğü maçı penaltılarla kazanarak Community Shield Kupasını kazandı. Maça Chelsea çok hızlı başladı ve ilk yarının sonunda Lampard ile öne geçti. İkinci yarıda Luis Garcia çaprazdan kaleciyi avladı ve skor eşitlendi. Ancak bu golden 3 dakika sonra sahneye Shevchenko çıktı ve takımını bir kez daha öne geçirdi. Herkes maçın böyle biteceğini beklerken Mark Gonzalez'in bazı televizyon kanallarında hala gösterimde olan muhteşem asistinde ceza alanı içinde topla buluşan Bellamy topu üst ağlara takınca Liverpool taraftarı bir anda ayağa fırladı ve golün sevincini yaşadı. Hatta Bellamy tribünlere giderek sırt numarasını gösterdi ve "ezberleyeceksiniz" anlamında bir el işareti yaptı, ardından Chelsea tribünlerine dönerek onlara da benzer (!) bir el işareti yaptı. Son günlerde moda olan bu çevik el hareketlerine, Bellamy'nin eli de eklenmiş oldu. Maç penaltılara gitti. Liverpool'un başarılı file bekçisi Reina tam 3 penaltı kurtararak maça damgasını vurdu. Böylece Liverpool takımı sezonun ilk kupası olan Community Shield'i kazanmış oldu. Bir sonraki programda görüşmek üzere size veda ederken son olarak maçtan bir kare geliyor ekranlarınıza.

http://img229.imageshack.us/img229/2640/comshch5.jpg (http://imageshack.us)

Sir Emrah Gürbüz'ün evi (Bir telefon görüşmesi, maçtan hemen sonra) :

- Bas bas golleri Chelsea'ye, bi daha mı gelecez Cardiff'e! (Sir Emrah Gürbüz'ün cep telefonu çalıyor).
-- Emrah! Ben Marcelo. Hatırlarsın beni.
- İnsan bi alo der bee. Ot geldin, ot gideceksin Marci!
-- Şimdi beni iyi dinle. Senden istediklerimizden birini yapmadın, canımızı sıkmaya başladın. Seni bir kez daha uyarıyorum, kupa kazanmayacaksın. Bu seferlik affediyoruz çünkü tek maçtı ve çok şey yapamazdın ama bir daha kupa kazanırsa takımın ben de senin derinden orjinal bir kupa yaparım.
- Marci bırakın sevgilimi! Size bütün paramı vereyim!
-- Ha ha haa! (Erol Taş gibi güler Marci). Bize vereceğin servetin kadar ben sana vereyim, sen yeter ki bu işi hallet. Patron kızarsa kötü olur senin için. Bence onu kızdırmamaya bak.
- Sen İtalyan mısın Marci?
-- Seni hep bu numaradan arayacağım bundan sonra. Sakın numaranı değiştirme, bunun hiç de iyi bir fikir olmadığını biliyorsun Emrah.
- Oğlum elime düşersin sen. Ya kardeşim bir insan bir sene rehin alınır mı? Devre arasına kadar olsun bari!
-- Hıh hıh! Emrah kendini akıllı mı zannediyorsun? Bir daha böyle numaralar deneme! Kupa kazanıp kazanmadığın sezon sonu belli olacak. Bizimle oyun oynama dostum!
- Tamam kapat şimdi telefonu salatalık!

Dış ses (veya dış yazı) : Sir Emrah Gürbüz, zekasıyla işin içinden sıyrılmak istedi ama yaptığı numarayı yemedi Marcelo. Bakalım zaman ne gösterecek, başarısızlık mı, yoksa istenmeyen bir başarı mı...

kazma
06.Ekim.2006, 05:46
ya abi kale ve oyuncu ikonlarin super zahmet olmazsa koyabilirmisin siteye simdiden tesekkurler

Flawless Victory
06.Ekim.2006, 05:56
ya abi kale ve oyuncu ikonlarin super zahmet olmazsa koyabilirmisin siteye simdiden tesekkurler

Kale ağlarını daha önce eklemiştim. Sitede kale ağları diye ara çıkar. Tam adı takımlara özel kale ağları idi galiba. Oyuncu ikonlarını daha sonra upload ederim.

canavar20
06.Ekim.2006, 06:28
ilk kpa gelmiş.:)
Tebrikler.

Rodrigo Tello
06.Ekim.2006, 07:09
Takip ediyorum ve zevk alıyorum :) Abi şu hikayeye Polat Alemdar'ıda eklesen güzel olmazmı :D

Flawless Victory
06.Ekim.2006, 07:42
Takip ediyorum ve zevk alıyorum :) Abi şu hikayeye Polat Alemdar'ıda eklesen güzel olmazmı :D

Seni mi kıracağız? :) Hemen ekleyim.

YusufT
06.Ekim.2006, 10:32
Pusat'ida ekle :D

Emrah abi, süpersin yine ve hep oldugu gibi!

kaydırı kuppak
06.Ekim.2006, 19:26
tebrikler...

RoNNiE91
06.Ekim.2006, 19:46
Kupayla başlamışsın,tebrikler.

MaTRaKaN
06.Ekim.2006, 19:49
Polat'ı Eklersen daha güzel olur gerçekten.:D

Flawless Victory
06.Ekim.2006, 20:16
Liverpool Şampiyonlar Liginde!!!

Liverpool takımı Fenerbahçe'yi İstanbul'da 2-1 mağlup ederek Şampiyonlar Ligi gruplarına kaldı. Maçta öne çıkan isim Craig Bellamy idi. Bellamy attığı gol ve oynadığı oyunla göz ısırtırken, Kezman da Fenerbahçe adına iyi bir oyun ortaya koydu.

Ligde ilk maçında deplasmanda Porstmuth ile karşılaşan Liverpool üstün oyununa rağmen sahadan 1-0 yenik ayrıldı. Bir sonraki maçta ise Wigan'ı 2-0 mağlup etti. Şu ana kadar 11 maç oynayan Liverpool, bunların sadece 3'ünde gol yedi. 8 maçı ise gol yemeden galip tamamladı. Bu maçlarda Steven Gerard henüz bir varlık gösteremezken Bellamy ve Mark Gonzalez'in güzel futbolları dikkat çekti.

Şampiyonlar Ligi A Grubu'nda Liverpool; Bayern Münih, S. Bükreş ve Anderlet ile mücadele edecek. Gruptan çıkmasına kesin gözüyle bakılan Liverpool'un lider olup olamayacağı merak konusu..

Mafya kendi arasında konuşuyor :

- Marci gelsene bi!
-- Buyur patron.
- Koçum bu Liverpool işinde bir sorun çıktı. Emrah sözümüzü dinlemiyor. Türkiye'den birisine durumu anlatmış. Türkiye'den bir mafyayı üzerimize salacakmış. Çok dikkatli olun! Bir de araştırın bakalım kimin nesiymiş bu adamlar. Türkiye'de Patrikhane'deki dostlarımızdan yardım isteyin.
-- Tamam patron merak etme.
- Hıı bir de, şu Emrah'la konuşup şunları söyleyin.

Telefon görüşmeleri devam ediyor :

- Alou!
-- Diarra!
- Alouuu!
-- Diarraaa!
- Ne Diarra'sı? Kiminle görüşüyorum? Emrah'ı telefona çağırın.
-- Marcelo kalası ben Emrah'ım zaten, söyle!
- Bizim vaktimiz dar Emrah! Beni bu gereksiz sululuklarla oyalama. Kontörüm yok! :icon_confused:
-- Konuş o zaman.
- Bip! bip! bip! (kontör bitti).
-- Alo! Aloo! Üff ya!
- Bas bas paraları Chelsea'ye, bi daha mı gelecez Cardiff'e! (Sir Gürbüz'ün telefonu çalıyor, Marci ödemeli arıyor)
-- Üff konuşsana ya!
- Bak Emrah Türkiye'de birilerine bizi methetmişsin. Kim bunlar? Sakın yanlış işler yapma, sonra senin ve sevgilin için iyi olmaz.
-- Siz beni tanımıyorsunuz. Ya sevgilimi bırakırsınız ya da olacaklara karışmam.
- Bizi tehdit mi ediyorsun? hah! hah! haaa!
-- Şimdilik hayır. Derhal sevgilimi bırakın yoksa...
- Yoksa ne hı?
-- Başınıza çorap örerim!
- Emrah bizi korkutuyorsun!
-- Görürsün sen korkuyu. Patronuna söyle söylediklerimi yapsın yoksa...
- Ne lan iki de bir yoksa diyip susuyorsun yoksa yapabileceğin birşey yok mu? Atıyor musun Emrah? Bize bu tafralar sökmez dostum.
-- Kapatıyorum. Yakında adamlarım gelince görürsün. Yerinde olsam Rusya'nın kutup noktasına diktiği bayrağın yanına kaçardım. Çünkü ancak oraya gelemeyiz.
- Biiiiiiiiip! (Emrah Gürbüz telefonu kapatır).

Marci olayı patronuna anlatır :

- Patron! Patron!
-- Dur oğlum nefes nefese kalmışsın. Ne oldu?
- Patron bu Emrah'ın güvendiği kişiler herhalde tehlikeli adamlar. Beni tehdit etti Emrah. Onunla konuşurken bozuntuya vermesem de ürktüm.
-- Puh senin kalıbına Marcelo! Biz kimiz ha? Bizde korkacak göz var mı ha var mı?
- Estağfurullah patron. Ama yine de dikkatli olalım. Adamlar yarın geliyormuş buraya, silahlı adamlar! Türkiye'den edindiğimiz bilgiye göre 3 kişilermiş! Bizimle konuşmaya geliyorlarmış.
-- Gelsinler bakalım.

Yarın gelecek adamlar kimler? Emrah'ı nerden tanıyorlar? Bu işten çıkarları ne? İtalyan mafyasıyla ne alıp veremedikeri var? Paletta ve çetesi ile ne konuşacaklar? Karşılaşmada silahlar konuşacak mı? Emrah Gürbüz sevgilisine kavuşabilecek mi? Bütün bu soruların cevaplarını yarın öğrenebileceksiniz.

Yarınki bölümün adı "Çeteler Savaşı"

YARINI BEKLEYİNİZ!

Rodrigo Tello
06.Ekim.2006, 20:20
Film gibi oldu ya :) Heycanla bekliyorum abi bu arada tebrikler..

Rsa
06.Ekim.2006, 20:25
Çok zevkli bir kariyer oluyor.Yazdıklarını okurken kopuyorum :D

Repesa
06.Ekim.2006, 20:27
valla harika bir kariyer oluyor ya zevkle takip ediyorum inşallah uzun sürer :icon_razz:

Varonil
06.Ekim.2006, 20:56
Futbolun içinde olan gerçekleri mizahi bir şekilde anlatmışsın abi,yine bir solukta okudum

yunusgs
06.Ekim.2006, 21:02
Tebrikler abi süper yazılar.

Flawless Victory
07.Ekim.2006, 06:43
Liverpool'un Lig ve Şampiyonlar Ligi'ndeki Son Durumu

http://img47.imageshack.us/img47/8826/ligsg2.jpg (http://imageshack.us)

http://img401.imageshack.us/img401/7145/slha3.jpg (http://imageshack.us)

Rodrigo Tello
07.Ekim.2006, 07:07
Güzel gidiyosun abi.Başarılar..
Abi oyuncu ikonlarını bende begendim sana zahmet Upload edermisin ?

YusufT
07.Ekim.2006, 14:12
Süpersin yine Emrah abi.

Flawless Victory
07.Ekim.2006, 19:58
BÖLÜM 2 - ÇETELER SAVAŞI

Emrah'ın Türkiye'den çağırdığı mafya geliyor... 3 kişilik mafya ekibi önce Emrah ile görüşecek.

Türk mafyası Emrah'ın evinde :

- Zırrrrr! (zil çalıyor)
-- Gırrrc!!! (Emrah kapıyı açar)
-- Polat geldin nihayet, buyur gel.. İçeri gir, dışarıda kalma.. Hoşgeldin.. Siz de hoşgeldiniz arkadaşlar.
- Hoşbudullukk (sesler birbirine girer, bir şey anlaşılmaz)
-- Aç mısınız birşeyler hazırlayım mı Polat?
- Emrah Ramazan'dayız unuttun mu?
-- Yok unutmadım da belki yoldan geliyorsunuz, tutmamışsınızdır diye düşündüm.
- Neyse Emrah hemen olayı anlatmaya başla.
-- Biraz dinlenin isterseniz.
- Hayır hemen anlat.
-- Peki Polat.. Şimdi bundan yaklaşık iki ay önce evden çıkarken 8 silahlı adam beni zorla, bıçakla kaçırdılar. Beni götürdükleri yerde bir süre tuttular. Sonra elebaşlarından biri gelip benimle konuştu, adı Marcelo.
- Marcelo mu Emrah?
-- Evet Polat. Bana dedi ki bu sezon hiç bir kupayı kazanmayacaksın falan filan. Ben de olmaz dedim. Ben şerefli bir teknik adamım dedim. Bu kez bana kız arkadaşın elimizde. Eğer söylediklerimizi yapmazsan onu öldürürüz dediler. Ihı! ıhı! ıhııı! (Sir Gürbüz ağlıyor). Ben de çaresiz seni aradım. Durum böyle Polat. Ne olur onu onların elinden kurtar!
- Merak etme. Hallederiz! Memati!
--- Tamam abi.
-- Onu inşallah kurtarırsınız Polat.
- Sen bizi evde bekle Emrah akşam kız arkadaşınla birlikte geleceğiz.
-- Sağol Polat kardeş. Bu iş bitsin dile benden ne dilersen.
- Canının sağlığı Emrah. Görüşürüz. Gidelim!

Polat Alemdar ile Paletta Aloui'nin karşılaşması :

- Polat!
-- Palet!
- Polat, kardeşim ya! Biz de kim diyorduk bu gelecek adamlar. Gel buyur otur. Hoşgeldin, nasılsın kardeşim?
-- Palet hiç değişmemişsin. Ayakların hala palet gibi. İyiyim, sen nasılsın? Niye geldim, kiminle karşılaştım.
- Sağol Polatım ben de iyiyim. Bizi de çok korkuttular. Nerden bilebilirdim ki?
-- Ama pek hoşgelmedim Palet.
- Niye ki koçum?
-- En sevdiğim dostlarımdan biri olan Emrah'ın kız arkadaşını kaçırmışsınız. Bunun hesabını sormaya geldim. (ortam bir anda gerilir)
- Emrah? Hııı şu teknik adam? Ne olmuş ki ona?
-- Bırak numarayı Palet oğlu Palet! Nerede kız?
- Ihh! Şey! Polat, bak, seninle bu meseleyi konuşalım.
-- Sorduğuma cevap verirsen zaten konuşmuş olacağız Palet..
- Polat seninle anlaşabileceğimizi umuyorum dostum. Bak! Kızı bırakmak kolay ama bizim yaptığımız işler büyük işler Polat! Bu paraları başka hiçbir yerde kazanamayız. Bu son işim. Artık futbolla işimiz olmaz ama bu işi bitirmeliyiz. Emrah burada amaç değil, araç. Biz ondan sadece küçük bir görev yapmasını istedik o kadar. Sevgilisine zarar verecek değiliz ama o şimdi burada kalmalı. Bu büyük bir iş Polat! Damlalardan payını alanlar olduğu gibi, istersen musluğu senin için de açabiliriz. Bize yardım et, sen de kazan.
-- Peki ya olmaz dersem Palet?
- Kusura bakma Polat, kızı bırakmayız. Bu iş yoksa bozulur.
-- Size yardım edersem çıkarım ne olacak bu işten?
- Payını fazlasıyla alacaksın merak etme. Adını koyalım. 10 milyon!
-- Parayı ne zaman alacağım.
- İşte çekin! İstediğin zaman çekebilirsin. Sen şimdi Emrah'ın yanına git ve ona bir gözdağı ver. Bizden korksun ve söylediklerimizi yapsın. Gerisini biz hallederiz. Kız arkadaşına zarar vermeyeceğiz ama bunu Emrah'ın bilmemesi gerek. Anladın mı beni Polat Alemdar?
-- İkimiz içinde kafası bazı şeyleri almayan biri varsa o da sensin Palet.
- Ya Polat senin bu konuşmaların beni hep germiştir. Yine geriyor. Bi git ya. Hadi sen şimdi doğru Emrah'ın evine. Biz evi 24 saat gözlüyoruz. Bir şey olursa bize bu telefondan (Nokia N-Gage) ulaşabilirsin.
-- Sakın kalkmayın! Ben giderken değil, gelirken ayağa kalkılmasını severim.
- Üf ya bu Polat hep böyle gerer ortamı.

Akşam üstü - Emrah'ın evi :

- Zırrrrrrrrrrr!
-- Polat hoşgeldin!
- Ihh! oo! Polat ne yapıyorsun? Bu silah ne?
-- Geç içeri Emrah! Koltuğa otur!
- Polat ne yapıyorsun?
-- Emrah artık diğer taraftayım ben.
- Kız arkadaşına kavuşmak istiyorsan söylediklerimizi yapacaksın.
-- (Emrah'ın dili tutulur)
- Şimdi gidiyorum Emrah, söylediklerimizi yapsan iyi edersin.

:::.Devam edecek.:::

kaydırı kuppak
08.Ekim.2006, 00:01
vayy bee sen bunlarla dizi yapsan izlenme rekoru kirar..

Varonil
08.Ekim.2006, 00:11
Polat parayı görünce yan çizdi:D

yunusgs
08.Ekim.2006, 00:45
Süper abi süper.

QaaN-07
08.Ekim.2006, 01:26
Harbi polat nağmert çıktı :)

Flawless Victory
08.Ekim.2006, 02:22
Emrah zor durumda. :)

gerrrard
08.Ekim.2006, 02:32
Emrah abi hikayeyi baştan sona kadar okudum süper ya :D

Flawless Victory
08.Ekim.2006, 04:37
Teşekkür ederim arkadaşlar. Katılım ne kadar olursa benim de verimim o kadar artıyor. Şu anda % 20 verimle yazıyorum. Bunun daha maç anlatımı, vidyo görüntüleri, hiçbir yerde bulamayacağınız istatistikleri, sürpriz konukları ve müthiş sezon finali var. Sezon finalini şu anda kurguluyorum ama katılım fazla olmazsa o final erken gelecek. :)

El Comandante
08.Ekim.2006, 04:43
Abi müthissin her zamanki gibi.Efsanenin geri dönmesine cok sevindim :) Böyle devam et abi,süpersin :)

gerrrard
08.Ekim.2006, 04:53
Sen böyle ol Emrah abi biz hep arkandayız. :)

Flawless Victory
08.Ekim.2006, 05:06
Sağolun ama benim turbo motoru ateşlemem için daha fazla üye lazım konuya. Nerden bulsak acaba? :) Şaka tabi. Ben zevk aldığım için yazıyorum, yani üye sayısına bağlı değil. Hikayemiz klasik Türk mafya filmi tadındadır. Yakında dallanıp budaklanacak senaryo sizi çok saracak... Çok yakında... :)

Varonil
08.Ekim.2006, 05:09
Takipçilerindenim.Son yazıyı hele bir solukta okudum.Bakalım Polatla Palet'in yaptıkları yanına kar kalacak mı?:)

Flawless Victory
08.Ekim.2006, 05:22
Bu kariyer hikayesi bölümünde, forumda bulunan bir uygulama bazen canımı sıkıyor. Bazen bir yazı ekleyesim geliyor. Bir bakıyorum ki en son ben mesaj yazmışım. Ee dolayısıyla mesaj birleştirme olayı devreye giriyor. Böylece konuyu okuyanlar yeni mesajdan habersiz oluyor genelde.

Ayrıca dünya televizyonlarında ilk kez, CHEMrah TV Futbol Dergisi yakında yayında. Dünya futbolundan haberler içerecek olan dergimizin ilk sayısını okumak için konuyu takip edin.

Bu kariyer konumun kısaltması MS GİÇ'tir. Kamuoyuna duyurulur...

Az sonra birbirinden ilginç istatistiklerden oluşan bir değerlendirme raporu sizlerle olacak...

batuhanry
08.Ekim.2006, 05:31
Değerlendirmeyi bekliyorum abi :)

Flawless Victory
08.Ekim.2006, 05:42
Biraz gecikecek sanırım, bir işim çıktı. Geç saatlerde gelir rapor. Özür şimdiden.

the_imam912
08.Ekim.2006, 05:45
Çok ilginç bir kariyer :eek:

gerrrard
08.Ekim.2006, 06:12
Olsun abi biz bekleriz. :D

Flawless Victory
08.Ekim.2006, 07:40
İSTATİSTİKLER

Şut İstatistikleri (Atılan şut/Kaleyi bulan şut) : 15 Maç.

Defans : 22/10 (% 45.6)

Orta Saha : 62/33 (% 53.2)

Forvet : 109/49 (% 45.0)

Değerlendirme : Forvet oyuncularının bu süreçte yetersiz kaldığını söylemek zor olmaz ki zaten şu ana kadar oynanan maçlarda üstüste iki maç iyi oynayan bir oyuncu bulmakta zorlandık. Ortasaha oyuncuları henüz bekleneni veremese de % 53.2'lik oran hiç de fena değil. Tabi bunda en büyük pay Xabi Alonso'ya ait. Savunma oyuncularından gelen şutları ise tamamen bekler oluşturuyor. Carrager ve Riise başta olmak üzere, Aurello ve Finnan'ın şutları vardı. % 45.6'lık oran son derece sevindirici bir gelişme. Zira az sonra Liverpool'un kalesinde gördüğü gol istatistiklerini verince savunmanın ne kadar başarılı olduğu anlaşılacaktır. Forvetlere acil önlem almak gerekiyor. Çünkü şu anda en kötü istatistik onlara ait. Forvet hattını düşündüğümüzde durum daha da vahim bir hal alıyor (Crouch, Kuyt, Delgado, Kerlon, Bellamy, İversen, Lee Chun Soo, Luis Garcia).

Takım İstatistikleri :

Oynanan maç sayısı : 15
Atılan gol sayısı : 25
Yenilen gol sayısı : 7
Sarı kart sayısı : 15
Kırmızı kart sayısı: 1
Ortalama seyirci : 43043
En çok seyirci sıralamasında : 5.

Değerlendirme : Şu anda ligin en az gol yiyen takımı durumundaki Liverpol, attığı gollerin yarısını ligde atabilmiştir (13). Bu sebeple ligde istemediği bir sıradadır (3). Şampiyonlar Ligi'nde 7 gol atıp kalesinde sadece 1 gol görmüş ve son maçında B. Münih'i 3-0 mağlup ederek 3'te 3 yapmıştır.

Oyuncu İstatistikleri :

En çok gol atan oyuncu : Craig Bellamy
En çok asist yapan oyuncu : Peter Crouch
Kırmızı kart gören oyuncular : Kerlon
En başarılı oyuncu : Jamie Carragher (DC) , 7.27 ortalama puan.
En çok izlenen oyuncu : Riise, Xabi Alonso.
En verimli oyuncu : Mark Gonzalez.
Yokluğu en çok hissedilen oyuncu : Luis Garcia.
En çok forma şansı bulan oyuncular : Reina, Finnan, Carragher, Gerard (15 kez).
En kötü ortalama puan : Lee Chun-Soo, Cesar Delgado.
Kiraya verilenlerden en iyisi : Josa Sosa (7.67 ortalama puan).
Bekleneni veremeyenler : Sissoko, Gerard, Modric, Delgado.
En kötü kondisyon : Bellamy
En iyi kondisyon : Xabi Alonso
Kendini en çok geliştiren : Mascherano
Kadro genişliğinden fazla şans bulamayanlar : Modric, İversen, Hyypia
En çok kazanan : Steven Gerard (12.750.000 YTL)
En az kazanan : İnsua (50.000 YTL), Doudin (80.000 YTL)
En efendi : Sissoko, Hyypia
En hırçın : Kerlon
En değerli : Gerard
En ucuz : Benoit Costil
Bitime en yakın kontrat : Dudek (1 yıl içinde)
En yüksek form : Bellamy
Gelecek vaadedenler : Kerlon, Costil, Sosa, Paul Anderson, Benzerga, Niguez (geleceğin yıldızı)
Yanlış transferler : Lee Chun-Soo, Juhasz

::.Bu istatistikler daha sonra çok daha ayrıntılı ve güzel bir hale getirilecektir. Karşılaştırmalar yapılacaktır.:::

GeNç KaRTaL
08.Ekim.2006, 13:44
Emrah ilginç hikayenle kariyerin 1 numara.Aynen devam..

gerrrard
08.Ekim.2006, 15:20
Emrah abi yine döktürmüşün. :D Gerrard gün gelcek seni taşıyacaktır abi forvetlere ihtiyaç yok :D

Repesa
08.Ekim.2006, 16:40
polat a bak sen hem ramazan mübarek ay diyo hem de kalleşlik yapıyo :icon_eek: süpersin abi devamını bekliyoruz :icon_biggrin::icon_biggrin:

Ilhan
08.Ekim.2006, 18:20
Emrah harikasın, idolümsün... Polat'ı ben hallederim sen merak etme:)

Memedov
08.Ekim.2006, 19:22
Süper gidiyorsun Emrah abi tebrik ederim, Polatı gönder sen bize. :)

Flawless Victory
08.Ekim.2006, 19:23
http://img516.imageshack.us/img516/1188/holigancopyoj5.jpg (http://imageshack.us)

YusufT
08.Ekim.2006, 21:26
gazete güzel olmus

gerrrard
08.Ekim.2006, 23:16
Eheheheheh :n: Suçlarım çok güzelmiş Emrah abi sağol. En güzel suçum=Stadyuma giden topu vermeme :n::n:

El Comandante
08.Ekim.2006, 23:26
Anti Arsenalci olmama ragmen Arsenalci yapmissin beni abi :D Neyse Ilhan abinin grubundaysak sorun yok :)

Flawless Victory
08.Ekim.2006, 23:26
Polislerin elinden kaçan gerrrard en son Turksportal sunucularında görüldü. Yakalayın şunu. :n: :k:

King_Theoden
08.Ekim.2006, 23:29
Tebrikler emrah süper bi kariyer film tadında bi solukta son sayfaya geldim

Flawless Victory
08.Ekim.2006, 23:31
Polislerin elinden kaçan denizburak, M. United ve Newcastle holiganlarının karıştığı başka bir kavgada dizinden yaralanarak tedavi olamaması için evine götürüldü. :)

IcedEarth
09.Ekim.2006, 00:11
Arsenallileri şimdidien uyarıyorum, çok pis dalarım :mad:
:zuhaha

Sir FRD
09.Ekim.2006, 01:10
Goal filmiyle Kurtlar Vadisi nin karışımı gibi birşey olmuş bu kariyer:DAyrıca bu gerrard da hiç rahat durmuyor yav bir maçta Liverpool yeniyordu top tribüne kaçtı topu vermedi.Maç 10 dakika felan durdu tabi öyle olunca rakip oyuncular oyundan koptu Liverpool kazandı:DLiverpool için herşeyi yapar bu adam:D

gerrrard
09.Ekim.2006, 01:34
Goal filmiyle Kurtlar Vadisi nin karışımı gibi birşey olmuş bu kariyer:DAyrıca bu gerrard da hiç rahat durmuyor yav bir maçta Liverpool yeniyordu top tribüne kaçtı topu vermedi.Maç 10 dakika felan durdu tabi öyle olunca rakip oyuncular oyundan koptu Liverpool kazandı:DLiverpool için herşeyi yapar bu adam:D

Herşeyi yaparım ben Liverpool için yaşıyorum zaten :n:

Sir FRD
09.Ekim.2006, 02:19
yaparsın yaparsın bilmezmiyim araba bile çalmışsın Liverpool için.Başka ihale tilkiliği yapmışsın.Bunun sayesinde Liverpool a az paraya birsürü arsa verdin dimi:DHatta mayfa köstebekliği bile yapmışsın.Bence senin mayfa işlerin yüzünden Emrah abi bu durumda:D

Rsa
09.Ekim.2006, 03:17
Bende Liverpoollu olmuşum :)

Repesa
09.Ekim.2006, 04:53
gazete harika olmuş abi eline sağlık beni de Arsenalli yapmışsın ulan Liverpoolllular sizi eski stadımız highbury nin altındaki caddede bekliyoruz sıkıysa gelin :icon_biggrin::icon_twisted:

kaydırı kuppak
09.Ekim.2006, 04:58
olumune liverpool:D geliriz oraraya da geliriz:D

gerrrard
09.Ekim.2006, 06:09
yaparsın yaparsın bilmezmiyim araba bile çalmışsın Liverpool için.Başka ihale tilkiliği yapmışsın.Bunun sayesinde Liverpool a az paraya birsürü arsa verdin dimi:DHatta mayfa köstebekliği bile yapmışsın.Bence senin mayfa işlerin yüzünden Emrah abi bu durumda:D

Tabikide. Ben olmasam şuanda Emrah abi rahat bir menejerdi,sevgilisi emin ellerdeydi. :n:

yusufyusuf21
09.Ekim.2006, 20:10
Süper Bi Kariyer Zevkle Okudum , Başarılar , Devamını Bekliyorum :)

Flawless Victory
09.Ekim.2006, 20:38
Holigan grup üyelerinin bazılarının Turksportal'da yönetici oldukları ve güzelim siteyi zelil perişan ettikleri de gelen haberler arasına sıkıştırılmış. Onun için görülmedi herhalde. :)

İlk yarı bitti. Liverpool'un son durumu nedir? Ligde ve kupalarda ne durumda? Oyuncuların son durumu ve takımın son istatistikleri nedir, işte bu sorulara birazdan yanıt vereceğim. Bu gün son yazılarımı yazacağım. Yarın Malatya'dan ayrılıyorum bayram tatili için. Bayramdan sonra, pazartesi günü yeniden görüşeceğiz. Az sonra istatistikler ve ekran görüntüleri ile hiçbir yerde bulamayacağınız çok özel dosyalar kompütırlarınızda olacak... :)

YusufT
09.Ekim.2006, 21:20
You will never walk alone :D

Ilhan
09.Ekim.2006, 22:01
We love you Sir:)

Flawless Victory
09.Ekim.2006, 22:05
İLK YARI İSTATİSTİKLERİ

İlk Yarı Ligdeki Puan Durumu :

http://img104.imageshack.us/img104/3020/ligtabloni8.jpg (http://imageshack.us)

Şampiyonlar Ligi 1. Turu Eşleşmeleri :

http://img520.imageshack.us/img520/5294/slesyl0.jpg (http://imageshack.us)

Şut İstatistikleri (Atılan şut/Kaleyi bulan şut) :

İlk 15 Maç :

Defans : 22/10 (% 45.6)

Orta Saha : 62/33 (% 53.2)

Forvet : 109/49 (% 45.0)

Son 20 Maç :

Defans : 25/12 (% 48)

Orta Saha : 120/70 (% 58.3)

Forvet : 169/92 (% 54.4)

Toplam (35 Maç) :

Defans : 47/22 (% 46.8)

Orta Saha : 182/103 (% 56.6)

Forvet : 278/141 (% 50.7)

Değerlendirme : İlk 15 maç itibariyle forvetlerin formsuz olduğunu söylemiştik. Ancak ilk yarının son bölümlerinde forvet oyuncuları oldukça iyi bir performans gösterdiler. Bu dönemde ağır yenilgiler de aldık. Özellikle Bolton'a 4-1 yenildiğimiz maç en farklı yenilgimiz olarak dikkat çekiyor. Bu maçta Anelka, Liverpool savunmasını perişan etmişti. Ayrıca Liverpool Lig Kupası'nda Manchester United'a deplasmanda, o muhteşem maçta 3-2 yenilerek elendi (Daha sonra Manchester United takımı 4-1 yenilerek perişan edilmiştir). FA CUP'ta ise dolu dizgin devam ediyor. Ligde Arsenal'in hiç de normal olmayan performansı neticesinde şampiyonluğu şimdiden unutan Liverpool, artık lig ikinciliği için yarışmaya başladı. Çünkü Arsenal ikinci Liverpool'a 23 maçın sonunda 12 puan fark atmış durumda. Az sonra lig tablosunu gördüğünüzde durumu daha iyi anlayacaksınız. Şampiyonlar Ligi'nde ise Liverpool takımı B. Münih'e deplasmanda 2-1 yenilmesine karşın gruptan 15 puanla zirvede çıktığı gibi, bu performansıyla Şampiyonlar Ligi'nin en iyi takımı durumuna geldi. Liverpool'un şampiyonlar Ligi'nde karşısına Lille geldi. Lille güçlü bir takım ancak Liverpool, tecrübesiyle bu turu geçecektir.

Bu şut istatistiklerinde şut sayılarına baktığımızda defans oyuncularının çok az şut attığını görüyoruz. Bunun sebebi de Sir Emrah Gürbüz'ün defans oyuncularına aşırı derecede defansif görevler yüklemesidir. Ancak bu, Liverpool takımına en az gol yiyen takımlardan biri olma fırsatını vermiş oldu. Forvet oyuncularının son performansları ise göz doldururken, Gerard'ın yükselen performansı Liverpool taraftarını fazlasıyla memnun etmiş durumda.

Yeni İstatistik Kategorisi : Mevkilere göre gol dağılımı (İlk 15 maç hariç).

Defans oyuncularından gelen gol sayısı : 2 (% 4.9)

Orta saha oyuncularından gelen gol sayısı : 14 (% 34.1)

Forvet oyuncularından gelen gol sayısı : 25 (% 61)

Değerlendirme : Gol istatistiklerine baktığımızda sürpriz olan pek bir şey yok. Orta sahadan bu kadar gol çıkması, Gerard, Xabi Alonso, Luis Garcia, Mascherano gibi çok önemli oyuncularla rahatlıkla açıklanabilir. Ancak bu forvet hattından ikinci yarıda daha fazla gol beklemek de hakkımız.

Takım İstatistikleri :

Oynanan maç sayısı : 35
Atılan gol sayısı : 71
Yenilen gol sayısı : 29
Sarı kart sayısı : 31
Kırmızı kart sayısı: 1
Ortalama seyirci : 43202 (+ 159)
En çok seyirci sıralamasında : 5. (M. United + 20.000 seyirci ile 1.)

