PDA

View Full Version : Editör'le ilgili (Create Club?)

werder91
13.Ekim.2006, 07:29
fm'ci arkadaşlar... ben editörden "create club" ile bi takım kurdum. b kategorisi 1.gruba koydum ve tüm personelini de kendim yaptım. oyuncularından da 3-4 tane yaptım... buraya kadar normal...

fakat denemek için yeni oyun açayım dedim, veritabanında kendi yaptığım dosyayı da seçtim... ama oynanacak liglerde Türkiye gözükmüyor???...
neden olabilir?...:confused:

King_91
13.Ekim.2006, 08:04
oyunun orijinal olmamasıyla bir alakası olabilir kanımca

werder91
13.Ekim.2006, 08:46
oyunum orjinal, ama veritabanını bu forumdan almıştım, (elhadjiv3). onun üzerinde yapmıştım takımı.

werder91
14.Ekim.2006, 06:09
editörden "elhadji"yi seçtim, değişikliklerden sonra da "farklı kaydet" dedim. ve oyunu açarken farklı kaydettiğimi seçtim... olmuyo yaaaa...

King_Theoden
15.Ekim.2006, 21:23
Elhadji çalışmasına okudu üfledi galiba bende elhadjinin üzerine datada bikaç oynama yaptım sonra farklı kaydedip yeni oyun açtım oyunu açarken hata verdi sonra komple oyun gitti oyunu sildim tekrar kurdum olmadı düzeltmeye çalışırken bilgisayarı gümlettim TSİ ligde 4 hafta maçım ertelendi sinir oldum bu elhadji patchi mübarek bir patch bence siz siz olun ellemeyin üzerinde oynama yapmayın bilgisayarınız çarpılır sonra :-))

werder91
17.Ekim.2006, 22:41
sonunda oldu... kulübü yaptıktan sonra ligi seçtim ve "swap" butonuyla takımımı ekledim... ilgilenen arkadaşlara teşekkürler...:icon_biggrin: