PDA

View Full Version : Serdar Özkan Show...

anilton
14.Ekim.2006, 19:27
Ukrayna ile oynanan Ümit Milli takım maçında Serdar klas hareketleri ile göz kamaştırdı.Sahanın en iyilerindendi.İnönü'de 2 farklı rahat bir maç izleyemedeik ki şu çocuk gözlerimizin pasını silsin...:icon_wink:

http://www.youtube.com/watch?v=_4i2F7NAO2Y

Emurafu
14.Ekim.2006, 19:37
Video baya güzel:) Konu baska yere tasınabilir:)

Ralph
14.Ekim.2006, 19:43
Mükemmel bir hareket.İlk defa gördüm desem yalan söylemiş olmam.Gelcek olduğu kesin.Sadece şimarmaması lazım.

anilton
14.Ekim.2006, 19:49
Video baya güzel:) Konu baska yere tasınabilir:)

Şuraya Serdar Özkan Show değilde Arda show yazsaydım,ne yorumlar yapardın abicim.Sen video ile ilgilenmemişisn bile...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Mükemmel bir hareket.İlk defa gördüm desem yalan söylemiş olmam.Gelcek olduğu kesin.Sadece şimarmaması lazım.

Yok bu hareketi Quaresma,Wilhemlsson ve Anderson Abreu'da yapmıştı daha önce.Bence ikinci hareketi çok daha güzel.Topu çalması,bacak arası ve topuk pası.Bu çok daha iyi...:icon_wink:

eXcitinG
14.Ekim.2006, 20:12
GüzeL video ama burdan devam edeLim..

Emurafu
14.Ekim.2006, 20:32
Anilton kardesim izledim videoyu güzelde dedim...dahaönce dedigin futbolcu hakkındada acıldı ama cevap yazmadm.....onların hepsi youtube video alanına acıldı.....youtubede cok var ayrıca..iki futbolcuda güzel hariketler yapmıs...Tartısma cıkarma kardesim..

Hayrettin abide zaten gerekeni yapmış..

ChAoS
14.Ekim.2006, 20:45
Abartilacak bir haraket değil.

anilton
14.Ekim.2006, 21:38
Anilton kardesim izledim videoyu güzelde dedim...dahaönce dedigin futbolcu hakkındada acıldı ama cevap yazmadm.....onların hepsi youtube video alanına acıldı.....youtubede cok var ayrıca..iki futbolcuda güzel hariketler yapmıs...Tartısma cıkarma kardesim..

Hayrettin abide zaten gerekeni yapmış..

Ya benim demek istediğim şuydu;konu yanlış yere açıldıysa zaten gereken yere taşınacaktır.Sen bunun yerine sadece video hakkında yorum yapsan daha iyi olurdu...

Fıratcan Alçınkaya
14.Ekim.2006, 21:42
S.Özkan iyi oyuncu kendiside gayret ederse yardım v güvern de verilse çok daha iyi olucaktır... Türk Futbolunun yeni kazançlarından biri sahip çıkılması lazım...

eXcitinG
14.Ekim.2006, 21:47
İLk yaptığı hareket futboL oynayanLar biLir.YapıLması çok zor bir harekettir.Her futboLcu yapamaz onu biLekLere hakimiyet denge ister.GüzeL bir hareket.

RaSenGan
14.Ekim.2006, 21:53
1-2 hareketle şov yapılmaz.İyi bir hareket..

fenerbahce_1907
14.Ekim.2006, 22:40
Bu hareketi ilk Taddei'de görmüştüm baya ugrasmıstım yapmak için ama yapamamıstım gercekten cok zor bir hareket tebrikler Serkan'a.

GebzeLi1907
14.Ekim.2006, 22:47
Yaptıgı iLk hareket müthiş ötesi her Baba yiğidin yapabiLeceği hareket değiL rasgeLe yapıLabiLecek bi hareketde değiL bravo serdar'a inş günden güne dahada geLişir..

ChAoS
14.Ekim.2006, 22:49
İlk haraketi bende yapabiliyorum .O zaman bendede büyük yetenek var.

GebzeLi1907
14.Ekim.2006, 22:56
İlk haraketi bende yapabiliyorum .O zaman bendede büyük yetenek var.

Kime Karşı Hangi Şart aLtında yaptıgın önemLi boş aLanda veya mahaLLe arkdaşLarına yapmaya benzemez ProfesyoneL FutboLcuLara Karşı ve cıktıgın macLarda Kendine güvenip bu hareketi yapabiLiosan Sendede var o yetenek harcama derim.

Fernando Gago
14.Ekim.2006, 22:59
Güzel harbi :D

ChAoS
14.Ekim.2006, 23:02
Kime Karşı Hangi Şart aLtında yaptıgın önemLi boş aLanda veya mahaLLe arkdaşLarına yapmaya benzemez ProfesyoneL FutboLcuLara Karşı ve cıktıgın macLarda Kendine güvenip bu hareketi yapabiLiosan Sendede var o yetenek harcama derim.

Ben şuna veya buna karşı yapıyorum demedim sadece haraketi yapıyorum dedim.
Yorumların arasında yapılması çok zor deniliyodu bende bu haraketi yapabiliyorum dedim.

Bu haraketle iyi futbolcu olunmaz .Bu haraket serdar'ın iyi futbolcu olduğunu veya yetenekli olduğunu göstermez. Serdar bu haraketi yaptı diye benim gözümde değeri artmadıki, hala aynı serdar özkan.

Fıratcan Alçınkaya
14.Ekim.2006, 23:05
gel minyatür kale kapışak Aykut :zuhaha

Yahu bırakın neyi paylaşamıyosunuz uzatmayın arkadaşlar...

ChAoS
14.Ekim.2006, 23:07
gel minyatür kale kapışak Aykut :zuhaha

Yahu bırakın neyi paylaşamıyosunuz uzatmayın arkadaşlar...

Sen bana rakip olaman babayiğit. :D

Universal
14.Ekim.2006, 23:07
Abartılacak bir yan yok zaten şov felanda yaptığına inanmıyorum. Sadece her futbolcunun yapabildiği bir kaç klas hareket.

Rodrigo Tello
15.Ekim.2006, 00:23

.....+1000 :D

DeNiZ_1903
15.Ekim.2006, 00:32
Gerçekten müthiş bir yetenek var , bu hareketi başka bir takım futbolcusu yapmış olmaması çok kötü çünkü Beşiktaş'taki yetenekler ne yapsa hafif ve kolay bir hareket oluyor ... Ayrıca sen gelip bunu Puyol'un karşısında mı daha rahat yapabilirsin yok arkadaşının karşısında mı ?

ChAoS
15.Ekim.2006, 00:39
Ya niye bu kadar uzattınız ve abarttınız anlamış değilim ikidebir bana iğneleme yapmayı bırakın sinirlenmeye başladım . Bi bakın bakalım kimin karşısında yapıyo haraketi . Bende beşiktaşlıyım biraz objektif olun birazcık .İlhan mansız'da carlos'a yapmıştı güzel bir haraket, şimdi ilhan nerde ? Ne kadar abarttınız şu haraketi anlamadım . Beşiktaş maçlarında'da aynı haraketi yapmasını bekleriz.

anilton
15.Ekim.2006, 01:16
Ya niye bu kadar uzattınız ve abarttınız anlamış değilim ikidebir bana iğneleme yapmayı bırakın sinirlenmeye başladım . Bi bakın bakalım kimin karşısında yapıyo haraketi . Bende beşiktaşlıyım biraz objektif olun birazcık .İlhan mansız'da carlos'a yapmıştı güzel bir haraket, şimdi ilhan nerde ? Ne kadar abarttınız şu haraketi anlamadım . Beşiktaş maçlarında'da aynı haraketi yapmasını bekleriz.

Ama sonuçta İlhan'da mükemmel bir futbolcuydu...

ChAoS
15.Ekim.2006, 01:38
Ama sonuçta İlhan'da mükemmel bir futbolcuydu...

Tamam arkadaşım hepsi mükemmeldi .

BlackEagle19o3
15.Ekim.2006, 04:11
İlk hareket gerçekten müthiş.Aslanım Serdar:)

Aykan19o3
15.Ekim.2006, 04:17
Bu hareketi Türkiye'de yapan bir oyuncu görmedim şuana kadar.

Serdar böyle devam ederse hem kendisi hemde Beşiktaş için süper olur.

YusufT
15.Ekim.2006, 04:19
güzel hareket, ama bir hareket yildiz yapmaz, yapsa ben yildiz olmusdum bile :D

anilton
15.Ekim.2006, 08:45
güzel hareket, ama bir hareket yildiz yapmaz, yapsa ben yildiz olmusdum bile :D

Kimse Serdar'ın bu hareketini ölçü alarak yıldız demedi zaten.Ama bu bir şovdur bence.Niye sindirilemiyor,anlamış değilim...

YusufT
15.Ekim.2006, 14:53
Kimse Serdar'ın bu hareketini ölçü alarak yıldız demedi zaten.Ama bu bir şovdur bence.Niye sindirilemiyor,anlamış değilim...

2 hareketle showmu yapti...

anilton
15.Ekim.2006, 23:50
2 hareketle showmu yapti...

Bu "bana" göre şovdur...

Rsa
27.Ekim.2006, 02:52
Bu adamın Fenerbahçe'de olmasını isterdim.

Knightmare
27.Ekim.2006, 07:18
Bu hareketi birde Anderson çok güzel yapıyor...Birde ben :D deermişim. çok denedimde ya top geçmiyo ya ayağım takılıyo azmettim yapacam :D

deniz.91
09.Kasım.2006, 04:56
gerçekten yetenekli biri inşallah dahada ilerletir

ogcj_me
09.Kasım.2006, 05:24
of of bu bence show
Ancak Serdar Özkan takımını 10 kişi bırakıyor , çok silik oynuyor Beşiktaş'ta

El Comandante
09.Kasım.2006, 05:29
Son haftalarda cok formsuz,ha oynamis ha oynamamis farketmiyor,oyuna olumlu tek bir etkisi yok.