Değerlendirme : Liverpool takımı şu anda ligde en az gol yiyen 3. takım durumunda. 1.'likten, 3.'lüğe düşüşün en büyük nedeni Steve Finnan. Bu sebeple Sir Emrah Gürbüz bu oyuncunun yerine, geleceğin yıldızı olarak gösterilen Eduardo Ratinho'yu transfer etmek için bir servet önerdi, tam 18 milyon YTL... Ancak çalışma izninin bir türlü çıkmaması canları sıkmışa benziyor. Bununla birlikte sözleşmesinde sona yaklaşan bazı oyuncularla sözleşme imzalandı. Bu oyunculardan bazıları; Valdo, Tevfik Köse, Marko Babic, Deniz Yılmaz... Bu oyuncularıdan Valdo ve Marko Babic takıma katıldıkları an satılarak ek bütçe oluşturulacaktır. Diğer iki Türk oyuncu ise kiraya verilerek gelişmeleri sağlanacaktır.

Oyuncu İstatistikleri :

En çok gol atan oyuncu : Peter Cruoch (16)
En çok asist yapan oyuncu : Peter Crouch (13)
Kırmızı kart gören oyuncular : Kerlon
En başarılı oyuncu : Peter Crouch (ST) , 7.61 ortalama puan.
En çok izlenen oyuncu : Riise, Xabi Alonso, Sissoko, Lee Chun-Soo, İversen
En verimli oyuncu : Peter Crouch.
Yokluğu en çok hissedilen oyuncu : Finnan.
En çok forma şansı bulan oyuncular : Gerard (35 kez), Carrager (34 kez).
En kötü ortalama puan : Lee Chun-Soo, Cesar Delgado, Luis Garcia.
Kiraya verilenlerden en iyisi : Josa Sosa (7.42 ortalama puan).
Bekleneni veremeyenler : Sissoko, Modric, Luis Garcia, Steve Finnan.
En kötü kondisyon : Bellamy
En iyi kondisyon : Xabi Alonso
Kendini en çok geliştiren : Cesar Delgado
Kadro genişliğinden fazla şans bulamayanlar : Modric, İversen, Kerlon, Lee Chun-Soo
En çok kazanan : Steven Gerard (12.750.000 YTL)
En az kazanan : İnsua (50.000 YTL), Doudin (80.000 YTL)
En efendi : Sissoko, Hyypia
En hırçın : Daniel Agger
En değerli : Gerard
En ucuz : Benoit Costil
Bitime en yakın kontrat : Robbie Fowler (6 ay içinde)
En yüksek form : Xabi Alonso
Gelecek vaadedenler : Kerlon, Costil, Sosa, Paul Anderson, Benzerga, Niguez (geleceğin yıldızı)
Yanlış transferler : Lee Chun-Soo, Juhasz
Bir maçta en çok pas : Xabi Alonso (97 pas)
Takımdan gönderilmesi düşünülenler : Steffen İversen, Lee Chun-Soo, Luca Modric
Takımdan gönderilenler : Arbeloa
Transferi düşünülenler : Gourcuff, Barzagli, Zaccardo, Baines, Pato, Ledley King (Gerard'ın önerisi), Tevez (sadece düşünülebilir zaten :)), ayrıca Ronaldinho :p

:::.Bu istatistikler daha sonra çok daha ayrıntılı ve güzel bir hale getirilecektir. Karşılaştırmalar yapılacaktır.:::

YusufT
09.Ekim.2006, 22:11
Istatikler hosuma gitti :) Transferi düsünülenlerin hepsi iyi oyuncu, galiba yeni bir defans kuruyorsun. Zaccardo-Barzagli-King-Baines

Flawless Victory
09.Ekim.2006, 22:16
Daha doğrusu kurmaya çalışıyorum. Barzagli'yi 30 milyon YTL'den aşağı vermiyorlar. Zaccardo transferini, Ratinho transferi gerçekleşmezse düşüneceğim. Sanırım İngiltere'ye kolay kolay genç oyuncu transfer edemiyoruz. Onun için Ratinho transferi olmayabilir. Zaccardo'ya karşılık 10 milyon YTL + Luis Garcia + Bellamy'yi verdim yine olmaz dediler. Adamlar takasa yanaşmıyor. Luis Garcia gerçekteki gibi fazla para etmiyor.

IcedEarth
09.Ekim.2006, 23:38
Oyunun zayıf bir yanı seni de zor duruma sokmuş abi. Oyuncunu alacakları zaman fiyatı çok kırıyorlar ama sana oyuncu satacaklarsa dünyanın parasını istiyorlar. Herşeye rağmen, banko oynayacak en azından 1 oyuncu bekliyoruz abi taraftarın olarak. :)

Flawless Victory
09.Ekim.2006, 23:53
Ratinho Liverpool'da!!!

canavar20
10.Ekim.2006, 00:07
Ratinho süpeer. Denemiştim harika tebrik.

Sir FRD
10.Ekim.2006, 00:11
chelse arsenal man utd maçlarında holigan gerekiyorsa geliriz abi:D

canavar20
10.Ekim.2006, 00:15
Gazeteyi yeni okudum. O kadar komik o kadar düzgün yani herşeyiyle süper.

Bu arada FORZA Arsenal Anti Liverpool
..............FORZA Peluk Anti Gerrard

:n:

Flawless Victory
10.Ekim.2006, 00:52
PREMIER LİG.::: ARSENAL - LİVERPOOL!

Liverpool, Arsenal'den 10 puan geride, eğer kazanırsa 7 puana düşecek ve kalan 13 haftada yeniden şampiyonluk yarışı içine girebilir. Ancak kaybederse puan farkı 13'e çıkacak ki, bunu hiç kimse istemez herhalde. Muhteşem maç, maç öncesi ve sonrası ile bu akşam ekranlarınızda olamazsa, artık bayramdan sonraki pazartesi günü sizlerle olacak. CHEMrah TV bütün elemanlarıyla birlikte bayram tatiline girecek. Bu günkü antrenmanda Sir Gürbüz ile oyuncuları arasında şu diyalog geçti

- Sen nereye gidiyorsun bayramda Steve?
-- Eşimle evdeyiz yav, çıkmayacaz bu bayram. Sen nereye Luis?
- Valla memlekete bi gidecem. Bizimkiler öldü mü, kaldı mı haberim yok yav!
T) Ne tatili be? Kim izin verdi size?
-- Ama hocam bayraaaam!
T) Yahu bu müslümanların bayramı, size ne oluyor? Bayramsa benim için ve Türkiye'de bayram tatili olur. Burada olmaz. Bayramda biz antrenman yapacağız. Şimdi gidin yemeğinizi yiyip uyuyun.
-- Ya hocam yiyip yatmayalım, sonra şişkinlik oluyoo.
T) Peki ama yatağınızda oturun, aşağı inmek yok!
-- Üff!!! :(
T) Üfleme Luis! Hadi! Hadi!!

:n: :k:

CeSC FaBReGaS
10.Ekim.2006, 01:06
Bekliyoruz.Bu arada gazeteyi yeni okudum ve super yenilerini bekliyoruz.

Rsa
10.Ekim.2006, 01:59
Arsenal'i yenersen şampiyonluk için umutlanabilirsin.İnşallah kazanırsın.

YusufT
10.Ekim.2006, 02:06
Forza Liverpool. ABC Planin zamani :D

Flawless Victory
10.Ekim.2006, 02:46
::.Arsenal 4 - 3 Liverpool.::

http://img123.imageshack.us/img123/1304/arrsjp8.jpg (http://imageshack.us)

Sezonun en dramatik maçında Liverpool, deplasmanda Arsenal ile karşı karşıya geldi. Daha 5. dakikada Kuyt ve 7. dakikada Gerard'ın attığı gollerle 0-2 öne geçen Liverpool bu üstünlüğünü koruyamadı, Henry'yi durduramadı... Arsenal 0-2 yenik durumdan 4-2 öne geçmeyi başardı. Maçın sonlarına doğru oyuna giren Cesar Delgado'nun attığı gol maçın da son golüydü ve bu muhteşem maçı kaybeden Liverpool'un şampiyonluk umutları böylece, büyük ölçüde son bulmuş oldu. Liverpool cephesinde, alınan yenilginin üzüntüsünden çok, maçta oynanan güzel futbolun sevinci var. Hakemin bitiş düdüğüyle birlikte, aralarında ağlayanların da olduğu 2500 kişilik Liverpool taraftarı başta Sir Emrah Gürbüz olmak üzere takımı ayakta alkışladı. Takım da tribünlere kadar gidip seyircilere geldikleri için teşekkür etti ve onlar da seyircileri alkışladı ama asıl güzel olan Arsenal taraftarlarının Liverpool'lu oyuncuları mücadelelerinden ötürü alkışlamasıydı. Maçta aslında iyi oynayan Liverpool'lu oyuncular, Arsenal savunmasının "inanılmaz" oyuna daha fazla dayanamadı. Crouch girdiği 25 hava topu mücadelesinin sadece "3"ünü alabildi. Böylece Liverpool büyük bir şansı tepmiş oldu. Ancak oynanan oyun, ileriki haftalar için umut verdi. Tekrar ediyorum, Arsenal 4 Liverpool 3 maçın sonucu. Bir sonraki yayınımızda görüşmek üzere. Herkese, ailesiyle ve tüm sevdikleriyle birlikte, mutlu ve huzurlu bir bayram diliyorum. Hayırlı bayramlar. Bu gün Emirates tribünlerinde yaşanan bu sevgi dolu atmosfer ve centilmenliği siz de bu bayramda küs olduklarınıza gösteriniz. Unutmayın ki insanlar affettikçe büyür. Görüşmek dileğiyle...

TuTh
10.Ekim.2006, 02:53
kötü olmuş inşallah bundan sonraki işler iyi gider

Rsa
10.Ekim.2006, 02:54
Yenilgi kötü olmuş.Seninde bayramın mübarek olsun...

kaydırı kuppak
10.Ekim.2006, 03:05
yenilgi kötü olmuş bi liverpoollu olarak:(

YusufT
10.Ekim.2006, 03:25
Heeeeeeyt lan. Dagtalim ortaligi :D :D Herkesin mübarek bayrami simdiden kutlu olsun.

Sir FRD
10.Ekim.2006, 03:33
Emrah abi biz bu maçta kavga çıkartmıştık yazmamışsın:D
bir de marcelo dan ne haber:D

Memedov
10.Ekim.2006, 04:00
gördüm orada gerrrard'ın kafa yarılmış. çok pis uçan tekme atarım.

Her ne kadar, Arsenal taraftarı olsakta Sir Gürbüz ve takımına başarılar dileriz.

Rodrigo Tello
10.Ekim.2006, 04:10
Yazık oldu şampiyonluk gitti saglık olsun..

Ilhan
10.Ekim.2006, 04:46
Ratinho'yu kendinden zayıf takımlara karşı oynatmalısın Emrahcığım, defansif özellikleri vasattır. Kariyerini zevkle takip ediyorum.

canavar20
10.Ekim.2006, 05:40
Ah abicim olsun gitti gül gibi şampiyonluk.

Repesa
10.Ekim.2006, 06:10
daha 14 hafta var ligin bitimine yav hemen karamsarlığa kapılmayın 13 puan biraz fazla ama imkansız değil

Flawless Victory
10.Ekim.2006, 06:33
Aslında ben kazanırım kalan maçları ama Arsenal kaybetmiyor ki! :D Bayram dönüşü sistem değişikliğine ve kadroda revizyona gideceğim. Olmadı takımın başına Mourinho'yu getireceğim. :n: :k: Çok başkan gördüm kendimi. :D

kaydırı kuppak
10.Ekim.2006, 20:04
cok komüksün:D

sebofanmemo
10.Ekim.2006, 21:33
super bi kariyer gercekten yazilarin hele ayri bir zevk katmis basarilar zevkle okudum okumayada devam edicem gibi (:

Sir FRD
10.Ekim.2006, 22:57
emrah abi bırakırsa Liverpool klüp binasını basarız:D

yusufyusuf21
11.Ekim.2006, 08:21
Sabırla Bekliyoruz İyi Gidiyorsun 13 Puan Farkını Kapatıp Şamp. Olursun :)

SiR ToMaSRoSiCkY1
11.Ekim.2006, 15:08
harbidende abi çok komüksün peluk'un dediği gibide ratinhoyu büyük maçlarda oynatma defansif özellikleri iyi değil nokta vuruş yapacağı bir çok maç vardır mesela lille başarılar emrah abi bir chelsea taraftarı olaraktan sana yani sir gürbüze başarılar dilerim ...

kaydırı kuppak
11.Ekim.2006, 17:34
sampiyonuz merak etmeyin..

CeSC FaBReGaS
11.Ekim.2006, 21:43
Hadi yav zorla sen olursun sampiyon imkansiz degil.Kariyerini zevkle takip ediyorum.

kaydırı kuppak
12.Ekim.2006, 21:20
ssler yok muu?Bu arada herkesin bayramı mübarek olsun..

Repesa
13.Ekim.2006, 18:30
devamı bayram dönüşü herhalde olsun bekleriz ratinho'nun özellikleri iyi gibi gözüküyor ama şu ana kadar hiç transfer etmişliğim yok

Flawless Victory
14.Ekim.2006, 04:36
MANCHESTER UNİTED 3 - 3 ( p ) LIVERPOOL

İşte Liverpool bir kez daha Manchester United ile eşleşiyor... Daha önce Lig Kupasında Manchester'a elenen Liverpool, bunun intikamını ligde 4-1'lik skorla almıştı ama bu sefer iki takım FA Cup'ta eşleşti. Bu sezon, aralarındaki 4. karşılaşmalarına çıkan iki takımın ilk 3 maçının birini Manchester kazanırken, iki maç ise berabere sonuçlandı. Bu maçlarda Liverpool, M. United kalesine 7 gol bırakırken; M. United Liverpool ağlarını 5 kez sarsabildi. İlk maç, Anfield'da 1-1 sonuçlanmıştı. Bu maçın ise gollü geçeceği belliydi. Çünkü M. United takımında Carrick, Ronaldo, Brown gibi oyuncular sakattı ve takım zayıflamıştı, diğer taraftan Liverpool savunması çok aksıyordu. Beklenen gibi oldu ve maç çok gollü ve kaliteliydi.

