PDA

View Full Version : Transfer savaşı!

YusufT
14.Ekim.2006, 16:31
G.Saray ile Beşiktaş; Bursaspor'un genç yıldızı Sercan Yıldırım için mücadele veriyor.
15.10.2007

Devler de O’nu istiyor
Kadrosunu güçlendirmek için kolları sıvayan Beşiktaş, Bursaspor’dan Sercan Yıldırım’ı gündemine almıştı. U-19 Milli Takım’da gösterdiği performansla dikkatleri üzerinde toplayan genç yeteneğe Galatasaray da kancayı attı. Daha önce Başkan Yıldırım Demirören’e önerilen ve teknik direktör Ertuğrul Sağlam’ın da istediği Sercan, Juventus ve Manchester United’ın tarama gruplarının da dikkatini çekmişti.
Serkan Kurtuluş listede
Sercan hakkında U-19 Milli Takımı’nın teknik direktörü Ahmet Ceyhan’ın Galatasaraylı yetkililere olumlu rapor vermesi üzerine Sarı-Kırmızılılar da harekete geçti. Ancak Sercan’ın Beşiktaş taraftarı olduğu ve Siyah-Beyazlı formayı giymek istediği bildirildi. Bu arada yine Bursaspor’da forma giyen Serdar Kurtuluş’un kardeşi Serkan Kurtuluş için de Kara Kartallar girişimlerini tüm hızıyla sürdürüyor.

Kaynak: Fanatik

Yorum: gelsin Galatasaraya :)

Ralph
14.Ekim.2006, 17:36
Galatasaray'a veya Beşiktaş'a gelsin diye birşey yok.Nerede geleceği parlaksa nerede oynayabilecekse oraya gitsin.Kadroya flan alınmayıpda çürümesinde....

cureshot
14.Ekim.2006, 19:39
Galatasaray'a veya Beşiktaş'a gelsin diye birşey yok.Nerede geleceği parlaksa nerede oynayabilecekse oraya gitsin.Kadroya flan alınmayıpda çürümesinde....

yani galatasaraya gelsin işte.

Ralph
14.Ekim.2006, 19:41
Yazdıklarımdan bu anlamı çıkardıysan tamam ozaman gelsin. ;)

Rodrigo Tello
14.Ekim.2006, 20:42
Serkan Kurtuluş çok büyük ihtimalle bize gelir.Sercan'da Beşiktaş taraftarıymıs oda büyük ihtimalle gelir.Hayırlısı olsun...

El Comandante
14.Ekim.2006, 21:47
Serkan Kurtuluş çok büyük ihtimalle bize gelir.Sercan'da Beşiktaş taraftarıymıs oda büyük ihtimalle gelir.Hayırlısı olsun...

Senin bu yorumundan sonra bize hayirli olsun demek düser :icon_lol:

Yani neden bu kadar eminsin ? Siz degilmiydiniz Fanatik yalan gazete diye.Ayrica bütün Bursalilar diyorlar Sercan ve Serkan hasta Bursasporlu diye :)

Bu 2 futbolcunun da Galatasaraya gelmesini isterim,ama onlar nerede iyi oynayacaklarsa oraya gitsinler,kendilerini nerede iyi hissedeceklerse,nerede kendilerini gösterebileceklerse oraya gitsinler :)

BlackEagle19o3
14.Ekim.2006, 23:39
[ Ancak Sercan’ın Beşiktaş taraftarı olduğu ve Siyah-Beyazlı formayı giymek istediği bildirildi. Bu arada yine Bursaspor’da forma giyen Serdar Kurtuluş’un kardeşi Serkan Kurtuluş için de Kara Kartallar girişimlerini tüm hızıyla sürdürüyor.

Sercan Beşiktaş'lıymış demek ne güzel.İnşAllah takımımıza katılır:)
Serkan Kurtuluş'u da takımımızda görmek isterim;)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Yani neden bu kadar eminsin ? Siz degilmiydiniz Fanatik yalan gazete diye.Ayrica bütün Bursalilar diyorlar Sercan ve Serkan hasta Bursasporlu diye :)

Adam açık açık Beşiktaş'lıyım mı diyecekti?Bursaspor taraftarının ona bakış açısının değişeceğini bile bile.Fanatik spor gazeteleri arasında en güvenilir kaynaktır.Hem ateş olmayan yerden duman çıkmaz(::)
:0:

Rodrigo Tello
15.Ekim.2006, 00:20
Senin bu yorumundan sonra bize hayirli olsun demek düser :icon_lol:

Bu 2 futbolcunun da Galatasaraya gelmesini isterim,ama onlar nerede iyi oynayacaklarsa oraya gitsinler,kendilerini nerede iyi hissedeceklerse,nerede kendilerini gösterebileceklerse oraya gitsinler :)

Evet baya baya eminim ;;)

Serkan Kurtuluş abisinin rızasıyla gelir..
Sercan'da Beşiktaş'lıysa gelir.

Ben Türkiye'de devam etceklerse böyle olur dusuncesındeyım ;;)

ZeroG
15.Ekim.2006, 00:33
Şu adamı kazanalım da kime giderse gitsin...

paco
15.Ekim.2006, 00:36
Evet baya baya eminim ;;)

Serkan Kurtuluş abisinin rızasıyla gelir..
Sercan'da Beşiktaş'lıysa gelir.

Ben Türkiye'de devam etceklerse böyle olur dusuncesındeyım ;;)

Transferler oyle olmuyo be ... Yok o bjkliymis yok galatasarayliymis ... abisi derseymis... babasida derse galatasaraya gelir o zaman ...

LaKe
15.Ekim.2006, 01:22
Galatasaray'ın kadrosu hemen hemen oturmuş. Pek ihtiyaç yok gibi geliyor. Bize gelse fena olmaz ama kadroda yer alamaz diye düşünüyorum. Türk futbolu için önemli bir futbolcu olacaksa, 11'de şans bulabileceği takımları tercih etmeli.

goosfraba
15.Ekim.2006, 01:24

:director:Transfer bitti arkadaşlar, hayırlı olsun. Serkan Kurtuluş ve Sercan Yıldırım Beşiktaş'ta ;):icon_wink:

(ss)(rr)(ss)

(vv)

canavar20
15.Ekim.2006, 02:00
Yahu Fener onlar savaşırken uyuyormuydu ?

Ya da neden var mı ?

Aykan19o3
15.Ekim.2006, 02:34
Ancak Sercan’ın Beşiktaş taraftarı olduğu ve Siyah-Beyazlı formayı giymek istediği bildirildi. Bu arada yine Bursaspor’da forma giyen Serdar Kurtuluş’un kardeşi Serkan Kurtuluş için de Kara Kartallar girişimlerini tüm hızıyla sürdürüyor.

Kaynak: Fanatik

Bu sözlere sevindim. :icon_wink: İnşallah bize gelir..

YusufT
15.Ekim.2006, 03:49
:director:Transfer bitti arkadaşlar, hayırlı olsun. Serkan Kurtuluş ve Sercan Yıldırım Beşiktaş'ta ;):icon_wink:

(ss)(rr)(ss)

(vv)

Nerden biliyon? :)

Duyduguma göre Kalli Sercani kendisi istemis :)

BlackEagle19o3
15.Ekim.2006, 04:15

(ss)(rr)(ss)

(vv)

Sağolasın.Çok sevindim bu habere:p:schaf:

Aykan19o3
15.Ekim.2006, 04:20

(ss)(rr)(ss)

(vv)

Geleceğin takım kuruldu sayılır. Gümbür gümbür geliyoruz :icon_wink:

anil luque
15.Ekim.2006, 04:25
arkadaslar iyi güzel ben de sevindim ama kesin olduğunu nerden biliyoruz (inşallah kesindir de) ??

YusufT
15.Ekim.2006, 04:26
BJK'ya gitdilerse bence büyük hata yaptilar...

BlackEagle19o3
15.Ekim.2006, 04:31
arkadaslar iyi güzel ben de sevindim ama kesin olduğunu nerden biliyoruz (inşallah kesindir de) ??

Kesinlik falan yok renkdaş.Adam aklı sıra bizimle dalga geçmeyi çalışmış.Ya da Welet'e laf sokmaya çalışmış diyelim;).Biz de sevinmiş gibi yapıyoruz:zuhaha.

the_imam912
15.Ekim.2006, 05:36
Gerçekten gerekleştimi bu transfer :eek:

LaigLeNoiR
15.Ekim.2006, 06:19
Ancak Sercan’ın Beşiktaş taraftarı olduğu ve Siyah-Beyazlı formayı giymek istediği bildirildi. Bu arada yine Bursaspor’da forma giyen Serdar Kurtuluş’un kardeşi Serkan Kurtuluş için de Kara Kartallar girişimlerini tüm hızıyla sürdürüyor.

Bu habere en çok ben sevinecem ve en çok Coşkun üzülecektir galiba :D

Değil mi COŞKUN ?

Memedov
15.Ekim.2006, 06:30
Bu habere gülerim geçerim, Sercan Yıldırım ile aynı mahallede oturuyoruz ne Beşiktaşlısı yahu kafanızdan senaryo yazmayın. Bursaspor'un da bu oyuncuları satmaya niyeti yok, satsa başka takımlara satar örneğin Manchester United.;;)

Roberto Baggio
15.Ekim.2006, 06:33
Bu habere gülerim geçerim, Sercan Yıldırım ile aynı mahallede oturuyoruz ne Beşiktaşlısı yahu kafanızdan senaryo yazmayın. Bursaspor'un da bu oyuncuları satmaya niyeti yok, satsa başka takımlara satar örneğin Manchester United.;;)

İçimi rahatlattın Memo:D

YusufT
15.Ekim.2006, 06:54

Sercan Yildirim Manu'yaaa
Mehmet abi Sercanin imzali formasini göndersene :)

Fanatik Sercanin BJK'lu oldugunu söylüyor...

Sekopej
15.Ekim.2006, 07:57
Transfer gerçekleşirse konuşuruz. O demiş, bu istemiş lafları üzerine pek konuşulacak birşey yok.