Maçta iki kez öne geçen Manchester, bu üstünlüğünü koruyamadı, Liverpool takımı Cesar Delgado ile 67. dakikada 2-3 öne geçti ama Larsson'un 83. dakikada sıfırdan attığı gol ile maç 3-3 sona erdi. Uzatma dakikalarında raki kaleyi abluka altına alan Liverpool forvetleri gol bulamayınca maç penaltı atışlarına kaldı. İki takım da ilk 4 penaltıyı gole çevirdi. Liverpool'un 5. penaltısını Mark Gonzalez üst direğin yamacından ağlarla buluşturunca bütün gözler Manchester'ın son penaltısı kullanacak savunma oyuncusu Neville ile Reina'nın üzerine çevrildi. Neville geldi ve her zaman ki gibi kalecinin üstüne vurunca Reina son günlerdeki 5. penaltısını kurtardı ve Liverpool takımı büyük bir zafer kazanmış oldu. Liverpool son günlerde çok formda.

Lille ile deplasmanda, Şampiyonlar Ligi 1. turu maçına çıkan Liverpool 1-1 berabere kalarak büyük bir avantaj elde etmiş oldu. Kuyt ve Gerard'ın son günlerdeki performansları alkış toplarken; Riise'nin hırçın oyunu sonunda Manchester ile oynanan FA Cup eleme turu ilk maçında oyundan atılması sonucu 1 hafta maaşının kesilmesi ekimde kar etkisi yaptı.

Ligde Liverpool sürekli kazanmasına rağmen Arsenal'in kaybetmemesi puan farkının korunmasını sağladı.

http://img220.imageshack.us/img220/8322/mlvt7.jpg (http://imageshack.us)

Sir FRD
14.Ekim.2006, 04:53
tebrikler emrah abi inşallah ligde de şampiyon olursun

Flawless Victory
14.Ekim.2006, 05:01
Bu FA CUP maçı final maçı değildi, sadece tur atladım. Sıradaki rakibim Sheffield. :D

Sir FRD
14.Ekim.2006, 05:46
doğru yaa final değilmiş.ama öyle bi anlatmışsın ki final heycanı katmışsın:D

Flawless Victory
14.Ekim.2006, 05:59
LİVERPOOL ÇEYREK FİNALDE!!!

Lille takımını ikinci maçta 2-0'la geçen Liverpool çeyrek finalde yine bir İngiliz takımı olan Chelsea ile eşleşti. Artık kolay takım olmadığı için bu zorlu kura Liverpool taraftarlarını pek de endişelendirmişe benzemiyor.

FA CUP'TA, LİVERPOOL YARI FİNALDE!!!

Çeyrek finalde Sheffield United'ı 3-0'la geçen Liverpool, çok ilginçtir, bu kupada da Chelsea ile eşleşti. Birkaç hafta içinde bu iki takım birbiriyle tam 3 maç yapacak ve maçların bol gollü geçeceği aşikar.

FLASH! FLASH! FLASH! LİVERPOOL GOURCUFF'UN PEŞİNDE!!!

Liverpool sağ kanattaki boşluğu Fransa'nın yeni yıldızı Gourcuff ile kapatmayı hedefliyor ancak Gourcuff'un talibi oldukça fazla. Gourcuff anlaşılan sezon sonunda Milan'dan ayrılacak...

chelsea faicası

canavar20
14.Ekim.2006, 21:06
GOURCUFF yapma be abi bu adam fos ben hep denerim ama boş çıkıyor. Çook adam var piyasada.

_LeGolaS_
14.Ekim.2006, 21:15
Sana önerim Jonathan de Guzman... Of. orta saha, Orta saha, Orta saha sağ ve Of. orta saha sağda oynuyor. Hücum özellikleri çok iyi, skora katkı yapıyor. Bence çok yararlı bir transfer olur.

King_Theoden
14.Ekim.2006, 22:11
Ayağı iyileşip sağlığına kavuşan deniz burak gourcuff u biz alacağız gerekirse fener gibi kulübede bekletirim ama emraha yar etmem onu dedi zaten bi yarinede sahip çıkamıyo kızı kaçırıp gidio millet. Emrahta bi kızı kurtaramadı da gourcuff u mu kurtaracak elimden dedi

Flawless Victory
15.Ekim.2006, 19:21
GOURCUFF yapma be abi bu adam fos ben hep denerim ama boş çıkıyor. Çook adam var piyasada.

Ben Atletico Madrid kariyerimde Gourcuff'u almıştım. Bir sezonda 29 asist yapmıştı ve sezon bitmemişti daha ama kayıtlı oyunum bozulunca devam edemedim. Fos olmadığı gibi bir "yıldız adayı" o... Senin şanssızlığınmış kendini geliştirememesi. Başlarda 1-2 sezon çok iyi oynamıyor ama 3. sezon seni şampiyon bile yapabiliyor. Galiba bekleyemedin sen. :n: Ama zaten akamıyorum. Milan 42 milyon YTL istiyor. Biraz inseydi alırdım da. Üstüne 3 oyuncu veriyorum vermiyorlar yahu. Bu FM 2007'de takas olayı pek olmuyor. Üstelik 24 yaş altı yıldızları veriyorum ama nafile.

ShevAnil
15.Ekim.2006, 19:55
Ewet Takas Olayı Hiç Olmuyor Neredeyse..
Gourcuff Iyi Transfer olurdu

King_Theoden
15.Ekim.2006, 20:19
Bastıracan parayı alacan takas edeceğine o takas edeceğin oyuncuyu sat

kaydırı kuppak
16.Ekim.2006, 04:15
iyi transferler yapabilsen takim cok daha iyi olabilir..

Flawless Victory
16.Ekim.2006, 06:33
Bastıracan parayı alacan takas edeceğine o takas edeceğin oyuncuyu sat

Satmaya ucuza gider ya. Bir de Luis Garcia ile Bellamy'yi satamıyorum nedense. Bu Luis Garcia, Fernando Torres ile + para karşılığında takas edildi bu sene gerçekte ama oyunda öyle olmuyor malesef.

aliihsandikmen
21.Ekim.2006, 04:30
Pek Sayın Sir Emrah Gürbüz, kaç gündür merakla beklemekteyiz. Neden yazmıyorsunuz?
Yoksa mafya yazmanıza engel mi oluyor? :uzgun:

Flawless Victory
25.Ekim.2006, 21:21
İkinci kayıtlı oyun faciası nedeniyle kariyerimiz son bulmuştur. FM 2007 beni sevmedi. Benim kariyer yapmamı istemiyor. Bu sorunların FM 2008'de yaşanmaması dileğiyle. Kariyerime destek olan ve onu okuyan arkadaşlara teşekkür ediyorum. 1 Temmuz 2008'e kadar hiçbir takımı çalıştırmayacağım, tatil için bir süre futboldan uzak kalacağım.